Електронна комерція B2B.

Тенденції електронної комерції швидко розвиваються, і B2B не є винятком. Інтернет-клієнти хочуть зручності та приємних вражень.

Отже, до яких тенденцій та інновацій у галузі електронної комерції мають підготуватися організації B2B у 2020 році?

1. Голосова торгівля B2B на підйомі

Після вирішення початкових проблем технології розпізнавання голосу та деякого повільного впровадження в B2B ми побачимо значне зростання голосової комерції у 2020 році. Цикл закупівель B2B складний і залишатиметься проблемою при впровадженні голосової технології, але високий Кількість повторних замовлень у B2B – це очевидна можливість для компаній використовувати голосові технології для оптимізації процесів замовлень та їх виконання.

2. Більше персоналізовані онлайн торгові майданчики. Електронна комерція B2B

Рано чи пізно ринкові комісійні за транзакції починають поглинати із прибутком і, звичайно, вони зберігають усі ваші цінні дані про клієнтів для себе. Через це компанії B2B можуть очікувати зростання нішевих торгових майданчиків – мало чим від тих, які ми спостерігаємо у сфері охорони здоров'я – які забезпечують більш персоналізований досвід та спрощують поїздки клієнтів.

3. Прогнозований комерційний досвід

В даний час компанії вже можуть надавати своїм клієнтам індивідуальні можливості для покупок в Інтернеті, поєднуючи поведінку браузера, історію замовлень, демографічні дані та інші доступні дані. Але з появою прогностичної аналітики клієнтам можуть бути надані повністю налаштовані каталоги продуктів – з урахуванням як поточних, і прогнозованих індивідуальних потреб.

4. AR та VR входять до B2B

Для компаній, що продають товари безпосередньо споживачам, доповнена реальність (AR) та віртуальна реальність (VR) вже є актуальними темами, але в даний час вони переважно використовуються для надання клієнтам можливості занурення в B2C. В B2B, надання клієнтам такого типу досвіду менш актуальне – клієнти B2B практичні, і їх найбільше цікавлять ефективні функції та функціональність онлайн.

Читайте також:  Узгодження кольорів під час друку.

Таким чином, AR і VR B2B в 2020 році дадуть можливість допомогти покупцям, наприклад, віртуально випробувати і визначити потрібні продукти для покупки швидко і легко. Це може (і буде) особливо корисно, коли справа доходить до покупки запасних частин та / або продуктів з широкими можливостями налаштування.

5. Поява прогресивних веб-застосунків B2B (PWA). Електронна комерція B2B

Прогресивні веб-застосунки (PWA) недостатньо розвинені, щоб стати тенденцією в 2020 році, але ми почнемо з того, що розробники почнуть просуватися до світу, заснованого на PWA. У 2020 році ми побачимо, як вони створюють основу для PWA, переписуючи свій код до односторінкових програм (SPA). Ці розробки дозволять веб-сайтам електронної комерції взаємодіяти з користувачем, динамічно переписуючи код поточної сторінки, що підвищить

AZBOOKA

 

20 Основні вимоги до веб-сайту електронної комерції