Картонні папки є невід'ємною частиною Вашого офісного канцелярського паперу, оскільки вони є першим поглядом на Вашу бізнес-ідею ще до того, як ви почали свою роботу! Правильні картонні папки  для презентацій формату А4 – це більше, ніж просто власник документів, оскільки вона втілює філософію Вашого бізнесу, а також дає потенційному партнеру уявлення про те, чим Ви займаєтесь.

Приготуйтеся до ділових зустрічей, конференцій, пропозицій та багатьох інших з папками для презентацій.

Огляд товару. Картонні папки

Представте свої корпоративні або рекламні матеріали в папках для презентацій, щоб деталі Вашої компанії були зрозумілі для всіх у повному обсязі. Ми здійснюємо друк папок на щільному, якісному картоні та можемо запропонувати матове або глянсове ламінування (з однієї або обох сторін) для додаткової міцності та довговічності. Ми пропонуємо три кишені місткістю від 0 мм до 5 мм. 0 мм вміщує до 15 сторінок стандартного паперу, 3 мм – до 25 сторінок та 5 мм – до 40 сторінок. Мінімальна кількість 300 шт, менше друкувати не рентабельно.

Папки з друкованими презентаціями доступні у форматі A4, або у форматі A5. Усі папки висікаються кишенею та отвори для візитних карток. Під час друку папок для презентацій необхідно враховувати кілька факторів.

Найкращий папір означає найкраще враження. Картонні папки 

Для папок важливо вибрати жорсткий картон. Крихкий та тонкий папір залишають погане враження про Вашу компанію, у той час як міцні папери створюють атмосферу стабільності Вашої організації.

Виберіть обробку. Друк папок, які працюють з вашим дизайном.

Оздоблення картонних папок має доповнювати Ваш дизайн таким чином, щоб підкреслити імідж компанії. Яскравий різнокольоровий дизайн для презентацій має більше характеру, коли він закінчений з глянсовою ламінацією, тоді як більш приглушений дизайн можна досягти матовою плівкою для ламінації. У будь-якому випадку покриття захистить Ваші папки і додасть привабливий естетичний блиск.  

 

 Ціни на друк. Макет папки у форматі pdf.

ЗАВАНТАЖИТИ

 

шаблон папки для висікання

шаблон папки для висікання

Ціни на папки цільовисічні. Під листи А4.

Друк/Тираж10025050010002500
4+0863510186162801787543252
4+41265013860177102182453258
Щільність паперу 350 г/кв.м. Ламінація матова/глянцева.

 

Кільця папки.