Оптимізація PDF-файлів.

У минулому PDF-файли мали сумнозвісну репутацію поганої роботи в рейтингу Google. Певною мірою це пов'язано з тим, що сканерам Google важче читати зображення, ніж тексту. Протягом тривалого часу ви мало що могли зробити, щоби підвищити рейтинг своїх PDF-файлів – або ми так думали.

Але насправді є багато способів оптимізувати PDF-файли для SEO і більшість методів дуже прості. Справа в тому, що більшість методів оптимізації PDF просто недостатньо використовуються, або розробники сайтів просто не знають про них.

Дні PDF-файлів з жахливими рейтингами пройшли. Ми склали список із восьми стратегій оптимізації, які допоможуть вашому PDF-файлу побачити збільшення кліків.

Мати зручне для пошуку ім'я файлу. Оптимізація PDF-файлів

Вибір імені файлу – це ваш перший крок у оптимізації PDF-файлів для SEO. Перед тим, як змінити ім'я PDF-файлу, доцільно провести дослідження ключових слів, щоб зрозуміти, що шукає ваша аудиторія. Коли ви змінюєте ім'я файлу, переконайтеся, що ви поділяєте кожне слово дефісом. Ім'я файлу має містити не тільки релевантні ключові слова, але й короткий та точний опис того, що ви можете знайти у PDF.

Ви побачите, що дослідження ключових слів є важливим компонентом оптимізації PDF – так само, як і оптимізація сторінок вашого сайту. Павуки Google мають відповідні ключові слова. Тому, перш ніж ви почнете процес оптимізації, вам потрібно буде ретельно вивчити ключові слова та отримати список слів та фраз, за якими ви хочете отримати оцінку. Це полегшить вам кілька кроків.

Не забувайте назву та опис. Оптимізація PDF-файлів

Поки ви заповнюєте інформаційні поля, не зупиняйтесь на перейменуванні вашого імені файлу. Виберіть точні та зручні для ключових слів заголовки та описи для PDF-файлів.

Читайте також:  Зв'язок між PR та SEO і як це можна використовувати?

Наявність оптимізованого заголовка особливо важлива, тому що заголовок відображатиметься у результатах пошуку. Ви хочете, щоб він був точним, зрозумілим і містив ключові слова, за якими ви намагаєтесь отримати рейтинг.

І в заголовку, і в описі ви хочете використовувати ті ж ключові слова, які ви вибрали під час створення нового імені файлу. Хоча ви, очевидно, не будете обмежені ключовими словами в імені файлу, ви, напевно, захочете включити їх усі. Цей рівень послідовності буде вам на користь, коли Google сканує PDF-файли.

Увімкнути альтернативний текст. Оптимізація PDF-файлів

Використання альтернативного тексту є звичайною (і більшість скаже необхідною) практикою SEO, якщо у вас є зображення на вашому сайті. Але багато разів елемент alt text ігнорується при оптимізації PDF. Так само, як ви додаєте альтернативний текст до зображення на вашій сторінці, додавайте альтернативний текст до своїх PDF-файлів. Це ще один простий спосіб привернути увагу Google і повідомити сканерів, що у вас є щось актуальне та цінне для користувачів.

Формат PDF, як правило, не приносить першого місця в рейтингу пошукової видачі Google, але якщо він містить зображення, які оптимізовані за допомогою альтернативного тексту, шанси на ранжування першої сторінки зростають у геометричній прогресії.

Вкажіть вашу компанію як автор

PDF-файли дозволяють позначити автора. Хоча це може не зробити будь-якого відчутного впливу на ваш рейтинг, заповнення цього поля все одно буде хорошим. Ми пропонуємо використовувати назву вашої компанії. Чим ретельніше і повніше ви стаєте, тим професійніші ви зіштовхуєтеся, і якщо ви використовуєте назву своєї компанії, ви збираєтеся підвищити впізнаваність бренду серед користувачів.

Викладіть PDF з читачами в умі. Оптимізація PDF-файлів

Коли ви структуруєте свій PDF, не варто так захоплюватися поданням великої кількості інформації, що ви забуваєте про читача, який має прийняти все це. Як і у випадку з письмовим контентом на блозі або веб-сторінці, ви хочете структурувати письмовий контент вашого PDF так, щоб читач міг його легко використовувати.

Читайте також:  Cinemagraphs - чудовий спосіб створення зображення.

Розбийте свої PDF-файли із заголовками та підзаголовками. Це дозволяє користувачам легко бачити, яка інформація є доступною, і дає Google більше сигналів, що показують, що знаходиться у вашому PDF.

Тримайте абзаци короткими. Це простий, але ефективний спосіб використовувати структуру у ваших інтересах. Короткі абзаци утримують читачів залученими як фізично, оскільки вони змушені продовжувати прокручувати, і подумки, оскільки білий простір між абзацами фактично дає їх оку розрив від блоків тексту.

Інтегрувати посилання

У певному сенсі ваш PDF дуже схожий на HTML-сторінки, особливо коли йдеться про створення посилань. Створення посилань – один із найкращих способів оптимізувати будь-які ваші сторінки для SEO, включаючи ваші PDF-файли. Зв'язуючи власні сторінки з PDF-файлом, ви підвищуєте свої шанси на те, що сканери Google помітять вас.

PDF-файли також корисні для отримання зворотних посилань з інших сайтів. PDF-файли – якщо ви робите їх добре – привертають увагу, привертають фрагменти контенту, які діють як постійний ресурс, і саме те, що шукають інші сайти. Якщо ви створите корисний PDF, ви можете отримати посилання. І навіть краще, якщо у вашому PDF є посилання на інші частини вашого сайту, ви збільшите авторитет свого сайту. Коли ви використовуєте посилання у PDF-файлах, ви не можете програти.

Зберігайте розмір файлу невеликим. Оптимізація PDF-файлів

Ця практика поширюється на всі файли на сайті, включаючи ваш PDF. Чим менший розмір файлу, тим швидше він завантажуватиметься і тим краще буде для вашого загального SEO. На ринку є інструменти, які допомагають стискати ваші зображення таким чином, щоб це не погіршувало їхню якість, що важливо, тому що ви не хочете, щоб будь-яка частина вашого PDF-файлу була надмірно змінена.

Читайте також:  Як написати детектив: 7 секретних кроків

Використовувати звичайний текст

Багато, якщо не більшість PDF-файлів ґрунтуються на зображеннях. У той час як Google постійно вдосконалює свій пошук зображень, а ви оптимізуєте PDF-файли для SEO, звичайний текст все одно сигналізуватиме сканерам Google краще, ніж зображення.

Тому ми рекомендуємо вам включити текст у PDF або навіть змінити зображення тексту на звичайний текст. Ви можете підтвердити, що зміна була внесена, просто скопіювавши та вставивши текст із вашого PDF. Якщо ви можете зробити це, ви успішно перетворили зображення на звичайний текст. Оптимізація PDF-файлів

Висновок

Сподіваємося, що після прочитання цієї статті ви побачите, що оптимізація ваших PDF-файлів не тільки можлива, але насправді проста. Усього кілька стратегічних змін можуть допомогти сканерам Google помітити ваші PDF-файли та ваш сайт загалом. Коли ви працюєте з найбільшою пошуковою системою у світі, враховується кожна оптимізація, у тому числі і у PDF-файлах.

Ваш помічник у бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"