Компоненти бренду- це більше, ніж просто ваші пропозиції та послуги. Насправді це один із найефективніших способів створення клієнтської бази:

  • Близько 64% споживачів кажуть, що основна причина, через яку вони зв'язуються з брендом, – це спільні цінності.
  • Постійність бренду призводить до середнього збільшення виторгу на 23%.
  • При оцінці брендів люди більше покладаються на емоції та досвід, ніж на логіку та факти.

Обмін повідомленнями про бренди містить основні елементи вашого бренду, щоб привернути увагу ваших клієнтів до розуму – і це може бути проблемою. Розгляньмо все, що вам потрібно знати про брендові повідомлення, щоб заробити не просто на продажі, а на постійному клієнті на все життя.

Брендінг ресторану: повне керівництво

Брендінг - одне з таких понять, як "рівність", "справедливість" або "успіх". Важко дати визначення та ще складніше розбити його на окремі складові брендингу. Якщо ви запитаєте 100 маркетологів, що таке успішна стратегія брендингу, ви, ймовірно, отримаєте 100 різних визначень. Насправді, коли ставлять це саме питання, успішні маркетингові стратеги і експерти з SEO дають різні відповіді.

Деякі розглядають елементи сильної стратегії бренду з погляду матеріальних цінностей, таких як логотип, веб-сайт, дизайн упаковки та продукт. До цієї групи зараховуємо Американську маркетингову асоціацію (AMA), яка визначає брендинг як «назву, термін, дизайн, символ чи будь-яку іншу характеристику, яка ідентифікує товар чи послугу одного продавця на відміну товарів чи послуг інших продавців».

Інші стверджують, що успішні стратегії брендингу пов'язані з нематеріальними активами, такими як сприйняття, обіцянка бренду, позиціонування бренду та формування думки. Наприклад, Ешлі Фрідляйн з Econsultancy називає брендинг загальною сумою того, як хтось сприймає конкретну організацію. Брендінг формує це сприйняття». Іншими словами, для AMA брендинг визначається його творцем. Для Фрідляйн брендинг знаходиться в полі зору.

То що таке брендинг? Компоненти бренду

Брендінг - це не тільки логотипи та символи або тільки сприйняття та думки. Це визначається як маркетологами чи лише споживачами. Брендинг та складові успішного бренду стосуються як маркетологів, так і споживачів. Успішна стратегія брендингу – це відносини, що формуються між компанією та її клієнтами. Йдеться про те, як компанія вибудовує ці відносини, послідовно задовольняючи потреби та бажання своїх клієнтів, чітко визначаючи свою мету та зміцнюючи довіру та лояльність, завжди виконуючи свої обіцянки. Компоненти бренду

Читайте також:  Поведінковий аналіз. Що це таке ? Визначення та методи

Найкращі бренди – найкращі друзі

Якщо хтось запитає вас, чому хтось ваш найкращий друг, ви, ймовірно, не відповісте, що це через те, що він успішний, чи гарний костюмер, чи чудовий боулер. Ви б сказали, що це тому, що він завжди поруч, коли він вам потрібен, він змушує вас почуватися краще і він чудовий слухач.

Ось що таке брендинг. Люди не купують Харлей дешевшому мотоциклу лише тому, що це чудовий байк. Вони купують Harley-Davidson, тому що компанія змушує їх почуватися частиною спільноти байкерів. Вони не купують ІКЕА тільки тому, що з неї роблять відмінні недорогі меблі. Вони купують IKEA, тому що компанія обіцяє «поліпшити повсякденне життя» своїх клієнтів, а потім виконує цю обіцянку. Кожну індивідуальність основних брендів легко ідентифікувати. Це результат довгострокової стратегії брендингу, спрямованої створення легко відомої ідентичності бренду. Тож майте це на увазі у своїх маркетингових зусиллях.

5 компонентів кожної успішної стратегії брендингу

Успішні компанії покладаються на різні маркетингові стратегії для просування своїх брендів, від маркетингу в пошукових системах та реклами з оплатою за клік до медійної реклами, кампаній у соціальних мережах та живого чату. Проте кожна успішна стратегія брендингу складається із спільних елементів для побудови та підтримання довірчих відносин із клієнтами.

Ось 5 ключових елементів, загальних для кожної успішної стратегії брендингу:

  1. Бачення: чому ти у бізнесі? Компоненти бренду

Очевидна відповідь - "заробляти гроші". Але ж хіба немає інших причин? Можливо, це також тому, що вам подобається допомагати людям і ви почуваєтеся добре, коли задоволений клієнт дзвонить вам, щоб подякувати. Можливо, це тому, що вам подобаються люди, які працюють на вас, і вам подобається спостерігати, як вони досягають успіху разом із вами. Швидше за все, ваш бізнес означає для вас більше ніж гроші. Ви повинні формалізувати причину заяви про бачення. Виклад вашого бачення говорить як співробітникам, так і клієнтам, хто ви та яка ваша мета. Він висловлює вашу бізнес-стратегію та ваші основні цінності безпосередньо вашої цільової аудиторії.

  1. Узгоджений обмін повідомленнями: що ви кажете про свій бізнес?

Після того, як ви визначилися з метою свого бізнесу, вам необхідно розробити повідомлення, які чітко та послідовно повідомляють цю мету вашим цільовим клієнтам. Коли ви думаєте Geico, ви автоматично думаєте, що 15 хвилин можуть заощадити вам 15% або більше на страхуванні автомобіля, а також забавні рекламні ролики і, звичайно ж, gecko. Узгодженість – це елементи брендингу, які можна знайти в логотипах, дизайні, словах, що використовуються у ваших маркетингових матеріалах, та багато іншого. Насамперед, йдеться про всі позиційні заяви, що формують частини вашого повідомлення, які органічно взаємодіють один з одним для створення голосу вашого бренду. У Coca-Cola, як і Apple, особливий голос. Ви йдете тим же шляхом зі своїм бізнесом, щоб створити бренд, який запам'ятали людям. Щоб забезпечити однаковість, розгляньте можливість створення посібника за стилем, в якому чітко викладається не лише ваш логотип та слоган,

  1. Розповсюдження бренду в компанії: хто Ви та Ваші співробітники? Компоненти бренду

Посібник зі стилю – відмінний початок для забезпечення узгодженої взаємодії, але він неефективний, якщо ваші співробітники не спілкуються належним чином. Ваші співробітники можуть бути вашим найбільшим активом у поширенні інформації про ваш бренд, або вони можуть зірвати всі ваші зусилля через один обмін поганими клієнтами. Переконайтеся, що всі у вашій компанії повністю обізнані з вашим брендом і розуміють, як розмовляти з клієнтами, щоб донести його. Це де-факто ваша маркетингова команда, і всі великі бренди стають сильнішими завдяки підтримці співробітників.

  1. Емоційний зв'язок: де ваш бренд найсильніший?

Стара приказка про те, що люди виправдовують рішення про покупку, виходячи з логіки, але роблять ці покупки на основі емоцій, реальна. Емоції продають. Подумайте про рекламу рідини для миття посуду Dawn Saving Wildlife . Емоції, які відчувають глядачі, спостерігаючи, як ця реклама стає частиною бренду компанії. Деякі сильні емоційні тригери – це, які викликають симпатію, дають людям почуття власності і полегшують їхнє життя. Голос вашого бренду стає провідником історії вашого бренду. Ви хочете, щоб ваша клієнтська база щось відчула коли побачить ваш логотип або почує назву вашої компанії. Чи то b2c чи b2b, покупці реагують на сильні емоції, і хороша стратегія бренду забезпечує цю силу вашому бізнесу. Компоненти бренду

  1. Виховання лояльності: наскільки сильним є ваш бренд?

Згідно з конкурентним аналізом, проведеним Hubspot, 15% найлояльніших клієнтів компанії складають 70% загальних доходів, а 80% майбутніх доходів надходитимуть від 20% поточних клієнтів. Успішні стратегії брендингу сприяють розвитку лояльності, дякуючи своїм клієнтам та повідомляючи їм, що вони особливі, за допомогою заохочень за лояльність, таких як знижки та особливі подарунки.

Читайте також:  Друк для шкіл та освітніх закладів

Висновок

Маркетологи можуть розходитися в думках щодо того, що таке брендинг, але всі згодні в одному: коли дві компанії конкурують одна з одною, за інших рівних умов, та, у якої є сильніший бренд, буде успішнішим у залученні, перетворенні та утриманні клієнтів . Компоненти бренду

Ваш бренд – це обіцянка, яку ви даєте цим клієнтам. Щоб бути впевненим, що ваш бренд працює на вас, найкраще працювати у тісній співпраці з агентством цифрового маркетингу з повним спектром послуг.

AZBOOKA