Подарункові коробки для книг.У житті кожної людини у діяльності кожної організації є події, які хочеться виділити. І тут постає гостре питання подарунка. Як би зробити приємніше, солідніше, красивіше? Як створити додаткове враження? У цьому допоможуть подарункові коробки!

Наша друкарня займається виробництвом книг у твердій палітурці. За цей час ми навчилися робити найрізноманітніші палітурки. Ви з гордістю представите свою продукцію у цих якісних книжкових коробках!

Завжди дуже приємно подарувати книгу в твердій палітурці. А подарувати ту ж книгу в унікальній коробці — приємніше. Це створить добрий імідж Вашої книги.

Вже понад десять років ми займаємось виготовленням подарункових коробок та футлярів для книг.

Наша друкарня розробила кілька видів стандартних коробок.

Виробництво подарункових коробок з палітурного картону користується найбільшою популярністю як VIP подарунок. Процес виготовлення такого типу коробок дуже трудомісткий, поклейка здійснюється вручну, тому для їх виробництва потрібно більше часу, і вартість вища порівняно з саме збірними коробками. Але не дивлячись на терміни та вартість виготовлення, такі коробки користуються великою популярністю.

Щоб виключити помилки і не розуміння, ми намагаємося працювати за певною схемою:

  1. Попередній розрахунок вартості
  2. Оплата розробки та проектування (при індивідуальних розмірах)
  3. Твердження пробного зразка (при замовленні даної послуги)
  4. Узгодження термінів провадження
  5. Оплата 70% від вартості виробництва
  6. Виготовлення замовлення
  7. Оплата 30%
  8. Відвантаження замовлення

Мінімальне замовлення такої продукції – 100 штук. Подарункові коробки для книг