Реклама у LinkedIn.

Якщо ви виявите, що ваш B2B-бренд збільшився настільки, наскільки це можливо з рекламою на Facebook, але ви хочете зробити більше з рекламою LinkedIn.

Люди, як правило, проводять менше часу і більше уваги приділяють LinkedIn, ніж Facebook, де вони, можливо, просто хочуть надолужити згаяне або подивитися, що відбувається з їхніми друзями. Незалежно від того, чи хочуть користувачі LinkedIn вести конкретну бесіду або електронною поштою їм було запропоновано прийняти запит на підключення, вони, як правило, звертаються до сайту з певною метою.

Це означає дві різні речі для рекламодавців LinkedIn. Ваша реклама в LinkedIn повинна бути прямо на місці. Немає необхідності писати довгі пости, щоб залучити людей до вашого оголошення або копію. І ваша реклама не повністю насичує вашу аудиторію лише через 3–10 днів. Якщо ви запускаєте контент на LinkedIn, він може досить непогано жити там близько місяця без необхідності оновлення.

У той час як Facebook вже практично не доступний, LinkedIn – одна з небагатьох соціальних платформ, яка насправді заохочує користувачів створювати та публікувати контент на своєму сайті та гарантує, що його побачать та передадуть. LinkedIn не дуже передбачає свої дані про активність користувачів, але повідомляє, що в середньому люди витрачають на 30-40% більше часу на стрічку новин в 2018 році, ніж у попередні роки.

LinkedIn - найлегша мережа у світі, в якій можна швидко поширюватися. Це відбувається тому, що щоразу, коли хтось коментує, ділиться або зв'язується з публікацією LinkedIn, він негайно відправляється в частину своєї мережі. Чим більше людей зацікавляться вашим контентом і залучені до нього, тим далі він буде досягатись органічно.

Реклама у LinkedIn. 1

 

Компанії, які повинні враховувати рекламу Linkedin

Реклама на Linkedin не для всіх. Найбільша претензія до реклами в LinkedIn – це те, що вони дорогі – у середньому 6–9 доларів за клік. У деяких випадках ціна може сягати 20 доларів за клік. Ви повинні мати дуже ефективну вирву або заробити багато грошей на бек-енді, щоб виправдати цю вартість. Вже один цей фактор позбавляє багатьох рекламних компаній в LinkedIn. Це може бути марною тратою грошей.

Три різні сегменти є ідеальним рекламодавцем LinkedIn:

Веде із високою тривалістю життя. Реклама у LinkedIn.

Оголошення LinkedIn підходять для компаній, які генерують потенційних клієнтів з високою тривалістю життя. Щоб проілюструвати це, укладання угоди з клієнтом у сумі 15 000 доларів і більше вважається високою тривалістю життя. В основному це стосується брендів B2B, але для цього, безперечно, є варіанти використання B2C.

Фінансові послуги та бренди, такі як AmEx і Visa, два великі рекламодавці в LinkedIn, отримують вигоду з маркетингу на платформі. Я вважаю, що як комерційні, так і житлові бренди та послуги у сфері нерухомості, які приносять великі виплати та великі комісії, також можуть досягти успіху на платформі.

В іншому прикладі B2C Mercedes-Benz провів цікаве дослідження, під час якого вони довели, що можуть продавати автомобілі керівникам за допомогою медійної реклами LinkedIn та спонсором InMail.

Реклама у LinkedIn. 13

 

У той час як B2B є першим, що спадає на думку в LinkedIn, AJ виділяє рекрутинг як ідеальний варіант використання B2C для реклами LinkedIn.

За оцінками AJ, лише 4% -8% користувачів готові поділитися своїми точними назвами посад та компаніями у своїх особистих профілях на Facebook. З іншого боку, вся ця інформація відразу передається, коли люди приєднуються до LinkedIn.

Нещодавно LinkedIn оголосила, що має 630 мільйонів членів, причому 200 мільйонів з однієї тільки Північної Америки. 95% світової аудиторії LinkedIn – це професіонали, які мають високі оцінки. Інші статистичні дані показали, що більшість населення відкрита для зміни кар'єри в будь-який момент часу, і LinkedIn – це мережа для тих, хто активно шукає нову роботу. Реклама у LinkedIn.

Будь-яка компанія, яка бажає зайнятися вербуванням білих комірців, має розглянути можливість розміщення реклами LinkedIn. Навіть така проста річ, як націленість на всіх співробітників у вашому регіоні, які вже мають звання менеджера з маркетингу, на тій же посаді та посаді у вашій компанії, може дати дуже хороші результати.

 

Інший приклад використання B2C для реклами LinkedIn – це освіта, особливо вища освіта, така як програма MBA, спрямована на набір нових кандидатів. Орієнтація на освіту в LinkedIn просто приголомшлива.

Початок роботи. Реклама у LinkedIn.

Принесіть свою AMO у LinkedIn Ads

Підхід AJ до всієї реклами у соціальних мережах може бути зведений до абревіатури AMO. Він позначає вашу аудиторію, ваше повідомлення та вашу пропозицію.

Аудиторія – це ваш підхід, що дозволяє визначити, хто ця людина, так і націлити її. Повідомлення стосується того, що бачить перспектива. Він включає формат реклами, копію і зображення або відео. Нарешті, пропозиція – це те, що ви використовуєте як свинцевий магніт, щоб залучити когось.

Читайте також:  Оплата післяплатою (COD)

Після того, як у вас є всі ці три частини, ви готові розпочати запуск кампаній у LinkedIn.

Об'єктивна реклама в LinkedIn

Близько 3 місяців тому LinkedIn почав розгортати цільову рекламу в інструменті Campaign Manager. За допомогою цієї нової функції рекламодавці повинні встановити цілі та завдання для своїх кампаній, перш ніж вони можуть налаштувати свої оголошення LinkedIn.

В даний час LinkedIn пропонує наступні чотири цілі кампанії: відвідування веб-сайту, участь, перегляд відео та генерація потенційних клієнтів. У якийсь момент вони будуть розширені та включають впізнаваність бренду, конверсії веб-сайтів, талантів та претендентів.

Реклама у LinkedIn. 3

 

Якщо у вас немає відеооголошень під рукою, і ваша мета – збільшити кількість переглядів, або ви просто хочете залучити потенційних клієнтів, AJ рекомендує почати з відвідування веб-сайтів як ціль реклами. Ви можете надіслати людей на будь-яку цільову сторінку, форму або пропозицію з вашого оголошення.

У поєднанні з найбільш ванільною версією ваших оголошень, відвідування веб-сайтів – це найпростіший і найлегший тип діагностики для пілотування реклами в LinkedIn. Це дозволяє усунути неполадки та переконатися, що ваша пропозиція резонує з вашою аудиторією.

Якщо ви маєте високий рейтинг кліків (CTR), ви знаєте, що ваше оголошення викликало резонанс. Високий коефіцієнт конверсії означає, що ваша цільова сторінка або пропозиція знайшли відгук. Як альтернатива, низький рейтинг кліків або інтенсивність розмов кажуть вам, куди саме слід спрямувати свої зусилля.

Максимізація результатів кампанії. Реклама у LinkedIn.

Цілі кампанії LinkedIn не впливають на те, які інші варіанти будуть доступні, оскільки ви продовжуєте налаштовувати свої рекламні кампанії LinkedIn. Вони просто змінюють спосіб ставок Linkedin для вас.

Якщо ви виберете відвідування веб-сайту як мету своєї кампанії, LinkedIn надасть максимальну ставку CPC або CPM. LinkedIn також пропонує автоматичні торги, які AJ попереджає маркетологів уникати.

 

З метою кампанії залучення ви робитимете ставки, наприклад, слідувати за сторінкою компанії або коментувати.

Якщо ви оберете Lead Generation, ви робитимете ставки, використовуючи відкриту форму заявки або відправлену форму заявки.

Під час перегляду відео ви будете робити ставки за ціною перегляду. AJ зазначає, що 2 секунди вважаються "переглядом відео" для реклами LinkedIn, у той час як 3 секунди для звичайних відео на платформі.

Відстеження конверсій. Реклама у LinkedIn.

Як і Facebook, LinkedIn має піксель, який можна розмістити на сторінці подяки або на заході, щоб відстежувати ваші переходи. Також можна настроїти параметри Google Analytics UTM як другий голос для відстеження конверсій у Google Analytics.

Орієнтація на аудиторію LinkedIn

Багато людей одночасно працюють на LinkedIn та Facebook. AJ визнає, що важко сказати, що ви знайдете більш якісну перспективу у LinkedIn. Тим не менш, він зазначає, що орієнтація на LinkedIn дозволить вам знаходити високоякісні потенційні клієнти таким способом, який набагато складніше та складніше зробити у Facebook. Ви просто повинні бути більш хірургічними у своєму націленні на LinkedIn.

 

Розділіть кожну аудиторію на дві різні частини та трохи розберіться в обох. Перша частина – знайомство із індивідуальним професіоналом. Друга частина інтерпретує, в якій компанії вони є. Реклама у LinkedIn.

Якщо ваш цільовий ринок – фінансові директори, а ваш продукт коштує 1200 доларів на місяць, ви, ймовірно, не збираєтеся продавати будь-що за цією ціною фінансовому директору компанії із двох осіб.

Націлення за типом організації

Реклама у LinkedIn. 5

На додаток до базових демографічних даних, націлення та інтересів користувачів, націлення оголошень LinkedIn дає вам можливість охоплювати людей залежно від розміру їх організації. Ця цифра належить до співробітників, які компанія перераховує на сторінці своєї компанії, в діапазоні від 1, 2–10, 11–50, 51–200, 201–500, аж до 10 000+.

Рекламодавці також можуть широко орієнтуватися на загальну галузь і заглиблюватися в конкретні підрозділи та позначення у кожному з них. Рекламний націлювання LinkedIn пропонує кілька варіантів для вибору. Ви можете почати з індустрії мистецтв, технологій або освіти і зосередитися на вищому, комерційному чи некомерційному та багато іншого.

Єдиний виняток, зазначений AJ, – те, що категорія «Маркетинг і реклама» залишається досить великою. Він підказує нам, що будь-яка компанія, яка претендує на цю категорію, зазвичай є агентством. Це досить корисно відзначити тим, хто хоче продавати агентствам. Ви можете вибрати цю класифікацію або просто опустити її, якщо хочете виключити агенції зі своєї аудиторії.

AJ зазначає, що географічне та географічне націлювання на LinkedIn в основному засноване на зонах метро, ​​а не на країні чи поштовому індексі. У той час як у Каліфорнії є 12 або 15 зон метро, ​​представлених на LinkedIn, у Юті (звідки AJ) є тільки Метро Солт-Лейк-Сіті та Метро Прово. Якщо ваші рекламні кампанії повинні бути орієнтовані на певне місто, географічне націлення LinkedIn не буде працювати для вас.

Націлення за назвою компанії. Реклама у LinkedIn.

Ті, хто займається маркетингом на основі облікових записів, або хто зацікавлений тільки в тому, щоб зв'язатися з людьми в рамках конкретної компанії, можуть орієнтуватися на назву компанії LinkedIn. Рекламодавці LinkedIn можуть завантажити список до 300 000 компаній у галузі, на яку вони розраховуються орієнтуватися, в Campaign Manager і використовувати ці дані для націлення своїх оголошень.

Читайте також:  Принципи візуальної ієрархії для дизайнерів

Покладаючись на свої дані, а не використання власних даних LinkedIn, ви знижуєте ціну за клік. Навіть просто скопіювавши і завантаживши Fortune 1000 або список Inc 5000 як джерело, ви, швидше за все, платитимете менше за клік, ніж якби ви спочатку призначалися для цих людей в LinkedIn.

 

Таргетування за посадою, посадою та стажем роботи. Реклама у LinkedIn.

Таргетування за посадою, посадою та стажем роботи. Реклама у LinkedIn.

LinkedIn має широкий спектр аспектів націлення, заснованих на досвіді роботи та ролях в організації. Орієнтація на посаду, як правило, є першим типом, який намагаються використовувати маркетологи, оскільки він є найпростішим. Це також означає посилення конкуренції та вищу ціну за клік.

Ще один метод націлення за ролями – об'єднати роботу та старшинство. Там, де пряме націлювання на людей зі званням «директор з маркетингу» або «директор з маркетингу» може бути недозволено дорожче, ви можете досягти цієї ж аудиторії, використовуючи свою функцію роботи «маркетинг» та стаж роботи «директора» у вашій Варіанти націлення на 1 долар менший за клік.

LinkedIn визначає старшинство на основі зовнішніх титулів, перерахованих на платформі. Але націлення, засноване лише на назві, може бути складним. Наприклад, «директор» має інше значення на посаді, ніж для маркетингової ролі. Як альтернатива старшинству, ви можете відфільтрувати аудиторію за роками досвіду. Це корисно для орієнтації на людей з певним терміном служби в кар'єрі, незалежно від їхнього зовнішнього звання, часу роботи в конкретній компанії або певній галузі.

Націлення за навичками та інтересами

База даних Skills через LinkedIn API містить понад 35 000 навичок у LinkedIn. Кожна навичка може бути розбита на кілька підкатегорій, і учасники можуть додати до 50 навичок у свій профіль. Незалежно від того, чи член має одне схвалення для певного навички або більше 100, будь-яка людина з навичкою, зазначеною в його профілі, включається до цієї аудиторії. Реклама у LinkedIn.

У той час як LinkedIn в даний час не має можливості відокремити висококваліфікованих фахівців від тих, хто цього не робить, комбінація націлення, заснована на стажі роботи та навичках, які люди вказали у своїх профілях у LinkedIn, дає вам доступ до великого, самостійно обраного аудиторія . Орієнтація тільки на навички може бути занадто широкою.

На відміну від націлювання за навичками в LinkedIn, націлення за інтересами є непрозорим, неспецифічним і заснований на контенті, яким користувачі діляться та взаємодіють з ним у LinkedIn. Категорії інтересів обмежені загальними темами, такими як AI, Android або Recruiting. Оскільки LinkedIn не поділився тим, що насправді дозволяє комусь бути пов'язаним з інтересами, його націлення на інтереси допомагає звузити аудиторію, але не так ефективно, як сам по собі аспект націлення.

Націлення за групами. Реклама у LinkedIn.

Ще один спосіб залучити самостійно обрану, але дуже зацікавлену аудиторію у LinkedIn – це орієнтуватися на конкретні групи LinkedIn. Якщо люди намагаються приєднатися до групи LinkedIn, сфокусованої на певній темі або сфері інтересів, це, ймовірно, означає, що вони є активними користувачами LinkedIn і спеціалізуються в цій конкретній галузі. Це цільове підмножина дає меншу аудиторію, але має більшу CTR і більше трафіку з нього.

Перейдіть до категорії «Групи» та введіть галузь, наприклад, «маркетинг». LinkedIn видасть список із 20 найкращих груп, у назві яких є «маркетинг». Звідти виберіть, які з них стосуються вашої кампанії, та виберіть інший варіант націлювання, наприклад, «Старшинство», щоб охопити оптимальну аудиторію.

 

Розмір аудиторії LinkedIn та ставки на рекламу

За ціною $ 6–9 за клік аудиторія LinkedIn повинна бути обмежена лише тими людьми, які мають сенс і включають найсильніші перспективи для вашого бренду. LinkedIn скаже вам, щоб переконатися, що у вас є принаймні 300000 в аудиторії. Тим не менш, AJ наполегливо рекомендує тримати вашу аудиторію невеликою та цілеспрямованою. Десь між 20 000 та 80 000 ідеально підходить для будь-якої кампанії.

Коли справа доходить до призначення ставок, LinkedIn надасть вам діапазон, який, на його думку, має коштувати ваша реклама. У деяких випадках LinkedIn може сказати, що більшість людей пропонують ціну в $ 12-19 за клік, але це безглуздо і нереально для більшості маркетологів.

Коли ви ставите ставку, LinkedIn за замовчуванням включає автоматичну ставку. Негайно скиньте це значення до максимальної ціни за клік на початку вашої кампанії. Як тільки ви побачите, що оголошення успішно показало більше 1% CTR, переключіть ставку на нижчу максимальну ціну за тисячу показів. Якщо ваш трафік низький, ви можете зробити ставки вище. Якщо трафік високий або ви б'єте бюджет на день, ви можете зробити ставку нижче.

Читайте також:  Дизайн обкладинки. Тенденції у дизайні обкладинок книг на 2021 рік

Варіанти розміщення. Реклама у LinkedIn.

Спонсований контент

Найбільш універсальний та поширений формат реклами LinkedIn – це спонсорований контент, який є нативною рекламою, що з'являється у стрічці. Подібно до рекламованих постів Facebook, рекламні контентні оголошення на LinkedIn виглядають дуже схожим на звичайний, органічний пост на платформі. У рекламних блоках може бути зображення, відео чи карусель, і навіть прикріплена форма залучення потенційних клієнтів. Різниця лише в тому, що під рекламою буде написано «Просунутий» або «Спонсований».

AJ згадує, що відео LinkedIn у стрічці відтворює приглушений звук так само, як і відео у Facebook, і насправді це чимало. Настійно рекомендується мати субтитри у будь-якому відеооголошенні, запущеному на LinkedIn.

 

Текстові оголошення Реклама у LinkedIn.

Ще один формат реклами, який варто розглянути в LinkedIn – це текстові оголошення, які знаходяться у правій частині настільної версії сайту. Насправді вони призначені тільки для настільних комп'ютерів і ідеально підходять для цільових сторінок, які погано працюють на мобільних пристроях.

Оголошення здебільшого текстові, але поруч із ними є крихітне зображення розміром 50 x 50 пікселів. Зображення можуть вмістити обличчя або логотип, але не більше.

Текстові оголошення - це найдешевший формат реклами LinkedIn, який коштує всього 3-5 доларів США за клік, але включає ті ж параметри націлення. Їх недоліком є те, що вони мають дуже низький рейтинг кліків, і їм потрібна досить велика аудиторія, щоб дійсно управляти будь-яким обсягом.

 

Sponsored InMail. Реклама у LinkedIn.

Третій рекламний формат LinkedIn, що спонсорується InMail, схожий на рекламні оголошення Facebook Messenger, але більше схожий на рекламні кампанії електронною поштою. Ці пристрої ідеально підходять для вузькоспеціалізованих та дивовижних пропозицій, що нагадують особисті запрошення. Такі речі, як ранній доступ, приховані підглядання та VIP-запрошення на заходи є одними з кращих прикладів використання. Sponsored InMail може включати ім'я, прізвище, назву компанії та галузь, але не набагато більше персоналізації.

На відміну від інших рекламних форматів LinkedIn, за які ви платите лише коли хтось взаємодіє з ними, спонсорська InMail оплачується за відправку незалежно від кількості відкриттів або кліків. В середньому, спонсорована InMail генерує 50% відкритої ставки і 3% CTR, але коштує 0,35-0,85 дол. За відправку. Це виходить 23 долари за клік, що дорого, якщо не використати правильні пропозиції чи ефективні спокуси.

Іншим недоліком є те, що спонсорована InMail має строгу межу частоти. Окремі користувачі LinkedIn можуть отримувати лише одне з цих повідомлень кожні 45 днів, і вони не отримуватимуть жодних повідомлень, коли воно надходить зі звичайним повідомленням InMail.

Динамічна реклама

LinkedIn недавно додала динамічні оголошення , які будуть включати зображення профілю користувача, щоб привернути їх увагу. Однак ефект полягає в тому, що вони здаються моторошними та інвазивними, що відбивається на їх низькому CTR. Вони також, як правило, коштують дорожче, ніж спонсорований контент, і коштують десь у діапазоні від 12 до 15 доларів за клік.

Поради щодо створення ефективної. Реклама у LinkedIn.

Тримайте ваші оголошення на LinkedIn справді просто. Не ускладнюйте свою мову та не замислюйтесь над своїми пропозиціями. Зрозумійте, що люди в LinkedIn з певною метою та прямо до справи.

 

Найпершим у вашій рекламі має бути: «Ось чому ви повинні звернути на це увагу». Другим має бути заклик до дії, який швидкий і точний.

Зробіть ці дві речі, і у вас, швидше за все, буде CTR, який у два або три рази вищий за середнє значення LinkedIn – просто тому, що багато рекламодавців роблять це неправильно.

Відкриття тижня

24FPS від Polarr – це програма для iOS, яка дозволяє записувати та редагувати відео кінематографічної якості за допомогою iPhone. Ця програма має дивовижні фільтри з вбудованим AI, які рекомендують унікальні ефекти, що базуються на естетиці вашого відео.

Реклама у LinkedIn. 7

 

24 FPS можуть знімати відео у вертикальному, квадратному або будь-якому широкоформатному форматі з роздільною здатністю 4K зі швидкістю 24 кадри в секунду, як випливає з його назви, а також зі швидкістю 30 і 60 кадрів в секунду. Цей інструмент додає кінематографічну стабілізацію, щоб згладити мобільне відео з будь-якою частотою кадрів, навіть якщо ви збільшуєте або зменшуєте масштаб.

Ви можете знайти 24FPS в iOS App Store . Щоб отримати доступ до преміальних функцій, після 7-денної безкоштовної пробної версії потрібна передплата, яка може оплачуватись щомісяця (3,99 дол. США) або щорічно (28,99 дол. США).

Ваш помічник у бізнесі рекламно-поліграфічна компанія “АЗБУКА”