Тенденція дизайну.

Найпрекрасніше в тенденціях графічного дизайну те, що щороку приходить із можливістю перезавантаження. А враховуючи складну форму 2020 року, тенденції дизайну 2021 можуть запропонувати нам найбільший ковток свіжого повітря.

У той час як минулі тенденції були обумовлені обіцянкою нового десятиліття, запозиченою з наукової фантастики та футуристичних технологій, тенденції графічного дизайну 2021 року ставлять людей на перше місце. Ми вибрали думки нашої глобальної спільноти графічних дизайнерів, і їх прогнози – від класичної символіки до елементів природи та аналогового живопису – сигналізують про тенденції, що ґрунтуються на сьогодні.

Графічний дизайн – це перетворення рівнини на щось особливе. Отже, давайте подивимося, як дизайнери 2021 впливають на траєкторію цього десятиліття.

11 трендів графічного дизайну, які стануть величезними у 2021 році:

 1. Абстрактна психоделія
 2. Відродження символу
 3. Ретро футуризм
 4. Безшовний сюрреалізм
 5. Автентична вистава
 6. Нешанобливі персонажі
 7. Комікси та поп-арт
 8. Настойка образотворчого мистецтва
 9. Стихії природи
 10. Розмиття та зерно
 11. Соціально свідомий дизайн

 

1. Абстрактна психоделія. Тенденція графічного дизайну.

Психоделія сягає своїм корінням в музичне і художнє життя 60-х років. Це з галюциногенами і творчими експериментами і натомість соціальних потрясінь: коротше кажучи, із відкриттям розуму. На відміну від того часу і сьогодення, він, здається, відповідає часу: хаотичні образи психоделії, що сприяють свободі, відчуття того, що дизайнери не пов'язані традиційними обмеженнями.

Барвисті та абстрактні психоделічна ілюстрація плакат тенденції графічного дизайну.
Психоделічний плакат для музичного фестивалю

У 2021 році графічні дизайнери відроджуватимуть психоделію за допомогою надмірної кількості кольорів і дуже хитромудрих абстракцій, від яких у самого М.С. Ешера крутиться голова. Це проекти, які живуть своїм власним життям, як за їх вибуховим розташуванням, так і за своєю складністю – настільки, що жодні два погляди не здаються абсолютно однаковими.

Психоделічна ілюстрація для етикетки пивні банки Тенденції графічного дизайну.
Ілюстрований психоделічний дизайн логотипу для картографічної компанії
Барвисті та абстрактні психоделічний дизайн розпису Тенденції графічного дизайну.
 

Я був дуже схвильований, коли клієнт із Берліна попросив мене зробити величезну психоделічну фреску. Я повністю почував себе Елізою в Країні чудес, що бродить нічними вулицями, творить мистецтво при неонових вогнях.
- Еліза Осмо

Психоделічна абстрактна ілюстрація для обкладинки альбому

Автор LazebraArt

Психоделічний ацтекський хробак для етикетки мескаля Тенденції графічного дизайну.

Автор: miremi_design

Психоделічний ілюстрований дизайн логотипу руки хамси

Автор: Альдо 44

психоделічний дизайн логотипу тенденції графічного дизайну.

Автор: aleT

Хоча спотворені форми та заплутані образи можуть бути причиною, симетрія може зробити навіть найскладніші з цих композицій стабільними. Начебто ця нова психоделія підказує, що є способи залишатися на землі навіть у безглуздих обставинах.

2. Відродження символу. Тенденція графічного дизайну.

У дизайні мають значення дрібниці. Кольорові смуги на прапорі, що розвівається, можуть об'єднати націю, а така проста форма, як червоний восьмикутник, може врятувати життя на жвавому перехресті.

Історично такі символи уособлювали універсальність. Незалежно від того, чи йдеться це у формі попередження або виявлення причин за допомогою загальної іконографії, сила класичних символів полягає в їхній здатності виходити за рамки мови. У 2021 році дизайнери скористаються цією силою, щоб створити надихаючі символи стійкості, зростання та розширення прав та можливостей.

Логотип перукарні в стилі ескізу, що показує всевидюче око
Автор Yokaona
Дизайн логотипу із зображенням символу богині тенденції графічного дизайну.
Сучасний ілюстрований герб із зображенням лицаря з левом

Вони роблять це, творчо використовуючи відомі символи влади, такі як богині, зірки та стоїчні леви. Ми також бачимо, як дизайнери модернізують класичні візуальні мотиви, такі як середньовічний герб Елізи Осмо або обрамлення вітражів svart ink. За допомогою класичних символів дизайнери створюють талісмани, які нам знадобляться, щоб відвести розпач наступаючого року.

Дизайн упаковки мило з небесних символів Тенденції графічного дизайну.
Органічний логотип з руками навколо лотоса квітка
Логотип бренду одягу з символом всевидющого ока Тенденції графічного дизайну.
Намальований від руки дизайн логотипу, що показує руки, що молиться навколо змії і голуба.

3. Ретро футуризм

Ретро-футуризм, науково-фантастична мрія минулої епохи, приваблює вражаючими способами, якими минуле помилялося. На цей час у нас мали з'явитися літаючі машини, променеві гармати і покоївки-роботи. Натомість у нас є Roombas. Тенденція графічного дизайну.

Але протягом століть ретро-футуризм як візуальний стиль переважав завдяки його сміливій уяві з напрочуд оптимістичним поглядом – принаймні більшою мірою, ніж наше нинішнє бачення загибелі в таких шоу, як « Чорне дзеркало» . Ретро футуристи вірили в людський прогрес настільки, що навіть страшні зелені марсіани на тарілках, що літають, не могли зрівнятися з нашою науковою винахідливістю.

Синій ретро футуристичний дизайн плакат для комп'ютерного бренду
Барвисті ретро футуристичний ілюстрація тенденції графічного дизайну.

Для цієї роботи мені потрібно було уявити класну та сильну жінку у сонячних окулярах із відображенням футуристичного міста. Потім я згадав Тома Круза! Навіщо? Через його сонцезахисні окуляри в «Top Gun». Коли я знайшов його головну леді Келлі МакГілліс з її ретро-поглядом, курткою та кучерявим волоссям, я знайшов натхнення для своїх робіт.
– XZEQUTEWORX ™

Ретро футуристичний дизайн атомного логотипу для медіа-бренду
Ретро футуристичний дизайн логотипу Skyline для технологічного бренду Тенденції графічного дизайну.

Стилістично цей оптимізм знаходить свій вираз в акценті на яскравих кольорах, комп'ютерній друкарні та кривих – від космічних шоломів-акваріумів до арок та куполів. Замість того, щоб повертати нас в ідеалізоване минуле, ретрофутуризм 2021 обіцяє повернути нас у старі добрі часи, які ще не настали.

Календар з ретро футуристичних ілюстрацій
Дизайн обкладинки книги scifi з ретро-футуристичних елементів
Фіолетовий світиться дизайн веб-сторінки з ретро-футуристичних ілюстрацій тенденції графічного дизайну.

4. Ідеальний сюрреалізм. Тенденція графічного дизайну.

«Сюрреалізм» – одне із тих художніх термінів, які люди схильні асоціювати з незбагненним – образами, безглуздими за задумом. Але люди часто забувають, що у ньому є слово «реалізм». Реальне переплітається із сюрреалістичним, і жодного разу це не відчувалося сильніше, ніж у 2020 році, коли пандемії поганої фантастики стали нашим способом життя.

Читайте також:  Друковані зображення у буклеті. Друкарня Азбука.
Сюрреалістичний фотоколаж
Обкладинка книги сюрреалістичний фотоколаж
Сюрреалістичний дизайн упаковки для фотоколажів Тенденції графічного дизайну.

Мені подобається виривати персонажів чи об'єкти із контексту, щоб дати їм нові атрибути, які допомагають передати те, чого хоче клієнт.
– _Ossobüko_

Графічні дизайнери висловлюють це занепокоєння за допомогою сюрреалістичних колажів, де зображення, які були б нормальними окремо, стають дивними під час об'єднання. Людина з яблучною головою може бути звичайною від шиї і нижче, а басейн на задньому дворі може вмістити цілий гірський хребет.

Сюрреалістичний дизайн обкладинки ілюстрованої книги тенденції графічного дизайну.
Сюрреалістичний колаж винна етикетка
Обкладинка альбому сюрреалістичний фотоколаж Тенденції графічного дизайну.
Сюрреалістична ілюстрована обкладинка альбому

Ілюзія безшовна, що ускладнює відокремлення одного зображення від іншого. Ефект у тому, щоб байдуже вітати дивне, приймати неможливі комбінації як одне ціле. Як високо концептуальний підхід, ми очікуємо, що ця тенденція частіше зустрічатиметься в ЗМІ, орієнтованих на зображення, таких як плакати, обкладинки альбомів і обкладинки книг.

Сюрреалістичний дизайн обкладинки ілюстрованої книги тенденції графічного дизайну.
Сюрреалістичний чорно-білий ілюстрований дизайн обкладинки книги

 

5. Автентичне уявлення. Тенденція графічного дизайну.

Рух Black Lives Matter є безпрецедентним переломним моментом глобального протесту. Ми, як і раніше, сподіваємося, що це лише початок переоцінки системних забобонів і що їх вплив як і раніше відчуватиметься у всіх галузях у 2021 році, включаючи графічний дизайн.

Анотація фото та портретний колаж для косметичного бренду
Ілюстрація міленіальна дівчина тенденції графічного дизайну.

Як дизайнер, зображуючи різноманітність, ми можемо зробити свій внесок у краще і більш інклюзивне майбутнє. Зображуючи різноманітність, ми надихаємо і заохочуємо людей будь-якого походження в їх подорожах, і це така необхідна і позитивна зміна.
– Fe Melo

Ілюстрація шаржа космонавта для дитячої сорочки

Ми вже бачили, як дизайнери намагаються відмовитися від моделей на користь автентичних та різноманітних людей в ілюстрації та стокове фотографії . Ми припускаємо, що у 2021 році це піде ще далі, і це виходитиме за рамки простої участі у святкуванні. Ми бачили, як дизайнери кольору були натхненні безпосередністю протестів BLM, і результатом стали портрети чорношкірих чоловіків та жінок у яскравих та надихаючих декораціях та позах.

Ілюстрований дизайн етикетки для олії кешью
Акварель дизайн винної етикетки матері та дитини тенденції графічного дизайну.
Дизайн винної етикетки з фотопортрет Тенденції графічного дизайну.

2021 стане роком, щоб показати, наскільки різні люди і наскільки багата наша планета саме цим. У моді використовуються зображення реальних людей зі своїми особливостями, недоліками та унікальністю.
– IsaDesignNet

Якщо є чогось, чого слід уникати дизайну, то це однаковості. Виділення різних культур, відтінків шкіри, віку та ідентичності є захоплюючою нагодою створювати дизайн, який, як і справжні люди, дійсно є єдиним у своєму роді.

6. Нешанобливі персонажі

Гарний дизайн може розповісти історію. Чудовий дизайн робить цю історію незабутньою. У 2021 році багато графічних дизайнерів прагнуть відмовитися від абстрактних візуальних ефектів на користь химерних персонажів. І чим більше індивідуальності втілюють ці персонажі, тим більшими вони стають.

Читайте також:  Що включити до резюме? 150+ прикладів навичок.
Ілюстрація пивної етикетки сумного блазня
Карикатура ілюстрації привид ховається в матрьо Тенденції графічного дизайну.
Карикатура ілюстрація двох шматочків суші боротьба

Концептуальна ілюстрація є основою цієї тенденції, пропонуючи як пози персонажів, а й індивідуальність у вигляді мальованого підходу. Ось чому ці стилі можуть варіюватися від детальної штрихування до спрощених форм, ліній та кольорів сучасних мультфільмів. Самі концепції – тварини у костюмах та антропоморфні суші – сигналізують про довгоочікуване повернення гумору та диваків у найближчі місяці.

Блакитна пивна етикетка із зображенням кози, що їде на мотоциклі Тенденції графічного дизайну.

Натхненням для цього дизайну стала байкерська культура старої школи 70-х років. Що мені найбільше подобається в ньому, то це те, що загальний вигляд відображає те, що коза їде на своєму байку, ніби завтра не настане.
- Вінтрігрей

Ілюстрація етикетки горілки в людському одязі
 Тенденція графічного дизайну. 3

 

7. Комікси та поп-арт

Подібно до заклятого ворога, стилі дизайну минулого ніколи не вмирають. А цього року графічні дизайнери відроджують зернисті кольори, насичені чорнила та лінії дії вінтажних коміксів. Тенденція графічного дизайну.

Ілюстрація напівтонових текстури для обкладинки книги

Хосом Антоніо Варела

Урожай дизайн упаковки в стилі коміксів Тенденції графічного дизайну.

По Tomie O

Дизайн електронної пошти у стилі коміксів

Автор: ScarlettaDesign

Дизайн упаковки в стилі напівтонів Тенденції графічного дизайну.

Автор lliiaa

Урожай дизайн пивної етикетки в стилі коміксів
Автор: WolfBell

Народжені в епоху примітивних технологій друку комікси часто використовували півтони або спрощене точкове затінювання для представлення кольору. В наші дні такий підхід може вдихнути нове життя у сучасні мінімалістські тенденції, такі як плоский дизайн за рахунок зернистої текстури та глибини. Так само веб-дизайнери можуть розбити сітку за допомогою похилих панелей та похилих форм, щоб створити відчуття драматизму та руху.

Напівтонові текстурованою фруктові ілюстрації для дизайну етикеток тенденції графічного дизайну.
Автор: bayuRIP
Дизайн футболки у стилі поп-арт

Автор: Pinch Studio

Ілюстрація персонажа супергероя для медсестер та лікарів Тенденції графічного дизайну.

У разі глобальної пандемії наші медичні працівники вважаються нашими сучасними супергероями. Я вибрав стиль коміксів, тому що в дитинстві мені дуже подобалися комікси, такі як Супермен та Марвел. Стиль коміксів справді надихнув мене у процесі розробки.
- Спритний

Хоча супергерої, одягнені в спандекс, не є обов'язковими для цієї тенденції, дизайнери 2021 року звертаються до текстури та ілюстративних технік своїх графічних романів, щоб урятувати сучасний дизайн. За винятком коміксів без утримання. Нічого не врятує.

8. Настойка образотворчого мистецтва. Тенденція графічного дизайну.

Завжди існував поділ між образотворчим мистецтвом та дизайном, але 2021 менше стосується традиційних кордонів. В результаті ми прогнозуємо, що мальовничі техніки, такі як акрилові мазки та абстрактний експресіонізм, з'являться на полицях та екранах у всьому світі.

Тенденція у дизайні упаковки образотворчого мистецтва: етикетка для вина у стилі реалістичного живопису
Автор: LucaToni
Реалістична обкладинка альбому у змішаному стилі Тенденції графічного дизайну.

Автор _Ossobüko_

Реалістичний розпис у стилі винної етикетки

Автор Windmill Designer™

Абстракція – один із моїх улюблених напрямків та технік живопису, який дає нам повну свободу вираження. Абстракція не обмежена законом: кольори, текстури, форми та простору.
– LucaToni

Анотація ілюстрація стиль джазу для обкладинки книги Тенденції графічного дизайну.
Обкладинка книги у стилі реалістичного живопису

Живопис надає дизайну варіативності поверхні та глибини, роблячи їх досить реальними, щоб їх можна було торкнутися. Тому ця тенденція добре поєднується з фізичними продуктами. Зокрема, оскільки образотворче мистецтво пов'язане з культурою та класом, воно корисне для продуктів, які хочуть передати елегантність старого світу, наприклад, винних етикеток та косметичної упаковки.

абстрактним живописом надихнув дизайн пивної банки Тенденції графічного дизайну.
натюрморт надихнув упаковка сиру

Малювання також дає темніші тони, ніж ті, які створюються на комп'ютері, і це надає дизайну атмосфери урочистості. Хоча це може здатися невтішним, такі дизайни, звичайно, запрошують глядача задуматися.

9. Стихії природи

Цього не можна уникнути: багато людей провели більшу частину цього року під замком усередині. Це буде подвійно, якщо дизайнери, які, можливо, пережили свій спосіб життя позаштатної роботи з дому, почали нагадувати одиночний висновок. Тоді не дивно, що зовнішній світ проникне у графічний дизайн 2021 року. Тенденція графічного дизайну.

Рожева косметична упаковка з ілюстрованою флорою
Дизайн зеленої коробки для миловарної компанії Тенденції графічного дизайну.
Рожева упаковка для догляду за шкірою із зеленим листям
Дизайн сайту з елементами природи

Багато хто з нас відчував себе замкненим у 2020 році через COVID і відчуває сильне бажання проводити час у зелених насадженнях. Навіть перегляд фотографій цих місць може заспокоїти вас, якщо ви застрягли у квартирі. Я думаю, що 2021 року ми побачимо велику вдячність за такі візуальні ефекти.
- Меган Делл, директор з дизайну 99designs

Анімований скролл ілюстрований сайт для цифрового агентства Тенденції графічного дизайну.
Анотація дизайн упаковки для шоколадних цукерок з квітковими елементами

Виявляється ця тенденція у вигляді листяних візерунків, колірних схем у земляних тонах або ілюстрацій захоплюючих пейзажів, графічний дизайн стає зеленим. Найкраще в цій тенденції – бачимо, що вона виходить за рамки екологічно орієнтованих продуктів.

Читайте також:  Церковний веб-сайт, який вітає Вас надихаючим дизайном

Ефект від зображень природи полягає в тому, щоб принести безтурботність, оновлення та зростання – всього цього ми затаїмо подих у 2021 році.

Зелений дизайн плакат з листя тенденції графічного дизайну.
Квітковий одяг, ілюстрований кімоно, принт

Що особливо вплинуло на мене в цій статті, так це цитата, яку я прочитав: «Природа подібна до жінки, яка любить маскуватися, і чиї різні маскування, відкриваючи то одну частину її, то іншу, дозволяють тим, хто її вивчає і старанно сподівається день , коли вони дізнаються про її особистість повністю ».
- Ванесса Айвс

Дизайн упаковки кавовий мішечок з ілюстрованої природи тенденції графічного дизайну.
Ілюстрований квітковий дизайн етикетки

 

10. Розмиття та зернистість

Градієнти та переходи кольору стали популярною тенденцією вже кілька років. У 2021 році багато дизайнерів прагнутимуть відхилитися від нового напряму: до ще більш розмитого та змішаного фону. Додайте зернистий фільтр, і ці дизайни зможуть пройти межу між відчуттям швидкоплинності та реальним на дотик.

Веб-сторінки з кольоровим розмиттям графіки Тенденції графічного дизайну.

Перевага цієї тенденції в тому, що вона дозволяє елементам переднього плану, таким як жирна друкарка або спогади зображення, що виділяють, виділятися на майже невиразному фоні. Він також процвітає в похмуріших умовах, на відміну від веселих градієнтів минулих років. Гранж і бруд притаманні зернистим текстурам, а розмите зображення може викликати тіні та невидиме. Ця тенденція є настроєм, і ми очікуємо, що вона все більше і більше використовуватиметься в дизайні з темною стороною.

Дизайн обкладинки книги з кольоровою розмитою графікою
Дизайн веб-сторінки з розмитість фону
Веб-сторінки з кольоровим розмиттям графіки Тенденції графічного дизайну.
Дизайн веб-сторінки з кольоровим розмиттям графіки

 

11. Соціально свідомий дизайн. Тенденція графічного дизайну.

На зорі нового десятиліття здається доречним, що 2020 став роком, коли світ зрозумів, наскільки йому потрібно змінитися. Від охорони здоров'я до захисту навколишнього середовища, життя чорношкірих та готовності до пандемії – 2020 рік оголив багато проблем, які вирішити. Хороша новина полягає в тому, що цей конфлікт може стати поворотним моментом, якщо кожен зробить свій внесок.

Ілюстрований дизайн футболки, протестуючий проти жорстокості поліції
Буквене позначення, присвячений пандемії COVID Тенденції графічного дизайну.

Маючи це на увазі, дизайнери з усього світу роблять все можливе, щоб зробити свій внесок у покращення свого співтовариства. Ми побачили це у зростанні креативного листа від руки, що несе послання єдності, відповідальності та порад. Це відбувається у формі протестного мистецтва. Він представлений в ілюстраціях, які персоналізують носіння маски. Будь то благодійна діяльність або особисті дизайнерські проекти, 2021 стане поворотним роком для дизайну.

У 2021 році ми побачимо більше дизайнів та зображень, що резонують із рухом, соціальними та екологічними проблемами. Я бачив, як все більше брендів об'єднуються навколо проблем і спілкуються зі своїми користувачами на більш глибокому рівні.
- Трістан Ле Бретон, креативний директор

Ілюстрований дизайн футболки BLM
Ілюстрація футболки з пандемією COVID тенденції графічного дизайну.
Ілюстрація футболки Розі Заклепочника на тему пандемії COVID
Велика хвиля у Канагави тематична ілюстрація про зміну клімату тенденції графічного дизайну.

Чи готові до найбільших тенденцій графічного дизайну 2021 року?

Як початок десятиліття минулий рік, можливо, виявився розчаруванням. Але графічні дизайнери 2021 року сповнені рішучості змінити ситуацію по-своєму. Із трагедії нам дають нешанобливі персонажі. Через самоізоляцію вони дають нам природу. І від замішання вони дають нам наші символи мови. Щороку тенденції графічного дизайну завжди будуть приносити зміни, і саме дизайнери визначатимуть, на краще це чи на гірше.

Ваш помічник у бізнесі рекламно-поліграфічна компанія “АЗБУКА”