Контроль конкурентів. Ваш бізнес не працює у вакуумі.

Існує безліч зовнішніх факторів, які впливають на те, чи отримаєш ти прибуток чи ні. Ваша конкуренція грає величезну роль успіху вашого бізнесу.

Ось чому вам так важливо зробити належні кроки, щоб отримати конкурентну перевагу над іншими брендами у вашій галузі. Але, як я впевнений, ви швидко зрозуміли, що це набагато легше сказати, ніж зробити.

Простота доступу до Інтернету посилила вашу конкуренцію за експонентом.

Ви більше не просто конкуруєте із декількома іншими місцевими або регіональними компаніями. Вам також потрібно турбуватися про національні та світові бренди.

Що робить вашу компанію унікальною? Які відмінні фактори допомагають виділитися? Чому покупець купує у вас у порівнянні з вашими конкурентами?

На ці питання важко відповісти, особливо якщо ви не завжди досліджуєте конкуренцію. Але оскільки багато інших брендів стежать за цим, це може здатися складним завданням.

Не турбуватися. Існує безліч онлайн інструментів, які допоможуть вам стежити за своїми конкурентами. Я звузив цей список до 10 найкращих, які я вважаю найкориснішими. Контроль конкурентів.

Якщо ви спробуєте це, вам буде набагато легше рекламувати та рекламувати свій бізнес, беручи до уваги те, що роблять ваші конкуренти.

1. Google Alerts. Контроль конкурентів.

Жоден список інструментів онлайн-моніторингу не був би повним без Google Alerts .

Контроль конкурентів. 15

Цей інструмент майже простий у використанні, як і отримує. Просто увійдіть до свого облікового запису Google, щоб почати. Якщо у вас його немає, реєстрація займе лише кілька хвилин.

Потім введіть імена конкурентів. Google подбає про все інше.

Ви отримуватимете звіт електронною поштою щоразу, коли учасник у вашому списку сповіщень згадується онлайн. Ви можете налаштувати його для посилань та ключових слів.

Все залежить від того, що ви бажаєте відстежувати.

Оповіщення Google – це чудово, тому що вони безкоштовні. Ви будете повідомлені, коли ваші конкуренти будуть згадані, щоб ви могли бути в курсі останньої інформації.

2. Social Mention. Контроль конкурентів. 

Ми знаємо, що  71% малих підприємств  використовують соціальні мережі взаємодії зі своїми клієнтами. Це не має бути сюрпризом для вас.

Ось чому Social Mention – один із моїх улюблених інструментів моніторингу.

Це супер просто у використанні. Просто знайдіть терміни, ключові слова або назви конкретних брендів і платформа покаже вам, про що говорять люди в соціальних мережах та блогах.

Інструмент скаже вам, як часто згадується бренд.

Це чудова можливість побачити в реальному часі, що реальні люди говорять про ваших конкурентів. Є багато способів використовувати це у ваших інтересах. Контроль конкурентів. 

Якщо коментарі негативні, можна спробувати уникнути цих помилок самостійно. Можливо, ви навіть зможете використати ці помилки у маркетинговій кампанії, спрямованій на крадіжку своїх клієнтів.

Але що, якщо ви не бачите нічого, крім позитивних коментарів від людей, які говорять про ваших конкурентів? Поки не панікуйте. Ви все ще можете отримати вигоду з цього знання.

З'ясуйте, що ваші конкуренти роблять добре, і спробуйте наслідувати це. Що вони роблять найкраще? Знайдіть спосіб зробити це краще.

3. Instapaper. Контроль конкурентів. 

Що відбувається, коли ви бачите в Інтернеті щось про ваших конкурентів?

Читайте також:  Бонус - визначення, важливість та типи

Ви миттєво кидаєте все, щоби прочитати це?

Я в цьому маю сумнів. У вас є бізнес бігти. Хоча конкурентний аналіз є важливим, він не може мати пріоритет над усім, що ви робите протягом дня.

Але це не означає, що ви не повинні стежити за цією інформацією пізніше. Ви можете використовувати такі інструменти, як Instapaper,  щоб залишатися організованим.

Instapaper. Контроль конкурентів. 

Instapaper веде себе як набагато просунутіша версія типової закладки для веб-браузерів. Одна з найкращих частин цього інструменту – доступ до збережених статей без підключення до Інтернету.

Так що тепер, якщо ви натрапили на якусь нову інформацію, блог або статтю, написану вашими конкурентами або про них, ви можете зберегти її та прочитати пізніше.

Інструмент автоматично оптимізує текст, тому вам не доведеться турбуватися про безладне прокручування або масштабування, як на мобільних сайтах. Ви навіть можете налаштувати шрифт, розмір, інтервали та поля на свій смак. Контроль конкурентів. 

Цей інструмент доступний для настільних та мобільних пристроїв. Неважливо, ви використовуєте Apple або Android, у них є версія для вас.

Ви також можете синхронізувати збережені статті на всіх пристроях. Це ідеально підходить для тих, хто хоче, щоб в одному місці було зручно читати всі статті про ваших конкурентів.

4. Моніторинг зворотних посилань

Крім відстеження імен та згадок ваших конкурентів, ви також повинні відстежувати їхні зворотні посилання.

Зворотні посилання відіграють величезну роль у трафіку сайту та пошукової оптимізації. Ось чому в минулому я давав вам поради щодо послідовного створення зворотних посилань на щотижневій основі.

Якщо ваші конкуренти розумні, вони також намагатимуться створити якнайбільше зворотних посилань. Ось чому інструмент Monitor Backlinks має вирішальне значення для вашої ініціативи конкурентного аналізу.

Цей інструмент допоможе вам визначити, які домени-конкуренти мають найвищий і найнижчий рейтинг.

Це чудова інформація, яка допоможе вам дізнатися, які сторінки на їх сайтах отримують найбільше трафіку. Ви також можете порівняти результати безпосередньо з вашим власним сайтом.

Ось ще одна причина, через яку вам потрібно скористатися інструментом Monitor Backlinks. Це допоможе вам побудувати відносини з іншими сайтами. Контроль конкурентів. 

Іноді зворотні посилання відбуваються випадково. Веб-сайт або блогер, можливо, знадобиться знайти приклад або використовувати онлайн-дослідження, щоб допомогти підвищити авторитетність статті. Тому вони шукають в Інтернеті та знаходять ваших конкурентів.

В інших випадках ваші конкуренти можуть мати стосунки з певними веб-сайтами. Можливо, якась домовленість, яка дає сайтам стимул для посилання на одну зі сторінок вашого конкурента.

Незалежно від випадку, зверніться безпосередньо до цих сайтів. Запитайте, чи можете ви використовувати як приклад або ресурс замість ваших конкурентів. Хтозна, вони можуть просто піти на це.

Є багато різних можливостей використовувати цей інструмент у своїх інтересах. Вони пропонують 30-денну безкоштовну пробну версію, тому варто спробувати.

5. SpyFu. Контроль конкурентів. 

З такою назвою, як SpyFu , не дивно, що цей інструмент – найкращий вибір для стеження конкурентів.

SpyFu. Контроль конкурентів. 

Ось як це працює. Після пошуку домену ваших конкурентів ви побачите, де вони були в Google останні 11 років.

Читайте також:  Рішення CDN

Цей інструмент дає вам доступ до ключових слів, які вони купили в AdWords, всіх їхніх органічних рейтингах, а також кожному варіанті об'яв.

Ви також матимете доступ до інформації про успіх своїх кампаній. Ви будете знати, скільки вони платять за кожне ключове слово та скільки кліків вони отримують.

В результаті ви зможете приймати більш правильні рішення, коли мова заходить про ваші власні PPC-кампанії. Не витрачайте гроші на ключові слова, які не працюють на конкурентів. Контроль конкурентів. 

SpyFu також надає вам доступ до ключових слів, зворотних посилань та контенту від ваших конкурентів, які мають більш високий рейтинг SEO, ніж ви. Це може допомогти вам побачити, як ви складаєтеся проти ваших найбільших конкурентів.

Тепер ви можете внести необхідні корективи, щоб покращити свій рейтинг SEO та залучити більше клієнтів. Це допоможе вам отримати конкурентну перевагу, яку ви шукали.

6. WhatRunsWhere

Інструмент WhatRunsWhere  спеціалізується на рекламі. Контроль конкурентів. 

Ви зможете з'ясувати, наскільки успішними є оголошення вашого конкурента. Грунтуючись на цій інформації, ви можете вирішити, чи ви хочете відтворити їх виграшні стратегії або уникнути збиткових кампаній.

Реклама постійно змінюється. Все залежить від цілей компанії та вимог споживачів.

З WhatRunsWhere ви дізнаєтесь, чи знайдуть ваші конкуренти нову маркетингову стратегію, яка працює.

Ви зможете переглядати аналітику та звіти про найсучасніше цифрове рекламне середовище, засноване на мережах, пристроях, місцезнаходження та часі. Контроль конкурентів. 

На відміну від деяких інших інструментів нашого списку, пакет WhatRunsWhere не є безкоштовним. Їхній основний пакет починається з 299 доларів на місяць.

7. SEMRush. Контроль конкурентів. 

Коли справа доходить до інструментів аналізу ключових слів, SEMRush – найкращий вибір для вас.

SEMRush. Контроль конкурентів. 

Це оскільки вони спеціалізуються на конкурентному аналізі даних. Ось що вам потрібно зробити.

Просто введіть домашню сторінку вашого конкурента. SEMRush отримає вашу миттєву інформацію про їх рейтинг, трафік, ключові слова оголошень та органічні ключові слова.

Вся ця інформація акуратно організована у графічному звіті, який легко читати та розуміти. Це чудовий спосіб перетравлювати та аналізувати дані, коли вони відображаються таким чином.

Ви також можете побачити паралельне порівняння різних доменів, щоб порівняти себе з конкурентами або порівняти двох конкурентів один з одним.

SEMRush також може допомогти вам генерувати варіанти ключових слів для вашого власного сайту, що може дати вам конкурентну перевагу. Контроль конкурентів. 

8. Alexa

Як ви, можливо, знаєте, у Alexa  Існують функції, які ранжують веб-сайти і показують інформацію, пов'язану з їх трафіком. Але не всі розуміють, що Alexa також має інструменти аналізу конкурентів.

На даний момент більшість інструментів у нашому списку вимагають ручного введення інформації про ваших конкурентів. Це може включати їхні імена, ключові слова або домени.

Але що станеться, якщо ви не знаєте, хто ваші конкуренти? Alexa може допомогти вам визначити, які сайти є найбільшими конкурентами.

Ви також можете порівняти свій сайт з еталонними показниками у своїй галузі, щоб побачити, як ви справляєтеся з усіма іншими. Дізнайтеся, що потрібно зробити, щоб поліпшити свій рейтинг.

Alexa також може відстежувати різні сайти для вас. Ви отримаєте в режимі реального часу інформацію про те, як ці сайти працюють. Контроль конкурентів. 

Читайте також:  Контент веб-сайту та вплив на пошукову оптимізацію.

Ще одна бонусна особливість цього інструменту – можливості партнерства. Ви можете знайти веб-сайти, які будуть добре підходити для гостьових блогів. Це також може бути використане для впливового маркетингу та іншої реклами.

Підключіться до цих можливостей, перш ніж у ваших конкурентів з'явиться така можливість.

9. Woorank

Woorank  пропонує огляди сайтів та SEO аудити для будь-якого сайту. Все, що вам потрібно зробити, це ввести веб-сайт конкурента, щоб створити звіт.

Хоча базова версія цього інструменту може бути безкоштовною, вам потрібно оновити членство, щоб отримати всі переваги, які може запропонувати. Щомісячні плани варіюються від $ 50 до $ 250, залежно від функцій, які ви шукаєте. Контроль конкурентів. 

Ви можете порівняти ваш сайт із усіма сайтами ваших конкурентів з однієї панелі. Інструмент допомагає вам контролювати такі речі, як:

  • ключові слова
  • користувачі
  • показник відмов
  • перегляди сторінок
  • тривалість сеансу
  • нові відвідування

Ви також матимете доступ до звітів у соціальних мережах. Звіти відображаються щотижня, тому ви можете побачити, як ваш сайт порівнюється з конкурентами з часом.

Якщо ваш рейтинг продовжує зростати, ви, мабуть, робите все правильно, і вам необхідно продовжити виконання поточного плану. Але якщо ви починаєте знижуватися, настав час переглянути свою стратегію.

10. iSpionage. Контроль конкурентів. 

Якщо ви шукаєте інший інструмент для моніторингу ключових слів, iSpionage  - кращий вибір.

Їхні звіти покажуть вам, як ваші конкуренти групують рекламу, ключові слова та цільові сторінки. Ви зможете побачити, які з цих оголошень отримують найбільше трафіку.

На відміну від інших інструментів моніторингу, iSpionage використовує дані від Bing і Yahoo на додаток до Google, що може дати вам більш точне уявлення про результати.

Ви зможете визначити найвигідніші ключові слова та скоригувати свою стратегію залежно від того, що роблять ваші конкуренти. Контроль конкурентів. 

iSpionage навіть показує приблизний щомісячний бюджет для PPC ваших конкурентів.

Висновок

Конкурентний аналіз є найважливішим компонентом успіху будь-якого бізнесу у всіх галузях.

Це твердження є справедливим для компаній як старих, так і нових. Неважливо, чи намагаєтесь ви визначити цільовий ринок свого стартапу, чи пропонуєте рекламну кампанію для бренду, якому 20 років. Ви маєте контролювати свою конкуренцію.

Але з такою кількістю конкурентів можливо важко стежити за всіма з них.

Саме тому вам потрібно використовувати технології. Список інструментів, які я виклав вище, може бути надзвичайно корисним.

Багато цих інструментів мають схожі функції.

Деякі інструменти орієнтовані на конкретні платформи, такі як соціальні мережі, в той час як інші наголошують на зворотних посиланнях, ключових словах або рекламних оголошеннях.

Все залежить від того, що ви шукаєте. Вирішіть скільки ви хочете витратити на інструменти для моніторингу ваших конкурентів і яку інформацію ви хочете отримати натомість.