Подарунковий сертифікат на видання книги. Є безліч відмінних варіантів подарунків до свята письменникам. На думку приходять блокноти, ручки та книги. Але якщо ви хочете вийти за рамки базового та дати улюбленому письменнику каталізатор у їхній творчості, подумайте: Подарунковий сертифікат на видання книги . Їх можна обміняти на будь-які редакційні послуги та будь-який з наших пакетів виготовлення книг.

Літній розпродаж. Як оформити?

Прочитайте нашу сторінку : Друк книг

Підвищуйте рівень свого друга-письменника. Подарунковий сертифікат на видання книги.

Ваш друг письменник може завжди мріяв видати свої рукописи, але ніяк не міг. Тепер у нього є друзі, які зможуть це зробити. Друкарня АЗБУКА – може допомогти письменникам стати кращими. Ми працюємо, щоб допомогти кожному письменнику, підберемо папір, плетіння, формат. Зробимо верстку сторінок та дизайн обкладинки.

подарунковий сертифікат на видання книги. ПодарунокУніверсальний варіант.

Оскільки цілі та уявлення кожного письменника різні, це може бути важко. Друзі чи члени сім'ї не знають, що б допомогло письменникові зробити письмову подорож незвичною. З подарунковою карткою вони можуть самі вирішити, що буде найціннішим! Якими б не були цілі Вашого письменника, Азбука може допомогти їм у їхньому шляху.

Спеціально для видання книги ми пропонуємо:

  • Палітурка - тверда, м'яка.
  • Папір-офсетний, крейдований, дизайнерський.
  • Друк – кольоровий, чорно-білий.
  • Подарунковий футляр або коробки.
  • Присвоєння ISBN та УДК номер для книги.
  • Мінімальний наклад 50 штук.

 

Видавництво Азбука

Читайте також:  Фанфіки. Написання фанфіків: посібник для початківців