Друкарські матеріали не померли. І хоча ми на цій темі, вони не є старомодними, з'їденими міллю реліквіями. Вони залишаються одними з найефективніших маркетингових матеріалів. Наскільки ефективно ми говоримо? Пряме поштове розсилання має швидкість відгуку в 10-30 разів вище, ніж у порівнянного цифрового контенту, такого як електронна пошта.

Дизайн у темному режимі

Коли справа доходить до друкованих маркетингових матеріалів, настав час дати їм другий шанс. Читайте далі, щоб дізнатися більше про друковане маркетингове забезпечення і про те, як воно може оживити ваші маркетингові зусилля.

Друкована маркетингова застава. Друковані матеріали

Друковані маркетингові матеріали залишаються надзвичайно ефективними, іноді навіть ефективнішими, ніж цифрові альтернативи. Споживачі повідомляють, що почуваються пригніченими небажаними маркетинговими електронними листами та іншим цифровим контентом. Ці повідомлення заповнюють поштові скриньки, роблячи їх менш сприйнятливими до цифрового маркетингу. Тому не дивно, що ці ж споживачі виявляються сприйнятливими до прямої поштової розсилки, що доставляється набагато менш насиченим каналом.

Поліграфія для туризму Друкарня Азбука.

Які друковані маркетингові матеріали найефективніші, коли йдеться про генерацію та конверсію лідів? Давайте подивимося на нашу п'ятірку улюблених друкованих матеріалів:

1. Брошури. Друковані матеріали

Як і всі друковані ЗМІ, брошури мають серйозну стійкість. Більш того, ваш відділ продажів подякує вам за їх друк. Вони дають людям щось, за що вони тримаються, тим самим зберігаючи ваші продукти та послуги на висоті.

2. Інфографіка

Хоча поширення інфографіки в Інтернеті зараз модне, не зупиняйтеся на досягнутому. Роздрукована інфографіка може бути привабливою і дуже привабливою. Ви можете використовувати їх як плакати або роздавати їх потенційним клієнтам після великих продажів.

3. Візитні картки. Друковані матеріали

В той час, як деякі види друкованих матеріалів в останні роки відмовилися від використання, візитні картки залишаються сильними суперниками. Вони відмінно підходять для створення мереж та обміну інформацією, і у вас є більше варіантів дизайну, ніж будь-коли раніше.

Читайте також:  Локус контролю - значення, типи та приклади

4. Інструкції

Друковані інструкції, як і раніше, набагато простіше у використанні. Вам не потрібно турбуватися про прокручування планшета або іншого електронного пристрою та необхідність постійно розблокувати екран. Крім того, ви тримаєте руки вільними для виконання поставленого завдання.

5. Листівка. Друковані матеріали

На відміну від брошури, яка включає огляд того, що робить ваша компанія, один лист фокусується на одну послугу або продукт, який ви пропонуєте. Тим не менш, один лист, як і раніше, виявляється таким же корисним для вашої команди продажів, як брошура. Дізнайтеся більше про те, як покращити візуальні ефекти та збільшити продажі.

Буклет для моди індустрії.

Друк та маркетинг: чудова дружба

Незважаючи на цифрове століття, друковані матеріали залишаються частиною людського досвіду, що вкорінилася. Ми писали та друкували на папері протягом тисячоліть, і читання зі сторінки залишається приємним, тактильним досвідом. Це також із витримкою. Ось чому багато людей все ще воліють книги та журнали Kindles та Nooks. Саме тому люди продовжують робити нотатки від руки на зборах та роздавати роздавальні матеріали під час презентацій. Друковані матеріали

Хоча сьогодні середньостатистичний американець бачить мільйони речей щодня на своїх екранах, вони мають справу зі значно меншою кількістю друкованого забезпечення. В результаті брошура або роздатковий матеріал, який можуть зберігати клієнти, «відчувається» більш цінною та особливою.

Маркетингові матеріали Друковані матеріали

 

Чому вам потрібні друковані маркетингові матеріали

Друковані маркетингові матеріали показують оточуючим, що ви пройшли зайву милю, коли справа доходить до створення незабутнього враження. Ви витратили час та зусилля на професійну презентацію та залишили цей образ позаду. Насправді маркетологи називають друковані матеріали «відстаючими». Це «відставання» не тільки допомагає вам залишатися в курсі потенційних клієнтів, а й розширює вашу присутність.

Читайте також:  Закупівельний центр – визначення та значення

Перед замовленням друкованого матеріалу важливо виконати певні кроки. Ці кроки складаються з вибору правильних кольорів, забезпечення правильного розміру сторінок публікації та вибору правильного шрифту. Ці кроки необхідні для того, щоб ваші друковані матеріали виглядали так, як ви хочете.

Виберіть свою колірну модель на ранній стадії:

Перш ніж ви і ваш принтер витратите час на розробку публікації, важливо вирішити, чи ви хочете роздрукувати публікацію в кольорі. Якщо ви вирішили друкувати на високоякісному цифровому кольоровому принтері, вам не потрібно турбуватися про колір. Однак, якщо ви вирішите надрукувати свою публікацію на офсетній машині, у вас буде кілька варіантів кольору на вибір.

Переконайтеся, що ваші сторінки публікації мають правильний розмір. Друковані матеріали

Перед тим, як створити публікацію, яку потрібно роздрукувати, краще вирішити, який розмір ви плануєте отримати; проконсультуйтеся з комерційною службою друку для цього.

Уникайте використання синтетичних стилів шрифтів:

Гарнітури зазвичай розробляються з використанням різних шрифтів для представлення змін гарнітури. Більшість настільних принтерів виробляють ці стилі синтетичних шрифтів, як і очікувалося, але високопродуктивні пристрої друку, такі як установники зображень, цього не роблять. Переконайтеся, що у вас немає синтетичних стилів шрифтів у вашій публікації, коли ви передаєте їх на свій комерційний принтер.

Різниця між RGB та CMYK. Друковані матеріали

Якщо ви друкуєте в рекламному агентстві, ви можете зіткнутися з деякими абревіатурами, які вам не зрозумілі. Для кольорових елементів ви побачите два загальні акроніми: RGB і CMYK. Якщо ви не знайомі з цими термінами, продовжуйте читати, щоб дізнатися більше про різницю між ними.

Червоний, зелений та синій

RGB означає червоний, зелений та синій. Ви дізнаєтесь їх як основні кольори. Це також колірна комбінація, що найчастіше використовується в комп'ютерних моніторах, сканерах та цифрових камерах. Ці кольори іноді називають адитивною моделлю, тому що ви можете комбінувати ці кольори різною мірою, щоб отримати всі інші кольори, які ми бачимо. Коли ви поєднуєте всі три кольори, вони створюють білий колір.

Читайте також:  Дизайн у стилі модерн: мистецтво та дизайн для людей

Блакитний, пурпурний, жовтий та чорний. Друковані матеріали

CMYK означає блакитний, пурпуровий, жовтий та чорний, і зазвичай використовується для друку. При використанні моделі CMYK чотири кольори використовуються в різній кількості для створення інших кольорів. При поєднанні всі кольори стають чорними, а не білими, як RGB. Ця колірна схема не включає білий колір, оскільки передбачається, що папір, на якому він друкується, є білим. Якщо ви візьмете лупу в брошуру, ви помітите, що зображення насправді складається з крихітних точок, які розтягнуті або зближені, щоб отримати потрібні кольори.

Який використати?

Коли ви намагаєтеся вибрати між двома системами кольоровості, важливо пам'ятати, що жоден з них не може ідеально відтворити всі кольори, які ми бачимо у природі. Однак у більшості випадків, якщо ви друкуєте щось на папері, наприклад, інформаційний бюлетень, брошуру або візитну картку, ви захочете використовувати CMYK. З іншого боку, якщо ваш проект буде видно тільки на екрані, можна використовувати RGB.

Ваш помічник у бізнесі рекламно-поліграфічна компанія “AZBOOKA