Найпопулярніші книги у книгарнях – книги у м'якій обкладинці. 

Книги в м'якій обкладинці не потребують представлення. Це найпопулярніший тип книг, і нас просять надрукувати найчастіше. Іноді їх називають книгами в ідеальній палітурці або в м'якій палітурці. Романи, збірки віршів, путівники, дитячі книги та автобіографії зазвичай друкуються у м'якій обкладинці.

Є багато причин, щоб роздрукувати книгу в м'якій обкладинці. Вони більш економічні, ніж у твердій обкладинці, портативніші і швидше друкуються.

Тверда обкладинка №7БЦ

Размер. Книги в мягкой обложке

Ми можемо надрукувати книги у м'якій обкладинці різних розмірів; A6, A5, A4, або нестандартний розмір на ваш вибір.

Вибраний вами розмір багато в чому залежатиме від Вашої книги. Більшість романів друкуються у форматі A5, але робочі зошити, довідники та навчальні посібники найкраще у форматі A4.

Якщо ви хочете дізнатися вартість нестандартного розміру, зв'яжіться з нами по телефону (050) 462-02-45 або електронною поштою [email protected] .

Цвет. Книги в мягкой обложке

Одне з найчастіших питань, які нам ставлять: «Чи слід мені друкувати книгу в кольорі або в чорно-білому?»

Є низка факторів, які можуть вплинути на це рішення. Якщо Ваша книга в м'якій обкладинці є простим текстом, то рішення просте. Повністю чорно-білий друк. Але якщо у вашій книзі є зображення, вам потрібно ухвалити рішення.

Чорно-білий друк дешевший за кольоровий. Але іноді зовнішній вигляд книги важливіший, ніж заощадити гроші. Якщо у Вашій книзі використовуються зображення або барвисті ілюстрації, або якщо Ви написали книгу для дітей, вони часто виглядають набагато краще в кольорі. Варто пам'ятати, що є третій варіант: кольорові вставки. Якщо ви хочете друкувати в основному в чорно-білому режимі з кількома кольоровими сторінками, ви можете заощадити чимало грошей.

Сторінки

Книги в м'якій обкладинці повинні мати мінімум 26 сторінок і максимум 600, щоб процес палітурки був ефективним. Якщо в книзі занадто мало сторінок, клей може не схоплюватися належним чином, а якщо в книзі занадто багато, то начинки можуть стати занадто важкими і зруйнувати клей.

Якщо вам потрібно надрукувати менше 26 сторінок, ми рекомендуємо нашу послугу друку каталогів на скобу .

Вам також потрібно буде вирішити, який тип паперу ви збираєтеся використати для своєї книги. Тут слід уникати двох поширених помилок. Багато людей вибирають або найтонший папір, щоб заощадити, або найдорожчий, вважаючи, що це призведе до якіснішої книги. Наша веб-сторінка, присвячена типів паперу, може допомогти вам зрозуміти різницю між кожним типом, але якщо вам потрібна порада про те, що використовувати для вашої книги, вам краще зв'язатися з нами.

Дизайн. Книги в мягкой обложке

Для підручників (де друк не покриває всі сторінки) ми рекомендуємо залишати поля не менше 15 мм (порожній простір) по всіх чотирьох краях тексту. Якщо у вашій книзі є сторінки, які друкуються по всій сторінці (без полів), ми рекомендуємо додати 5 мм за обріз. Якщо ви надаєте перевагу, щоб ми розробили для вас дизайн вашої книги, зателефонуйте нам, і ми надамо вам розцінки на дизайн або прочитайте нашу сторінку послуг дизайну .

КНИГИ ТВЕРДИЙ ПЕРЕПЛЕТ

книги в твердій палітурці

КНИГИ ПЕРЕПЛЕТ НА СКОБИ

Рекламні брошури скріплення скоба

КНИГИ ПЕРЕПЛЕТ НА ПРУЖИНУ

довідники скріплення пружина