Lorem Ipsum – це перші два слова класичного фіктивного тексту. Такий текст наповнювача використовується, коли фактичний текст ще не доступний або під час створення нового макета. Оскільки текст написаний латинською мовою, люди не будуть цим відволікатися і можуть зосередитися на оцінці самого дизайну.

Протягом багатьох років цей текст був доступний на клейких аркушах різних розмірів та шрифтів від LetraSet. Дизайнери вирізали текст за допомогою різака та вставляли його на сторінку. Aldus включив текст «LI» у PageMaker, і в даний час ви навіть можете побачити його на сотнях веб-сторінок (спробуйте пошукати в Google «LI»).

  • Згідно з деякими джерелами, марно намагатися з'ясувати, що насправді означає текст, навіть латиною це повне нісенітниця. Слова слабо наближаються до частоти, з якою літери зустрічаються англійською, тому з першого погляду це цілком реальне.
  • Річард МакКлінток, професор латини, стверджує, що текст є трохи зашифрованою версією уривка з Цицерона, зокрема De finibus bonorum et malorum , трактат з теорії етики, написаний в 45 році до нашої ери. МакКлінток згадав, що бачив "lorem ipsum" у книзі ранніх зразків металу, в яких зазвичай використовувалися витяги з класики.

Нижче ви знайдете цей стандартний фрагмент тексту. Це може бути повторено будь-яку кількість разів для створення великих блоків тексту.

Lorem ipsum dolor sit amet, присвячений адептування elit, sed diem nonummy nibh euismod tincidunt ut lacreet dolore magna aliguam erat volutpat. У wisis enim ad minim veniam, quis nostrud вправа ullam corper suscipit lobortis nisi ut aliquip ex ea касовий слідство. Duis te feugi facilisi. Duis autem dolor в hendrerit в vulputate Velit Esse Molestie Conquat, Vel Illum Dolore Eu Feugiat Nulla Facilisis at Vero Eros et Accumsan et iusto odio dignissim qui blandit Колишній luptatum zzril delenit au gue duis dolore te feisat

Lorem ipsum генератори

У мережі досить багато генераторів Lorem Ipsum, зокрема досить кумедних. Мені подобається бекон Ipsum,  але найкращий з них – генератор Samuel L. Ipsum .

Lorem Ipsum генератор

Lorem Ipsum генератор

Зомбіїпсум теж дуже весело. Трохи серйознішими є Journo Ipsum і Corporate Ipsum .

Випадкові появи тексту Lorem Ipsum

Очевидно, що текст-заповнювач іноді не замінюється справжньою копією та з'являється у пресі. Дивний приклад, який я знайшов на kottke.org, – це французька пляшка вина.

Текст наповнювача Lorem Ipsum випадково використовувався під час друку на пляшці вина

Текст наповнювача Lorem Ipsum випадково використовувався під час друку на пляшці вина

Ось ще один приклад із мішком буріто.

Приклад тексту наповнювача Lorem Ipsum, який не замінено дизайнером

Приклад тексту наповнювача Lorem Ipsum, який не замінено дизайнером

Це не обов'язково має бути LІ, будь-який текст наповнювача бентежить. Це не може стати набагато гірше, ніж це, написано в Твіттер @ChrisRandWrites .

помилка з текстом наповнювача

помилка з текстом наповнювача

Мультфільми LІ

 Іноді жартують у карикатурах, таких як кубічний виклик нижче Сінді Граф .

Мультфільм

Мультфільм Lorem ipsum

Ще один добрий був створений Террі Гарофало з сутностей-r-us .

Мультфільм Lorem Ipsum 1

Мультфільм Lorem Ipsum

Це «Вища освіта» від Філа Джонса .

Lorem ipsum мультфільм

Lorem ipsum мультфільм

Схожі: панграми

«LI» іноді також використовується як зразок тексту для вибору шрифту. Панграми є альтернативою цьому. Панграма – це пропозиція, яка використовує кожну літеру алфавіту хоча б один раз.

Найвідоміший з них – «Швидка коричнева лисиця перестрибує через лінивого собаку». Іншими прикладами є «Заповніть мою коробку п'ятьма десятками глечиків з лікером», «Сойка, свиня, лисиця, зебра та мої вовки крякають» і «П'ять крякаючих зефірів трясе моє воскове ліжко». Завдання панграми – створити максимально коротке, але все ж таки що має сенс. Я спробував цей інструмент і придумав: «Моя сексуальна дружина щойно прийшла посміятися з дюжини дуже дивних панграм» . Не погано, але, звісно, нема рекордсмен.

Як написати та видати книгу?

Папки кільця