Підкасти для веб-дизайнерів - чудовий спосіб бути в курсі новин індустрії веб-дизайну, дізнаватися щось нове або слухати щось веселе. Підкасти стають все більш популярними, тому існує досить великий вибір, що охоплює безліч тем, що стосуються індустрії веб-дизайну.

Підкасти для веб-дизайнерів

Якщо ви хочете послухати щось проникливе та надихаюче у своїй повсякденній поїздці на роботу або поділитися знаннями під час простою, цей список стане чудовою відправною точкою для пошуку відповідного подкасту для веб-дизайну.

01. Олекса Стоп

Алекса Стоп Підкасти для веб-дизайнерів

У цьому подкасті генеральні директори з технологій Джим Боуз та Роберт Белгрейв досліджують, як технології змінюють наше життя. Епізоди досліджують такі теми, як обчислювальна творчість, штучний інтелект і чому нам потрібно черпати натхнення у піратів, якщо хочемо побудувати краще суспільство (епізод 12). У кожному випуску до пари приєднується спеціальний гість з індустрії, який ділиться своїми думками та думками на тему.

02. Магазин ток-шоу

ток-шоу у магазині

Сотні випусків онлайн – і новий, що додається щотижня – ви обов'язково знайдете щось, що стоїть на ток-шоу Дейва Руперта та Кріса Койєра. Охоплюючи всілякі теми зі світу зовнішнього веб-дизайну, розробки та інтерфейсу користувача, а також приваблює безліч досвідчених гостей, важливо прислухатися, якщо ви хочете бути в курсі останніх веб-технологій.

0 twit

This Week in Tech

На конференції Лео Лапорта This Week in Tech збираються провідні технічні експерти для обговорення за круглим столом основних тенденцій у світі технологій. Це відмінний спосіб бути в курсі того, що відбувається, і більшого значення новин, з якими ви можете зіткнутися. Є й відеоверсія, якщо ви бажаєте побачити особи виступаючих. Підкасти для веб-дизайнерів

04. JavaScript Jabber  Підкасти для веб-дизайнерів

 JavaScript Jabber Підкасти для веб-дизайнерів

Якщо вам не подобається JavaScript, тримайтеся подалі від JavaScript Jabber, тому що це майже все, що стосується цього подкасту. Якщо, з іншого боку, ви живете і дихайте JavaScript, то на вас чекає задоволення: щотижня свіжі обговорення, що охоплюють JavaScript, фронтенд-розробку, спільноту, кар'єру та фреймворки.

05. Подкаст про адаптивному веб-дизайн

Підкасти про веб-дизайн: RWD

Цей подкаст з адаптивного веб-дизайну завершився у березні 2018 року. Тим не менш, є ще 157 епізодів, вартих уваги. У кожному епізоді обізнані Карен МакГрейн та Ітан Маркотт беруть інтерв'ю у людей, які роблять адаптивний редизайн.

06. Підкаст RWD  Підкасти для веб-дизайнерів

Підкасти для веб-дизайнерів: підкаст про адаптивний дизайн

Подкаст Джастіна Ейвері, в якому розглядаються останні розробки в галузі адаптивного веб-дизайну, від сервіс-воркерів до PWA та AMP. Ейвері також бере інтерв'ю у деяких з найкращих імен у бізнесі про їхній досвід.

07. Чай для розробників  Підкасти для веб-дизайнерів

підкаст для розробників

Developer Tea – 10-хвилинний подкаст для розробників. Він спроектований як висококонцентрований, короткий, часто повторюваний подкаст спеціально для розробників, які люблять навчатися під час перерв на чай (або каву). Ці міні-подкасти присвячені галузевим та кар'єрним темам, а також питанням розвитку.

08. Радіо CodePen

підкаст радіо codepen

Цей подкаст досліджує всі тонкощі ведення бізнесу веб-програмного забезпечення та обіцяє розповісти як про погане, так і про потворне, а також про хороше. Його ведуть співзасновники CodePen Кріс Койєр, Алекс Васкес та Тім Сабат. Підкасти для веб-дизайнерів

09. Виставка бізнесології .

Підкасти про веб-дизайн: бізнес-шоу

Виставка Businessology Show проводиться Джейсоном Блумером та досліджує бізнес дизайну та дизайн бізнесу. У ньому ви дізнаєтеся про все, що ви, можливо, хотіли б знати про бізнес, від цінності SEO до того, як швидко масштабуватися, до порад щодо створення команди та фрілансерів.

10. Історії даних  Підкасти для веб-дизайнерів

Підкасти для веб-дизайнерів : Історії даних

Data Stories - це нерегулярний подкаст про візуалізації даних, який ведуть провідні світові експерти Енріко Бертіні та Мортіс Стефанер. «Іноді обговорення має академічний характер, але іноді вони експериментують за участю аудиторії», – коментує розробник програмного забезпечення Брайан Суду. «У кожному епізоді є безліч знань. Якщо ви захоплюєтеся даними, інфографікою, розповіддями історій, журналістикою та роботою з даними, вам потрібно дослухатися».

11. 99% невидимий Підкасти для веб-дизайнерів

Підкасти про веб-дизайн: 99% невидимі

99% Invisible – це «всі думки, які входять до того, про що ми не замислюємося, – непомічену архітектуру та дизайн, які формують наш світ». Кожна серія триває близько 15-20 хвилин, що дозволяє легко вписатися в подорож або коротку прогулянку.

«Якість продукції та історії завжди приголомшливі», – говорить Брайан Суду. «Якщо ви орієнтуєтеся на деталі, цей подкаст фокусується на 99% роботи, яка пішла на те, чого ви навіть не помічаєте. Для будь-якого дизайнера, архітектора чи новатора прослуховування має бути обов'язковим!

12. Виставка “Велика павутина”

Цей відзначений нагородами подкаст містить все, що важливо в Інтернеті, і веде Джеффрі Зельдман. Серед спеціальних гостей – Дженн Сіммонс, Кевін М. Хоффман, Енді Бадд та Рейчел Неборс.

13. UX-шоу Boagworld  Підкасти для веб-дизайнерів

 boagworld Підкасти для веб-дизайнерів

Відзначений нагородами подкаст Boagworld претендує на звання найтривалішого подкасту за веб-дизайном. Щочетверга до ведучих Пол Боаг і Маркус Ліллінгтон приєднуються різні гості, які обговорюють теми, які дозволяють дизайнерам, розробникам та власникам веб-сайтів вивчати теми, пов'язані з цифровою стратегією, дизайном послуг та UX. Як мовиться на веб-сайті, подкаст "веселий, інформативний і типово британський!"

14. CTRL + НАТИСНЕННЯ

CTRL + CLICK CAST подкаст

Раніше подкаст ExpressionEngine, CTRL + CLICK CAST називав себе вашими веб-інспекторами. Цей подкаст, організований Леа Алькантара та Емілі Льюїс, покликаний навчити та надихати, і пишається тим, що в ньому представлені різні голоси з усієї веб-індустрії.

15. М'яке божевілля  Підкасти для веб-дизайнерів

The Gently Mad – це шоу-інтерв'ю про те, що рухає нами як творцями та пов'язує нас як людей. Щотижня приймаючий Адам Кларк та гості вивчають історії, досвід та ідеї чудових людей, які роблять приголомшливі речі.

Ваш помічник у бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

Читайте також:  Друк змінних даних