Найкращі агенції графічного дизайну

Незалежно від того, в якому бізнесі чи галузі ви працюєте, графічний дизайн – це навичка, яка вам знадобиться. Хоча деякі компанії можуть дозволити собі найняти штатного графічного дизайнера, що якщо ви не можете? Або що, якщо ваші потреби у графічному дизайні обмежені, і вам немає сенсу наймати штатного графічного дизайнера? На щастя, є агентства, які можна залучити для задоволення цих потреб у графічному дизайні, не беручи він витрати на іншого штатного співробітника. У цій статті ми збираємося поділитися з вами найкращими агентствами графічного дизайну, які, як ми виявили, мають кваліфікацію і готові взятися за ваші проекти графічного дизайну.


Тенденції веб-дизайну.

1. Socialin. Найкращі агенції графічного дизайну 

Sociallyin. Найкращі агенції графічного дизайну 

Sociallyin – це рекламне агентство у соціальних мережах, що базується у Бірмінгемі, Великобританія. Серед послуг, які вони пропонують – створення контенту для соціальних мереж. Всі творчі роботи своїх клієнтів створюють власними силами. Їхня команда креативників опанувала мистецтво створення ідей і задала ефективний темп для виробництва. Агентство вважає, що створює контент для соціальних мереж, який порушує нормальну стрічку та відповідає вашим цілям. Їхній процес гарантує, що їхня команда повністю розуміє голос вашого бренду, щоб вони могли правильно спілкуватися та створювати контент. Звичайно, як агентство соціальних мереж, вони потім використовують створений ними контент, дивлячись на цифри, щоб отримати достовірні результати, спостерігаючи за тим, як вони зростали, і розуміючи, як поліпшити майбутні кампанії.


 

2. Clay. 

 

Компанія Clay – агентство UI/UX дизайну та брендингу із Сан-Франциско. Вони створюють цифрові продукти світового рівня, веб-дизайн та брендинг на всіх платформах. Вони перераховують як своїх клієнтів багато відомих провідних компаній, включаючи Facebook, Google, Slack, Uber, Sony, Toyota, Samsung і Coca-Cola. Вони пропонують широкий спектр послуг графічного дизайну, в тому числі веб-дизайн та розробку, цифрову стратегію, дизайн та дослідження UX / UI, розробку мобільних, веб-додатків та додатків, моушн-дизайн, 2D / 3D-графіку, системи дизайну та фірмовий стиль. Вони створюють орієнтоване на людину корпоративне програмне забезпечення, яке має бездоганний та швидкий вигляд найкращих споживчих додатків. Clay ділить свої можливості на чотири основні області: стратегія, дизайн, розробка та контент. Як компанія, що займається розробкою UX/UI та додатків, вони створюють власні мобільні додатки для iOS та Android, веб-додатки, додатки для пристроїв, що носяться,


 

3. Neuron. Найкращі агенції графічного дизайну 

Neuron. Найкращі агенції графічного дизайну 

 

Neuron – це агентство з дизайну UX/UI, яке створює найкращий у своєму класі цифровий досвід, щоб допомогти підприємствам досягти успіху в сучасному цифровому світі. Вони обслуговують Сан-Франциско, Нью-Йорк, Бостон та Лос-Анджелес. Серед відомих клієнтів – Ford Models, Paycom, Vivint Home Security, LinkedIn, Sony, Гарвардський університет та багато інших. Вони мають досвід у проектуванні інтерфейсу користувача, цифрової стратегії та клієнтської розробки та допомагають передовим технологічним компаніям створювати цифрові продукти та послуги, які є інтуїтивно зрозумілими, цікавими та вимірними. Крім того, вони використовують орієнтований на людину підхід до дизайну, щоб співпереживати вашим клієнтам, визначати їх болючі точки і створювати рішення, які покращують їхню взаємодію з вашим брендом або продуктом.


 

4. Pentagram

 

Pentagram – це незалежна дизайн-студія, яка пропонує практично будь-які послуги, які можуть знадобитися: графіка, фірмовий стиль, продукти, упаковка, виставки, інсталяції, веб-сайти, цифровий досвід, реклама, комунікації, звук і рух. Pentagram має 24 партнери, які не тільки володіють бізнесом, але і є практикуючими дизайнерами. Ці власники створюють роботу і виступають як основні контактні особи для кожного клієнта, демонструючи особисту прихильність, яка триває вже п'ять десятиліть і продовжує зростати.


 

5. Xhilarate. Найкращі агенції графічного дизайну 

Xhilarate. Найкращі агенції графічного дизайну 

 

Xhilarate була заснована в 2016 році і пропонує такі послуги, як веб-дизайн, графіка, логотипи, друк та упаковка, з метою створення вражаючих вражень від бренду для своїх клієнтів. Як одне з провідних агенцій графічного дизайну, Xhilarate працює над створенням орієнтованого на людину досвіду, щоб допомогти брендам трансформуватися та зростати. Вони працювали як з великими, так і з невеликими організаціями з різним бюджетом та термінами.

Читайте також:  Запитання дизайнера до клієнта. 20 питань, які потрібно поставити клієнту

 

6. Sagmeister & Walsh

 

Sagmeister & Walsh – це партнерство всесвітньо відомого графічного дизайнера Стефана Загмайстера та Джесікі Уолш. Агентство відоме різким, непередбачуваним стилем. Їхня увага зосереджена на проектах, заснованих на мистецтві, таких як виставки та фрески, і вони люблять використовувати мистецтво та дизайн для перетворення занедбаних будівель або районів міст. Хоча Sagmeister & Walsh може бути не найкращим вибором, якщо ви шукаєте традиційне агентство, вони, як і раніше, є одним з кращих агенцій графічного дизайну.


 

7. Captiva Marketing. Найкращі агенції графічного дизайну 

Captiva Marketing. Найкращі агенції графічного дизайну 

 

Captiva Marketing – це рекламне агентство повного циклу, що спеціалізується на цифровому маркетингу, платному пошуку, веб-дизайні, соціальних мережах, виробництві відео та пошукової оптимізації. Вони шукають клієнтів, які захоплені власними продуктами та послугами та прагнуть встановлення довгострокових партнерських відносин зі своїми клієнтами. Captiva Marketing має команду спеціалістів, спеціалістів широкого профілю та менеджерів з досвідом роботи у різних галузях. Найкращі агенції графічного дизайну


 

8. Starfish

Starfish – незалежне брендове агентство у Нью-Йорку. Їхні послуги включають все, що вам потрібно для створення, доставки та підтримки вашого бренду. Starfish пропонує все: від маркетингового консалтингу до реклами та брендингу.


 

9. Cleveland Design. Найкращі агенції графічного дизайну 

Cleveland Design. Найкращі агенції графічного дизайну 

 

Cleveland Design – це комунікаційна агенція з повним спектром послуг, яка пропонує рішення для узгодження брендів, взаємодії та управління. Вони були засновані в 1992 році та охоплюють широкий спектр галузей та клієнтів будь-якого розміру, від стартапів та некомерційних організацій до підприємств зі списку Fortune 500.


 

10. Cleveland Design

Digital Silk фокусується на створенні чудового цифрового досвіду для своїх клієнтів за допомогою передових стратегій брендів, веб-сайтів, додатків та маркетингових кампаній для середніх та великих компаній. Його штат складається з провідних галузевих експертів, які дотримуються ініціативного підходу, орієнтованого на результат.


 

11. Бюро малих проектів. Найкращі агенції графічного дизайну 

Найкращі агенції графічного дизайну 12

Бюро малих проектів – це маркетингове агентство, що спеціалізується на брендингу, веб-розробці та маркетингу. Бюро малих проектів – одне з провідних агенцій графічного дизайну для підприємств будь-якого розміру, але почало працювати виключно з великими брендами та підприємствами зі списку Fortune 500.


 

12. Landor

Компанія Landor існує з 1941 року. Вона була заснована Уолтером Лендором, її штаб-квартира знаходиться у Сан-Франциско, а її офіси – у 26 містах по всьому світу. Landor має досвід в архітектурі бренду, стратегії бренду, картування шляху клієнта, сегментації клієнтів, гнучкої адаптації та багато іншого.


 

13. Yard Creative. Найкращі агенції графічного дизайну 

 Yard Creative. Найкращі агенції графічного дизайну 

 

The Yard Creative – відзначена нагородами дизайн-студія з Південного Лондона. Його основні дизайнерські послуги – це дизайн інтер'єру, графічний дизайн, стратегія, брендинг та дослідження. Yard Creative працює з невеликою командою, повною ентузіастів творчої діяльності, які прагнуть налагодити стосунки з клієнтами та партнерами.


 

14. Wolff Olins

 

Wolff Olins – це дизайнерська студія та консалтингова компанія з багаторічною історією, яка славиться своїм привабливим дизайном. Він пропонує широкий спектр послуг від стратегії до проектування та трансформації. З моменту заснування у 1965 році компанія Wolff Olins виросла до команди зі 150 дизайнерів, стратегів, технологів, менеджерів програм та викладачів.


 

15. 2Нова. Найкращі агенції графічного дизайну

2Нова. Найкращі агенції графічного дизайну

 

Компанія 2Novas – одне з найкращих агенцій графічного дизайну для малого та середнього бізнесу, що допомагає клієнтам генерувати потенційних клієнтів, отримувати більше повторних замовлень та будувати довгострокові відносини з клієнтами. Це маркетингове агентство, що спеціалізується насамперед на відео- та цифровій рекламі. Він має талановиту команду графічного дизайну, яка справляється з повсякденними завданнями графічного дизайну, такими як листівки, брошури, банери, графіка для публікацій у Facebook та багато іншого.


 

16. Lounge Lizard

 

Lounge Lizard пропонує експертні знання в галузі стратегії бренду, дизайну веб-сайтів, цифрового маркетингу, розробки веб-сайтів, розробки мобільних додатків, управління соціальними мережами, SEO, управління PPC та оптимізації коефіцієнта конверсії. На додаток до розповіді про бренди, назви та слогани, а також дослідження та стратегії, Lound Lizard пропонує послуги графічного дизайну, такі як логотипи та візуальну ідентичність, а також супутні товари.

Читайте також:  Історія бренду для стимулювання продажів

 

17. Shikatani Lacroix Design. Найкращі агенції графічного дизайну

Shikatani Lacroix Design. Найкращі агенції графічного дизайну

 

Shikatani Lacroix Design (SLD) пишається створенням імерсивного досвіду споживачів. За більш ніж 27 років SLD створила агентство графічного дизайну, присвячене «Фактору миготіння», створюючи моменти покупки, які зв'язуються зі споживачами «миттєво».


 

18. DePersico Creative

 

DePersico Creative – сімейна агенція графічного дизайну, що спеціалізується на маркетингу продуктів харчування та напоїв. Протягом трьох поколінь DePersico застосовувала своє розуміння стратегічного дизайну для передачі повідомлень про бренди та продукти, що надихають споживачів на покупку.


 

19. BMG Media Co. Найкращі агенції графічного дизайну

BMG Media Co. Найкращі агенції графічного дизайну

Компанія BMG Media Co. починала як одне з провідних агенцій графічного дизайну потреб місцевого бізнесу. Він пропонує рішення для графічного дизайну більш ніж 600 клієнтам по всьому світу. BMG Media має більш ніж 10-річний досвід роботи в галузі графічного дизайну, управління контентом та цифрового маркетингу. Він працює в основному з малим та середнім бізнесом та стартапами в таких галузях, як охорона здоров'я, медицина, нерухомість та ресторани.


 

20. MetaDesign

 

MetaDesign – одна з провідних агенцій графічного дизайну у світі. Це креативна консалтингова компанія, яка вирішує проблеми бренду та бізнесу для своїх клієнтів з 1979 року. MetaDesign пропонує такі послуги, як створення бренду, стратегія бренду, взаємодія з брендом та активація бренду.


 

21. Хунквот. Найкращі агенції графічного дизайну

Huncwot – креативна агенція, заснована у 2007 році у Варшаві, Польща. У ньому невелика команда з дев'яти співробітників, що спеціалізується на інтерактивному дизайні та технологічних рішеннях, включаючи анімацію, брендинг, художнє оформлення, контент, веб-розробку, а також дизайн UI та UX.


 

22. House Industries

 

House Industries – це дизайнерська студія, яка створює шрифти, продукти, бере комісійні та насолоджується співпрацею. Його підхід заснований на традиційних методах, таких як живопис, малюнок та написи, які надають теплоті його роботі. House Industries відома своїм дизайном у стилі ретро та працювала з такими відомими іменами, як The New Yorker, Cher, Jimmy Kimmel та Uniqlo.


 

23. Дельт. Найкращі агенції графічного дизайну

Дельт. Найкращі агенції графічного дизайну

 

DELT – це брендингове агентство повного циклу, що базується у Сент-Луїсі, штат Міссурі. Він орієнтований на веб-дизайн, маркетинг та SEO, пропонуючи все, що потрібно більшості компаній, щоб створити бренд та випередити конкурентів. Послуги з брендингу DELT варіюються від логотипу та поліграфічного дизайну до стратегії та розвитку бренду з повним комплексом послуг. Компанія DELT була заснована у 2014 році.


 

24. Chase

 

Chase має більш ніж 30-річний досвід роботи в галузі та понад 350 національних та міжнародних нагород, що робить їх однією з найпрестижніших креативних консалтингових компаній у світі та привертає увагу своїм інноваційним корпоративним брендом та поліграфічним дизайном. Chase пропонує широкий спектр послуг, таких як музейні експонати, дизайн календаря та брендування стадіону.


 

25. Metalab. Найкращі агенції графічного дизайну

Metalab. Найкращі агенції графічного дизайну

 

Дизайн-студія Metalab – , що базується у Вікторії, Британська Колумбія. Більше десяти років він допомагав компаніям від стартапів до компаній зі списку Fortune 50, таких як Google, Slack, Disney, Medium та інші. Він також створив онлайн-сервіси, такі як програма для управління проектами Flow і програма для виставлення рахунків Ballpark.


 

26. Urban Insights

 

Urban Insights була заснована в 2000 році та базується в Лос-Анджелесі. Це цифрове агентство, яке взяло участь у більш ніж 500 успішних запуску продуктів. Urban Insight планує, проектує та розробляє веб-сайти з використанням популярного програмного забезпечення, такого як Drupal та WordPress, а також забезпечує керівництво проектами та дизайн світового класу з використанням передових технічних методів. Urban Insights співпрацює зі своїми клієнтами протягом кожного проекту, дізнаючись про кожного клієнта та впроваджуючи технологічні рішення для проектування, які відповідають стратегічним цілям цих клієнтів.

Читайте також:  Екоупаковка для косметики

 

27. Charlie Smith Design. Найкращі агенції графічного дизайну 

Charlie Smith Design. Найкращі агенції графічного дизайну 

Charlie Smith Design – лондонська агенція графічного дизайну з більш ніж 16-річним досвідом дизайну. Він має великий досвід у сфері графічного дизайну, таких як друк, упаковка, дизайн фірмового стилю, дизайн книг, дизайн заходів і виставок. Charlie Smith Design працює разом зі своїми клієнтами, уважно прислухаючись та тісно співпрацюючи з клієнтами, щоб створювати унікальні дизайнерські рішення.


 

28. Happy Cog

Happy Cog – це нью-йоркська фірма, заснована Джеффрі Зельдманом і займається розробкою цифрових технологій відколи існує Інтернет. Як цифрове агентство з повним спектром послуг Happy Cog розробляє та створює веб-сайти, програми та цифрові рішення для клієнтів з різних галузей. Він пропонує послуги, включаючи стратегію, досвід та дизайн, розробку, дані, аналітику, оптимізацію, а також маркетинг та просування. Happy Cog – одне з наших найкращих агенцій графічного дизайну завдяки своїй здатності допомагати клієнтам формувати правильне повідомлення та орієнтуватися на потрібну аудиторію, надихаючи на дії.


 

29. VerdanaBold. Найкращі агенції графічного дизайну 

VerdanaBold. Найкращі агенції графічного дизайну 

 

VerdanaBold - це агентство з дизайну та сторітеллінгу, розташоване в Чикаго. Він був заснований у 2016 році та має невелику команду з чотирьох осіб. VerdanaBold тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення графіки, презентацій та інфографіки на основі досліджень, даних та повідомлень. VerdanaBold пропонує послуги, включаючи візуальне оповідання, інформаційний дизайн, мовні та дизайнерські системи, а також шаблони та навчання.


 

30. Leo Burnett

 

Leo Burnett – чиказька агенція графічного дизайну, заснована Лео Бернеттом у 1935 році. Зараз компанія має 85 офісів у більш ніж 69 країнах по всьому світу, в яких працює понад 9000 осіб. Leo Burnett пропонує послуги, включаючи омніканальну рекламу, дані та аналітику, дизайн, цифрову та інтерактивну, пряму та CRM, електронну комерцію, експериментальну, мультикультурну, виробничу, дослідницьку, купівельний маркетинг, стратегічне планування та соціальні мережі.


 

31. Pearlfisher. Найкращі агенції графічного дизайну 

Pearlfisher. Найкращі агенції графічного дизайну 

Pearlfisher – незалежне агентство графічного дизайну в Лондоні, Нью-Йорку, Сан-Франциско та Копенгагені, що спеціалізується на створенні «простіших, легших та бажаніших ідей для майбутнього». Pearlfisher має більш ніж двадцятирічний досвід роботи і включає співробітників з унікальними напрямками:

  • Футуристи інформують та надихають на роздуми, дивлячись на те, як змінюється світ.
  • Стратеги фокусують творчий потенціал агентства, визначаючи, як бренди можуть реагувати на мінливі потреби та бажання.
  • Дизайнери втілюють ідеї у життя через досвід.
  • Реалісти просувають рішення та розробляють дизайнерські рішення.

 

32. Frog Design

 

Frog Design – глобальна дизайнерська агенція, заснована в 1969 році Хартмутом Есслінгером. Останні 50 років допомагає організаціям створювати сміливі бренди. Frog Design пропонує кілька послуг, включаючи стратегію зростання, стратегію CX та дизайн, дизайн та постачання продукту, організаційний дизайн та венчурний дизайн, використовуючи цілісний підхід, що поєднує дизайн, стратегію та проектування.


 

33. ArtVersion. Найкращі агенції графічного дизайну 

ArtVersion. Найкращі агенції графічного дизайну 

 

ArtVersion® було засновано у 1999 році та називає себе креативним агентством. Компанія ArtVersion® зі штаб-квартирою в Чикаго та офісами в Портленді та Сан-Франциско має команду з 14 стратегів, дизайнерів та розробників, які забезпечують веб-дизайн, дизайн UI/UX, графічний дизайн та брендинг. ArtVersion® створює емоції та взаємодію між брендом та споживачем, використовуючи експериментальний веб-дизайн, графічний дизайн та стратегії бренду.

Ось і все, прямо зараз наш вибір найкращих агенцій графічного дизайну в галузі. Незалежно від того, що ви шукаєте, ці агентства задовольнять ваші потреби у графічному дизайні, і більшість з них можуть запропонувати вам повний маркетинговий досвід для отримання відмінних результатів. Якщо ви зацікавлені у створенні згуртованого брендованого досвіду для своїх клієнтів, агенції графічного дизайну з цього списку можуть зробити це.

Друкарня AZBOOKA