Палітурні матеріали для обкладинок та коробок.

"Зустрічають по обкладинці". Палітурні матеріали

Друкарня Азбука має те, що Вам потрібне. Наша колекція матеріалів для обкладинок чудово підходять для журналів, обкладинок книг, розкішної упаковки.

DEFFE

deffi палітурний матеріал

EFALIN

Щоденник ефалін

NEBRASKA

nebraska щоденник

TWILL

Twill щоденник

DAINEL ORIGINAL SG, "SEF"

палітурний матеріал замша

Vivella

vivella щоденник

BN INTERNATIONAL BV

Балакрон компанія

Палітурні матеріали або книжкова тканина – це традиційна обкладинка для книг, зазвичай зроблена з натуральної віскози 100%. Тканина – відмінний вибір завдяки своїй фактурі та класичному вигляду. Палітурний матеріал також може бути водостійкою, чим вище вміст пластику, тим вище водонепроникність тканини.

Почему книжная ткань? Палитурные материалы

Залежно від вашого вибору, тканинна книга може бути адаптована для інтелектуальної бібліотеки або завантаженого офісу. Палітурні матеріали можуть використовуватися для записників у твердій обкладинці, скріпленні на клей, кільцевому. Тканинний чохол зазвичай виготовляється з бавовни, але також може виготовлятися з тканин, як шовк, полотно, оксамит або льон.

Палітурні матеріали зразки

Палітурні матеріали або книжкова тканина

Коротка історія книжкової тканини. Палітурні матеріали

Згідно з книгою Джона Картера «Витоки тканинної палітурки видавців», палітурна справа з тканинними плетіннями може бути вперше простежена видавцем Вільямом Пікерінгом в 1821 році. До появи тканини альтернативою була шкіра, картон та папір. Тканина була задумана як проміжна ланка між ними, пропонуючи так само міцний і розкішний варіант шкіри, водночас будучи доступною альтернативою дошці. Тканинна обкладинка почалася в Німеччині та Англії і залишалася єдиними європейськими країнами, які робили це до 20 століття. Палітурні матеріали

Історично склалося так, що коли друк все ще проводився вручну (між 1455-1800 рр.), обкладинка та плетіння книги, а також її вартість залишалися дуже високі. Розвиток технологій означало, що друк став дешевшим, а книги стали доступнішими для широкої публіки.

Картер заявляє, що використання тканини як палітурного матеріалу для книг було «одним з найважливіших і плідних подій у всій історії книжкової структури та видавничої практики». Однак спочатку шкіра як і раніше використовувалася як матеріал для обкладинок, оскільки книжкова тканина розглядалася як паперова обкладинка, тимчасова і заміна. Навпаки, він добре продавався за ціною і таким чином став дуже популярним, довівши, що з часом він буде довговічним. Друкарні та видавництва також виявили, що на тканинних обкладинках було набагато простіше друкувати, що виявилося дешевшим, ніж виготовлення шкіряних обкладинок за індивідуальним замовленням, що було трудомістким і займало багато часу. Палітурні матеріали
До 1859 книжкова тканина утвердилася.

Друк книг

Упаковка

AZBOOKA