Подарункові коробки надає товару привабливий зовнішній вигляд та сприяє просуванню на ринку. Завдяки правильно підібраним елементам оформлення будь-який, навіть найскромніший подарунок набуде особливої цінності та неповторної чарівності.

 Елітна упаковка

Елітна упаковка найчастіше використовується як тара для дорогої алкогольної продукції, ювелірних та парфумерно-косметичних виробів, кондитерських наборів.

Така упаковка виготовляється з картону та дизайнерського паперу. При виготовленні можуть застосовуватися різні технології, включаючи лакування, ламінування, фольгою тиснення, конгревне тиснення . Як додаткові прикраси можуть використовуватися декоративні стрічки, банти, блискітки, стрази.

 

 

Подарункові коробки.

Фахівці друкарні АЗБУКА мають великий позитивний досвід виготовлення подарункових коробок різноманітних форм та моделей. У нас ви зможете зробити замовлення дрібним та великим оптом. Тираж визначається з урахуванням ваших побажань та фінансових можливостей.

Подарункові коробки є своєрідною оправою подарунка.

Друкарня АЗБУКА володіє грамотними, талановитими спеціалістами та оснащена необхідним комплектом сучасного обладнання для виготовлення упаковки будь-якого ступеня складності.

ТИСНЕННЯ ФОЛЬГОЮ

Круглі коробки, тубуси

Коробки кришка-дно