Інструменти контент-маркетингу.

Контент-маркетинг сьогодні є одним із найважливіших маркетингових заходів для бізнесу.

І хоча людський фактор не може бути замінений, існує безліч інструментів контент-маркетингу, які ви можете використовувати, щоб допомогти вам придумати ідеї, забезпечити точний націлення та високий рейтинг у пошуковій видачі.

Коли я говорю про різні інструменти, я дійсно маю на увазі велику різноманітність. Існують плагіни, інструменти, програми, платформи та розширення для браузерів, які допоможуть вам на кожному етапі процесу маркетингу контенту – від дослідження та ідеалізації контенту до автоматичного планування та просування.

Отже, без зайвих слів, перейдемо до розгляду основних інструментів, які потрібні кожному контент-маркетингу у своєму арсеналі.

Чи є інструмент, про який ви хотіли б дізнатися більше? Перейти прямо до:

Ahrefs  Інструменти контент-маркетингу

Ваша стратегія контент-маркетингу має починатися з дослідження ключових слів. І тут з'являється Ahrefs. Ви можете використовувати Ahrefs, щоб дізнатися інформацію про ваші цільові ключові слова, про те, як їм складно ранжуватися, і хто зараз ранжує їх. Ви також можете використовувати їх браузер контенту, щоб допомогти вам відповісти на питання, які люди найчастіше ставлять. Загалом це має бути інструмент для будь-якого контент-маркетолога.

Консоль пошуку Google   Інструменти контент-маркетингу

Святий Грааль даних пошукових систем. Пошукова консоль Google допоможе вам визначити ключові слова, за якими ви зараз займаєтеся, і те, наскільки добре (або не дуже) ви справляєтеся. Більше того, він покаже вам, які саме ключові слова використовують люди, щоб знайти вас, що дуже допоможе при складанні плану змісту – немає особливого сенсу орієнтувати ключові слова, які люди не пов'язують із вашим брендом.

Yoast   Інструменти контент-маркетингу

В даний час для контенту недостатньо писати для людей – ви також маєте писати для SEO. Це означає оптимізацію вашого контенту для націлення обраного вами ключового слова, ткацтва його та будь-яких додаткових ключових слів природним чином через ваш контент. Тут необхідно дотриматися балансу, який полягає в тому, що контент, як і раніше, читається природним чином для людського ока, але також слідує формату, який задовольняє будь-яким ботам, що сканують сторінку. Yoast – це фантастичний інструмент, який допоможе вам відслідковувати ваші успіхи у SEO – це плагін WordPress, який перевіряє ваш контент на предмет сумісності з SEO під час написання та надає зворотний зв'язок, який ви можете використати для її покращення перед публікацією. Ще один обов'язковий елемент у контент-маркетингу.

Читайте також:  Стартовий капітал

Grammarly 

Як би нам цього не хотілося визнавати, автори контенту іноді допускають орфографічні та граматичні помилки. І коли ваша робота – публікувати безпомилковий, бездоганний контент, це не те, що ви можете собі дозволити. Граматика – відмінне продовження

Mention  Інструменти контент-маркетингу

Згадка дозволяє найкращим світовим брендам та агентствам контролювати інтернет, слухати свою аудиторію та керувати соціальними мережами. Відстежуючи бренд, конкурента чи галузеву тему – наша платформа дає клієнтам можливість порівнювати та аналізувати онлайн-розмови, а також створювати контент на основі важливих соціальних та мережевих ідей.

Kred  Інструменти контент-маркетингу

Kred – це глобальна спільнота провідних блогерів, творців контенту-чемпіонів, керівників соцмереж, піонерів блокчейнів, нових розробників та шейкерів. Ви можете використовувати Kred для пошуку популярних, перевірених впливових осіб у своїй галузі – з чіткою оцінкою, що базується на ряді факторів, які допоможуть вам визначити та вибрати правильний.

Google документи

Як контент-маркетолог, де ви вирішите написати свій контент, дуже залежатиме від ваших особистих уподобань. Але коли ви співпрацюєте з іншими людьми – як усередині, так і поза вашою організацією – Документи Google – це зручний інструмент для використання. У Документах Google ви можете додавати пропоновані зміни, які може переглянути початковий автор, відзначати співавторів у коментарях, щоб спростити редагування та додавання, та багато іншого. Ви також можете відслідковувати історію версій та відновлювати її до будь-якої попередньої версії, якщо щось сталося (це сталося з усіма нами). Інструменти контент-маркетингу

WordPress

Більшість блогів в даний час розміщуються на WordPress, і з кількістю доступних систем керування контентом, що говорить багато про що. За допомогою WordPress ви можете швидко та легко налаштувати блог або веб-сайт із широкого набору готових шаблонів та вибрати з безлічі плагінів, які допоможуть вам з іншими елементами створення, планування та публікації контенту.

Читайте також:  Маркетингові цілі - визначення, список цілей та приклади

Buzzsumo  Інструменти контент-маркетингу

Buzzsumo – це інструмент дослідження контенту, який дозволяє вам шукати, щоб швидко знаходити ідеї контенту, розкривати ідеї платформи, виявляти пристрасних авторитетів та багато іншого. Це також відмінний спосіб для вас зібрати інформацію про ваших конкурентів і те, що вони пишуть у своїх блогах.

Loom

 

Хоча ви можете і не думати про Loom як інструмент контент-маркетингу безпосередньо, він дійсно корисний для візуалізації того, що ви описуєте своїм читачам. Якщо ви хочете продемонструвати функцію продукту або елемент платформи, ви можете просто докласти всіх зусиль, щоб описати це своїм читачам словами - або ви можете показати їх.

Vidyard  Інструменти контент-маркетингу

 

Vidyard дозволяє маркетологам розміщувати відео в іншому контенті – будь то на веб-сторінках, цільових сторінках або блогах – і обмінюватися відео всюди в Інтернеті. Але Vidyard пропонує більше, ніж відеохостинг та керування. Платформа також пропонує інтеграцію з основними інструментами у вашому технічному стеку, автоматичну оптимізацію для SEO, транскрипцію відео, зручні субтитри, інструменти персоналізації, потужну аналітику та функції роздільного тестування, щоб ви могли гарантувати, що ваш контент буде найкращим.

Trello  Інструменти контент-маркетингу

 

Я, очевидно, не можу розповісти про ваш досвід отримання посту з ідеї для публікації – і про все, що слід – але на мій особистий досвід це займає село. Найчастіше у цьому процесі беруть участь кілька зацікавлених сторін, чи то редактори, учасники, менеджери по роботі з клієнтами, які збирають цінну інформацію для вивчення прикладів клієнтів – цей список можна продовжити. Trello – це відмінний спосіб відстежувати проекти, в яких бере участь багато зацікавлених сторін. Ви можете додати своє повідомлення на картку, додати будь-кого з вашої команди та призначити їм завдання. Як тільки вони будуть зроблені, ви можете помітити їх у списку та видалити їх із карти. Він дійсно простий у використанні і позбавляє вас необхідності бігати, як курка без голови, намагаючись зібрати все необхідне для написання вашого блогу - безпрограшний варіант, якщо ви запитаєте мене. Інструменти контент-маркетингу

Читайте також:  Складений буклет. Зробіть враження.

Google Analytics 

Гугл Аналітика Інструменти контент-маркетингу

Як ви знаєте, написання та публікація відмінного контенту – це лише півсправи. Щоб продовжувати робити те, що ви отримуєте найкраще, вам потрібно мати можливість давати результати. І саме тут Google Analytics стане вашим найкращим другом. Ця платформа є абсолютною необхідністю для всіх, хто має веб-сайт, а не просто блог. Ви можете використовувати його, щоб відстежувати вхідний трафік на ваші повідомлення, час, проведений на сторінці, показник відмов та багато іншого. Ви також зможете встановити власні цілі в самій платформі, щоб відстежувати конверсії, що виходять з вашого контенту - і більше конверсій означає більший бюджет. Я знаю, тобі подобається цей звук!

Hotjar   Інструменти контент-маркетингу

Як і в Google Analytics, Hotjar – це інструмент, призначений для надання вам інформації про те, як працює будь-яка сторінка на вашому веб-сайті (яка зазвичай включає ваші повідомлення в блозі). Інструмент створює користувацькі теплові карти для будь-якої сторінки, на яку ви його призначаєте, показуючи вам, наскільки далеко люди прокручують ваші повідомлення, з якими посиланнями або CTA вони взаємодіють. Таким чином, ви швидко зможете побачити, чи даремно ви пишете повідомлення з 2500 слів або чи працюють ваші CTA.

Adobe Photoshop

Це може стати сюрпризом для деяких контент-маркетологів, але завжди корисно знати, як зробити свій власний образ героя блогу – про всяк випадок! Вам не потрібно бути повністю швидким у Photoshop, щоб створювати щось із цієї специфікації, ви навіть можете попросити своїх дизайнерів створити шаблони для використання.

Ваш помічник у бізнесі рекламно-поліграфічна компанія “AZBOOKA