Друк календарів. Будь-хто, хто шукає друк календарів, ви звернулися туди, куди треба. Ми займаємося пошуком останніх досягнень у галузі. Абетка готова поділитися своїми відкриттями.

Чому така пристрасть до друку календарів? Календарі, можливо, найкращий маркетинговий інструмент. Одноразові витрати компанії навряд чи вплинуть на маркетинговий бюджет компанії. Це досить приємна угода з огляду на те, що вони будуть використовуватися вашими клієнтами протягом усього року.

Тепер ваша черга дізнатися, що календарі можуть зробити для вашого бізнесу. Але з чого розпочати?

Знання параметрів календаря. Друк календарів

Одна з найпоширеніших помилок, які роблять дизайнери, - це відразу переходити до створення макета, не знаючи заздалегідь усіх можливих варіантів. Ваші варіанти визначатиме ваш загальний дизайн календаря.

Настінні календарі

Настінні календарі Друк календарів

Ви знайдете настінні календарі підходящим вибором для просування бренду. Настінні календарі привертають увагу. Друк календарів

Вони бувають різних розмірів, найпопулярніші – А3 (420х297 мм), А2 (620х420 мм.). Якщо ви хочете трохи місця для маневру, вам підійде розмір А2.

Тип нанесеного покриття безпосередньо впливає на кольори, які ви використовуєте у дизайні. Глянцева ламінація робить кольори помітнішими і надає настільки необхідний блиск вашій роботі.

Виготовлення постерів. 200 років влади плакат.

Магнітні календарі Друк календарів

Магнітні календарі Друк календарів

Так, магнітні календарі – річ і вони використовуються постійно. Прикріпити на холодильник, але можна і на шафках, і на офісних столах. Вони бувають розміру 50х90 мм (як візитка) або як незвичайної форми.

Легкий магніт економічніший і підійде для повсякденного використання. Більш сильні магніти справді витримують важкі сувеніри, тому Ви можете подумати про це. Друк календарів

Порада від професіонала: ламінована обробка захистить Вашу продукцію і прослужить Вам довго.

Дизайн Календаря

Тепер, коли є варіанти, настав час створити фантастичний дизайн. Календарі, дозволяють бути гнучкими. Мінімалістичний календар матиме ті самі шанси на роботу, що й складніший варіант.

Правильний дизайн залежатиме від того, яке зображення ви хочете спроектувати. Ви можете бути спритним або професійним. Може, потроху і того, й іншого. Для вас важливо використовувати правильний макет та кольори.

Поєднання кольорів

Правильне поєднання кольорів – запорука успішної кампанії. Використовуйте колірне колесо, щоб знайти кольори, які підходять один одному. Друк календарів

Сочетание цветов Печать календарей

Ваш дизайн може бути монохромним, якщо ви використовуєте той самий колір, наприклад, світлий і темно-червоний. Це призводить до більш приглушеного дизайну. Аналогічна колірна схема означає вибір кольорів, що знаходяться поряд у колірному колі. Тоді у вас є додаткові кольори, які є протилежними один одному, такі як червоний і зелений або синій і помаранчевий.

Є й інші комбінації кольору, які ви можете використовувати. Тоді є вибір між теплими та холодними квітами.

Колірні схеми сайту, які допоможуть вам знайти ідеальну палітру

Макет. Друк календарів

Правильний макет також матиме велике значення. Тим, у кого менше досвіду створення ділових календарів, не варто турбуватися. Існують шаблони календаря, які можна використовувати для спрощення процесу проектування. Ці шаблони часто безкоштовні та доступні у різних форматах файлів.

Зображення. Друк календарів

Професійно зняті зображення є ідеальними, але це не те, що кожен може собі дозволити. Але це не повинно зупиняти вас від друку фотокалендарів. У вас є ще варіанти. Якщо ви хочете використовувати знімки для календаря, ви можете зробити це самостійно. Більшість сучасних фотоапаратів може робити високоякісні фотографії. Є програми, які Ви можете завантажити, щоб обрізати та змінювати фотографії. Просто переконайтеся, що ваші зображення мають високу роздільну здатність, щоб їх можна було використовувати.

Не використовуйте зображення, захищені авторським правом, оскільки їх використання може призвести до неприємностей. Якщо Вам потрібні додаткові зображення, ми пропонуємо використовувати замість них сайт стічних фотографій.

 

«АЗБУКА» — це друкарня в якій, друк та виготовлення календарів усіх видів, книг у твердій обкладинці, блокнотів, брошур – будь-якої друкованої продукції, виконується з дуже високою якістю, оскільки ми цінуємо та поважаємо клієнтів, дбаємо про збереження свого іміджу професіоналів.

 

Якість ніколи не буває випадковою; це завжди результат високого прагнення, щирих зусиль, розумного керівництва та вмілого виконання.

 

Настенный перекидной

Настінний перекидний календар

Квартальный

квартальный календарь с Вашей рекламой

Карманные

кишенькові календарі

Настольный перекидной

Офісний настільний календар на весь рік

Календарь домик

календар настільний будиночок