Дизайн обкладинки книги. Думай як читач, а не як письменник
_

«Обкладинки та текст мають бути чітко зрозумілі як мініатюри, тому що сьогодні продається більше книг.

«Якщо ви не можете розпізнати зображення або прочитати текст у тому розмірі, в якому він відображатиметься в одному з онлайн-магазинів, таких як Amazon або Kobo, то читач також не зможе.

«Обкладинки повинні змусити читача «відчувати» щось, а не «розповідати» їм щось».

–  Дж. Пеппер Брайєрс
А
втор « Безстрашного: п'ять правдивих історій Другої світової війни»

Думайте про свою обкладинку як про ключову частину головоломки
_

книга бога тягаря

«Написання книги для мене – це все одно, що вирішити головоломку з 10 000 штук із зав'язаними очима. Після написання цієї статті остання частина цієї головоломки – знайти дизайн, який приверне увагу клієнтів, яких ви хочете.

Я вважаю, що дійсно добре написаний зворотний зв'язок необхідний для отримання дизайну, на який ви працюєте. Я часто перевіряв процес проектування протягом усього тижня та давав відгуки практично без перерви».

–  

Денис Табір
 

дизайн обкладинки книги

 

Подумати про аудиторію. Дизайн обкладинки книги
_

«Щоб дізнатися, якою має бути обкладинка книги, треба подумати про аудиторію.

«Я розмовляв зі своїми молодими дівчатами-стажерами, щоб дізнатися про мою цільову аудиторію: не надто дівочу, але зухвалу та цікаву. Я також шукав своє рідне місто Остін, штат Техас, дуже татуйоване місто, для натхнення.

–  

Конейша Грейсон,
 

 

Уникайте кліше. Дизайн обкладинки книги
_

складання бюджету

«Хоча моя книга про фінансах, це унікальна та особиста книга, і я хотів, щоб це було передано через обкладинку. Я не хотів, щоб у ньому були купюри, скарбнички або щось таке. Я подбав про те, щоб донести це повідомлення до дизайнера».

  • Джиму Міллеру
     
Читайте також:  Що таке попит? Визначення, значення та детермінанти

Дотримуйтесь свого ключового повідомлення та запишіть його. Дизайн обкладинки книги
_

Дизайн обкладинки книги Раноошка

«Запишіть, у чому сенс вашої книги, і потім запропонуйте цю пропозицію як посібник під час перегляду матеріалів, представлених на обкладинці. Було багато дизайнів обкладинок книг, які мені подобалися, але вони просто не передавали правильне повідомлення».

–  

Одрі Кавенеча
 

 

 Змусіть своїх читачів відчути щось. Дизайн обкладинки книги.
_

безіменна обкладинка книги

"З тих пір як Nameless був випущений, я мав багато читачів, які казали мені, що вони були вперше намотані завдяки обкладинці. Я вибрав дизайн, який, як мені здалося, найкраще відбивав темний характер історії.

«Я мав намір, щоб обкладинка передала відчуття, яке буде націлене на тих читачів, які зацікавляться трилером роману проти ФБР проти серійного вбивці, такого як Безіменний. Я хотів, щоб він простягнув руку та схопив людей, які люблять, щоб їхній розум був наляканий».

–  

Джо Конлан
 

всесвіт павутиння

Залишайтесь відкритими
_

«Дайте дизайнерам всю інформацію, яка може знадобитися. Опишіть аудиторію, якої ви прагнете, стиль книжки (пригоди, романтика, трилер тощо.), період, у якому вона встановлена, настрій, і навіть важливі персонажі чи моменти.

"Але не чекайте, що дизайн, з яким ви закінчите, буде тим, що ви мали на увазі, коли починали - дизайнери здивують і повинні здивувати вас і перенесуть вас у нове місце".

–  

Саймон Морлі,
 

 

Використовуйте соціальні мережі, щоб отримати внесок від фанів – та слухайте!
_

Дизайн обкладинки книги  

Дизайн обкладинки книги


«Моя присутність у соціальних мережах була основним фактором у моєму рішенні самостійно публікувати мою книгу. Коли я не міг визначитися з вибором обкладинки, я попросив поради у моїх кількох тисяч передплатників у Facebook та Twitter, відкрив опитування та дозволив їм ухвалити рішення.

Читайте також:  Як продавати дитячі книги? 4 поради з маркетингу

«Зрештою це мої шанувальники – моя аудиторія – це важливо. Тож я слухав їх».

–  

Федеріко Пістоно
 

Книги плетіння на пружину. Друкарня Азбука

 

Використовуйте свій перший конкурс, щоб знайти ідеального дизайнера для майбутніх книг
_

ваш-гід-SF-париж

"Я провів конкурс на мою першу книгу" Ваш путівник по Парижу безкоштовно » . Отже, для моєї другої книги Ваш путівник з безкоштовного відвідування Сан-Франциско» замість того, щоб організовувати ще один конкурс, я безпосередньо найняв дизайнера моєї першої обкладинки книги Гаррі Хаятта через платформу «1 до 1».

«Вдруге дизайнер знає вас і знає, що вам подобається, а що ні. Ви можете створити свою другу обкладинку у найкоротші терміни порівняно з першою».

–  

Ліді Томас,
автор Вашого путівника по Парижу безкоштовно та путівника по Сан-Франциско безкоштовно

 

Як написати та видати книгу?