POS системи для більшості людей безумовно є Square.

Дні традиційних касових апаратів давно позаду. Сучасні POS-рішення є гнучкими та пропонують широкий спектр технічних функцій.

Це момент, коли вам платять за обмін товарів чи послуг. Таким чином, ви хочете, щоб транзакція принесла користь клієнту, і в той же час максимально спростила процес для вашого бізнесу. Є сотні різних систем POS.

 

Як створити веб-сайт?

Можливості POS-систем сьогодні видаються безмежними. Вони можуть відстежити будь-що, від ваших найбільш продаваних продуктів до найпродуктивніших співробітників і всього, що між ними.

Незалежно від того, чи хочете ви оновити наявне у вас програмне забезпечення для POS або купити нову систему для точок продажу для свого стартапу, цей посібник допоможе вам знайти найкращий варіант.

Цінність системи торгових точок. POS системи

Краще ПЗ для POS робить більше, ніж просто обробляє платежі. Ці системи дозволяють управляти всім вашим бізнесом.

Системи точок продажу допомагають відстежувати товарні запаси, аналізувати важливі показники продажу та керувати своїми співробітниками.

Ви можете знайти POS-сервіс, який інтегрується з програмами лояльності клієнтів та інструментами поштового маркетингу.

POS-системи можуть синхронізуватися з вашими обліковими системами, платіжними системами, мобільними пристроями та платформами електронної комерції.

Відмінне POS-рішення не тільки покращить ваш бізнес, а й покращить загальну якість обслуговування клієнтів.

Правильне програмне забезпечення для POS може прискорити процес продажу у магазині, усунути ручні завдання та підвищити точність ваших звітів.

8 найкращих POS-систем

На ринку сьогодні точно не бракує POS-рішень. Широкий вибір варіантів може призвести до звуження ваших можливостей.

На щастя, я зробив всю важку роботу та важку роботу для вас. Зрештою, насправді є лише вісім POS-рішень, які я рекомендую рекомендувати. Я покажу вам найкращі з них, їх основні характеристики, варіанти ціноутворення та вкажу на можливі недоліки. Системи додрукарської підготовки

Деякі з цих рішень є галузевими або відрізняються однією функцією від іншої. Але, незалежно від вашої ситуації, я впевнений, що ви можете знайти те, що вам потрібно, в нашому списку нижче.

Square. POS системи

Площа POS системи

Площа POS охоплює країну. Цей глобальний бренд, здається, є найпоширенішою та загальновизнаною POS-системою у місцях роздрібної торгівлі, де я роблю більшість особистих покупок.

Це тому, що програмне забезпечення Square POS дуже гнучке. Ви можете перетворити власні пристрої на систему POS без необхідності купувати додаткове обладнання.

Якщо ви хочете отримати обладнання безпосередньо від Square, у вас є безліч варіантів вибору:

 • Квадратний регістр
 • Square Reader для безконтактних та чіпових платежів
 • Square Reader для магнітної стрічки
 • Квадратний стенд для безконтактних та чіпових.
 • Квадратний термінал

Все залежить від типу вашого бізнесу. Для кав'ярень або бутіків магазинів одягу, реєстратор та стійка терміналу були б найкращими варіантами. Але для прийому платежів на ходу ви можете перетворити свій смартфон на POS-рішення за допомогою Square Reader for magstripe.

Універсальність робить Square найпопулярнішим вибором для власників малого бізнесу. Square працює як процесор кредитних карток, тому вам не потрібно інтегрувати стороннє рішення для прийому платежів.

Квадрат також відомий його прямими та прозорими цінами. Програмне забезпечення на 100% безкоштовно для завантаження та використання. Ви не платитимете ні прихованих витрат, ні щомісячних платежів. Незалежно від того, скільки продажів ви обробляєте, ваша єдина вартість – швидкість транзакції.

Квадрат коштує 2,61 TP2T + $ 0,10 за транзакцію.

Варто зазначити, що Square насправді пропонує знижки для великих підприємств. Якщо ви обробляєте понад 250 тисяч доларів на рік за середнього розміру замовлення більше 15 доларів, ви можете зв'язатися з їхнім відділом продажу для індивідуального рішення.

Square надає аналітику та звітність у режимі реального часу. З цим POS-рішенням вам також легко переглядати, керувати, відстежувати, редагувати та оновлювати інвентар. Square створює профілі клієнтів, щоб ви могли краще керувати своїми клієнтами.

Одним із потенційних недоліків Square є надто швидке масштабування. Деякі користувачі скаржаться, що їх облікові записи були припинені для великих обсягів транзакцій, оскільки в системі передбачені протоколи безпеки для захисту від шахрайських платежів.

Квадрат – найкраща загальна система POS сьогодні. Я б порекомендував його підприємцям, власникам малого бізнесу та навіть середнім та великим компаніям.


Shopify. POS системи

Shopify POS системи

Shopify – найкраща платформа електронної комерції на ринку сьогодні. Якщо ви зараз використовуєте Shopify для продажу через Інтернет або плануєте розширити свої роздрібні магазини в області електронної комерції, я настійно рекомендую систему Shopify POS .

З Shopify POS, ви можете керувати всіма вашими в магазині та онлайн-продажами в одному місці. Це набагато простіше, ніж використовувати окремі рішення.

Ваш інвентар оновлюється і управляється в режимі реального часу в кількох місцях для інтернет-продажу та особистих продажів. Ви також можете керувати переміщеннями між розташуваннями та використовувати Shopify для прогнозування запасів.

Shopify спрощує створення лояльності за допомогою профілів та інструментів для створення програм лояльності клієнтів.

Уникайте довгих черг із Shopify POS, приймаючи платежі з будь-якої точки магазину.

Оскільки ваше рішення для електронної комерції і всередині магазину буде пов'язане з Shopify POS, клієнти матимуть можливість повернути або обміняти онлайн-купівлю у місцевому магазині.

Shopify POS безкоштовно включається до щомісячної вартості вашого плану Shopify. Ви платитимете лише за збори за обробку.

Базовий Shopify - $ 29 на місяць

 • 2,7% для особистих транзакцій
 • 2 штатні рахунки
Читайте також:  Як розпочати малий бізнес? і швидко зростати

Shopify – $ 79 на місяць

 • 2,5% для особистих транзакцій
 • 5 штатних рахунків
 • Необмежені POS-коди співробітників
 • 1-5 магазинів

Просунутий Shopify – $ 299 на місяць

 • 2,4% для особистих транзакцій
 • 15 штатних рахунків
 • Необмежені POS-коди співробітників
 • До 8 магазинів

Для онлайн-продажів із десятками реальних магазинів вам потрібно знайти щось просунуте, ніж Shopify. Але Shopify ідеально підходить для простих налаштувань та продажів одразу як онлайн, так і особисто з кількох звичайних магазинів.

Якщо ви зараз використовуєте Shopify для продажу через Інтернет, то використання Shopify POS для транзакцій в магазині не становить жодної складності. Я також порекомендував Shopify. Якщо ви шукаєте нову POS-систему та хочете запустити новий інтернет-магазин.


QuickBooks. POS системи

 

QuickBooks є лідером у галузі бухгалтерських рішень для малого бізнесу. Проте компанія також пропонує відмінну систему POS, про яку більшість людей не знають.

Деякі POS-програми пропонують інші інтеграції для синхронізації з бухгалтерським програмним забезпеченням. Але, як і слід було очікувати, сумісність між QuickBooks POS та обліковими записами QuickBooks краща, ніж будь-яка з цих інтеграцій.

Так що, якщо ви зараз використовуєте QuickBooks і хочете купити нову систему POS, це обов'язково має бути на вашому радарі.

Перевага використання однієї і тієї ж компанії для POS та бухгалтерського програмного забезпечення полягає в тому, що ваша аналітика та аналітичні дані будуть надзвичайно точними. Використання QuickBooks POS може зрештою покращити ваш бухгалтерський процес та бухгалтерію.

Ціни на QuickBooks POS трохи унікальні, порівняно з іншими опціями в нашому списку. Замість місячної чи річної ставки, це разова покупка.

 • Базовий – 1200 доларів
 • Pro – 1700 доларів
 • Мульти-магазин – $ 1900

Примітка: все обладнання POS продається окремо. 

Є плюси та мінуси цієї цінової структури. Це висока первісна вартість, але вона може заощадити гроші в довгостроковій перспективі, якщо ви плануєте використовувати її деякий час. Недоліком є те, що оновлення не просто. Якщо ви почали з базового програмного забезпечення та хотіли придбати Multi-Store через рік, вам доведеться купувати новий пакет окремо. POS системи

Загалом система QuickBooks POS є гідним автономним продуктом. У ньому є всі основи, які вам знадобляться для обробки транзакцій особисто. Але я б порекомендував його лише тим із вас, хто хоче найкращої інтеграції з бухгалтерським програмним забезпеченням QuickBooks. Система POS має свої обмеження.


ShopKeep

ShopKeep POS

ShopKeep - це ще одне POS-рішення, яке ідеально підходить для власників малого бізнесу. Це чудово підходить для тих, хто відноситься до категорії швидкого обслуговування або роздрібної торгівлі, хоча вони також пропонують рішення для ресторанів.

Найкраща частина ShopKeep – це його простота. Якщо у вас є персонал з частковою зайнятістю або висока плинність кадрів, у вас не буде проблем із навчанням нових співробітників використання цього програмного забезпечення.

ShopKeep пропонує індивідуальний процес реєстрації, включаючи індивідуальні налаштування POS.

Програмне забезпечення призначене для прискорення процесу оформлення замовлення, автоматизації монотонних бізнес-завдань та створення вашої компанії для довгострокового успіху. POS системи

Ви також отримаєте доступ до мобільного додатку ShopKeep, де ви можете переглядати інформацію про продаж, інвентар та дані в режимі реального часу з будь-якої точки світу. Це дозволяє стежити за своїм бізнесом, навіть якщо ви фізично не знаходитесь на місці.

ShopKeep має виняткову підтримку, 24/7/365.

Недоліком ShopKeep є те, що ціни не такі прозорі. Все налаштовано для вашого бізнесу на основі необхідних вам функцій, надбудов та апаратного забезпечення. Тому вам потрібно зв'язатися з їхнім відділом продажів, щоб попросити розцінки.

Ви будете доплачувати за кожен додатковий регістр, а також інші функції, такі як подарункові карти або сторонні інтеграції.

Як і Square, ShopKeep також є платіжним процесором. Хоча, як і плани POS, ці ціни також не дуже прозорі. Ціни засновані на обсязі та продажах.

Унікальною перевагою ShopKeep є те, що компанія надає капітал підприємствам, які шукають кредити. Ця програма просування коштів для компаній дозволяє компаніям отримати кредит в обмін на процент від продажу по кредитній картці.


Revel. POS системи

Revel POS

Revel пропонує POS-системи для роздрібної торгівлі, ресторанів, барів та підприємств швидкого обслуговування. Revel – це гібрид POS, який використовує комбінацію хмари та локальної мережі для зберігання інформації. Це дозволяє обробляти транзакції, навіть якщо ви втратите з'єднання.

Якщо ви власник малого бізнесу з кількома офісами, Revel має централізовану систему управління, яка стандартизує все на кожному сайті.

Revel має широкий вибір апаратних опцій, які ви можете вибрати, залежно від типу вашого бізнесу та макета вашого магазину:

 • Apple iPad
 • підставки для iPad
 • Кіоски самообслуговування
 • Сканери штрих-коду
 • Принтери
 • Платіжні пристрої
 • мереж
 • Касова скринька і до

В той час, як інші представлені на ринку POS-системи заохочують використання власних пристроїв, Revel наполегливо рекомендує купувати обладнання безпосередньо у них, щоб все пройшло гладко. Тож це буде додана вартість. POS системи

Говорячи про ціну, програмне забезпечення Revel POS коштує від 99 доларів на місяць за термінал. Це трохи дорожче, ніж конкуренти, особливо для власника малого бізнесу. Встановлення та підключення розпочинається з $ 649. Зв'яжіться з їхнім відділом продажів для уточнення вартості обробки.

Контракти на програмне забезпечення Revel POS оплачуються щорічно, при цьому потрібний мінімальний контракт на 3 роки. Таким чином, у вас не буде можливості змінити чи скасувати в короткостроковій перспективі.

Читайте також:  Сенсорний маркетинг. Як розпочати в електронній торгівлі?

Високі ціни на Revel виправдані, якщо ви плануєте скористатися їхніми функціями CRM. Вони пропонують інструменти для аналізу клієнтів, сегментування клієнтів, підключення до маркетингових кампаній, управління зустрічами та багато іншого.

Ця система є однією з найкращих на ринку з точки зору управління програмами лояльності клієнтів із вашого програмного забезпечення POS.

Якщо ви можете дозволити собі високі щомісячні тарифи, плату за встановлення та обладнання, Revel пропонує POS-системи корпоративного рівня для малих підприємств. Але ціна не може бути проігнорована, особливо для 3-річного контракту.


VEND. POS системи

VEND.

На відміну від інших POS-систем, представлених сьогодні на ринку, Vend є виключно POS-рішенням виключно на основі хмари. Вони не пропонують ніякого розгортання сервера на місці, що відмінно підходить для власників малого бізнесу, хоча великі компанії вважають це трохи обмежуючим.

Перевага тут полягає у кросплатформовій узгодженості. Система виглядає однаково на зовнішньому інтерфейсі, незалежно від обладнання, що використовується.

Vend трохи відрізняється від інших POS-рішень у нашому списку. Вони не продають обладнання та не обробляють платежі.

Натомість вам доведеться використовувати Vend для інтеграції зі сторонніми рішеннями для таких речей, як обробка платежів або інші потреби. Але вигода тут у простоті програмного забезпечення. POS системи

Венд призначений для невеликих рітейлерів. Це не зроблено для барів, ресторанів чи продовольчих вантажівок.

Ось огляд планів POS Vend та ціни:

 • Lite - 119 доларів на місяць (або 99 доларів на рік)
 • Pro - 159 доларів на місяць (або 129 доларів на рік)

План Lite має щомісячний ліміт обороту $ 20 000. Якщо ви перевищите цей ліміт тричі за 12 місяців, ви будете переведені на Pro-план.

Обидва Lite та Pro поставляються лише з одним регістром. Вартість додаткових реєстрів складає 59 доларів на місяць або 49 доларів на місяць за річного плану.

Vend Pro пропонує додаткові функції, такі як розширена аналітика та звітність, подарункові карти, рекламні акції, канали електронної комерції, управління роздрібною торгівлею з кількох точок та доступ до API. POS системи

Більші компанії можуть запросити індивідуальне рішення з Vend Enterprise. Це йде з виділеним менеджером облікового запису і адаптацією, що настроюється. Але якщо ви переростете план Pro, я подивився б в іншому місці програмне забезпечення для POS.

Vend ідеально підходить для невеликих роздрібних магазинів із одним регістром. Ви не зобов'язані купувати дороге обладнання, а система проста у використанні. Спробуйте Vend безкоштовно із 14-денною пробною версією.


TouchBistro

Touch Bistro

Як випливає з назви, TouchBistro є рішенням POS для конкретної галузі. Вони пропонують інструменти для ресторанів, барів, клубів, фургонів з їжею, пивоварних заводів, а також підприємств швидкого харчування та напоїв.

Деякі з основних функцій TouchBistro включають:

 • Замовлення столика
 • Звітність та аналітика
 • Управління таблицями
 • Процес оплати
 • Управління персоналом
 • CRM
 • Управління меню
 • Управління запасами

TouchBistro – це рішення «все в одному», яке дозволяє налаштувати кіоски для самостійного замовлення, систему кухонного дисплея та дисплеї, орієнтовані на клієнта. По суті це все, що вам потрібно в системі POS, якщо ви працюєте у сфері громадського харчування. POS системи

Ви навіть можете інтегрувати свої POS із онлайн-замовлення. Оформити бронювання, настроїти програму лояльності клієнтів; TouchBistro робить все це.

З TouchBistro у вас є можливість використовувати власне обладнання та просто купити програмне забезпечення. Крім того, ви можете зв'язати програмне та апаратне забезпечення з вашим планом. Давайте подивимося на кожний варіант.

Соло – 1 ліцензія

 • Тільки програмне забезпечення – $ 69 на місяць
 • Комплект програмного та апаратного забезпечення – $ 105 на місяць

Подвійна – 2 ліцензії

 • Тільки програмне забезпечення – $ 129 на місяць
 • Комплект програмного та апаратного забезпечення – $ 209 на місяць

Команда – до 5 ліцензій

 • Тільки програмне забезпечення – $ 249 на місяць
 • Комплект програмного та апаратного забезпечення – $ 359 на місяць

Необмежено – 6+ ліцензій

 • Тільки програмне забезпечення – $ 399 на місяць
 • Комплект програмного та апаратного забезпечення – $ 539 на місяць

Примітка: всі плани сплачуються щорічно.

TouchBistro має цілодобову підтримку клієнтів за телефоном та електронною поштою. Вони також пропонують послуги для великих операцій. Їхній персонал складається зі справжніх менеджерів громадського харчування, серверів та власників. Таким чином, вони точно знають, як вирішувати ваші потреби та проблеми. POS системи

Хоча TouchBistro є практичною рекомендацією для програмного забезпечення POS для ресторанів, є кілька речей, які слід пам'ятати, перш ніж почати.

Система не повністю заснована на хмарі, тому вам потрібно буде запустити її у локальній мережі. Так що це не найкраще рішення для тих, хто працює з нестабільним або ненадійним підключенням до Інтернету. TouchBistro працює на основі інфраструктури Apple. Якщо вам потрібна система Android або Windows POS, це не найкращий вибір для вашого ресторану.


Lightspeed. POS системи

 Lightspeed

Lightspeed – менш відома система POS у порівнянні з іншими опціями у нашому списку. Але з урахуванням сказаного, це один із найкращих у галузі з погляду управління запасами.

Компанія пропонує POS-рішення для підприємств роздрібної торгівлі та ресторанів. Але для цього огляду я збираюся зосередитися на роздрібній системі POS. Якщо ви маєте ресторан, використовуйте TouchBistro.

Система інвентаризації Lightspeed дозволяє економити час завдяки централізованим каталогам закупівель, які інтегровані в програмне забезпечення POS. Ви можете продавати в пачках та керувати кількома варіантами продукту, а також.

Читайте також:  Самоконтроль. Навички самоконтролю та як їх покращити

Відстежуйте питомі витрати, отримуйте сповіщення про товари, яких мало в наявності, і навіть продавайте товари, які відсутні на складі, які будуть виконані після прибуття. POS системи

Lightspeed ідеально підходить, якщо у вашій торговій точці потрібні спеціальні запити, такі як нестандартні елементи, робочі завдання, відкладені замовлення та замовлення на покупку. Ви можете задовольнити всі ці вимоги безпосередньо у вашому магазині POS.

Це робить його популярним серед власників малого бізнесу у таких категоріях:

 • Магазини велосипедів
 • Ювелірні магазини
 • Гольф обладнання
 • Зоотовари
 • Домашній декор
 • Спортивні товари
 • одяг

Ви можете використовувати Lightspeed зі своїм власним обладнанням з будь-якого пристрою незалежно від операційної системи. Lightspeed POS дозволяє налаштувати профілі клієнтів для історії покупок і вартості протягом життя. Ви також можете поділити ваших клієнтів на різні категорії.

Існує п'ять різних цінових категорій, залежно від обсягу вашої операції:

 • Базовий - 79 доларів на місяць (69 доларів на рік)
 • Стартер - 119 доларів на місяць (99 доларів на рік)
 • Стандартний - 139 доларів на місяць (119 доларів на рік)
 • Advanced - 189 доларів на місяць (169 доларів на рік)
 • Pro - 259 доларів на місяць (229 доларів на рік)

Інтеграція електронної комерції починається з початкового рівня, а можливість підключення вашого бухгалтерського програмного забезпечення починається зі стандартного плану.

Для програм лояльності клієнтів необхідно перейти на розширений пакет. Аналітика доступна лише для Lightspeed Pro.

Додаткові регістри можуть бути додані за $ 29 на місяць кожен. Ви також можете використовувати Lightspeed як платіжний процесор. Вони стягують 2,61 TP2T плюс $ 0,10 за транзакцію. POS системи

Найбільший недолік Lightspeed полягає в тому, що він не має стільки інтеграцій обробки платежів, як деякі інші опції у нашому списку. Це може бути навмисним, тому вони можуть переконати вас використовувати їх систему обробки.


Як знайти найкращу систему POS

Що робить чудову систему POS?

Коли ви оцінюєте потенційні варіанти, потрібно шукати певні чинники. Це та сама методологія, яку я використовував, коли писав це керівництво. Я поясню кожну функцію і чому це важливо.

Процес оплати

Насамперед ваша система POS повинна обробляти платежі. Деякі варіанти мають вбудовані процесори оплати, а інші мають сторонні інтеграції.

Отже, якщо ви зараз використовуєте платіжний процесор і не хочете перемикатися, обов'язково виберіть систему POS, яка може інтегруватися з цією компанією.

Можливості електронної комерції/POS системи

Якщо ви продаєте онлайн або плануєте продавати онлайн, слід шукати систему POS, яка інтегрується з вашим інтернет-магазином. В іншому випадку ви можете зіткнутися з проблемами з такими речами, як керування запасами.

Для тих, хто зараз просто продає в магазині, але планує вийти на ринок електронної комерції, я б порекомендував універсальне рішення, таке як Shopify. Shopify POS є безкоштовним із будь-яким планом електронної комерції Shopify.

Налаштування та простота використання

Найкращі системи POS мають простий процес налаштування. Дехто навіть не вимагає жодних апаратних покупок. Це так само просто, як інсталяція програмного забезпечення на власний пристрій.

Інші рішення вимагають придбання обладнання безпосередньо через них. Ці настройки зазвичай складніші, але не завжди складніші.

Після того, як ваш POS запущений та працює, дуже важливо, щоб це рішення було легко використовувати вашим співробітникам. Якщо ви працюєте в ресторанній або роздрібній торгівлі, є велика ймовірність, що у вас багато працівників, зайнятих неповний робочий день, і ви маєте високу плинність кадрів. Тому навчання та щоденне використання програмного забезпечення POS має бути максимально простим.

Управління запасами. POS системи

Більшість POS-рішень пропонують деяку форму управління запасами. Деякі плани кращі за інші. Можливо, вам доведеться оновити свій план, щоб отримати всі переваги відстеження запасів.

Якщо у вас є лише одне місце розташування, і ви не продаєте через Інтернет, ця функція може бути не така важлива для вашого бізнесу. Але для тих з вас, у кого ширші можливості, правильне керування запасами є обов'язковим.

Апаратні засоби

Ви хочете використовувати власне обладнання або купити обладнання при купівлі програмного забезпечення для POS?

Є багато факторів, які впливають на це рішення. Ціна може бути одним із них, але це не завжди так. Апаратне забезпечення може вплинути на простоту використання, про яке ми вже говорили.

Тип обладнання, яке ви використовуєте, також буде залежати від типу вашого бізнесу. Наприклад, якщо ви керуєте кафе, вам, ймовірно, знадобиться POS-термінал, орієнтований на клієнта, за прилавком. Але інші торгові точки можуть віддати перевагу мобільному POS для використання співробітниками на підлозі.

Промисловість та тип бізнесу. POS системи

Деякі рішення POS є галузевими. Наприклад, TouchBistro – найкращий вибір для підприємств у сфері громадського харчування. Lightspeed є найкращим для замовлень користувача.

Розмір вашого бізнесу також має значення під час вибору системи POS. Якщо у вас є лише одна невелика торгова точка з одним регістром, Vend буде найкращим вибором для вас. Але якщо ви хочете масштабувати з декількома регістрами та декількома розташуваннями, вам краще використовувати таке рішення, як Square.

Висновок

Вибір правильного програмного забезпечення для POS має вирішальне значення для успіху вашого бізнесу. Ці сучасні рішення роблять набагато більше ніж просто обробляють платежі.

Яка система POS найкраща? Це залежить від того, що ви шукаєте. Друкарня Азбука