Правила роботи мають бути порушені, вірно ? Звичайно, ви можете порушувати правила в будь-який час, але пам'ятайте: є наслідки.

За останні десять років я порушив багато правил. Щоразу, коли я це робив, це призводило до негативних наслідків. Найчастіше наслідки не виникали відразу; проте це сталося зрештою.

Якщо ви хочете бути шибайголовою, будь-що-будь, порушуйте правила. Але якщо ви хочете створити квітучий бізнес, ви повинні дотримуватися правил. І, що важливіше, ви повинні дотримуватися цих правил:

Правило №1: ніколи не літайте поодинці. Правила роботи

Google, Apple, Groupon, Zygna та Microsoft – це лише кілька прикладів компаній, які процвітають. Ви знаєте, що вони мають спільного? Усі вони були засновані кількома співзасновниками.

Якщо ви хочете потрапити до ділового світу, зробіть це з кимось. Спочатку соло може здатися чудовим, але якщо у вас немає другого пілота, то все може стати непросто. Таким чином, коли ви не знаєте, що робити, коли справи йдуть погано, у вас є хтось з ким ви можете проконсультуватися.

Найважливіший час для співзасновника – це коли ви починаєте свою компанію. Як правило, це час, коли готівка обмежена, і ви не можете дозволити собі наймати людей, навіть незважаючи на те, що доведеться зробити величезну роботу.

Якщо ви один із тих щасливчиків, у яких вже є співзасновник, добре для вас ! Якщо ви цього не зробите, ви повинні прочитати цю статтю, оскільки вона допоможе знайти ідеального ділового партнера.

Правило №2: майте чітке почуття власності. Правила роботи

Коли ви працюєте з діловими партнерами та членами команди, ви не тільки повинні мати письмовий договір із зазначенням прав власності кожної людини, але, що важливіше, ви повинні чітко визначити, за що відповідає кожна людина.

Бачите, мета мати ділових партнерів та співробітників полягає в тому, щоб мати людей, які приносять різні набори навичок до столу. Маючи ці унікальні навички, кожна людина може виконувати різні завдання і починати спеціалізацію, щоб ваш бізнес був більш ефективним.

Чітко розподілені обов'язки у вашій організації гарантують, що кожен знає, хто що робить, що він чекає і коли все буде зроблено. Це допомагає всім співробітникам вашої компанії бути на одній сторінці і дотримуватись єдиного погляду.

Правило №3: ніколи не давай обіцянок, які ти не можеш стримати. Правила роботи

Найпоширеніша помилка, яку роблять нові підприємці, і я зробив це, коли тільки-но починав, полягає в тому, що вони переоцінюють і недооцінюють. На щастя, я швидко зрозумів, що якщо я буду недостатньо обіцяний і доставлений, у мене будуть щасливі клієнти, які платитимуть мені протягом тривалого часу.

Досі я зустрічаю підприємців, які дають обіцянки, які вони не можуть виконати. Найсмішніше те, що більшість обіцянок, які вони не можуть виконати, не важливі.

Якщо ви навчитеся стримувати свої обіцянки, ви швидко висвітлите світ підприємців. За останні 10 років більшість людей, з якими я зіткнувся, не змогли виконати своїх обіцянок.

Читайте також:  Професійна етика. Приклади та типи

Правило №4: зроби все можливе, щоб зробити клієнтів щасливими

Як я вже згадував у правилі № 3, недостатньо обіцянок та надмірних поставок. Це найпростіший спосіб порадувати ваших клієнтів. Правила роботи

Що ви знайдете, то це те, що найкращий спосіб залучити нових клієнтів – зробити своїх нинішніх щасливими. Завдяки соціальним мережам у клієнтів тепер набагато більше можливостей, ніж будь-коли раніше. Таким чином, якщо ви можете перевершити обіцянки, які ви обіцяли своїм клієнтам, вони з радістю будуть повідомляти про ваш бізнес у твіттері, хвалитися іншим компаніям про послуги, які вони отримали від вас, і, найголовніше, постійно повідомляти вам про новий бізнес.

Крім того, найбільша перевага радості ваших клієнтів полягає в тому, що вони будуть триматися набагато довше, що збільшить їхню життєву цінність. Це важливо, тому що ви швидко зрозумієте, що знайти нових клієнтів набагато складніше, ніж зберегти поточних. Отже, переконайтеся, що ви робите все можливе для ваших клієнтів.

Правило № 5: немає такої речі, як робота з 9 до 5. Правила роботи

Ви можете навіть сказати, що це правило застосовується, навіть якщо ви працюєте з 9 до 5, але якщо ви підприємець, воно застосовується ще більше. За останні 10 років я не мав ні відпустки, ні вихідного дня. Те, що ви втомилися від роботи або хворі, не означає, що бізнес зупиниться і чекатиме вашого повернення.

Будьте готові працювати цілодобово і не скаржтеся на довгий годинник. Це життя, і якщо ви не можете цього зробити, то ви не готові стати підприємцем.

Найкраща порада, яку я можу вам дати, це переконатися, що вам подобається те, що ви робите. Тому що якщо ви працюєте, 80-годинні тижні не будуть такими важкими, бо це не буде схожим на роботу.

Правила № 6: Бізнес та емоції не змішуються

Хоча я згадував про це в одному з попередніх постів цього місяця, я не можу не наголосити, що бізнес та емоції не змішуються. Коли ви відчуєте емоційність, ви почнете приймати рішення, які, швидше за все, покращать ваше самопочуття у короткостроковій перспективі, але від цього постраждає ваш бізнес. Правила роботи

Грунтуйте всі свої рішення на логіці. За допомогою цих 4 простих тактик ви можете позбавитися емоцій при прийнятті ділових рішень:

  1. Залишайтеся на зв'язку – коли з вами трапляється щось хороше, не надто хвилюйтеся, бо хтось там кращий, ніж ви. І коли трапляється щось погане, не падайте духом, бо у людей це набагато гірше, ніж у вас.
  2. Не спілкуйтеся виключно з емоційними людьми - Якщо ви схильні тусуватися з емоційними людьми занадто часто, ви почнете сприймати негативні емоції.
  3. Досить нісенітниці - Відсікаючи марні розмови у своєму житті, ви також виключите непотрібну драму. Чим менше у вас драми, тим легше ухвалювати логічні рішення.
  4. Не рахуйте своїх курчат доти, доки не вилупляться яйця – просто тому, що контракт підписано чи хтось заявляє, що він чи вона заплатить вам, не означає, що вони це зроблять. Ви повинні почекати, поки у вас не з'являться гроші на вашому банківському рахунку, і вони очищаються. Якщо ви починаєте хвилюватися про «потенційний бізнес», ви часто розчаровуєтеся.
Читайте також:  Бізнес для уряду (B2G) – визначення та переваги

Правило № 7: не розсовуй себе надто тонко. Правила роботи

Я зробив цю помилку занадто багато разів за ці роки, і я все ще роблю це, хоча значно меншою мірою. Зосередивши свої зусилля на одній компанії, а не на кількох, я зміг витратити більше часу на стартап, що призвело до збільшення прибутку.

Хороший приклад підприємця, який не надто розсуває себе – Марк Цукерберг. Він їсть, п'є та спить у Facebook. Він не інвестує в інші компанії та не намагався заснувати інші компанії. Він знав, що якщо він проведе весь свій час у Facebook, і нічого більше, він досягне успіху.

Звичайно, якщо ви проводите весь свій час в одній компанії, вона, ймовірно, не буде такою ж великою, як Facebook, але у вас буде більше шансів на успіх, ніж якби ви поділили свій час на кілька підприємств замість одного.

Правило №8: Ніколи не припиняйте вчитися. Правила роботи

Як тільки я почав заробляти гроші, я почав почуватися комфортно, і, звичайно, я втратив трохи свого драйву. Коли я заробив ще більше грошей, мені стало ще зручніше, і я почав зациклюватись на своєму.

Спочатку це звучить не так погано, тому що ви вважаєте, що знаєте, що краще для вашого бізнесу, але, на жаль, це не завжди так. Ви повинні стежити за тим, що відбувається у вашій галузі, інакше ваші конкуренти почнуть їсти ваш обід.

Це сталося з однією з моїх старих компаній. Ми змогли одужати та перевершити наших конкурентів знову, але це швидко навчило мене, що ви завжди повинні вчитися, щоб ви могли продовжувати інновації.

Ніколи не застрягти на вашому шляху. І хоча це звучить не так просто, як тільки ви почнете заробляти гроші, ви зрозумієте, що змінитеся. Слідкуйте за речами, тому що ви завжди можете вчитися.

Правило № 9: Захист свій зад

За останні кілька років я відчув, що мені не пощастило. Здається, уряд постійно перевіряє мене і люди намагаються подати на мене до суду на випадкові речі. Однак, поговоривши з досвідченими підприємцями, я швидко зрозумів, що це є природною частиною підприємницької гри.

Бачите, що більше ви отримуєте і що більше заробляєте, то більше людей захочуть йти за вами. Причина проста:  ви просто малюєте велику мету на спині . І вони бачать у цьому спосіб швидко заробити. Правила роботи

Замість того, щоб наголошувати на цих речах, ви повинні бути готові. Переконайтеся, що ви спілкуєтеся з добрими юристами та бухгалтерами, і у вас є страховка на вашу компанію на випадок, якщо хтось подасть на вас до суду.

Читайте також:  Як писати персонажів про наркотики? (33 приклади з романів)

Краща порада, яку я можу вам дати, якщо хтось спробує прийти за вами, не має бути дешевою. Хороші юристи та бухгалтери коштують грошей, а гроші, які вони вам коштують, – це крапля у морі порівняно з тим, скільки вони можуть вам заощадити.

Правило №10: будьте дешеві, але не зі співробітниками. Правила роботи

Ті з вас, хто мене знає, знають, що я скромний хлопець. Порівняно з тим, що я заробляю, я не витрачаю стільки грошей. Я не люблю витрачати гроші на модні офіси, машини, матеріальні об'єкти чи навіть їжу. Але я витрачаю багато грошей на співробітників.

Я вірю, що ви повинні витрачати гроші на добрий талант. Хороших працівників важко знайти. У той же час ви повинні також економити гроші на всьому іншому, щоб у скрутні часи вам не доводилося вдаватися до звільнення жодного з ваших співробітників.

Найкраща частина турботи про ваших співробітників полягає в тому, що вони будуть лояльними і підтримуватимуть вас протягом дуже довгого часу. Якщо ви є серійним підприємцем, ви завжди хочете мати можливість запросити своїх співробітників до наступного бізнесу, і це можливо тільки в тому випадку, якщо ви правильно належите до свого співробітника.

Я був перфекціоністом. Раніше мене хвилювало, що думають мої однолітки про мою компанію і як я виглядаю. Але я швидко зрозумів, що ніхто з них не витрачає гроші на мою компанію, тому немає значення, що вони думають.

Якби я зосередився на створенні мінімально життєздатного продукту і якнайшвидше випустити його, я б буквально заощадив більше мільйона доларів з моїм останнім бізнесом. І ще мільйони із моїми попередніми.

Правило № 11: Досконалість не важлива, швидкість це

Випустіть речі якнайшвидше, тому що якщо ви цього не зробите, хтось інший битиме вас ударом. Ніщо не буде ідеальним! Отримайте ваш продукт чи послугу, отримайте зворотний зв'язок від ваших клієнтів/потенційних клієнтів та повторюйте. Правила роботи

Висновок

Правила, які я згадав вище – ті, які я знайшов, щоб працювати добре для мене за минулі десять років. Але замість того, щоб повірити мені на слово, спробуйте їх самі, і дайте мені знати, що ви думаєте.

Правила змінюються з часом і те, що я деякий час був підприємцем, не означає, що я знаю все. Як і ви, я щодня навчаюсь чогось нового.