Конференц зв'язок.

Хочете організувати успішні конференц-зв'язок, на які люди з нетерпінням чекають? Незалежно від того, чи зустрічаєтеся ви з вашим босом, вашими клієнтами чи вашою віртуальною командою з усього світу, ось десять порад, щоб усе пройшло гладко.

Одна з найкращих речей у сьогоднішньому бізнесі – те, що ніколи не було так легко залишатися на зв'язку з вашими колегами, командою та клієнтами. Завдяки сучасним технологіям ми можемо організовувати зустрічі на льоту, організовувати віртуальні зустрічі та забезпечувати безперебійну роботу практично з будь-якої точки світу. Сьогодні одним із найпростіших і найпопулярніших способів підтримувати зв'язок з усіма у вашому бізнесі є конференц-зв'язок. Вони не тільки прості в налаштуванні, а й дозволяють взаємодіяти в реальному часі, щоб потенційні проблеми вирішувалися швидко і всі були на одній сторінці.

8 Переваги B2B маркетингу у соціальних мережах.

Коли справа доходить до ефективності бізнесу, є кілька інструментів, які є такими ж простими та ефективними, як конференц-зв'язок.

Звісно, можливість проведення успішного конференц-зв'язку має значення. Очікування сьогодні дуже відрізняються від того, що очікувалося від конференц-дзвінка десять років тому. Мало того, що учасники хочуть, щоб дзвінок був продуктивним, але вони також хочуть переконатися, що є чіткою причиною, чому вони повинні бути насправді на виклик. Не кажучи вже про те, що якість відео та / або аудіо важливіше, ніж будь-коли.

 

1. Організуватися. Конференц зв'язок

Немає нічого гіршого, ніж конференц-зв'язок, який не має чіткої мети. Щоб зробити вашу конференцію ефективною, вам потрібно заздалегідь організувати час. Це означає, що у вас має бути все, що вам потрібно, у тому числі порядок денний, нотатки та чіткий список завдань. Щоб справді справити враження, розішліть порядок денний для розмови до його початку, щоб усі могли бути на одній сторінці і точно знати, чого очікувати. Бути організованим – це єдиний спосіб, яким ви можете бути впевнені, що не витрачатимете час марно, у тому числі й свій.

маркетинг для маркетологів

2. Знай свій сервіс. Конференц зв'язок

Завжди знаходьте час, щоб ознайомитися з системою бізнес-телефонії та/або службою конференц-зв'язку, яку ви використовуєте, перш ніж фактичний виклик відбудеться. Кожен сервіс має свої унікальні особливості, тому знання того, як все працює може гарантувати, що виклик проходить гладко. Розуміння служби, яку ви використовуєте, також є найкращим способом допомогти іншим відвідувачам орієнтуватися у ньому. Замість того, щоб просто відправляти їх на сторінку часто задаваних питань служби, ви можете самі відповісти на їхні запитання.

Читайте також:  Надрукувати листівки. Зменшити витрати та зберегти якість.

3. Створити взаємодію. Конференц зв'язок

Найкращі конференц-дзвінки дозволяють кожному учаснику взяти участь. Якщо все, що ви робите, це кажете, то люди будуть дивуватися, чому ви не просто відправили голосову нотатку. Завжди дотримуйтесь часу для запитань і відгуків під час розмови, щоб у всіх було відчуття, що вони мають шанс взяти участь. Це дозволить переконатися, що всі звертають увагу, і переконається, що все, що потрібно було вирішити під час розмови, було вирішено. Залежно від типу послуги конференц-зв'язку, яку ви використовуєте (див. Наш список п'яти кращих безкоштовних послуг нижче), будуть інші унікальні способи заохочення участі, включаючи створення опитувань та наявність інтерактивного розділу питань та відповідей. Якщо ви плануєте використовувати одну з цих додаткових послуг, переконайтеся, що ви та ваші учасники заздалегідь ознайомилися з тим, як вона працює.

4. Мінімізуйте відволікання. Конференц зв'язок

Хоча однією з переваг конференц-зв'язку є можливість приєднання з будь-якого місця, важливо, щоб ви намагалися звести до мінімуму фактори, що відволікають для всіх, особливо якщо ви господар. Якщо це можливо, уникайте дзвінків з громадських місць, де шумно, або якщо це відео-дзвінок, де багато людей. Хоча іноді це неминуче, ці типи відволікаючих факторів можуть дратувати і навіть можуть завадити вам і вашим гостям обговорити все, що необхідно вирішити під час розмови.

Управління часом та підвищення продуктивності

5. Будьте вчасно. Конференц зв'язок

Один із найгірших способів розпочати конференц-зв'язок – запізнитися. Навіть п'ять хвилин після запланованого часу можуть викликати у ваших відвідувачів дратівливість та створити враження, що ви не цінуєте їхній час. Зателефонувавши раніше, ви також дасте своїм учасникам відчути, що ви підготовлені та готові. Крім того, це допомагає вашим гостям уникнути цього незграбного повідомлення ви перший тут, яке може зробити їх другим, якщо у них буде правильна інформація про виклик.

6. Підготуйте наочні посібники

Не всі конференц-дзвінки потребують допомоги наочних посібників. Але для деяких вони справді покращують розмову. Після того, як ви створили свій порядок денний для виклику, перегляньте свої нотатки та визначте, чи потрібні вам візуальні ефекти. Якщо це так, витратите час на підготовку візуальних опор і обов'язково повідомте своїх гостей, що це буде відеоконференція. Якщо ви очікуєте, що ваші гості також поділяться на відео, повідомте їм, щоб вони могли підготуватися. Для ваших гостей немає нічого гіршого, ніж попросити приєднатися через відео, коли вони очікують лише голосового дзвінка.

Читайте також:  Каркас сайту Інструменти для створення

7. Дотримуйтесь плану гри. Конференц зв'язок

Незважаючи на те, що ви можете витратити багато часу на підготовку до дзвінка, це не гарантує, що ви дійсно будете дотримуватися свого порядку денного. Пам'ятайте про те, чого ви хочете досягти на виклик, і зробіть все можливе, щоб бути максимально ефективним, якщо ви відзначите кожен пункт. Якщо ви закликаєте інших до участі у конкурсі, ви також маєте бути господарем, щоб переконатися, що ніхто інший не монополізує або просто не витрачає час. Пам'ятайте: всі, включаючи вас, зайняті. Чим довше проходитиме ваш дзвінок, і чим більше буде не по темі, тим менше людей пам'ятатимуть – і тим менше вони будуть раді наступному дзвінку.

8. Чим коротше, тим краще. Конференц зв'язок

У разі сумнівів завжди помиляйтесь у бік коротких телефонних конференцій. У той час як усі будуть скаржитися на тридцятихвилинні телефонні конференції, які займають годину, дуже мало хто буде роздратований, коли насправді це лише двадцять хвилин. Протягом усієї розмови слідкуйте за годинами, щоб ви могли зробити все можливе, щоб вивести учасників вчасно або раніше. Немає нічого, що співробітники цінують більше, ніж зустрічі, які не займають час із них і без того напруженого графіка.

9. Надати нотатки

Якщо ви знаєте, що ваш конференц-дзвінок буде довгим або якщо є кілька важливих тем, які люди повинні запам'ятати, тоді важливо зробити нотатки для гостей після (або до) розмови. Ці нотатки забезпечать запам'ятовування всіх ваших найважливіших питань, коментарів та ідей, а також, якщо ваші гості вдадуться до будь-яких дій, і нагадають їм про те, що їм потрібно робити і коли.

10. Запишіть дзвінок. Конференц зв'язок

Обов'язково запишіть свою телефонну конференцію, щоб, якщо хтось пропустить її, мали можливість подивитися. Запис розмови також допоможе вам дізнатися, що ви можете зробити краще наступного разу, наприклад, уповільнити розмову, покращити візуальні засоби, які ви використовуєте, або зосередитися на порядку денному. На додаток до приміток, загальний доступ до розмови є гарним способом для учасників повернутися назад і переглянути, якщо це необхідно.

5 безкоштовних послуг конференц-зв'язок.

У той час як є безліч платних послуг конференц-зв'язку, які є відмінними, є також багато безкоштовних послуг, які можуть легко конкурувати. Ось список наших п'яти улюблених послуг конференц-зв'язку та чому …

Читайте також:  Стимулювання продажів за допомогою емоцій

1. Google Hangouts

Нам подобається якість відео та аудіо в Google Hangouts , не кажучи вже про те, наскільки воно знайоме багатьом користувачам. Оскільки все, що вам потрібно, це обліковий запис Google, щоб приєднатися до неї, використання Hangouts часто означає, що вашим відвідувачам не потрібно турбуватися про налаштування або вхід до іншого незнайомого облікового запису. Hangouts також інтегрується з додатками, як Google Docs, що означає, що швидкий обмін інформацією – це просто.

2. Uberconference

Як і в Google Hangouts, Uberconference дозволяє обмінюватися файлами з Google Диску під час дзвінка. Він також інтегрований з Dropbox та Evernote і дозволяє легко ділитися екранами. Одна з найкращих особливостей Uberconference – це керування звуком, яке допомагає мінімізувати навколишній шум, якщо ви опинилися у завантаженому офісі або популярній кав'ярні.

3. Zoom

Zoom, одна з найбільш популярних послуг у цьому списку є відмінним варіантом для безкоштовних телефонних конференцій для підприємств, особливо якщо вони значною мірою покладаються на відеоконференції. Програма легко завантажити і отримати доступ до нього, що дозволяє швидко дзвонити в майбутньому всім членам вашої команди.

4. FreeConference

Якщо у вас є клієнти чи члени команди, які приєднуються на міжнародному рівні, то FreeConference є одним із найрозумніших варіантів, оскільки він безкоштовний. Ви можете використовувати FreeConference по телефону та через Інтернет з доступом до зручних функцій обміну екранами та чату.

5. Samepage

Як всеосяжна програма для спільної роботи «все в одному», Samepage дозволяє виконувати такі речі, як спілкування за допомогою масових текстів, обмін файлами і навіть опитування всередині вашої групи. Хоча Samepage пропонує безкоштовний сервіс, він також пропонує платні опції для додаткових функцій, таких як приватні команди та розширене сховище.

Завершення

Оптимізуючи стратегію та продуктивність конференц-зв'язку, використовуючи правильну послугу конференц-зв'язку для вашого бізнесу, спільна робота в команді може бути більш ефективною, ніж будь-коли. Незалежно від того, чи працюєте ви у звичайному або онлайн-бізнесі, ви можете почати проводити більш якісні конференц-дзвінки, які будуть витрачати менше часу і виконувати більше роботи, дотримуючись цих порад.

Ваш помічник у бізнесі рекламно-поліграфічна компанія “AZBOOKA

10 принципів SEO