Лояльність клієнтів. Масовий перехід бізнесу на електронну комерцію, ефективніші способи доставки у всьому світі, а також загальне розширення економіки – все це відіграло свою роль у наданні влади покупцям у кожній галузі. За лічені секунди один пошук в Інтернеті дає результати для тисяч різних різновидів того самого продукту.

У дослідженні, опублікованому консалтинговою компанією Bain and Company, збільшення утримання клієнтів на 5% корелює зі збільшенням прибутку як мінімум на 25%. Клієнти, які роблять повторні покупки у бізнесу, також є тими, хто стимулює його зростання та здатність розширюватися. По-перше, залучати клієнтів – це одне, але те, чи вони повернуться, є хорошим показником успіху або невдачі в майбутньому.

Тенденції брендингу на 2020 рік, щоб зберегти Ваш бренд свіжим

Маючи так багато різних варіантів, досить складно залучити потенційних клієнтів та переконати їх зробити покупку. Крім того, як тільки хтось вирішив укласти угоду з певним бізнесом, ця компанія повинна зробити кроки, щоб змусити клієнта повернутися наступного разу, коли вони захочуть купити той самий продукт. Розглянемо кілька способів, які довели свою ефективність, коли справа доходить до створення постійних клієнтів.

1. Встановити присутність у соціальних мережах. Лояльність клієнтів

Ви можете використовувати різні соціальні платформи для зміцнення іміджу бренду з поточними та потенційними клієнтами. Одна з найпотужніших маркетингових технологій, що використовуються сьогодні для залучення клієнтів, також може бути використана для їхнього залучення до вашої компанії. Актуальність і креативність у соціальних мережах не тільки показує людям, що їхній бізнес сучасний і сучасний, але також може використовуватися для створення ринкового іміджу компанії, з якою клієнт може ідентифікувати себе. Крім того, соціальні мережі дозволяють клієнтам безпосередньо повідомляти свою думку бізнесу та можуть почати розмову про те, які послуги та практики вони хочуть бачити у майбутньому.

2. Підтримувати особистий зв'язок із окремими клієнтами. Лояльність клієнтів

Незалежно від того, чи продає бізнес іншим підприємствам чи безпосередньо споживачам, завжди важливо мати певний рівень контакту з покупцями. У той час як більшість людей звикли чути голос робота, який відповідає на телефонні дзвінки, коли вони дзвонять у великий бізнес з питаннями або скаргами, компанія може дійсно виділитися, якщо людина не тільки відповідає на їх виклик, але й дружелюбна і слухняна в спробі задовольнити потреби клієнта. Коли покупець взаємодіє безпосередньо з компанією, набагато ймовірніше, що він повернеться, якщо до нього будуть ставитися справедливо і з повагою, з чимось, що краще обробляє реальна людина, ніж комп'ютеризоване повідомлення.

3. Створіть програми VIP та лояльності. Лояльність клієнтів

Якщо клієнт задоволений своєю початковою покупкою, може бути корисно змусити його повернутися, давши можливість приєднатися до будь-якої програми винагород. Незалежно від того, чи тягне за собою доступ до спеціальних послуг, знижок або безкоштовних товарів, створення програми заохочень не тільки стимулює покупців продовжувати робити покупки у свого бізнесу, але і може залучати нові. Надаючи почуття ексклюзивності потенційним клієнтам та намагаючись порадувати існуючих, програма лояльності може мати безліч переваг для будь-якого бізнесу.

4. Поставте клієнта першим

Це досить проста ідея, але це перевірений і вірний метод, який все ще існує як часто використовувана фраза в протоколі обслуговування клієнтів будь-якої успішної компанії. Подвоєння як маркетинговий метод, який рекламує з вуст у вуста, позитивна взаємодія з клієнтами змушує їх повертатися та створює репутацію, здатну залучити нових. Згідно з дослідженням HubSpot, 81% клієнтів довіряють порадам своїх друзів та сім'ї за будь-якими порадами самого бізнесу. Якщо компанія хоче створити лояльність серед своєї клієнтської бази, клієнти чекатимуть лояльності у відповідь від компанії.

Читайте також:  Що таке епілог: визначення та поради письменникам

4 способи виділитися серед конкурентів B2B за допомогою цифрового маркетингу

5. Пріоритетна побудова повного списку електронної пошти. Лояльність клієнтів

Поряд із маркетингом у соціальних мережах додавання клієнтів до списку адрес електронної пошти є однією з найефективніших тактик для ведення онлайн-бізнесу та інформування людей про те, що відбувається всередині компанії та за її межами. Все, що компанії роблять сьогодні в Інтернеті, щоб спробувати привернути увагу клієнта, наприклад, відповідність алгоритму пошуку Google, список електронної пошти – це один із інструментів, що повністю контролює бізнес. Електронна пошта не покладається на те, що інші люди натискають кнопку «Поділитися» або «Подобається», щоб компанія дізналася про неї, і більшу частину часу електронні листи надсилаються клієнтам, які дійсно зацікавлені в тому, що продає бізнес, або вже здійснили покупку зазначену справу. Електронна пошта також є чудовим способом повідомити людей про майбутні або поточні події, знижки та нові продукти.

6. Бренд вашої упаковки

На додаток до цих загальних методів утримання клієнтів, використання нестандартної упаковки може також допомогти у переході клієнтів від покупців-новачків до постійних. Багато чого з того, що змушує людей купувати в одного й того самого бізнесу знову і знову, є певною ідентифікацією з брендом, що створює почуття лояльності. Використовуючи красиво оформлене впакування, яке розповідає історію, виражає цілі компанії або дає клієнту особистий досвід, покупці отримують щось візуальне та конкретне для ідентифікації. Щоб створити лояльність серед клієнтів, їм спочатку потрібно уявити концепцію, якою вони можуть бути лояльні, щось, що може бути досягнуто за допомогою чистої та цілеспрямованої упаковки. Лояльність клієнтів

Створення лояльності серед клієнтської бази не завжди легко, але, використовуючи тактику, таку як програма винагород або залишаючись на зв'язку в соціальних мережах, можна перетворити будь-яку окрему покупку на ту, яка повторюється.

Читайте також:  Брендінг веб-сайту. Що робить хороший веб-сайт?

Друкарня AZBOOKA