Оптимізовані зображення для SEO: це життєва сила сайтів, метою яких є отримання більшого органічного трафіку. Іншими словами, усі дбають про SEO. Але хороший SEO не зупиняється на письмовому контенті. Все на сайті, включаючи зображення та графіку, може бути налаштовано таким чином, щоб підвищити SEO і, як наслідок, ваш веб-трафік.

Навіщо оптимізувати зображення для SEO?

Пошук картинок Google стає чудовим експонентом у результатах пошуку. Зображення повертаються по 19% пошукових запитів у Google.

Додаючи письмовий контент на свій сайт, ви робите все можливе, щоб переконатися, що ви практикуєте найкращі стратегії SEO. Ви хочете залучити трафік на свій сайт та перетворити відвідувачів на клієнтів. Оптимізація ваших зображень для SEO досягає тієї ж мети. Зображення на вашому сайті – це ще один спосіб залучити бізнес прямо до вашого порога, щоб люди могли бачити, що у вас, як і інші, є рішення, які вони шукають.

Що означають нові пропозиції Ofcom для маркетингу у соціальних мережах?

10 порад, як правильно оптимізувати зображення SEO

Тому SEO оптимізація має вирішальне значення для ваших зображень; ти знаєш що. Отже, як ви отримуєте більше трафіку від пошуку картинок Google і змушуєте ваші зображення відображатись у звичайних результатах пошуку? Ми зібрали список із десяти порад, які допоможуть вам правильно оптимізувати зображення SEO.

Еволюція дизайну в період з 2010 до 2020 року

Опишіть зображення точно. Зображення оптимізовані для SEO

Коли веб-сканери Google переглядають ваш сайт, щоб побачити, за що ви повинні ранжуватись, вони не нехтують вашими зображеннями. Але оскільки Google не може бачити, він може лише інтерпретувати текст, тому ви маєте правильно назвати файл зображення. Будьте максимально конкретні при назві файлу. Ніколи не скорочуйте текст та обов'язково поділяйте ключові слова в описах дефісами. Якщо ви забудете внести ці зміни, ви пропустите простий спосіб оптимізації для SEO.

Змінити роздільну здатність зображення

Дозволи на вашому зображенні належать до пікселів, які воно має. Чим більше зображення, тим більша роздільна здатність і більше пікселів у ньому. Чим вище роздільна здатність, тим більше місця займає і тим довше завантажуватиметься зображення. Оскільки кожна секунда має значення, коли відвідувач заходить на ваш сайт, ви повинні переконатися, що використовуєте найвищу необхідну роздільну здатність. Повільний час завантаження майже завжди призводить до втрати трафіку. 

Читайте також:  Навички презентації. Вступ та поради щодо покращення

Google Workspace для розвитку контент-маркетингу

Виберіть правильний формат. Зображення оптимізовані для SEO

Коли ви збираєте свій сайт разом, ви маєте свободу вибору форматів зображень. Залежно від вашого іміджу або того, що ви намагаєтеся досягти, у вас є кілька варіантів. Ці два не єдині графічні формати, але для практичності ми просто включимо два найпопулярніші формати до нашого списку:

  • JPEG – JPEG – ідеальний формат для великих фотографій та ілюстрацій. Ми рекомендуємо JPEG, якщо ви включаєте професійну фотографію, де дуже важливо відобразити всі деталі.
  • PNG – цей формат зазвичай дає відмінну якість зображення, але він також поставляється з великим розміром файлу. PNG ідеально підходить для щоденного використання, наприклад, якщо ви додаєте логотип або знімок екрана з текстом.

Додати зображення на свій сайт

Ваша карта сайту – це найдорожча карта всього на вашому сайті. Якщо ви включаєте зображення, чому б не додати їх до карти сайту? Це дає Google зрозуміти, що ви маєте контент, відмінний від письмового тексту на ваших сторінках, і Google любить різноманітний контент. Якщо ви пропустите зображення під час створення карти сайту, сканери Google можуть їх ніколи не знайти. Будь-який спосіб змусити Google помітити вашу сторінку – у позитивному світлі – корисний для вашого SEO, тому продовжуйте та включайте ваші зображення у свої карти сайту.

7 основних кроків з настроювання та просування вашого інтернет-магазину Amazon

Зробити зображення чуйними на мобільні

Ви, ймовірно, читали блоги знову і знову, закликаючи розробників сайтів, щоб переконатися, що всі сторінки сайту оптимізовані для мобільних користувачів. Зрештою, мобільні пристрої є найпоширенішим способом пошуку Google.

Але ми ще повинні сказати це: оптимізувати ваші зображення, щоб вони реагували на мобільні пристрої. Найпростіший спосіб зробити це – використовувати веб-сайт, адаптований для мобільних пристроїв. Це означає, що не потрібно збільшувати або зменшувати зображення, щоб воно з'явилося. Те, що колись було модним кроком у маркетингу, тепер є необхідною дією, якщо ви хочете оптимізувати свої зусилля щодо SEO.

Читайте також:  Як управляти конфліктами?

Подумайте про розташування зображення. Зображення оптимізовані для SEO

Це може бути легким завданням, але ваші зображення повинні бути розташовані стратегічно. Ви коли-небудь зустрічали сторінку з чудовою графікою, але не розумієте чому зображення там? Це робить сайт менш легітимним, і як люди, що стоять за дизайном, нічого не продумали Ви не хочете цієї асоціації з вашим брендом! Переконайтеся, що ваші зображення розміщені в місці на вашій сторінці, яке має сенс та поєднується з письмовим змістом.

Також пам'ятайте про вирівнювання зображення. Залежно від того, що ви намагаєтеся досягти, ви хочете різноманітності у позиціонуванні вашого зображення. Якщо ви пишете блог, розгляньте різні вирівнювання по всьому тексту. Якщо ви перебуваєте в роздрібній торгівлі, ви хочете, щоб розміщення зображень було більш рівномірним. Подумайте про те, як використовуються ваші зображення, якою є ваша мета, а потім перейдіть до створення естетично привабливого макета.

Урізноманітнюйте ваші зображення

При додаванні зображень на ваші сторінки вивчіть варіанти. Ви не повинні бути віднесені до одного типу зображення. Вам навіть не потрібно дотримуватись фотографій. Ви можете додавати ілюстрації, меми, гіфки, інфографіку, діаграми, графіки або щось інше, що працює – і є на бренді. У процесі перемикання типів зображень, які ви використовуєте, не захоплюйтеся настільки, щоб захоплюватися веселощами або робити заяви і забувати представляти свій бренд.

Створюйте унікальні зображення. Зображення оптимізовані для SEO

Одне з перших правил відмінної роботи з сайтом – триматися подалі від стікових фотографій! Ви читатимете блоги, що дають великі пальці на стокові фотографії, за умови, що ви ретельно вибираєте унікальні зображення. Ми рекомендуємо проти цього. Люди мають вміння вибирати фотографії з відстані милю; Ваша клієнтська база є сприйнятливою. Якщо ви хочете використовувати фотографії на своєму сайті, розгляньте можливість інвестування у професійного фотографа або навіть придбання фотографій в Інтернеті. Навіть п'ятидоларова фотографія залишить враження, відмінне від звичайної фотографії, яку ви берете випадково з Інтернету.

Читайте також:  Ресурси для дизайнерів. 50 безкоштовних

Додати підписи. Зображення оптимізовані для SEO

Підписи до зображень – це фантастичний спосіб обслуговувати свого користувача, так і отримувати прибуток від рейтингу ключових слів. Вони забезпечують контекст для читача і допомагають їм краще зрозуміти ваш образ (так що ви не виконуєте всю цю роботу даремно!). Після того, як ви провели дослідження ключових слів і впровадили свої висновки у свій письмовий контент, додайте до свого зображення більше ключових слів. підписи для додаткового підвищення SEO. 

Додати альтернативний текст. Зображення оптимізовані для SEO

Alt text або alt tag – це опис зображення, доданий у випадку, якщо користувач з якоїсь причини не може переглянути зображення. Це може статися, якщо відвідувач вашого сайту має порушення зору або навіть якщо на його пристрої відключені зображення. Додавання альтернативного тексту до ваших зображень забезпечує доступність і ясність для всіх користувачів, тому ви можете ефективно передавати всю свою інформацію, навіть якщо вони не бачать вашу графіку.

Висновок

Щодня Google, здається, стає все розумнішим і розумнішим. Вони постійно оновлюють алгоритми, щоб гарантувати користувачам те, що вони хочуть. Наслідуючи наші поради щодо оптимізації зображень для SEO, ви можете бути впевнені, що малюєте свій сайт у хорошому світлі і що Google нагородить вас все більш і більш високим рейтингом.

Ваш помічник у бізнесі рекламно-поліграфічна компанія “AZBOOKA