Як створити візитну картку? Ці мультиінструменти для бізнесу відповідають багатьом основним потребам професіонала: рекламі, впізнаваності бренду, заклику до дії та, звичайно, контактної інформації. При правильному дизайні ці кишенькові рекламні щити можуть справити незабутнє враження і створити довічних клієнтів з минулих незнайомців.

Як створити візитну картку?

Візитна картка – це невелика надрукована паперова картка розміром із кредитну картку, в якій зберігаються дані про вашу компанію, такі як ім'я, контактні дані та логотип бренду. Дизайн вашої візитної картки є невід'ємною частиною вашого бренду і має бути візуальним продовженням дизайну вашого бренду.

У цьому посібнику ми розглянемо все, що потрібно знати про дизайн візитних карток, щоб ви могли сказати своєму дизайнеру саме те, що ви хочете. Візитні картки мають бути насамперед особистими, тому в цьому посібнику пояснюється, що ви можете обрати для картки, яка найбільше … вас

Але перш ніж ми перейдемо до 8 етапів дизайну візитної картки, давайте поговоримо про те, що вам потрібно, перш ніж почати.

Перш ніж почати …

чистий та структурований дизайн візитної картки

Незалежно від того, чи є ви індивідуальним фрілансером, засновником молодого стартапу або частиною вже існуючого підприємства, є два найважливіші компоненти дизайну, які необхідно завершити, перш ніж ви навіть почнете думати про візитні картки: Хочете дізнатися, як створити ідеальну візитну картку для вашого бренду ? Як створити візитну картку?

 • Готовий логотип
 • Фірмове колірне рішення

Логотипи та колірні схеми є двома найважливішими візуальними варіантами брендингу. Ці елементи не лише відіграють велику роль у створенні вашої візитної картки, вони також допоможуть впливати на інші області, такі як макет та індивідуальність.

У нас немає часу, щоб висвітлити ці теми тут, але зверніться до наших попередніх посібників:

Впізнай себе. Як створити візитну картку?

Як створити візитну картку? 3

Є ще одна попередня дія, яка робить процес розробки візитної картки гладкішим. Ви повинні знати, що ви хочете спілкуватися. Який бренд ви, як приватна особа чи бізнес? Що ви хочете, щоб ваша візитна картка говорила не лише словами, а й дизайном?

Ця тема також заслуговує на окреме обговорення, тому, якщо ви хочете заглибитися в подробиці, ось короткий список питань, які ви можете поставити собі для визначення вашої особистої ідентичності бренду . Кілька хвилин роздумів про ваш особистий бренд допоможуть вирішити деякі питання, пов'язані з дизайном візитних карток, особливо щодо відображення вашої особистості.

Як оформити візитку за 8 кроків

Коли у вас є логотип, фірмове колірне рішення та гарне уявлення про те, що ваша карта хоче сказати про себе, ви готові почати. Просто слідуйте 8 крокам нижче, щоб визначити, який дизайн візитної картки підійде вам найкраще.

1. Виберіть форму. Як створити візитну картку?

Якщо ви вже обрали традиційну прямокутну візитку, ви можете перейти на другий крок. Однак, якщо ви хочете дізнатися про всіх своїх можливостях, навіть про нестандартні стратегії, продовжуйте читати.

Оскільки методи друку стають все більш досконалими та доступними, у професіоналів з'являється все більше можливостей вивчення альтернативних форм. Техніка друку висікання дозволяє вирізати будь-яку фігуру та при цьому друкувати оптом.

На консервативному кінці спектру ви могли б просто закруглити кути більш дружньої візитної картки.

Як створити візитну картку? 4

Але якщо ви дійсно хочете бути грайливим або видатним, ви можете використовувати практично будь-яку форму: талісмани тварин, опис продуктів, які ви продаєте, або форму, яка повністю оригінальна.

Ви можете навіть побудувати всю тему вашої візитівки навколо розумного скорочення. Дизайн візитної картки Cireson використовує форму, щоб дійсно підкреслити картину співробітників, надаючи їм більш представницький і, отже, доступний вигляд. Як створити візитну картку?

Використання креативних форм чи ні залежить від того, яке зображення ви хочете передати. Спеціальні форми роблять вас більш захоплюючим і допомагають справити враження, але можуть негативно вплинути на більш формальні галузі. Ви також повинні мати на увазі логістику, наприклад, як картка міститься в гаманець.

Як створити візитну картку? 5

Можливо, ви захочете повернутись до варіанта висічки після завершення дизайну на кроці 6. Наприклад, деякі компанії, такі як STIR вище, воліють вирубувати ділянки свого логотипу.

Читайте також:  Як отримати коментарі в Instagram?

2. Виберіть розмір. Як створити візитну картку?

Ваше наступне рішення – розмір картки. Це в основному залежить від рівня країни, так що це гарне місце для початку. Навіть якщо ви плануєте виділитися, ви повинні знати, що роблять решту, щоб піти проти цього.

 • Стандарт Північної Америки: 3,5×2 дюйми (88,9×50,8 мм)
 • Європейський стандарт: 3,346×2,165 дюйма (85×55 мм)
 • Стандарт Океанії: 3,54 × 2,165 дюйми (90 × 55 мм)

Незалежно від розміру, ви завжди повинні враховувати три фактори під час проектування:

 • Область обрізу : найбільш віддалена частина карти, яку можна видалити.
 • Лінія обрізки: цільова лінія для різання карток.
 • Лінія безпеки : все, що знаходиться за межами цієї лінії, схильна до помилок. Не дозволяйте таким елементам, як текст або логотипи виходити за межі цього рядка.
Виберіть розмір. Як створити візитну картку?

Хоча ці області відрізняються залежно від розміру та принтера, безпечним варіантом є встановлення лінії обрізки на відстані 0,125 дюйми (3 мм) від краю. Звідти встановіть лінію безпеки на відстані 0,125 дюйми (3 мм) від лінії обрізки. Це всього 0,250 дюйми (6 мм) від краю зони відбору до внутрішньої частини зони безпеки.

3. Додайте свій логотип та іншу графіку

Тепер ми починаємо малювати візуальні елементи дизайну вашої візитки, насамперед логотип. Ваш логотип повинен займати центральне місце на вашій візитній картці, хоча іноді можуть бути корисні інші розквіти і додаткова графіка. Як створити візитну картку?


Не забувайте, що у вашому розпорядженні дві сторони. Одна стратегія полягає в тому, щоб присвятити одну сторону візитної картки виключно логотипу, тоді як інша сторона демонструє контактну інформацію людини. Тим не менш, також добре мати логотип з обох сторін, тому часто на боці ви побачите менший, незвичайний логотип з контактною інформацією, як у випадку з Omni вище.

Однак це лише одна з багатьох стратегій, тому не соромтеся експериментувати з розміщенням логотипу, поки не знайдете той, який вам до смаку.

Як створити візитну картку? 6

Хоча мінімалізм є популярним вибором для візитівок, якщо цей порожній простір вам не підходить, ви можете заповнити його додатковою графікою. В індустрії, подібній до дитячого одягу, Londees хоче розвинути цю милу тему: вони розширюють свій овечий талісман, розміщуючи овечі каракулі всюди, і використовують бляклий фон, щоб уникнути безладдя (також зверніть увагу на використання м'якого синього кольору). , грайливий та доброзичливий до дитини колір). Навіть якщо ваш логотип простий або тільки текстовий, будь-які пов'язані зображення служать тим же цілям.

Додаткова графіка добре підходить для показу вашого бренду. Не кажучи про це явно, ви можете повідомити себе або про свій бренд за допомогою візуальних елементів, у тому числі кольорів. Наприклад, якщо ви хочете здаватися невимушеним або доступним, милий мультфільм та кілька яскравих кольорів допоможуть вам.

Ще одна популярна тенденція – прищепити інтерес та цікавість, залишивши невелику загадку. Як правило, бренди розміщують безсловесне зображення з URL-адресою з одного боку, а потім з усіма необхідними поясненнями (включаючи назву бренду та ім'я співробітника).

4. Додайте потрібний текст. Як створити візитну картку?

Що насправді каже ваша візитна картка залежить від вас. Позаштатним працівникам, які працюють вдома, може не знадобитися поштова адреса, тоді як професії, які консультуються віч-на-віч, вимагають цього. Або, можливо, це стратегічний вибір, наприклад, привернення уваги до ваших вражаючих публікацій у соціальних мережах. Справа в тому, що різні люди отримують зиск від різного тексту на своїх візитних картках.

Додайте потрібний текст. Як створити візитну картку?

Тому наступним кроком вам буде вирішити, що покласти на свою візитну картку. Нижче наведено список деяких поширених варіантів, так що ви можете вирішити, що вмикати та виключати.

 • Ім'я - Це. Кожній картці потрібне ім'я.
 • Назва компанії - інше ім'я , за винятком особистих брендів, у цьому випадку ваше особисте ім'я є назвою вашої компанії.
 • Назва роботи – Для традиційних карток, увімкніть вашу назву роботи. Це також допомагає нагадати власнику про те, хто ви є, що ви робите, і навіть як вас зустріли.
 • Номер телефону – навіть якщо телефон не є кращим способом спілкування, він для деяких людей.
 • Електронна пошта - візитна картка; електронна пошта є новою нормою для нестрокових ділових комунікацій, почасти тому, що вона дозволяє надсилати документи у вигляді вкладень.
 • URL-адреса веб-сайту. Увімкнення URL-адреса вашого сайту є неагресивним запрошенням для відвідування.
 • Соціальні мережі – якщо соціальні мережі стосуються вашої сфери діяльності або ви просто хочете показати свою індивідуальність, увімкніть посилання на соціальні мережі.
 • Адреса – необхідний для залучення клієнтів до вашого офісу або магазину.
 • QR-код - Хоча QR-код не такий популярний, як минулі роки, він, як і раніше, є надійним засобом для передачі будь-яких даних за вашим бажанням.
 • Слоган – абсолютно необов'язковий, слоган допомагає надати індивідуальності бренду та додати трохи індивідуальності.
Читайте також:  Як видалити фон у Photoshop (фотошопі)?

Пам'ятайте, що візитні картки не лише дають інформацію, але зберігають її. Люди можуть знати ваш номер, адресу або URL, але тримайте вашу карту під рукою, на випадок, якщо вони забудуть її. Як створити візитну картку?

5. Виберіть шрифт

Як тільки ви знаєте, що ви хочете сказати, ви можете вибрати, як це виглядає. У той час як типографіка завжди важлива, вона особливо важлива для візитних карток, оскільки ви повинні зробити текст повністю розбірливим і мати невеликий простір для роботи. Хочете дізнатися, як створити ідеальну візитну картку для вашого бренду?

Давайте розберемо типографіку на три основні категорії:

Розмір . Щоб забезпечити читабельність, ви хочете, щоб весь текст був не менше 8 балів. Однак ви хочете, щоб ваші найважливіші елементи (наприклад, ваше ім'я) виділялися, тому не соромтеся змінювати розмір тексту. Також розгляньте пусте місце – ви не хочете захаращувати свою карту, тому залиште текст досить маленьким, щоб навколо кожного елемента було достатньо місця для дихання.

Шрифт . Ми вже давно говорили про шрифти і про те, як вони впливають на ідентичність вашого бренду, тому не соромтеся перевірити 9 креативних шрифтів та дізнатися, як їх використовувати більш поглибленого вивчення. Просто не забудьте вибрати шрифт, який представляє особу, яку ви збираєтеся. Чистий сучасний шрифт без засічок, індивідуальний та елегантний шрифт чи класичний шрифт без засічок? Нижче наведено деякі приклади того, що різні стилі шрифтів приносять таблицю.

. Як створити візитну картку? 8

 

. Як створити візитну картку? 9

 

Колір . Ось де знадобиться вже існуюча колірна схема бренду. Залишаючись на бренді, вибирайте кольори тексту, які добре поєднуються з кольором тла вашої карти, який також має бути фірмовим кольором. Подібні кольори можуть добре виглядати разом, але їх важко прочитати, тому експериментуйте з контрастами для розбірливості. . Як створити візитну картку?

Золоте правило для друкарні – розставити пріоритети порівняно з рештою. Немає значення, наскільки художнім є ваш шрифт, якщо ніхто не може прочитати, що він говорить.

6. Розглянемо спеціальні оздоблення. Як створити візитну картку?

Тепер, коли ви досягли фінальної стадії, настав час замислитися над принтерами, особливо з точки зору того, що вони можуть запропонувати. Деякі принтери пропонують спеціальну обробку, яка може мати велике значення для створення незабутнього враження. Подивіться, чи може якийсь із цих «спецефектів» принести користь вашій стратегії дизайну візитної картки.

Тиснення. Ця техніка створює тривимірні рельєфи, роблячи певні області «випадаючими». Подібно до точкового УФ-покриття, ви можете використовувати його для привернення уваги до конкретних аспектів вашої карти, навіть до слів.

Letterpressing. Замість того, щоб піднімати папір, друк високого друку штовхає папір донизу, поки він не зафарбовується. В результаті виходить щось на зразок гравюри, зазвичай зі спеціальним чорнилом, щоб привернути додаткову увагу. Особливо корисно для листів, які надають вашим словам підвищений авторитет.

Тиснення фольгою. Якщо ви хочете щось блискуче і відображає, наприклад, олов'яну фольгу, ви можете наносити фольгу на зображення або навіть окремі частини зображення. Це також працює для акцентування тексту, якщо ви вибрали досить сміливий шрифт.

Пляма УФ покриття. Багато карток мають гладкий лак для створення блиску та гладкої текстури. Точкове УФ-покриття – це те саме, за винятком того, що воно наноситься тільки на певні ділянки. Це означає, що ви можете застосувати глянець тільки до свого логотипу, певної графіки або навіть слова або фрази. Використовуйте його, коли хочете виділити певні області над іншими, але пам'ятайте, як це впливає на загальну композицію, коли частина блищить. Як створити візитну картку?

Читайте також:  Стартовий капітал

7. Виберіть дизайнера

Якщо ви дійсно хочете зіркову візитку, варто знайти професійного дизайнера, який зможе створити для вас ідеальну листівку. 

Як тільки ви знайшли потрібну людину, постарайтеся чітко розповісти про те, що є вашим бізнесом, а також про те, який стиль і стиль ви шукаєте, щоб ваш дизайнер зміг втілити своє бачення в реальність.

8. Доопрацюйте свій дизайн. Як створити візитну картку?

З усіма елементами на місці та точним прогнозом вашого остаточного вибору кольору та спеціальної обробки, ви можете переоцінити свій дизайн, щоб переконатися, що все працює.

Спочатку розглянемо візуальний потік: як рухається ваше око, дивлячись на карту. Що ви помітили першим? Останній? Хороший візуальний потік повинен починатися з логотипу, потім імені, а потім вторинної інформації, закінчуючи на будь-яких вторинних зображеннях, якщо вони є. Ви завжди можете змінити та оптимізувати візуальні потоки, змінивши розмір та розташування елемента.

Ви також хочете прибрати якнайбільше безладдя. Чи потрібна вся інформація? Чим менше елементів, тим більше впливає кожен.

Перевірте, щоб переконатися, що ви не потрапили в жодну з найпоширеніших помилок. Чи є текст розбірливим? Кольори стикаються? Чи є елементи надто близько до краю?

Не забудьте попросити вашого дизайнера надіслати вам готовий продукт у вигляді векторного файлу та векторного PDF-файлу. Ви хочете використовувати векторні зображення у випадку, якщо потрібно змінити розмір, і PDF-файли читаються практично кожним принтером.

Просунуті техніки

Ці вісім кроків – все, що вам потрібно для створення повнофункціональної візитної картки, але якщо ви хочете пройти зайву милю, прийміть до уваги такі складніші поради:

Виділитеся з розумною ідеєю. Якщо ваша галузь допускає деякі забаганки, ви можете використовувати більше експериментальних стратегій для поділу себе. Як створити візитну картку?

Як створити візитну картку? 11

Це може бути щось тематичне, наприклад, карти iPhone від Saleular, або щось складніше. Наприклад:

 • ароматичні чорнила
 • дуплекс і триплекс (подвоєння або потроєння ширини карти, щоб зробити її товщі)
 • з використанням альтернативних матеріалів (метал, пластик, гума тощо)
 • складені карти
 • прозорі карти

Ця остання тенденція, яку ми спостерігаємо останнім часом і не без причини. За допомогою прозорої карти ви можете багато зробити, наприклад, макет пілотного пульта Remote Pilot. Як створити візитну картку?

Уникайте меж. Кордони можуть здатися розумним естетичним вибором для обрамлення вмісту вашої карти – і це так, теоретично – але поширеність скорочення помилок означає, що межі приносять більше шкоди, ніж користі. Розрізати кожну окрему карту масово – це значною мірою фантазія, і тому краще проектувати з областями відбору та безпеки. З бордюрами крихітні помилки при різанні перебільшуються та руйнують весь дизайн.

Заощаджуйте гроші на квітах. Якщо ви працюєте з обмеженим бюджетом, не заощаджуйте на матеріалах чи кількості. Ви можете скоротити частину вартості, використовуючи лише один або два кольори. Чим більше кольорів ви додасте, тим більше буде ціна, і розумний дизайнер знатиме, як зробити так, щоб один або два кольори виглядали так само добре.

Як створити візитну картку?

Ваша карта – це більше, ніж просто ваша контактна інформація, вона представляє вас та ваш бренд. Деяким людям вручають листівки щодня, тому вам потрібно, щоб ваші карти виділялися та фарбували вас у сприятливому світлі. Не соромтеся із дизайном вашої візитної картки. Витратьте достатньо часу, щоб придумати ідеальний дизайн, а потім звертайтеся до друкарні АЗБУКА.

 

Корпоративні сувеніри. Варіанти нанесення логотипу.