Програми для дизайнерів.

Які найкращі програми для дизайнера?

Графічний дизайн – це все про програмне забезпечення. Звичайно, талановитий дизайнер може зробити щось гарне із Microsoft Paint. Але інтуїтивне управління та гнучкість хорошої програми можуть мати все значення. Отже, яке програмне забезпечення для графічного дизайну підходить вам?

Для дизайнерів програмне забезпечення стає розширенням їх художніх здібностей. Вони запам'ятовують клавіші, знайомляться з розкладками і в цілому ставляться до свого улюбленого програмного забезпечення як до другої мови. Наявність інтуїтивно зрозумілої та гнучкої програми дуже важлива.

Компанії графічного дизайну з усього світу

Отже, яке програмне забезпечення для дизайну ви маєте вибрати? Ви шукаєте гнучкість і дорожнечу Photoshop, або ви шукаєте щось більш просте та недороге?

Не хвилюйся. Ми зв'язалися з деякими з наших улюблених дизайнерів, щоб дізнатися їхню думку про найкраще програмне забезпечення для графічного дизайну 2020 року. Ось що ми знайшли.

Найкращі платні програми графічного дизайну

Adobe Photoshop

Інтерфейс Adobe Photoshop Програми для дизайнера

Adobe Photoshop - Найвідоміша з програм для графічного дизайну. Від базової обрізки, яку ваша бабуся могла б знайти, до складніших растрових малюнків, коли справа доходить до маніпулювання зображеннями Photoshop може зробити все це. Photoshop відомий такими класичними функціями, як інструмент «Перо», шари та маски, але в останній версії додані деякі цікаві трюки, такі як інструмент «Рамка» для легкого маскування та новий робочий простір Content-Aware Fill. З потенційно необмеженою стелею навичок, Photoshop є чудовою мовою графічного дизайну для початку навчання.

Як створити весільний веб-сайт?

Найкраще використовувати для: редагування зображень

Вартість: Adobe тепер пропонує передплату на свої продукти з 30-денною пробною версією. План зйомки для приватних осіб (lightroom, lightroom classic, Photoshop, 20 ГБ хмарного сховища) пропонується за ціною 9,99 дол. США на місяць, а повна вартість Creative Cloud – 52,99 дол. США на місяць. Проте існують різні ціни для студентів та викладачів, підприємств та викладачів, а також шкіл та університетів.

Необхідний рівень майстерності: від початкового до просунутого

Плюси:

 • Майже безмежна стеля навичок
 • Інтегрована фондова бібліотека
 • Безліч інструментів дизайну для редагування зображень

Мінуси:

 • До інтерфейсу може бути складно звикнути
 • Менш досконалі оновлення
 • Не можу створити справжні векторні файли

Sketch. Програми для дизайнера

Ескіз інтерфейсу графічного дизайну

Sketch – це векторна програма, доступна лише для Mac. Вона орієнтована переважно на веб-дизайн, дизайн додатків та інтерфейсів. Це нещодавно поклало кінець конкурсу графічного дизайну, тому що деякі розробники віддають перевагу файлам Sketch від дизайнерів, а не багатошаровим файлам Photoshop. Хоча Sketch не призначений для редагування фотографій або друку, він чудово підходить для розробки значків та інтерфейсів, які ви побачите на веб-сайтах та в мобільних додатках. Дизайнери також можуть створювати живі композиції, які розробники можуть переглядати, натискаючи або прогортаючи їх, щоб подивитися, як вони виглядатимуть після публікації.

Найкраще використовувати для: інтерфейсів користувача

Вартість: 99 доларів на рік за пристрій

Читайте також:  3D логотипи: 34 яскраві приклади, які надихнуть Вас

Необхідний рівень майстерності: початківець

Плюси:

 • Низька крива навчання
 • Менш дорогий, ніж інші популярні програми

Мінуси:

 • Тільки Mac
 • Не підходить для друку дизайнів чи ілюстрацій

Adobe Illustrator. Програми для дизайнера

Інтерфейс Adobe Illustrator Програми для дизайнера

Photoshop і Illustrator мають кілька подібних інструментів та функцій, але Adobe Illustrator зосереджений на векторний дизайн. Зберіть красиві логотипи, типографіку, значки та ескізи за допомогою інструменту Illustrator для створення сітки, інструменту «Перо», зразків та кольорів або інструментів Shape та Pathfinder. Хоча на вивчення піде додатковий час, майже безмежний потенціал для створення векторних дизайнів вартує зусиль.

Найкраще використовувати для: векторних зображень

Вартість: один Illustrator коштуватиме 20,99 доларів США на місяць, а Creative Cloud – 52,99 доларів США на місяць.

Необхідний рівень навички: Просунутий

Плюси:

 • Корисний інтерфейс користувача
 • Широкий вибір інструментів
 • Підтримує точне редагування

Мінуси: 

 • Крута крива навчання

Affinity Designer. Програми для дизайнера

приклади дизайнерів спорідненості

З погляду функціональності та стилю Affinity Designer – це вражаюча, малобюджетна альтернатива Adobe Illustrator. Affinity навіть отримує похвалу за те, що він простіше у використанні та швидше, ніж Illustrator, особливо при роботі з шарами. Це досить просто для початківців використовувати як навчальний посібник, але досить потужний для незалежних художників-графіків з обмеженим бюджетом.

Affinity також недавно отримала велике оновлення з новими функціями та покращення продуктивності. Це програмне забезпечення – відмінний варіант для тих, хто не хоче витрачати гроші на пропозицію Adobe, але потребує чогось, що працює на високому рівні.

 

Найкраще використовувати для: векторних файлів

Вартість: 49,99 $

Необхідний рівень майстерності: від початкового до просунутого

Плюси: 

 • Легко почати
 • Швидко
 • Набагато дешевше, ніж великі хлопці

Мінуси: 

 • Деякі інструменти, які пропонує Illustrator, недоступні

Adobe InDesign

Інтерфейс Adobe InDesign

Adobe InDesign, обов'язковий для видавничої спільноти, що використовується для розміщення журналів та газет з 1999 року. Збирайте чудові журнали, інформаційні листи та брошури та легко експортуйте їх у PDF або HTML. Незважаючи на те, що InDesign – свого роду поні з одним прийомом, він має низьку криву навчання, і він відмінно підходить для новачків, які вчаться поєднувати текст та графіку.

 

Найкраще використовувати для: публікації макетів. Програми для дизайнера

Вартість: вартість самого InDesign складає 20,99 дол. США на місяць, а повна вартість Creative Cloud – 52,99 дол. США на місяць.

Читайте також:  Хенгери – реклама на дверній ручці.

Необхідний рівень майстерності: від початкового до просунутого

Плюси: 

 • Безперечний чемпіон видавничої справи
 • Інтуїтивно зрозумілі функції обрізки та зміни розміру
 • Величезний вибір шрифтів

Мінуси: 

 • Деякі скарги з форматуванням PDF

Найкраще безкоштовне програмне забезпечення для графічного дизайну

GIMP. Програми для дизайнера

Інтерфейс GIMP Програми для дизайнера

Найпопулярніший безкоштовний растровий графічний редактор з відкритим вихідним кодом, GIMP (GNU Image Manipulation Program) має багато тих самих функцій, що й платні програми. Хоча його макет не такий привабливий, як, скажімо, у Photoshop, ви все одно отримуєте розширені можливості ретушування фотографій, малювання та обрізки більш відомих програм.

Найкраще використовувати для: растрові зображення

Необхідний рівень майстерності: початківець

Плюси: 

 • Гарна спільнота
 • Безліч інструментів для безкоштовної програми

Мінуси: 

 • Не так швидко оновлюється, як інші програми
 • Менш відомий
 • Не настільки інтуїтивно зрозумілий у використанні

Gravit Designer Програми для дизайнера

Інтерфейс Gravit Designer

Gravit Designer – це безкоштовний додаток для векторного дизайну, який чудово підходить для створення логотипів, обробки фотографій, ілюстрацій та анімації. Ви можете використовувати Gravit онлайн з їх хмарним програмним забезпеченням, хоча в деяких оглядах стверджується, що воно працює трохи повільніше, ніж локально встановлена версія. Макет гладкий і повністю настроюється, але Gravit Designer Pro більше не безкоштовний ($ 49 на рік).

 

Найкраще використовувати для: векторних зображень

Необхідний рівень майстерності: початківець

Плюси: 

 • Безліч функцій та можливостей
 • Хмарна програма відмінна

Мінуси: 

 • Безкоштовна версія не так ефективна, як Pro

Inkscape. Програми для дизайнера

Інтерфейс Inkscape

У хорошому співтоваристві є щось прекрасне. Користувальницька база Inkscape захоплена і корисна, завдяки цьому кроссплатформенному програмному забезпеченню, що демонструє найкраще з відкритого дизайну. Користувачі можуть об'єднати красиву графіку та дизайн із широтою доступних навчальних ресурсів. Тим не менш, крута крива навчання, незграбний інтерфейс та менш ніж зіркова версія Mac не дозволяють Inkscape бути ідеальною програмою.

Найкраще використовувати для: векторні зображення та формат файлу SVG

Необхідний рівень майстерності: просунутий

Плюси: 

 • Багато фільтрів
 • Корисний сайт та спільнота

Мінуси: 

 • Може працювати повільно
 • Крута крива навчання

Vectr. Програми для дизайнера

Інтерфейс Vectr Програми для дизайнера

Доступ до нього через веб-браузер або через окрему програму, Vectr чудово підходить для розробки (як ви здогадалися) векторних зображень. Для висококласних дизайнерів Vectr, ймовірно, не має всіх функцій, які вам потрібні. Але випадкові та любителі визнають низьку криву навчання привабливою. Крім того, на їхньому веб-сайті доступні десятки навчальних посібників для новачків.

 

Найкраще використовувати для: векторних зображень

Необхідний рівень майстерності: початківець

Плюси: 

 • Дуже доброзичливий новачок
 • Хороший вибір навчальних відео

Мінуси: 

 • Трохи обмежений у можливостях
 • Незграбний процес реєстрації

Бонус дизайн програми

Завжди є нові програми, програми та інструменти, які допомагають дизайнерам створювати ескізи, моделювати та виконувати інші завдання. Ось кілька рекомендацій, які наша спільнота рекомендувала:

Читайте також:  Пістолет Чехова: не стріляйте у ногу своєї історії

Procreate – програма для iPad для створення ескізів на ходу

Натхнення під час їзди на метро? Procreate дозволяє дизайнерам створювати швидкі структури, перебуваючи в дорозі. Володіючи більш ніж 130 пензлями, це чудовий інструмент в арсеналі (і коштує лише $ 9,99). Програми для дизайнера

Krita – безкоштовний растровий графічний редактор з відкритим кодом

Krita – безкоштовна програма для малювання та малювання. Вона відмінно підходить для коміксів та манги та була оцінена TechRadar у 2020 році як безкоштовна програма для малювання.

Canva – онлайн-редактор із перетягуванням. Програми для дизайнера

Canva інтерфейс

Canva – це відправна точка для тих, хто не має попередніх знань у галузі дизайну та хоче створити щось швидко та легко. Він пропонує широкий вибір шаблонів, шрифтів та зображень, деякі з яких можна використовувати безкоштовно, інші потрібно придбати. Виберіть із існуючих шаблонів або створіть свій власний з нуля, а потім використовуйте редактор перетягування Canva. Звичайно, він не пропонує можливості налаштування Photoshop, але це чудова альтернатива для початківців. Canva використовує бізнес-модель freemium, що означає, що ви повинні перейти на професійну версію, щоб отримати всі навороти.

Scribus – безкоштовна альтернатива InDesign

Інтерфейс Scribus

Scribus – це настільна видавнича програма із відкритим вихідним кодом. Незважаючи на те, що він не такий привабливий і значний, як InDesign, він підійде вам, якщо ви у скрутному становищі.

20 графічних дизайнерів, що надихають портфоліо, від відомих дизайнерів

Autodesk SketchBook – безкоштовне програмне забезпечення для ескізів. Програми для дизайнера

autodesk sketchbook приклад ескізу Програми для дизайнера

SketchBook – чудова програма, якщо ви хочете швидко накидати ідеї та створити концептуальні ескізи, малюнки та графічні об'єкти – і вона абсолютно безкоштовна.

Серйозно ставтеся до свого мистецтва за допомогою програм для дизайну

Вибір «кращого» програмного забезпечення для графічного дизайну завжди складний, тому що це справді питання думки і залежить від того, що ви хочете створити. Кожен дизайнер повинен вирішити для себе, яке програмне забезпечення найкраще підходить для його стилю дизайну, потреб, середовища та, звичайно ж, клієнта. Але завжди можна знайти нове програмне забезпечення для дизайну. Будьте в курсі всіх варіантів там і дати їм шанс! Можливо, ви знайдете нову улюблену дизайнерську програму, яка ідеально підходить для вас та вашого мистецтва.

Друкарня AZBOOKA