Особисте бачення бренду. Ви, напевно, зацікавлені у створенні свого особистого бренду, щоб ви могли виконати одну (або більше однієї) з наступних дій:

 • Знайти найкращу роботу, щоб ви могли заробляти більше грошей та бути щасливими ходити на роботу щодня
 • Залучіть більше клієнтів для вашої компанії, щоб збільшити продажі та збільшити свої доходи
 • Знайдіть найкращих клієнтів для вашої компанії, щоб зробити вашу компанію більш ефективною
 • Розвивайте свою професійну мережу, щоб відкривати більше професійних можливостей
 • Створення онлайн-спільнот для подальшого розширення професійних можливостей
 • Закласти основу для майбутнього успіху; однак ви визначаєте це

Ваш особистий бренд – це те, що відокремлює вас від усіх у світі.

Перший крок до створення вашого особистого бренду – це організувати свої думки та створити власне бачення бренду. Це те, як ви хочете, щоб вас сприймали інші, а також як ви хочете жити професійним та особистим життям.

Ліза Крус ( @lisaredshoespr ) не хотіла бути іншим м'яким піарником, тому вона привнесла індивідуальність у своє бачення бренду:

Бути найкращим у зв'язках з громадськістю, весело проводячи час, штовхаючи @ # $, і завжди висуваючи конверт для співробітників, клієнтів та мене. Використовувати комунікації, щоб зробити світ кращим.

У цьому розділі ми розповімо, як створити своє бачення бренду.

Хто ти

 

Особисте бачення бренду. Ліда Сітроен ( @ LIDA360 ) сказала в соціальних мережах сьогодні :

В основі особистого брендингу лежить автентичність: здатність використовувати свої справжні, смиренні та індивідуальні людські якості, на яких ґрунтуються ваша особистість, особистість та характер.

Наступні кроки допоможуть вам краще зрозуміти, хто є сьогодні, і звідти вам буде легше зрозуміти, де ви хочете бути в майбутньому. Ліда Сітроен (@LIDA360) сказала у соціальних мережах сьогодні:

Крок перший Встановіть свої цінності

 

Ваші цінності – це те, що рухає ваше життя. Вони лежать в основі вашої істоти, і ви звертаєтеся до них під час прийняття рішень. Можливо, ви не завжди звертаєтеся до них, іноді всі приймають погані рішення, але ви, коли приймаєте свої найкращі рішення у житті, зазвичай враховуєте свої цінності.

Наприклад, людина може мати наступний набір значень:

 • сім'я
 • друзі
 • спільнота
 • Амбіція
 • інтелект

Ці цінності визначають речі, які є найважливішими для людини. Зіткнувшись із таким рішенням, як, наприклад, влаштуватися на нову роботу, людина консультуватиметься зі своїми особистими цінностями. Вони запитували себе, яким буде найкращий вибір з погляду їхньої родини, їхніх друзів та інших цінностей у списку.

Немає обмежень для значень, які можна включити до списку. Вони ваші цінності. Подумайте про людей, почуття та життєві ситуації, які роблять вас найбільш щасливими. Зазвичай, це місце, де ви знайдете свої цінності.

Крок другий Пріоритет ваших цінностей. Особисте бачення бренду. 

Згідно з JVS Chicago ( @JVSChicago ), цінності важливі для бізнесу:

Доцільно наймати людей, цінності яких схожі з компанією. Кандидати, чиї цінності схожі на наймаючу компанію, з більшою ймовірністю задовольнять потреби компанії та прагнуть швидше адаптуватися до нової ролі.

Коли ви проходите через те, що робить вас щасливими в житті, ви зрозумієте, що ваші цінності не створені рівними. Список на попередньому кроці можна перерахувати у пріоритетному порядку на основі того, що людина цінує найбільше, починаючи з сім'ї.

У житті будуть ситуації, коли ви стикатиметеся з рішеннями, які ставлять ваші цінності в протиріччя. Наприклад, ви можете подумати про нову роботу. Це може вписатися у ваші амбіції та інтелектуальні цінності, але якщо може вимагати більше часу далеко від вашої родини, і робота може не відповідати вашим цінностям спільноти.

Мета створення вашого особистого бренду – не просто отримати найкращу роботу чи розвинути вашу компанію. Йдеться про пошук щастя у вашому професійному житті. Рішення, які ви приймаєте, з більшою ймовірністю приведуть до щастя і будуть слідувати за вашими цінностями.

Багато хто з нас знає людей, які мають успіх у своїй професії, але відчувають брак щастя, тому що вони не розуміли, наскільки високо вони цінують своє сімейне життя. І це працює інакше. Є люди, які мають чудову сім'ю, але вони почуваються незадоволеними, бо їм не вистачає професійних проблем.

Пріоритет ваших цінностей, і ви знатимете, як наблизитися до вашого особистого бачення бренду.

Крок третій Визначте свої пристрасті. Особисте бачення бренду. 

 

Ваші захоплення це те, що ви любите робити зі своїм часом. Деякі з ваших захоплень можуть збігатися з вашими цінностями, але вони зазвичай різні.

Наприклад, вашою головною цінністю може бути ваша сім'я, а однією з ваших пристрастей може бути вечеря з чоловіком чи гра з дітьми. Цінність та пристрасть перетинаються, але є невелика різниця. На цьому етапі ви повинні визначити свої захоплення, щоб зрозуміти, які дії приносять вам найбільшу нагороду в житті. Ключем до створення успішного особистого бренду є виявлення ваших захоплень та прагнення випробувати ці захоплення у своєму професійному житті.

Пристрасть це те, що вас цікавить. Пристрасті зацікавлять вас і змушують замислитися. Вони змушують вас хотіти стати кращими з особистих причин. Пристрасть – це те, що ви робитимете, навіть якщо вам не платять, або навіть те, що ви заплатите за себе, якщо доведеться.

Захоплення може бути як особистими, і професійними. Для цієї вправи ви повинні визначити як особисті, так і професійні захоплення. Це дасть вам уявлення про те, що рухає вашим професійним життям, а також про те, чим ви хочете займатися, коли ви не працюєте.

Наприклад, людина може мати такі професійні захоплення:

 • дизайн
 • Смартфони
 • Технології
 • Особисті захоплення цієї людини можуть бути:
 • сім'я
 • Подорожувати
 • На відкритому повітрі

Ці пристрасті, поряд із цінностями людини, дають чіткіше уявлення про те, де людина хоче бути через два, п'ять або навіть двадцять років. Як тільки ви визначилися зі своїми захопленнями, стало зрозуміло, яка професія вам більше підходить і яка приносить вам щастя.

У наведеному вище прикладі ви можете сказати, що людина, ймовірно, була б щасливою у професії, яка включала розробку технології смартфона для індустрії подорожей або активного відпочинку, але професії довелося б залишати час, щоб проводити час із сім'єю і, можливо, брати сімейний відпочинок .

Визначте свої ідеальні риси

Наступним кроком є виявлення ваших характеристик. Це унікальні аспекти вашої особистості, які допомагають сформувати людину, якою ви є. Риси – це речі, які дають іншим ключі у вашому мозку.

Є кілька різних теорій про особистісні риси. Одним з них є велика особистість.

Велика п'ятірка включає такі риси:

 • Відкритість досвіду
 • Добросовісність
 • Екстраверсія
 • Agreeableness
 • Невротизм
 

Кожна з характеристик вимірюється або оцінюється за шкалою. Кожна людина потрапляє кудись у різні масштаби, і це є вашою особистістю. Ви можете пройти тест на риси особи Великої п'ятірки для вільного тут , де буде запропоновано відповісти на запитання , що базуються на вашій шкалі agreeability.

Цей тест дасть вам уявлення про вашу особистість і ваші риси. Важко не погодитись з результатами, і ви, ймовірно, були відносно однаковими все своє життя. Однак, якщо ви хочете змінити свою особистість, ви можете визначити ідеальні риси, які становитимуть ваш особистий бренд.

Наприклад, якщо ви відносно закриті для нових вражень, можливо вам буде корисно попрацювати над можливістю спробувати щось нове, якщо ви хочете стати тим, ким ви хочете створити свій професійний бренд. Тест може також показати, що ви не маєте високого рівня організації. Це може бути ще однією областю, де варто зосередитися з вашим особистим брендом. Особисте бачення бренду. 

Знову ж таки, немає правильних або неправильних відповідей, коли справа доходить до біса. Ви просто визначаєте, де ви зараз і як ви хочете розвивати свій особистий бренд. Ви завжди можете змінитись, але добре знати, де ви зараз знаходитесь, щоб скласти план змін, якщо ви відчуваєте, що вам потрібно змінитись.

Крок п'ятий Обговоріть, хто ви є з сім'єю, друзями та однолітками

 

Нарешті, обговоріть свої висновки з тими, хто найближчий вам – сім'єю, друзями та однолітками. Ви маєте власні оцінки того, хто ви є, і вони важливі, але також корисно отримати уявлення про те, хто ви є, від інших.

Запитайте людей, яке їхнє сприйняття вас. Запитайте їх про те, що вони думають про ваші цінності, які ваші захоплення та які ваші якості. Зовнішнє сприйняття може відрізнятися від вашого сприйняття чи може тісно співпадати.

У будь-якому випадку, у вас буде більше інформації про те, ким ви є, і ви зможете краще зрозуміти, куди ви можете вносити зміни, щоб йти туди, куди ви хочете бути у своєму професійному та особистому житті.

Це керівництво про створення вашого особистого бренду, щоб ви могли знайти кращу роботу, залучити більше клієнтів для вашого бізнесу та жити більш щасливим та повноцінним життям. Ви можете подумати, що ваше власне сприйняття має значення, але створення вашого особистого бренду пов'язане з тим, як інші будуть дивитися на вас і за що ви виступаєте.

Тому дуже важливо отримувати відгуки від сім'ї, друзів та однолітків, щоб ви розуміли, як привести свій особистий бренд у відповідність до ваших цілей.

Читайте також:  Замовити буклети в друкарні Азбука.

Де ви хочете бути

 

Тепер, коли у вас є розуміння того, хто є, ви можете перейти до стадії з'ясування, де ви хочете бути. Це як для вашого професійного, так і для особистого життя. Наприклад, з попереднього розділу ви, можливо, зрозуміли, що дизайн є важливим елементом того, хто є. Це розуміння може почати закладати фундамент для того, де ви хочете бути, що може стати лідером у дизайні для компанії з розробки програм для смартфонів та програмування.

Але ми забігаємо наперед. Існує ряд кроків, які потрібно зробити, щоб з'ясувати, де ви хочете бути і як ви можете прокласти шлях, щоб туди дістатися. У цьому розділі ми проведемо вас через всі ці етапи, і в кінці має бути більш ясно про тип кар'єри та життя, які принесуть вам найбільше задоволення та задоволення як у професійному, так і особистому плані.

Крок перший Визначте аспекти вашого життя, які були винагороджені

Вам може не сподобатись ваша поточна робота. Вам може не сподобатися робота, яку ви мали у минулому. Однак є добрий шанс, що у вашому житті були моменти, які робили вас щасливими. Ми вже провели вас через кроки, щоб визначити речі, які роблять вас щасливими та які дають вам пристрасть у житті. Використовуйте ці спогади, щоб знайти аспекти вашого життя, які були корисні.

Наприклад, ви могли б працювати у відділі обслуговування клієнтів. Робота з розгніваними клієнтами може бути проблемою, і можливо вам не сподобався цей аспект. Насправді, можливо, вам це дуже не сподобалося. Однак, можливо, ви пишалися тим, що знайшли рішення для клієнтів, яке задовольнило б їх і принесло користь компанії. Можливо, ви не захочете бути представником служби підтримки клієнтів у майбутньому, але можливо кар'єрне зростання у продажах з можливою метою стати керівником відділу продажів або топ-менеджером у бізнесі – це бажаний шлях.

Крім того, це більше, ніж ваше професійне життя. Оцініть аспекти вашого особистого життя, які були найкориснішими. Використовуйте цей досвід, щоб допомогти визначити тип особистого життя, яке ви хочете мати у майбутньому.

Створіть перелік цих аспектів. Не обмежуйте список. Це схоже на вправу мозкового штурму. Перерахуйте всі позитивні моменти у житті, доки не пройдете всі етапи свого життя.

Крок другий: Зниження аспектів потенційного бачення

 

Перегляньте весь список позитивних моментів і розподіліть їх за категоріями. Потім звузьте категорії в інший раз, поки не дістанетеся до декількох категорій. На цьому етапі ви почнете бачити потенційну професію, яка задовольнить вас у вашому професійному житті.

Крок третій Створіть ідеальне закінчення кар'єри

 

Тепер, коли ви звузили список кількох категорій, ви почнете бачити тип професії, яка зробить вас щасливим. Метою попередніх кроків було звузити фокус від невиразної ідеї до чогось більш конкретного.

Наприклад, у вас могла бути ідея, що ви хотіли б стати керівником відділу маркетингу на початку цього розділу, але тепер ви зрозумієте, що хочете стати керівником відділу маркетингу для технологічної фірми та, зокрема, фірми, яка працює у галузі мобільних технологій.

Створіть опис закінчення вашої кар'єри. Це те, що ви робитимете в день виходу на пенсію, або коли почнете згортати свою кар'єру, або навіть наприкінці свого життя, якщо ви плануєте працювати до того дня, коли підете. Будьте максимально конкретними. Так, швидше за все, все піде не так, як ви їх записуєте, але, записавши їх, ви отримаєте чітке уявлення про те, що зробить вас щасливими та задоволеними у житті.

Крок четвертий Зробіть крок назад від закінчення кар'єри до теперішнього часу

 

Після того, як ви визначилися де ви хочете опинитися в житті, ви можете почати робити кроки назад. Можливо, ви захочете стати менеджером з маркетингу компанії, що займається мобільними технологіями, але ви, швидше за все, не дістанетеся до завтра. Там швидше за все буде багато кроків, щоб дістатися туди.

Почніть зі своєї дати закінчення та перерахуйте наступний крок, який передує цьому. Можливо, до того, як стати керівником відділу маркетингу, ви будете директором з продажу. До цього ви могли бути керівником відділу продажів. Перш ви могли бути основним торговим представником для певного регіону, а раніше – торговим представником середнього рівня, а раніше – торговим представником початкового рівня.

Там може бути кілька шляхів до закінчення. Ви можете прокласти різні шляхи, але ранжувати їх за пріоритетом тим, який, швидше за все, призведе до вашого ідеального закінчення, і тим, який є найбільш привабливим для вас, тому що більшу частину свого життя ви витратите, працюючи на цих посадах.

Крок п'ятий Порівняйте бачення з вашими цінностями

 

Тепер, коли у вас є кроки, намічені для кар'єри, ви повинні порівняти її з вашими цінностями. Ймовірно, ви будете в захваті від перспектив вашої кар'єри зараз, але ви повинні перевірити свої цінності, перш ніж почати.

Наприклад, ви, можливо, захочете стати керівником відділу маркетингу, але якщо вам потрібно витратити величезну кількість часу далеко від своєї сім'ї або якщо це забирає час у вашої спільноти, і це дві важливі цінності, вам доведеться переглянути свою оцінку. ваш шлях до закінчення вашої кар'єри.

Як правило, у вашій кар'єрі існує баланс, який може принести як успіх, так і задоволення, оскільки він пов'язаний з вашими прагненнями та вашими цінностями. Порівняйте свій кар'єрний шлях зі своїми цінностями та знайдіть баланс та шлях, який принесе вам найбільше задоволення у всіх сферах вашого життя.

Інші варто наслідувати

Думаєш, треба починати з нуля? Подумай ще раз.

Я пам'ятаю, як проводив багато часу за переглядом та навчанням, а потім наслідував те, що робили інші. Було природно копіювати те, що здавалося працюючим. Але з часом ви розширюєтеся, робите свою справу, експериментуєте і ваша особистість, бренд, цінність з'являються.

Бен Йосковіц ( @byosko )

Протягом усього цього процесу ви, мабуть, думали про людей, які надихали вас. Можливо, це був батько, який показав вам добрий приклад, і хто є тим, на кого ви звертаєте увагу на життя. Можливо, це інший родич або хтось, ким ви захоплюєтеся з далекої галузі, якою ви захоплені.

Крок перший Перерахуйте людей, якими ви захоплюєтеся

 

Як ми вже говорили, зараз у вас напевно були люди, якими ви захоплюєтеся. Ви думали про їхню кар'єру, створюючи бачення свого життя. Але тепер настав час підняти ці думки на глибший рівень; рівень, на якому ви можете діяти на основі знання цих людей та їх кар'єри.

Тому візьміть кожного з людей, про яких ви думали, і створіть список. Поруч із кожним із імен додайте описи людей і того, що вони роблять у своєму житті. Також вкажіть причини, через які ви захоплюєтеся людиною.

Крок другий: погляньте глибше на їхнє життя

 

Як тільки ви перерахували людей для свого списку, настав час глибше поглянути. Багато хто з нас схильний дивитися на життя інших людей і бачить тільки те, що ми хочемо бачити. Або ми можемо бачити лише те, що вони хочуть, щоб ми бачили. У будь-якому разі, легко зосередитися на позитивних моментах у чужому житті та забути, що у них є проблеми та розчарування, як і у всіх інших.

Цей крок полягає в тому, щоб глибше вивчити кожну людину в списку, щоб з'ясувати, чи ви втратили щось очевидне, що не вписується у ваше особисте бачення бренду. Часто ви виявите, що хтось, ким ви захоплюєтеся, дуже успішний у своїй професійній кар'єрі, але у нього може не бути сім'ї, або, можливо, він мав проблеми в особистому житті з тим чи іншим аспектом.

Крок третій Оцініть людей з кар'єрними дугами, схожими на ваші прагнення

 

Подивившись на кожну людину у вашому списку на глибшому рівні, ви дізнаєтеся людей, які найкраще підходять для кар'єри, схожої на ту, яку ви розробляли до цього моменту. Ви, мабуть, знайдете кілька сюрпризів у своєму дослідженні. Цими сюрпризами будуть люди, які мали аспекти життя, які ви, можливо, хотіли наслідувати, але після подальшого огляду ви зрозуміли, що, можливо, їхнє життя не життя для вас.

Оцініть людей у списку на основі вашого бачення бренду. Знайдіть ті, що дуже схожі на ваші. Буде важко знайти ті, які ідеально відповідають вашому баченню, і це нормально.

Крок четвертий Вивчіть кроки, які зробили ці люди

 

Коли у вас є рейтинг людей, якими ви захоплюєтеся найбільше і яким ви найбільше хотіли наслідувати, настав час заглибитися в тих, хто займає найвище місце. На цьому етапі ви розгляньте кроки, які зробили найкращі люди у вашому списку для досягнення своїх результатів.

Наприклад, людина у вашому списку може бути генеральним директором успішної компанії. Ви захоплюєтеся тим, ким вони є, але ніхто не досягає величі за одну ніч. У них може бути прискорений шлях пізніше, але на початку процесу, ймовірно, було повільне складання.

Читайте також:  Як видалити фон у Photoshop (фотошопі)?

На цьому етапі ваше завдання – поглянути на кроки, які зробили найкращі люди зі списку, щоб досягти свого поточного місця в житті. Це дає вам розуміння, як це зробили інші. Ви можете порівняти його з шляхом, який ви самі собі намітили раніше в цьому розділі.

Крок п'ятий Внесіть корективи, щоб покращити їх шляхи

 

Останній крок у цьому процесі – внести корективи у шляху тих, ким ви захоплюєтеся найбільше. На цьому етапі у вашому списку має бути пара людей, яким варто наслідувати. Але ви не хочете точно слідувати їхнім шляхам.

Інновації працюють найкраще, коли люди дивляться на те, що люди робили раніше, та покращують ці попередні досягнення. Таким чином, на даний момент ви дивитеся на шляху людей, яким ви хочете наслідувати, та шукайте реалістичні способи покращити їх шляхи.

Розвиток вашого професійного іміджу

 

Думаєш, твій професійний імідж досить добрий?

Одне дослідження показало, що: лише 15 відсотків менеджерів з найму кажуть, що майже всі чи більшість претендентів мають навички та якості, які їхні компанії шукають у кандидатах.

Протягом цього розділу ви займалися самоаналізом і працювали над тим, щоб визначити, ким ви хочете бути і куди хочете йти. На цьому етапі у вас має бути дуже гарне уявлення про ці речі, і ви можете почати робити дії щодо виконання кроків, необхідних для досягнення бажаних життєвих цілей.

У цьому розділі ми збираємося дати вам ті інструменти, які необхідні для розвитку вашого професійного іміджу. Це ще один крок у формуванні бачення вашого бренду та на ранніх етапах створення вашого особистого бренду, щоб ви могли досягти успіху у своєму професійному житті.

Консистенція

 

Американський футбол – найпопулярніша професійна спортивна подія у Сполучених Штатах. Щовесни керівники кожної команди оцінюють молодих гравців на драфті НФЛ. Ці керівники стикаються з усіма типами рішень. Один тип рішення, з яким стикаються щороку, це питання таланту, порівняно з послідовністю. Особисте бачення бренду. 

У драфті НФЛ 2014 є два гравці. По-перше, Jadeveon Clowney вважається надзвичайно обдарованим та талановитим гравцем. Інший Халіл Мак також вважається талановитим, але не на тому ж рівні, що і Клоун. Тим не менш, деякі керівники вважають за краще Мак Маклоуну, тому що Мак вважається більш послідовним.

У той час, як у Клоуні є неперевершений талант, керівники часто віддають перевагу комусь, на кого вони можуть розраховувати, щоб забезпечити однаковий рівень продуктивності в кожній грі. У Клоуні є потенціал, щоб показати спалахи блиску, але він також схильний до більшої кількості спадів у грі, що залишить команди у невигідному становищі.

Люди на багатьох аренах цінують послідовність, включаючи бізнес. Людям зазвичай зручніше працювати з кимось, на кого вони можуть розраховувати, щоб щодня приносити на роботу однаковий рівень відповідальності.

Ви хочете бути тим, на кого люди можуть розраховувати. Ви хочете бути послідовним. Це означає зобов'язання виконувати робочі процедури та дотримуватись його весь час, незважаючи ні на що. Ходити в офіс щодня в один і той же час і йти в той самий час. Бути відповідно до часу, який ви витрачаєте на відповіді на електронні листи та телефонні дзвінки. Особисте бачення бренду. 

Навіть робити щось на зразок створення власного блогу та публікації регулярних постів у блозі. Те саме стосується і соціальних мереж. Відповідно до типу контенту, який ви берете, тон оновлень та розклад публікації, які ви тримаєте, – це все, на що люди дивляться при оцінці вашого персонажа.

Зробіть послідовність частиною вашого особистого бачення бренду та ретельно практикуйте її. Це допоможе вам, якщо ви шукаєте кращу роботу або якщо ви хочете залучити нових клієнтів.

Творчий підхід. Особисте бачення бренду. 

Творчість – це ще одна якість, яку люди шукають у тих, з ким вони хочуть працювати та спілкуватися. Люди зазвичай відчувають, що вони мають певний рівень творчості. Але більшість знає, що творчий потенціал обмежений. Більшість людей, які йдуть далеко у бізнесі, усвідомили силу використання творчості інших. Тут ви можете проявити свою креативність та розбудити цікавість потенційних роботодавців та ділових партнерів.
 

Інтернет значно полегшив демонстрацію вашої творчості на загальнодоступній та доступній платформі. Люди, які успішно створюють свої власні бренди, запустять власні особисті сайти (докладніше про це пізніше). На цих сайтах люди створюватимуть портфоліо, які демонструють попередню роботу. На веб-сайтах також часто є блоги, в яких власник може писати постійні повідомлення про різні ідеї у вибраній ними галузі. Це спосіб поділитися думками та ідеями з індустрією, включаючи ті, з якими людина може працювати у майбутньому.

Для тих, хто хоче підняти свою кар'єру на новий рівень, можливо важко знайти роботу для включення в портфоліо. Це особливо складно, якщо вам справді не сподобалася ваша поточна робота. Знайти те, що ви можете з ваших поточних та попередніх робочих місць. Перетворіть роботу на тематичні дослідження. Розкажіть історію проекту, включаючи проблему, з якою вам та команді були представлені, та опишіть шлях подолання проблеми та пошуку рішення.

Як тільки ви зробите це, пошукайте способи створити своє портфоліо. Ви можете зробити це поза вашою поточною роботою. Ви можете знайти оплачувану роботу за сумісництвом на основі проекту. Для деяких речей вам, можливо, доведеться працювати за невеликі гроші чи взагалі без них. Думайте про це як про вкладення вашого часу у ваше майбутнє. Є такі речі, як досвід створення портфеля, і це реальність, яку ви маєте прийняти на ранніх етапах своєї нової кар'єри.

Створіть свій портфель, стежачи за своїм баченням кар'єри і продовжуйте нарощувати, досягаючи кожного наступного кроку.

Пам'ятний. Особисте бачення бренду

Легко сказати, що потрібно «бути таким, що запам'ятовується». Більшість із нас хочуть, щоб їх запам'ятали, але ми також розуміємо, що це не так просто, як сказати. Справа в тому, що для того, щоб рухатися вгору по світу і досягати нових кар'єрних цілей, вам потрібно бути таким, що запам'ятовується, особливо людям, які будуть відігравати роль у вашому піднесенні. Особисте бачення бренду. 

Є багато способів бути незабутнім. Ви не можете робити їх усі, тому найкращий спосіб бути незабутнім для людей – це робити речі, які є незвичайними, як частина вашої звичайної рутини. Ці речі будуть звичайними для вас, але сприймаються як різні і тому, що запам'ятовуються для людей, з якими ви зустрічаєтеся.

У бізнесі люди, які йдуть далі, запам'ятовуються. Подумайте про типовий процес прийому працювати. 95% претендентів відправлять свої резюме, листи та проведуть співбесіду. 5%, які запам'яталися, – це ті, які додатково досліджують компанію та пропонують про те, як вони можуть допомогти компанії збільшити продажі та прибуток. Це також люди, які після інтерв'ю надсилають додаткову записку подяки.

Ви також можете бути незабутнім, маючи унікальне хобі. Раніше ми проходили через вправу з визначення ваших захоплень, включаючи те, що ви любите робити поза роботою. Добре мати хобі та добре ділитися історіями із цих хобі з людьми, яких ти зустрічаєш. Замість іншого кандидата на роботу ви будете кандидатом із квітучим городом або кандидатом, який грає на джазовому піаніно у місцевих залах у вихідні.

Щоб бути незабутнім, зробіть ще один крок у ваших відносинах, ніж зазвичай. Це змусить вас виділитися та захопитися своїми пристрастями у житті. Вам не потрібно робити щось божевільне, але говоріть про свої захоплення з людьми, яких ви зустрічаєте. Вони з більшою ймовірністю пам'ятатимуть про вас більше, якщо вони дійсно знають про вас більше.

Професійні фотографії. Особисте бачення бренду. 

 

Ми задали Крісті Хайнс із Кіколані це питання:

Яка одна дія, рішення або вибір вплинули на зростання вашого особистого бренду?

Її відповідь:

Я помітив, що мій особистий бренд значно покращився, коли я почав використовувати професійний постріл у голову у всіх моїх соціальних мережах, біографії авторів тощо. Коли я вперше зробив це, я отримав багато компліментів. І тепер я отримую багато нових запитів від клієнтів, які включають інформацію про те, як клієнт знайшов мене на основі перегляду моїх повідомлень в блогах і оновлень статусу в Інтернеті. Я впевнений, що цей професійний постріл у голову – причина, через яку люди можуть легко ідентифікувати мене.

Далі вона виклала свій аргумент на користь професійних хедшот із відповіддю на це запитання:

Якби ви сьогодні створювали свою присутність в Інтернеті з нуля, які 3 речі ви хотіли б забезпечити, щоб забезпечити максимальну рентабельність інвестицій у ваш час і гроші?

Її відповідь:

Якби я починав з нуля, я побудував би всі свої профілі та основний блог, використовуючи своє справжнє ім'я замість назви блогу. Я б із самого початку використав цей чудовий професійний постріл у голову, щоб усі мої згадки в Інтернеті починалися з професійного погляду. І я вигадав чудову 160-символьну презентацію про себе, яку я міг би використати у всіх своїх профілях та біографіях авторів, щоб рекламувати себе.

Нерідко ваші повсякденні фотографії виглядають досить професійно, щоб справити враження на людей. Навіть якщо ви непогано справляєтеся зі своїм смартфоном, це селфі не підійде для професійної фотографії, що представляє ваш бренд. Навіть фотографії, які ваш чоловік, член сім'ї або друг робить, швидше за все, не зроблять цього. Варто витратити гроші, щоб професійний фотограф зробив кілька знімків та зробив кілька пострілів у голову. Ви хочете, щоб фотографія показала, хто є. Якщо ви хочете бути керівником, вам потрібно вдягнути костюм чи діловий костюм. Фотограф знатиме, як настроїти освітлення та як відредагувати фотографію, щоб ви виглядали професійно. Особисте бачення бренду

Читайте також:  Маркетинг туризму та подорожей.

Професійна фотографія може бути дорогою. Фотосесія може коштувати кількасот доларів. Ви витрачаєте час фотографа, і коли справа доходить до пошуку кращої роботи та просування по світу, коштує кілька сотень доларів, щоб створити фотографію, яка допоможе вам дістатися туди, куди ви хочете.

Заплатіть гроші, якщо можете собі це дозволити. Якщо це виходить за рамки вашого бюджету, знайдіть фотографа, який займатиметься торгівлею. Запропонуйте зробити якусь роботу, яка їм потрібна в обмін на їхню роботу. Ви могли б мати можливість зробити деяку бухгалтерську роботу. Можливо, ви можете написати кілька повідомлень у блозі для їхнього блогу. Працюйте у дворі навколо своєї оселі, якщо потрібно. Це варто того, щоб мати професійну фотографію, яку ви можете роками використовувати на всіх своїх фірмових матеріалах, включаючи добре розроблений веб-сайт, профілі в соціальних мережах та багато іншого. 

Професійний веб-сайт. Особисте бачення бренду. 

 

Профілі в соціальних мережах є важливими для створення професійного бренду. Соціальні мережі мають великі спільноти, і ви повинні бути активними в тих, які важливі для професіоналів (LinkedIn, Google+, Twitter і т.д.), але наявність власного веб-сайту також важлива або навіть важлива.

Ми тільки-но говорили про те, щоб бути незабутнім і робити речі, принаймні, на крок попереду всіх інших у вашій галузі. Наявність веб-сайту – це один крок, який ви можете зробити, чого не бажають робити деякі люди. У багатьох є веб-сайти, але у багатьох їх немає, і ця область вам знадобиться, якщо ви хочете мати особистий бренд, що запам'ятовується.

У наступному розділі ми обговоримо створення ваших особистих активів, включаючи ваш сайт, так що слідкуйте за новинами, але знайте, що сайт є обов'язковою вимогою для створення вашого особистого бренду. Веб-сайт потребуватиме професійного дизайну та змісту на сторінці «Про компанію», яка ефективно описує, хто ви і що ви пропонуєте. Ви також використовуватимете свій веб-сайт для демонстрації свого портфоліо робіт, яке ми розглянули, і там, де ви розмістите свій блог.

 

Підпис електронної пошти. Особисте бачення бренду

Який у вас підпис? Чи є в ньому ваше ім'я, посада, компанія і, можливо, мила невелика цитата про те, як жити щодня повною мірою, чи як успіх приходить до роботи в словнику? Особисте бачення бренду. 

Все гаразд, але вони чи основи, чи те, що кожен робить. Належний підпис електронної пошти повинен містити всю правильну інформацію і повинен бути розроблений таким чином, щоб він виглядав професійно при швидкому завантаженні на будь-який поштовий сервер.

Відмінним інструментом для створення вашого професійного електронного підпису є Wisestamp .

Wisestamp має ряд шаблонів для створення підпису. Шаблони розроблені професійно і включають всю необхідну інформацію і ресурси, щоб повідомити, хто ви є і за що ви виступаєте.

Елементи, включені до підпису Wisestamp, включають:

 • Фото
 • ім'я
 • назва
 • Компанія
 • Телефон
 • Інтернет сайт
 • Ел. адреса
 • Адреса
 • Соціальні профілі з іконками

Все це необхідно для належного підпису електронної пошти. З Wisestamp ви можете легко інтегрувати ці підписи у ваші особисті та ділові електронні листи. Тепер, коли ви будете надсилати та отримувати електронні листи від людей, у них буде вся інформація, необхідна їм, щоб дізнатися про вас та зв'язатися з вами, якщо вони зацікавлені у зустрічі чи розмові.

Побудувати довіру. Особисте бачення бренду. 

 

Довіра може бути так само просто, як відповісти на нагальні питання з відмінними відповідями.

Ми поставили Крісу Дакеру наступне питання:

Якби ви сьогодні створювали свою присутність в Інтернеті з нуля, які 3 речі ви хотіли б забезпечити, щоб забезпечити максимальну рентабельність інвестицій у ваш час і гроші?

Його відповідь була:

Я витратив би час на створення максимально наповненого контентом контенту. Людям потрібні відповіді на питання та вирішення проблем. Якщо ви дійсно хочете створити бренд і вважатися справжнім експертом і професіоналом у своїй галузі, вам необхідно викладати все про цю галузь командним способом, що запам'ятовується, - створювати контент, який люди дійсно хочуть споживати. і, що найважливіше, поділу зі своїми однолітками, має першорядне значення.

Деякі предмети, які ми обговорювали, включені у ваш авторитет. Всі офіційні елементи, такі як веб-сайт, соціальні профілі, професійна фотографія та відповідний підпис електронної пошти, надають вашому бренду авторитету.

Але довіру також можна побудувати, пов'язуючи себе з іншими. Ймовірно, у вашій галузі є люди, з якими ви можете працювати та асоціювати себе, щоб підвищити свій авторитет. Якщо ви можете, то можете запропонувати працювати над проектом з іншою людиною. Прикладом може бути дизайнер і програміст, які працюють разом над проектом.

Але вам навіть не потрібно працювати з кимось, щоб завоювати довіру.

 

Ми згадували ведення блогу кілька разів у цьому розділі. Ведення блогу або публікація будь-якого виду контенту – це відмінний спосіб завоювати довіру, особливо якщо ви пишете співавторські пости комусь іншому або якщо ви пишете у гостях на шановних блогах.

Можливо, ви бачили логотипи на особистих сайтах раніше чи навіть на бізнес-сайтах. Ці логотипи використовуються для відображення компаній, із якими асоціюється бренд. Підприємства роблять це, щоб показати своїм клієнтам, а люди часто роблять це для публікацій, де вони опублікували статті.

 

Ви можете зробити те саме для свого бренду. Пропоную писати гостьові пости у популярних блогах. Ви повинні будете написати свою найкращу роботу, щоб потрапити до найкращих блогів. Це багато зусиль, але після публікації статті ви завжди зможете асоціювати себе з блогом. Це чудовий спосіб завоювати довіру асоціації.

Звідси ви можете зробити кроки, щоб працювати з людьми і продовжувати спілкуватися з іншими людьми, що заслуговують на довіру, у вашій галузі. Завдяки всьому цьому ви можете продовжувати працювати як надійна людина, на яку можна покластися за якісну роботу. Це речі, які створюють довіру та є невід'ємною частиною великого особистого бренду.

У наступному розділі ми дамо вам кроки, необхідні для визначення вашої цільової аудиторії.

Але перш ніж ми заглибимося в це, ми поставили деяким нашим друзям із впізнаваними особистими брендами наступне питання:

Яким 3 впливовим користувачам ви порадили б слідувати за тим, хто хоче створити сильний онлайн бренд? Особисте бачення бренду. 

Ось відповіді: