Виготовлення паперових пакетів Вашого бренду може миттєво перетворити будь-якого покупця на рекламу! У будь-якій сфері потрібен паперовий пакет. Його використовують для упаковки або для перенесення, а також як рекламні матеріали.

Все, що ми знаємо, це те, що пластикові пакети є забруднюючою речовиною, тому вже незабаром уряд не дозволить його використовувати, паперовий пакет є найкращою заміною для пластикових пакетів, які є екологічно чистими і придатними для вторинної переробки (що складаються з 35% сировини, що розкладається).

Екосумки з логотипом

Деякі види упаковки:

•    Сумки для покупок : у цих сумках немає нічого незвичайного Це Ваші продуктові сумки, і вони повинні бути важчими, більшими і довговічнішими.

•    Харчова упаковка : це спеціалізовані пакети, призначені для зберігання певних продуктів харчування. Паперові пакети використовуються для пакування хліба, фруктів та інших продуктів. Дедалі більше компаній переходять на папір у ці дні. Ці сумки значною мірою налаштовані з погляду форми, розміру та брендингу.

•    Паперові пакети медичного призначення . Ці пакети використовуються в лікарнях або аптеках для різних цілей. Сумки такого типу, можливо, повинні дотримуватися певних протоколів та вимог – але здебільшого вони досить прості.

•    Ювелірні сумки : це одні з найякісніших паперових пакетів Папір зазвичай досить тонкий, але дуже дорогий і привабливий. Як правило, ці сумки мають привабливі паперові ручки та декоративне фарбування/брендінг.

•    Обробка пакетів для виробництва : це дуже прості паперові пакети Виробничі підприємства іноді використовують ці пакети для простого транспортування незакінчених продуктів з одного району до іншого. Транспорт – єдина турбота тут, і немає жодних вимог до брендингу чи спеціальних вимог.

•    Сумки загального призначення : ці сумки не призначені для будь-якої конкретної мети Вони прості, довговічні та універсальні. Це відмінний варіант, якщо ви хочете звернутися до кількох ринків та аудиторій.

Картонні кепки та козирки

Виготовлення паперових пакетів. Необхідно визначитися з такими характеристиками:

  • Розмір
  • Кількість (тираж)
  • Барвисть
  • Матеріал
  • Наявність ламінації.
  • Колір мотузок.
  • Колір пікколо.

 

Наша філософія

Наш Кубок Філософії друкарня Азбука

Наш Кубок Філософії

 

 

Наша основна мета – зробити Вас щасливими та успішними. Ось як:

Довіра – Ми скажемо Вам правду і не перебільшуватимемо. Виготовлення паперових пакетів

Ціна . Ми заробимо вашу лояльність, постійно надаючи вам точні ціни. Ми НЕ приманюємо та не міняємо наші ціни. Ми намагаємося інформувати наших клієнтів про те, щоб їх витрати були вірними, і ми завжди шукаємо способи дати пораду щодо економії грошей. Наша обіцянка Вам – наші клієнти ніколи не почуватимуться ошуканими. Ми є Вашим захисником і хочемо допомогти Вам у досягненні Ваших бізнес-цілей!

Швидкість – Ми метушимося. Ми швидко виконаємо Ваше замовлення. Ми закликаємо наших колег працювати швидко та невідкладно.

Якість . Ми ретельно перевіримо ваш друкований проект кілька разів, щоб забезпечити найвищу якість.

Ентузіазм та дружелюбність . Ми наймаємо лише тих членів команди, які позитивно налаштовані, дбають про інших та виявляють високий рівень уваги до деталей. Це добре навчені, захоплені та дбайливі професіонали, які сповнені рішучості перевершити статус-кво.

Як ми можемо допомогти вам? Телефонуйте, пишіть. Виготовлення паперових пакетів

Друкарня Азбука