Контент для Instagram.

Шукаєте посібник з контент-план в Instagram?

 

# 1: Як створити контент для вашого профілю в Instagram

Першим кроком до створення успішного облікового запису Instagram є планування контенту. Оскільки Instagram – це візуальна платформа, почніть із визначення зовнішнього вигляду вашого бізнесу.

При створенні теми для Instagram вам потрібно подумати про:

Кольори для використання
Фільтри для застосування до ваших зображень
Тип контенту для публікації (просто груба ідея на цьому етапі)

Подивіться на обліковий запис Canva в Instagram. Вони публікують багато різних типів контенту, але суворо дотримуються кольорів, які вони використовують.

Контент для Instagram 1

Коли ви прокручує їх подачу, кольори змінюються органічно, від пурпурного до винно-червоного і будь-якого іншого кольору, який ви можете собі уявити.

 

Інші компанії, такі як Lacoste, використовують інший підхід. Lacoste в основному використовує свої фірмові кольори – білий та зелений – і зазвичай кожен рядок у їхній сітці містить візуально схожі пости.

Контент для Instagram 21

 

Ще один приклад привабливого бізнес-профілю в Instagram можна знайти урітейлера одягу Madewell. Коли ви прокручує їх повідомлення, з'являється певна атмосфера: холодна, сонячна і розслаблена. Більшість цього ефекту досягається за рахунок використання теплих кольорів та фотографій з яскраво-блакитним небом.

 

Якщо ви дійсно хочете справити враження на своїх передплатників у Instagram, ви можете перетворити свою сітку Instagram на складну та взаємопов'язану колекцію зображень та відео, як це робить Lancôme у своєму обліковому записі Instagram.

Ваш стиль візуального контенту в Instagram має відображати ваш бренд. Щоб допомогти створити правильний стиль для вашого бізнесу, дайте відповідь на наступні питання:

 • Які кольори ви хочете, щоб люди асоціювали з вашим брендом? Подумайте про використання цих кольорів переважно у своїх постах у Instagram.
 • Які типи контенту ви хочете опублікувати? Фото та відео з людьми, крупним планом обличчя, ваші продукти, декорації? Звичайно, вам не потрібно обмежувати себе одним типом фотографії, але це допомагає мати загальне уявлення про тип контенту, який ви хочете опублікувати. Контент для Instagram
 • Які фільтри ви будете використовувати ? Одним із способів розробки відомої теми в Instagram є використання спеціального фільтра для всього вашого контенту. Це один із найпростіших способів розробити фірмовий стиль Instagram.

Контент для Instagram 3

 

# 2: Як спланувати маркетинговий контент у Instagram

Як тільки ви підготуєте профіль в Instagram, ви готові розпочати планування свого контенту. Перш ніж розглядати різні типи контенту, подумайте, чого ви хочете досягти за допомогою свого маркетингу у Instagram. Бажаєте більше продажів? Більше взаємодії? Більше послідовників? Постановка цілей важлива, тому що вона інформує контент, який ви публікуєте у Instagram. Контент для Instagram

Також зважте на кількість часу, який ви повинні присвятити Instagram.

Якщо ви малий бізнес, у вас може не бути когось, хто повністю керував вашими соціальними мережами. Крім того, у вас, ймовірно, не буде багато часу, щоб присвятити Instagram (саме тому все це початкове планування так важливо). Будьте чесні з собою про те, скільки часу ви можете присвятити Instagram, щоб ви знали, скільки повідомлень ви можете розумно обробляти кожен день.

Крім того, подумайте, які ресурси у вас є для маркетингу у Instagram. Скільки ви можете інвестувати у свій контент у Instagram?

Плануй свій календар публікацій у Instagram

Тепер подумайте у тому, який контент ви публікуватимете щодня (рекламні зображення, відео, історії, фотографії тощо. буд.). Тримайте речі цікавими, публікуючи різноманітний контент, а не лише один тип весь час. Контент для Instagram

 

Чи є ви малим бізнесом або великим брендом, використання календаря публікацій для планування вашого контенту допоможе вам досягти ваших цілей. Це також заощадить ваш час у довгостроковій перспективі і дасть найкращі результати.

Тепер давайте розглянемо деякі типи контенту, які можна створити для Instagram.

Публікація статистики та фактів у ваших постах чудово підходить для участі та обміну. Тут HubSpot ділиться графікою з відповідним висновком своїх досліджень.

Контент для Instagram 41

 

Повідомлення з тваринами та домашніми тваринами, забавними зображеннями тощо. п. Також ефективні залучення аудиторії.

 

Національні та новорічні свята можуть стати джерелом натхнення для Instagram. Створіть тематичний контент для свят та подій, як у цьому пості від Buffer, відзначає місяць гордості. Контент для Instagram

Контент для Instagram 51

 

Освітні поради, поради та інший контент можуть допомогти завоювати довіру вашої аудиторії. Цей пост HubSpot пояснює, чому хештеги такі важливі в Instagram.

хештеги такі важливі в Instagram

 

Мотиваційні та успішні цитати, подібні до цієї від Dove , популярні у соціальних мережах, але особливо добре підходять для Instagram. Крім того, їх легко та недорого створити.

Читайте також:  Флексодрук

Контент для Instagram 6

 

Instagram також є чудовим місцем для освітлення ваших продуктів. Насправді, бренди та продукти досить популярні на цій платформі, причому 80% акаунтів Instagram йдуть як мінімум за одним бізнесом. Контент для Instagram

Ви можете показати свій продукт у дії, як це часто робить GoPro на своєму обліковому записі в Instagram.

Або просто виділіть один із ваших продуктів, як це робить Асос .

Контент для Instagram 62

 

Інструменти, щоб допомогти спланувати контент для Instagram.

Один із способів планування контенту в Instagram – використовувати просту електронну таблицю або, що ще краще, таблицю Google, щоб ви могли легко співпрацювати з іншими.

Ще один спосіб – використовувати інструмент управління проектами та спільної роботи, такий як Trello (доступний у безкоштовних та платних тарифах, починаючи з 12,50 доларів США на місяць). Шукайте фразу "календар соціальних мереж trello", і ви знайдете кілька готових шаблонів для ваших цілей.

Хоча ви не можете планувати свої пости в Instagram за допомогою Trello, це зручний інструмент для початкових етапів планування: визначення того, які типи контенту публікувати, рішення про те, коли їх публікувати, запис ідей вашої команди і т.д.

Контент для Instagram 71

 

# 3: Як створити маркетинговий контент для Instagram

Якщо ви є великим брендом, агентство може створити контент для вас. Швидше за все, у вас є штатні співробітники, які займаються виключно соціальними мережами, чи то розробка стратегії, створення, публікація, залучення або вимірювання.

Якщо ви малий бізнес, у вас немає всіх цих ресурсів у вашому розпорядженні. Через це малі підприємства зазвичай використовують один із двох підходів до створення контенту:

 • Вони публікують новий контент, коли вони мають час або натхнення.
 • Вони готують свій контент заздалегідь і завжди публікують новий Контент для Instagram.

Як малому бізнесу, нелегко бути готовим та мати новий контент, готовий щодня. Якщо ви в основному покладаєтеся на свою доступність і час, швидше за все, ви не отримаєте дивовижних результатів з Instagram, тому що:

 • Ви не публікуєте достатньо контенту.
 • Ви не публікуєте контент, призначений для досягнення цілей Instagram.
 • Ви не досягаєте достатньої кількості людей та залучаєте достатньо.

Якщо ви спочатку хочете залучити більше передплатників, ви можете зосередитись на публікації привабливого контенту, такого як надихаючі та мотиваційні цитати, милі фотографії домашніх тварин та подібні типи контенту, які люди люблять у Instagram.

 

Якщо у вас вже є гідна аудиторія в Instagram і ви хочете збільшити продаж, вам знадобиться інший підхід – просування ваших продуктів, послуг та вашого бізнесу загалом.

Пам'ятайте: якщо ви хочете отримати відмінні результати з Instagram і переконатися, що ви робите все можливе для досягнення своїх цілей, це моя порада: регулярно проводьте час для мозкового штурму нових ідей, включення їх в календар соціальних мереж і створення контенту.

Ось кілька важливих рекомендацій, які слід враховувати під час створення контенту в Instagram:

 • Завжди пам'ятайте про свої цілі . Щоразу, коли ви пропонуєте ідею контенту, запитайте себе, чого вона допоможе вам досягти.
 • Використовуйте високоякісні зображення, відео та звук . Незалежно від того, чи ви купуєте стокову фотографію або відеокліпи або створюєте їх самостійно (навіть якщо це на вашому смартфоні), ваш контент повинен виглядати якісно. Якщо це не так, відмовтеся від цього і спробуйте знову.
 • Переконайтеся, що ваш контент має оптимальний розмір для платформи особливо якщо ви створюєте або редагуєте його за допомогою стороннього інструмента. Більшість графічних інструментів пропонують різні варіанти розмірів, у тому числі для різних типів постів у Instagram.

 

Якщо ви хочете створити власне відео, подумайте про придбання кількох різних видів відеообладнання (залежно від того, що є доречним): штатива для камери (смартфону), комплекту освітлення та мікрофона.

Інструменти, щоб допомогти створити контент у Instagram

В Інтернеті є кілька безкоштовних та платних ресурсів, де ви можете отримати якісні стокові фотографії та відеоролики для використання у своїх постах у Instagram. Ось деякі з них, які ви можете спробувати:

Безкоштовні фотографії: Unsplash , Pexels та Pixabay
Платні фотографії та відеокліпи: Shutterstock та Getty Images

 

Коли справа доходить до створення зображень у соціальних мережах, Canva (безкоштовні та платні плани, від $ 12,95 на місяць) є одним із найпопулярніших інструментів. Безкоштовний план пропонує багато корисних функцій і дає вам доступ до безлічі шаблонів. Контент для Instagram

Редактор перетягування інтуїтивно зрозумілий, а безкоштовні та платні зображення доступні у редакторі. Canva зручна для створення надихаючих та мотиваційних зображень, додавання водяних знаків до ваших повідомлень, додавання закликів до дії (CTA) до зображень та іншого тексту, а також до того, щоб ваші повідомлення виглядали краще завдяки різноманітним фільтрам та функціям редагування.

Читайте також:  Маркетинг електронної пошти. 10 речей, що поміщають ваші електронні листи до папки СПАМ

Якщо ви виберете один із платних планів, ви можете зберігати шаблони та співпрацювати з іншими членами команди під час створення контенту.

Контент для Instagram 81

 

# 4: Як скласти розклад вашого маркетингу в Instagram

Після створення контенту заплануйте публікації в Instagram, щоб регулярно публікувати новий контент.

Ви знайдете безліч досліджень про найкращі часи для публікації у соціальних мережах, включаючи Instagram. Але правда, що оптимальний час для публікації залежить від вашої аудиторії. Найкращий спосіб дізнатися, який час найкраще працює в Instagram, це почати публікувати повідомлення і ретельно відстежувати свої результати. Шукайте дні та часи, коли ви отримуєте найкращі результати.

На щастя, Instagram тепер дозволяє стороннім програмам планувати контент-зображення, відео та GIF. Якщо ви використовуєте кілька великих соціальних мереж, я рекомендую такий інструмент, як SocialPilot (плани починаються від 30 доларів на місяць з 14-денною безкоштовною пробною версією), який дозволяє вам керувати всіма своїми обліковими записами з одного місця. Для малих підприємств це корисно та економічно ефективно, оскільки вам не доведеться платити за кілька інструментів (і гаяти час при переході від одного інструменту до іншого та назад).

SocialPilot дозволяє планувати ваші публікації в соціальних мережах і пропонує кілька додаткових функцій, які можуть стати в нагоді для Instagrammers:

 • Знайдіть безкоштовні зображення з їхньої вбудованої бібліотеки, щоб поділитися ними у своєму обліковому записі Instagram.
 • Налаштуйте свої пости в Instagram за допомогою фільтрів, ефектів, тексту та інших параметрів редагування.
 • Водяний знак ваші зображення.
 • Співпрацюйте з членами команди, щоб планувати та реалізовувати свою контент-стратегію.

 

# 5: Як оптимізувати?

Як тільки у вас буде гарний розклад та відмінний контент для публікації, як ви можете покращити свої результати у Instagram? Ось кілька способів збільшити охоплення, покращити залученість та розвивати своїх послідовників.

Додати відповідні хештеги

Хештегі є надзвичайно важливою частиною Instagram. Правильні хештеги (і правильна кількість хештегів) можуть допомогти вам охопити ширшу аудиторію та залучити більше послідовників. Контент для Instagram

Якщо ви є великий бренд з великим визнанням, вам не потрібно постійно використовувати хештеги. Але якщо ви є підприємством малого або середнього бізнесу, переконайтеся, що ви приділяєте багато уваги хештегам і використовуєте хоча б один із них на всіх своїх постах. В іншому випадку ви втратите можливість залучити більше людей.

Перш ніж поділитися деякими кращими практиками використання хештегів в Instagram, давайте розглянемо різні типи хештегів Instagram.

Фірмові хештеги : це створені вами хештеги, які є унікальними для вашого бренду Ви можете використовувати їх для створення свого бренду та заохочення користувача контенту . Якщо ви створюєте фірмовий хештег, переконайтеся, що він лаконічний, простий у наборі і легко запам'ятовується. Ось як Adobe використовує фірмові хештеги у своєму профілі:

Контент для Instagram 91

 

Галузеві хештеги : це хештеги, які стосуються конкретної галузі, такої як #photographer . Цей тип хештега зазвичай надзвичайно популярний і має десятки мільйонів постів.

Нішеві хештегі : Якщо #photographer є галузевим хештегом, то такий хештег як #foodphotographer був би нішевим хештегом.

 

Хештеги розташування : ці хештеги можуть бути дуже корисні для підприємств, що працюють у певних місцях. Ви можете вибрати ширшу аудиторію, використовуючи хештеги розташування, такі як #london або #newyorkcity, або зайняти ширшу нішу хештегами для певних районів та спільнот. Ви могли б навіть спробувати комбінації розташування і ніші, такі як #northlondonfoodie.

Хештеги подій: коли б не відбувалася досить велика подія, зазвичай за ним стоїть хештег, наприклад #fifawwc для чемпіонату світу серед жінок. Контент для Instagram

Святкові хештеги: більшість свят мають свої власні хештеги – від національних свят, таких як Різдво, до свят новинок, таких як #nationalcupcakeday .

 

В ідеалі ви повинні використовувати якнайбільше таких різних типів хештегів. Крім того, постійно експериментуйте з різними хештегами, щоб побачити, як вони впливають на ваші результати. Контент для Instagram

Тепер, коли ви знаєте, які типи хештегов можна використовувати, ось кілька рекомендацій щодо використання хештегов у Instagram:

 • Завжди використовуйте хештеги . Хоча ви можете використовувати до 30 хештегів, це не означає, що це хороша практика (навіть якщо це означає, що ви можете охопити більше людей). Дослідження показують суперечливі дані щодо використання та взаємодії хештегів, тому поекспериментуйте з різною кількістю хештегів і подивіться, як це вплине на ваші результати.
 • Досліджуйте хештеги перед їх використанням . Зробіть швидкий пошук хештегів, щоб побачити, скільки та якого типу повідомлень. Забагато постів може означати, що ваш контент загубиться в морі оновлень.
 • Збережіть відповідні хештеги в документі для швидкого доступу . Потім, коли ви створюєте повідомлення, скопіюйте найкращі хештеги для цього контенту.
 • Вийдіть за рамки популярних хештегів . Може бути привабливо використовувати тільки супер-популярні хештеги, але правда в тому, що занадто багато контенту, щоб ваш міг загубитися. Використовуйте різні типи хештегів: популярні хештеги, нішові хештеги, хештеги розташування і так далі.
Читайте також:  Знімок екрану на Mac

Інструменти, щоб допомогти знайти та використовувати хештеги Instagram

All Hashtag – це інструмент для ідентифікації, створення та аналізу хештегів. Щоб почати використовувати його безкоштовно, введіть хештег / ключове слово і вкажіть, чи хочете ви шукати Top (тільки найпопулярніші релевантні хештеги), випадкові або живі хештеги.

Контент для Instagram 10

 

Результати вашого пошуку будуть включати десятки (навіть сотні, в деяких випадках) хештегів, включаючи аналогічні хештеги для розгляду. Ви можете скопіювати ці групи хештегів одним клацанням миші, щоб зберегти їх для подальшого використання (або додати їх безпосередньо до одного з ваших оновлень).

 

Keyhole (від $ 29 на місяць, з безкоштовною 7-денною пробною версією) – це хештег, інструмент онлайн-моніторингу та аналітики, який працює з декількома соціальними платформами, включаючи Instagram. Одна функція дозволяє відстежувати хештег в режимі реального часу. Контент для Instagram

На додаток до показу топових повідомлень, що використовують ці хештеги, він проаналізує використання цього хештегу з часом, покаже настрої, пов'язані з оновленнями, виявить найбільш впливових людей, які використовують цей хештег, і відобразить інші актуальні теми.

Ви також можете використовувати Keyhole для відстеження ефективності вашого власного облікового запису Instagram та хештегів.

Контент для Instagram 111

 

Як бонус ви можете стежити за своїми конкурентами, щоб бачити, як розвиваються їхні стратегії хештега, і чого ви можете навчитися у них.

Використовуйте оптимальну довжину заголовка для вашого контенту

Довжина підпису в Instagram частково залежатиме від типу контенту, який ви публікуєте.

Якщо ви хочете рекламувати посилання у своїй біографії та залучати трафік до неї, найкраще, щоб ваш підпис був коротким і простим, щоб люди могли бачити ваш CTA, не читаючи кілька параграфів.

Якщо, з іншого боку, ви хочете навчити або розповісти історію, використовуйте довше заголовок, як це робить TED Talks у цьому пості.

 

Для деяких повідомлень не потрібно CTA, наприклад, фотографія Labradoodle, яку хтось приніс на роботу, просто для розваги та участі. Але, як правило, вам потрібно додавати CTA щоразу, коли це можливо, інакше люди не будуть виконувати дії, які ви від них хочете. Контент для Instagram

Є кілька місць, де ви можете додати CTA: підпис, зображення та біографія. Будь-які дії, які ви хочете, щоб люди робили – відвідування веб-сторінки, покупка чогось, залишення коментаря і т. д. – пояснюйте у ваших заголовках та змісті, як це робить GoPro тут.

Висновок

Коли ви малий бізнес без визнання провідних брендів, отримання результатів із соціальних мереж може виявитися скрутним, а Instagram нічим не відрізняється.

Багато чого з того, що ми розглянули в цьому посібнику, допоможе вам створити та поділитися контентом, який допоможе залучити більше послідовників Instagram та залучення, у тому числі:

 • Використання погодженого графіка публікації
 • Публікація різних типів контенту щодня
 • Використання правильного поєднання хештегів

Хоча Instagram, безумовно, може бути спамом (з його часткою фальшивих передплатників, фальшивих акаунтів тощо), є багато справжніх користувачів, які заходять у систему щодня, щоб побачити новий контент від своїх друзів, авторитетів і навіть від брендів. , І хоча ви можете привернути увагу деяких з них з відмінним контентом та правильними хештегами, ще один спосіб продовжувати розширювати свою аудиторію та взаємодію – це взаємодіяти з користувачами. Контент для Instagram

Ось кілька рекомендацій щодо взаємодії з Instagram:

 • Використовуйте CTA у своїх повідомленнях та підписах, щоб спонукати людей взаємодіяти з вашим контентом та залишати коментарі.
 • Проводьте час щодня, любите публікації, переглядайте історії та відео, спілкуйтеся зі своїми передплатниками, відповідними авторитетами у своїй ніші тощо.
 • Регулярно шукайте нових користувачів, які можуть зацікавитися вашим брендом та взаємодіяти з ними

Ваш помічник у бізнесі рекламно-поліграфічна компанія “АЗБУКА”