Психоделічний дизайн.

Термін «психоделія» відноситься до психоделічної субкультури минулих років, а термін «психоделічний» більш специфічний для переживання зміненого стану свідомості. Коли справа доходить до естетики дизайну, вони досить взаємозамінні.

Незалежно від того, створюєте ви новий бренд або просто хочете його заново, важливо ризикувати, щоб виділитися. З погляду дизайну, великі ризики призводять до великих винагород за рахунок зухвалої реклами, культового логотипу та унікальної колірної палітри, і це лише деякі з них. Але один із найкращих способів для бренду виграти через ризик – це створити яскравий стиль дизайну, і немає нічого привабливішого, ніж психоделічний дизайн.

Дизайн футболки Save the Bees Психоделічний дизайн

Дизайн футболки Save the Bees

Дизайн упаковки суперпродуктів

Дизайн упаковки суперпродуктів

Дизайн логотипу Groovy Movers Психоделічний дизайн

Дизайн логотипу Groovy Movers

Дизайн обкладинки альбому Love Revolution Психоделічний дизайн

Термін «психоделія» відноситься до психоделічної субкультури минулих років, а термін «психоделічний» більш специфічний для переживання зміненого стану свідомості. Коли справа доходить до естетики дизайну, вони досить взаємозамінні.

Зараз абстрактна психоделія займає гідне місце серед тенденцій дизайну 2021 року. Хоча цей стиль ще розвивається сьогодні, давайте освіжимося, коли все почалося: Swinging Sixties. Психоделія, що сягає корінням у музику та мистецтво 60-х років, асоціюється з галюциногенами та творчими експериментами на тлі соціальних потрясінь. Як візуально, так і емоційно психоделічний стиль веде вас до нового місця призначення, а головна мета розкрити свій розум. Психоделічні задуми живуть власним життям, як у їхніх вибухових схемах, так і в їх складності – настільки, що жодні два погляди не здаються абсолютно однаковими. Психоделічний дизайн

Психоделічні конструкції

 

До цього моменту ви можете спіткнутися і подумати… Це схоже на те, що я бачив раніше. Це тому, що тенденції дизайну циклічні, і ми бачимо, що різні теми дизайну розвиваються та відроджуються з часом. Простий приклад – модні тенденції. У 70-х ми страшенно носили джинси-кльош, але в 90-ті вони повернулися до стилю. Те саме можна сказати і про психоделію, мода на яку різко відродилася в 2019 році. А за останній рік ми стали свідками величезного повернення тай-дай.

Читайте також:  Варіанти меню.

Фактично, багато успішних дизайнів сьогоднішнього дня – це ті, що повертаються до минулого. Психоделічний дизайн доводить, що все, що відбувається навколо, може повернутися якнайкраще. Відмінний, га?

Що таке психоделічний дизайн?

Психоделічний дизайн – це досвід, який занурює вас, стимулює почуття та залишає вам що згадати. Елементи психоделічного дизайну підійдуть для цього. Деякі відмінні характеристики психоделічного дизайну включають фантастичні образи, калейдоскопічні та спіральні візерунки, надяскраві кольори, надзвичайно складні деталі та відмінну друкарню.

Історія психоделічного дизайну походить від кінця 60-х років, з початком впливу, як раніше. Такі рухи, як ар-нуво, віденський сецесій, сюрреалізм, оп-арт та поп-арт, сформували психоделічний стиль, який ми знаємо та любимо.

Такі художники-плакати з Сан-Франциско, як Рік Гріффін, Віктор Москосо, Бонні Маклін, Стенлі Маус та Альтон Келлі та Вес Вілсон, надали ключовий вплив на формування унікальних рис руху психоделічного мистецтва 60-х років.

Постер Стенлі Мауса та Альтона Келлі Психоделічний дизайн

Постер Стенлі Мауса та Алтона Келлі

Плакат Ріка Гріффіна

Плакат Ріка Гріффіна

Бонні Маклін постер Психоделічний дизайн

Плакат Бонні Маклін

Плакат Веса Вілсона

Плакат Веса Вілсона

Віктор Москосо плакат Психоделічний дизайн

Плакат Віктора Москосо

приклади. Психоделічний дизайн

Дизайн плакату фестивалю Ballhooter

Дизайн плакату фестивалю 

Рух хіпі зробив психоделічний дизайн мейнстримом. Коли ми чуємо слово хіпі, ми, звичайно ж, відчуваємо приємну атмосферу від Flower Power, автобусів Volkswagen та Woodstock 1969 року. Звичайно, це звучить як вінтажна концепція, але хіпі все ще актуальні в наші дні, і психоделічний стиль, як і раніше, актуальний. Подивіться на це з іншого боку: прокрутіть свою стрічку у Твіттері, і ви побачите, як нетрадиційні активісти роблять гучні заяви (протести проти зміни клімату та соціальної справедливості, хтось?). Це наші сучасні хіпі, і разом з ними у нас є нинішні дизайнери, які мають зіркову схильність до психоделічного стилю. Ось їх свіжий і шалений підхід:

Плакат фестивалю Ballhooter є сучасним поглядом на культові плакати минулого. Хвиляста друкарня плавно переходить на задній план, і цей яскравий візерунок створює ілюзію руху. Зверніть увагу на включення градієнта до слова "фестиваль". Останнім часом градієнти збожеволіли, особливо з дизайном логотипів. Тут градієнт підкреслює візуальну глибину плаката та допомагає покращити багатовимірний вигляд. Психоделічний дизайн

Читайте також:  Поради з маркетингу

Дизайн логотипу Pure Ink Printing

Дизайн логотипу Pure Ink Printing  

Колір, колір, колір: це радикальний аспект психоделічного стилю і логотип Pure Ink Printing дійсно йому підходить. У цьому логотипі повністю відображені елементи сюрреалізму, засновані на його психоделічному корінні. Проте друкарня йде у більш сучасному напрямку. З естетичної точки зору, це суміш минулого і сьогодення, а завдяки наднасиченій палітрі вона потребує уваги.

Дизайн футболки SRT Car Care Психоделічний дизайн

Дизайн футболки SRT Car Care  

Психоделічний дизайн Slammin полягає у деталях. Футболка SRT Car Care виводить складні деталі на новий рівень, демонструючи поєднання плавних ліній, яскравих візерунків, кумедної друкарні та сяючої палітри, натхненої заходом сонця. Пам'ятайте, психоделія – це досвід; поверніть голову убік, і ви обов'язково побачите деталь, яку раніше не помічали.

Дизайн етикетки Enigma Vapor

Дизайн етикетки Enigma Vapor 

Миттєво впадає у вічі: це відмінна риса психоделічного стилю, і упаковка Enigma Vapor робить саме це. Заплутані криві та яскраві кольори створюють незвичайну естетику, у той час як закручене двокольорове тло здається свіжим від чорного постера.

Світ Out

Свіжі погляди на психоделію сьогодні настільки ж актуальні, як і в ті дні, коли безроздільно правил Джімі Хендрікс. Цей виразний стиль дає вашому бренду можливість правильно ризикувати, пожвавлюючи практично все, включаючи футболки, упаковки, логотипи та рекламні кампанії. Помнете, що успішний психоделічний дизайн розкриває ваш розум. Так що вперед: широко відкривайся.

 

Ваш помічник у бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

11 надихаючих тенденцій графічного дизайну на 2021 рік

38 приголомшливих ідей веб-дизайну 

Редизайн логотип. Як редагувати логотип?