Як скасувати передплату?

Коли ми починаємо підписку на платний сайт-конструктор або хост-сервіс, ми сподіваємося, що він служить за прямим призначенням і у нас ніколи не буде необхідності скасовувати його. На жаль, може настати момент, коли вибрана вами послуга більше не відповідатиме вашим потребам або зрештою не відповідатиме вашим очікуванням. У цей момент може прийти час скасувати передплату та знайти нову опцію.

Послуги іноді можуть ускладнити скасування платних підписок, щоб утримати вас від догляду. Щоб спростити цей процес, ми намітили кроки, які потрібно зробити, щоб скасувати деякі з найпоширеніших конструкторів веб-сайтів.

Як скасувати підписку Shopify?

Shopify – одна з найпопулярніших платформ електронної комерції, що має понад мільйон інтернет-магазинів, які використовують їх сервіс. Однак це не обов'язково означає, що це найкращий варіант для вашого бізнесу. Багато власників бізнесу закінчують тим, що залишають Shopify через його високі ціни, дорогі надбудови, приховані платежі, відсутність вбудованих функцій і загальні технічні обмеження.

Щоб скасувати підписку Shopify :

 1. Скасуйте всі сторонні передплати програм, які не оплачуються через Shopify.
 2. Погасити всі платежі на вашому рахунку.
 3. Якщо ви придбали свій домен через Shopify, перенесіть його на іншого провайдера.
 4. Якщо ви купили свій домен у третьої особи, видаліть його з магазину в адмінці.
 5. Експортуйте продукт у форматі CSV.
 6. Перейдіть до Установки.
 7. Якщо ви не переключили обліковий запис на єдиний вхід, натисніть Обліковий запис.
 8. Якщо ви переключилися на єдиний вхід, натисніть «Плани та дозволи».
 9. Натисніть Закрити магазин і введіть пароль для підтвердження.

Як скасувати підписку BigCommerce?

BigCommerce – це універсальне рішення для електронної комерції, яке є основною альтернативою таким платформам, як Volusion та Shopify. Як правило, продавці можуть зрештою залишити BigCommerce через відсутність базових вбудованих функцій, мінімальних безкоштовних тем, низьких лімітів продажу та обмеженого вибору варіантів оплати.

Щоб скасувати підписку BigCommerce :

 1. Зробіть резервну копію всіх даних вашого магазину.
 2. Перенесіть свій домен на іншого реєстратора або вкажіть свій домен на іншому хості. (Якщо ви купили свій домен через BigCommerce і не хочете його зберігати, ви можете вимкнути продовження.)
 3. Перейдіть до налаштувань облікового запису та перейдіть до облікового запису.
 4. У розділі Магазини виберіть назву магазину, який потрібно скасувати.
 5. Прокрутіть вниз, щоб скасувати магазин і натисніть Скасувати план магазину.

Як скасувати підписку Wix?

Незважаючи на те, що Wix є потужним інструментом для перетягування веб-сайтів, він не є найкращою платформою електронної комерції, тому він може не підходити для потреб вашого бізнесу. Користувачі часто скасовують підписки Wix, тому що вони розчаровані обмеженнями сховища та пропускної спроможності, обмеженими функціями електронної комерції, відсутністю функцій CRM або POC та невеликим вибором варіантів платіжного шлюзу.

Читайте також:  Як написати мову? (покрокове керівництво)

Щоб скасувати ваш преміальний план Wix :

 1. Якщо ви хочете зберегти свій домен Wix, перенесіть його на інший хост домену.
 2. Якщо ваш домен розміщено на іншому хості, видаліть його зі свого облікового запису на вкладці «Додатково» на сторінці «Мої домени».
 3. Перейдіть до розділу Підписки у своєму обліковому записі Wix.
 4. Натисніть кнопку Показати більше поряд з вашим планом.
 5. Натисніть Скасувати план / домен / поштову скриньку / програму залежно від того, що вам потрібно скасувати.
 6. Щоб підтвердити скасування, натисніть Cancel Now у спливаючому вікні.
 7. Ви матимете доступ до свого преміум-облікового запису до кінця періоду передплати.

Як скасувати Volusion?

Як Shopify та BigCommerce, Volusion є великим гравцем у галузі рішень для електронної комерції. Проте це не ідеальна платформа; більшість користувачів, які вирішили скасувати підписку на Volusion, посилаються на приховані платежі, не маючи вбудованих функцій, мінімальної кількості безкоштовних тем та кількох варіантів оплати.

Проблеми не припиняються, коли справа доходить до процесу скасування, який Volusion зробив досить важким для торговців, які бажають скасувати. На жаль, вручну закрити магазин Volusion і скасувати передплату неможливо. Щоб скасувати свій обліковий запис Volusion, вам необхідно безпосередньо зв'язатися з ними.

Ви можете Зв'язатися з Volusion для скасування:

 • Зв'яжіться з ними через чат . В Адміністративній області клацніть піктограму довідки та виберіть Повідомлення нам. Виберіть Нову розмову та скажіть їм, що ви бажаєте скасувати.
 • Розклад дзвінка . Натисніть піктограму довідки поруч із меню, а потім виберіть пункт «Запланувати дзвінок». Виберіть тривалість дзвінка, дату та час доби, і представник Volusion зателефонує вам у цей час.
 • Зателефонуйте їм за телефоном 1-800-646-3517, щоб скасувати.

Як скасувати WordPress

WordPress – один із найпопулярніших безкоштовних варіантів запуску та створення власного сайту. Проте це не завжди відповідає потребам кожного бізнесу; Він насамперед призначений для ведення блогів, використовує плагіни або дорогі оновлення планів для електронної комерції та не має єдиної та послідовної підтримки. З цих та багатьох інших причин власники бізнесу можуть ухвалити рішення про своє онлайн-підприємство в іншому місці.

Скасування облікового запису WordPress залежить від того, який тип WordPress ви використовували для створення свого сайту. WordPress.com – безкоштовний хостинг для веб-сайтів із платними опціями для оновлення до розширених функцій, таких як можливості електронної комерції. З іншого боку, WordPress.org - Це самодостатній конструктор сайтів, який можна безкоштовно встановлювати та використовувати; вам потрібно оплатити та налаштувати свій власний хост та домен.

Читайте також:  Маркетингова розвідка - визначення, компоненти, збір даних та переваги

Щоб скасувати підписку на WordPress.com :

 1. Якщо ви зареєстрували своє доменне ім'я в WordPress, вам необхідно скасувати його в розділі «Керування покупками» у профілі свого облікового запису.
 2. Якщо у вас є план WordPress.com або інше оновлення, скасуйте платну передплату в розділі «Керування покупками». Ваш обліковий запис повернеться до базової безкоштовної версії WordPress.com
 3. Перед закриттям облікового запису експортуйте всю інформацію та дані, які вам знадобляться при переході на нову платформу.
 4. Щоб видалити свій веб-сайт, закрийте його, натиснувши кнопку «Закрити обліковий запис» внизу екрана «Параметри облікового запису».

Щоб скасувати вашу обліковий запис WordPress.org :

 1. Скасуйте передплату на хості, який ви використовуєте для свого сайту.
 2. Вкажіть свій домен на інший хост, якщо ви переходите на нову платформу.
 3. Скасуйте всі платні плагіни, які ви додали до свого облікового запису та активували на своєму сайті.
 4. Експортуйте всі необхідні дані з плагінів, якщо ви переходите на новий сервіс.

Причини, з яких ви можете скасувати

Можливо, ви все ще обговорюєте питання про відміну вашої послуги – це безперечно непросте рішення. Але, якщо ви маєте будь-які з наступних ускладнень, то перемикання на нову платформу може бути найкращим варіантом для вас.

Вартість надто висока. Як скасувати підписку?

Нерідко ціна є одним із вирішальних факторів скасування будь-якої підписки, особливо якщо ціна занадто висока. Вартість плану передплати може бути дуже високою з двох причин: вона або перевищує ваш бюджет, або занадто висока для послуг, що надаються. Логічно припустити, що дорожчий сервіс пропонуватиме більше функцій – на жаль, це не завжди так. Платформи, такі як Shopify, встановлюють високу ціну порівняно з конкурентами на додаток до прихованих зборів, які ви, можливо, не зрозуміли під час першої реєстрації.

Нестача можливостей

Розробник вашого сайту та / або платформа електронної комерції повинні мати функції, які потрібні вашому бізнесу, щоб відповідати вашій підписці. На жаль, деякі платформи беруть більше, ніж їхні конкуренти, пропонуючи лише невелику частину вбудованих функцій та елементів дизайну. Якщо ви виявите, що платите більше, ніж отримуєте, або змушені платити за додаткові програми, щоб задовольнити ваші потреби, то скасування вашого сервісу для кращого варіанту може бути найкращим варіантом для вашого бізнесу.

Недоступна підтримка. Як скасувати підписку?

Немає нічого гіршого, ніж зареєструватися та заплатити за послугу, яку ви не зможете використати. На щастя, хороша платформа електронної комерції або творець веб-сайтів забезпечать ефективну та доступну підтримку, щоб допомогти вам із будь-якими питаннями, які у вас виникли або можуть виникнути. Якщо вам важко працювати з платною службою і ви не можете вчасно зв'язатися з будь-ким за підтримкою, ви можете звернутися до іншого місця.

Читайте також:  Друк наклейок може принести користь Вашому бізнесу.

Обмеження дизайну

Серед багатьох онлайн-бізнесів ваш сайт повинен виділятися в Інтернеті. Хороший конструктор сайтів надасть вам усі інструменти та свободу, необхідні для створення унікального фірмового сайту. Але ви можете виявити, що вибраний сервіс обмежує те, що ви можете змінити, або встановлює кодові бар'єри для налаштування. Якщо вам складно створити свій веб-сайт і ви змушені доплачувати за базове редагування, то вибрана платформа може виявитися не для вас.

Переростання вашої платформи. Як скасувати підписку?

Коли ваш онлайн-бізнес стане успішним, це чудова новина! Але з більшою клієнтською базою, великою кількістю інвентарю, збільшеними номерами замовлень та загальними вимогливішими потребами бізнесу, ви повинні переконатися, що ваша платформа побудована, щоб впоратися з усіма цими завданнями. Деякі платформи пропонують корпоративні рішення, які краще розроблені для підтримки вашого зростаючого бізнесу. Інші платформи створені для того, щоб бути повністю масштабованими рішеннями, які можуть працювати найкраще для будь-якого розміру бізнесу, незалежно від того, маленький чи він великий. Якщо вибрана платформа не надає цього для вас, то, можливо, найкраще перейти на службу, яка може підтримати ваш успіх.

Яка найкраща альтернатива?

Якщо ви шукаєте конструктор веб-сайтів, який доступний за ціною, має широкі можливості, має широкі можливості налаштування та масштабованість з технічною підтримкою 24/7/265, тоді 3dcart – ваш найкращий варіант. Без прихованих платежів та різноманітних тарифних планів, у яких є функції, ви отримаєте більше, ніж коштує ваші гроші, за допомогою цієї послуги. Проектування та налаштування вашого інтернет-магазину не обмежуються знанням коду, платними надбудовами чи дорогими дизайнерськими послугами – ви можете повністю та швидко налаштувати свій унікальний інтернет-магазин за допомогою 3dcart. І, якщо у вас виникнуть складності або виникнуть питання, технічна підтримка буде доступна у будь-який час, коли вони вам знадобляться.

Ваш помічник у бізнесі рекламно-поліграфічна компанія “AZBOOKA