Робота з дому може бути складною, особливо для команд, які не звикли працювати віддалено. Але з правильними інструментами та мисленням ви можете змусити його працювати. Тут ми зібрали найкращу роботу від домашніх хаків, щоб зробити вашу роботу вдома більш керованою та ефективною.

Велика автономія та гнучкий графік можуть стати чудовою нагодою. Але відволікання уваги та менший контроль можуть знизити продуктивність, якщо ви не обережні. Сидіння будинку один цілий день може також негативно позначитися на вашому фізичному та психічному здоров'ї.

Таким чином, незалежно від того, чи є ви фрілансером або власником малого бізнесу, дуже важливо дотримуватися деяких простих стратегій для створення продуктивного робочого середовища. Ці хакі, інструменти та стратегії можуть допомогти вам підтримувати працездатність.

1. Призначте робоче місце. Робота з дому.

Робота з дому. Ізометричні ілюстрації з ноутбуком, електронна пошта, документи та телефон, з'єднані лініями.

Ключовим компонентом успішної роботи вдома є виділене робоче місце. Будь то запасна кімната, переобладнаний гараж, юрта або підвісне гніздо, позначте конкретне місце для роботи.

Вам потрібно створити середовище для себе, яке створює відчуття, що ви залишаєте особистий час та вводите робочий час.
- Кріс Сгротт-Уїдлтон, консультант з продуктивності у Вірджинії

Туго на місці? Навіть якщо ви живете у маленькій квартирі з іншими людьми, важливо виділяти місце для роботи. Ви можете підняти ліжко і додати стіл під ним, знайти кутовий стіл, який підходить вам за розміром, або навіть налаштувати робочий простір наприкінці обіднього столу, у передпокої чи шафі.

В ідеалі, знайти місце біля вікна.

Що б ви не робили, намагайтеся не працювати з ліжка чи дивана. Ці місця мають бути зарезервовані для відпочинку. Ваш розум пов'язує різні середовища з різними речами, і якщо вони заплуталися, це може зіпсувати вам сон уночі та продуктивність протягом дня.

2. Оптимізуйте свій робочий простір. Робота з дому.

Ілюстрація жінки, що працюють на стіл з міхур думки робота з дому.

Тримайте ваше робоче місце у чистоті та без перешкод. В опитуванні, проведеному OfficeMax, 77% респондентів заявили, що безлад погіршує їхню продуктивність, і більше половини опитаних сказали, що це також негативно впливає на їхній рівень мотивації та настрій.

Ваша продуктивність збігається з робочим простором. Коли він організований та точний, у вас є мислення та мотивація для роботи.
– Дженні Деде, віце-президент з підбору персоналу для Adecco

Як тільки він стане вільним від зайвих перешкод, оптимізуйте свій простір, додавши рослини з повітряною фільтрацією, музичний програвач. Робота з дому.

Найголовніше, отримати стіл або стіл з потрібною висотою та підходяще крісло з гарною підтримкою спини. Або подумайте про використання столу або м'яча для сидіння. Це зробить роботу набагато комфортнішою та допоможе уникнути болів у спині. Ви можете легко виготовити свій робочий стіл, поклавши картонну коробку на стіл, щоб підняти клавіатуру до ідеальної висоти.

Уникайте зберігання холодильника, закусок або хворих напоїв у межах легкої досяжності. Натомість тримайте велику пляшку з водою поруч і доливайте її хоча б один раз, переважно двічі на день.

3. Дотримуйтесь встановленого графіка та створіть рутину. Робота з дому.

Як тільки ваш робочий простір буде готовим, встановіть послідовну процедуру. Звичайно, однією з переваг роботи вдома є можливість працювати, коли ви хочете, але це не означає, що ви повинні це робити. Наявність структурованого графіка допомагає підвищити продуктивність. Це також значно спрощує розподіл роботи та особистого часу.

жінка працює за ноутбуком з чашкою чаю поруч із нею робота з дому.

 

Зверніть увагу, в який час ви найбільш продуктивні, і на цьому грунтуйте свій графік. Немає необхідності змушувати себе ставати ранковою людиною, якщо ви почуваєтеся більш продуктивною вночі.

Читайте також:  Ідеї дизайну веб-сайту готелю, щоб подарувати гостям незабутній прийом

Щоб почати свій робочий день, непогано б підготуватися так, якби ви прямували до офісу. Так що вилазьте зі своїх піжам, чистіть зуби, приймайте душ і одягайтеся, щоб дати зрозуміти мозку, що настав час починати день і працювати.

Складіть розклад, ґрунтуючись на видах роботи та місцезнаходження ваших клієнтів або колег. Якщо ви працюєте в компанії у своєму часовому поясі, плануйте свій робочий день у неробочий час. З іншого боку, якщо ви фрілансер, який працює з клієнтами в різних часових поясах і країнах, вам може знадобитися планувати більш короткі відрізки часу протягом дня, а не один великий 8-годинний блок. Коли це можливо, призначайте час, який збігається з вашими колегами та клієнтами на щоденній чи щотижневій основі.

Доктор К. Андерс Ерікссон, професор психології в Університеті штату Флорида, виявив, що найкращі виконавці зазвичай працюють безперервно, не більше 90 хвилин за один раз.

4. Робіть перерви та рухайтеся! Робота з дому.

Доктор Ерікссон та його колеги також виявили, що зупинка кожні 90 хвилин оновлює ваш рівень енергії та готує вас до наступного завдання з новим поглядом. Під час цих перерв ви можете встати, потягнутися та зайнятися легкими фізичними вправами, наповнити пляшку водою, вийти на вулицю, подихати свіжим повітрям, з'їсти корисну закуску та повернутись освіженим.

Співробітники, які роблять перерву кожні 90 хвилин, відзначають на 30 відсотків вищий рівень уваги. Вони також повідомляють про майже на 50% більшу здатність мислити творчо і про 46% більш високий рівень здоров'я та благополуччя.
– Тоні Шварц, генеральний директор енергетичного проекту

мінімалістичний синій дизайн обкладинки книги Робота з дому.

 

Сидіти весь день погано тобі. Деякі дослідження показують, що кожну годину сидячої діяльності може фактично знизити очікувану тривалість вашого життя більш ніж на 20 хвилин, що є досить дивовижною статистикою для розгляду. Подумайте про те, щоб отримати постійний стіл або еліптичну машину під столом.

Найголовніше, стояти принаймні раз на годину і робити перерви для помірної активності протягом дня. Розтягуйтесь, гуляйте, поливайте рослини, прибирайте в офісі або проводьте час, граючи зі своїми дітьми – все, що вам підходить. Робота з дому.

У недавньому епізоді «Знаменитого шоу» Дін Бохарі ще більше вивчив важливість цих «ритуалів оновлення». Дін зазначив: «Кожного разу, коли ви можете відключитися протягом короткого періоду часу, це дозволяє вашому розуму просто омолодитися та оновитися. Коли ви зможете дати собі це, а потім повернутися до свого виділеного часу зосередження… ви виявите, що насправді ви продуктивніші».

Є багато додатків, які можуть допомогти з розслабленням та балансом. Ця програма для iOS від The Huffington Post допомагає створити здоровий баланс між вашим повсякденним життям та роботою. Або спробуйте програму для медитації, наприклад, Insight Timer або Headspace. Щоб приємно провести домашню сесію йоги, загляньте на канал YouTube «Йога з Адрієною».

5. Встановіть межі. Робота з дому.

Особливо, коли ви працюєте з дому з дітьми чи іншими членами сім'ї чи сусідами по квартирі, дуже важливо встановити межі та щоб усі поважали їх.

шрифт каліграфії: «роби справу, яка має значення» Робота з дому.

 

Нехай всі знають, коли ви плануєте працювати і коли ви можете або не можете бути стурбовані. Якщо на вашому робочому місці є двері, закрийте їх. Щоб подати сигнал, коли ви не хочете, щоб вас турбували, найпростіше рішення – зробити знак "не турбувати", щоб висіти на ваших дверях.

Якщо у вас є діти і вам потрібен спосіб показати їм, що ви працюєте, надягніть бейсбольну кепку (= свою «мислячу кепку») або покладіть опудало на стіл або ручку, щоб ваші діти знали, що ви «на роботі» і повинні бути стурбовані лише у надзвичайних ситуаціях.

Читайте також:  Професійні візитки: відповіді на всі ваші запитання

Якщо у вас є діти, можливо неймовірно складно піклуватися про них і одночасно виконувати роботу. Для батьків з дітьми вдома це може допомогти спланувати робочий час відповідно до графіка ваших дітей та часу сну.

Але навіть якщо ви самі вдома, межі важливі й у цифрових просторах. Вкажіть, коли ви доступні для чату або відеодзвінка, а коли ні. Якщо ви використовуєте такий інструмент, як Slack, гарною допомогою буде встановити свій статус Slack на «зайнятий», коли ви глибоко в проекті, просто щоб ваші колеги знали, не порушувати ваш потік. Робота з дому.

І пам'ятайте, що кордони мають поширюватись і на ваш вільний час. Не повертайтеся до відповідей на робочі запитання у неробочий час. Отже, відключіть усі повідомлення та закрийте програми обміну повідомленнями та електронної пошти наприкінці робочого дня, щоб ви могли фактично призначити роботу робочого часу.

6. Уникайте відволікання та зволікання

Відволікання – вбивця продуктивності. Але, працюючи з дому, ви стикаєтеся з безліччю нових факторів, що відволікають, яких слід уникати.

Ілюстрація людини, що працює за столом на острові з акулою позаду нього

Кордони, про які ми говорили раніше, можуть допомогти мінімізувати відволікаючі фактори. Розглядайте перевірку своєї електронної пошти лише у встановлений час. Не залишайте програму обміну повідомленнями або електронну пошту відкритою, тому що, як тільки ви побачите нові повідомлення, я гарантую, що ви захочете їх перевірити. Це може легко призвести до того, що ви проведете цілий день, граючи в наздоганяння і постійно переходячи від одного запиту до іншого, не маючи змоги зосередитися на своїх пріоритетах. Робота з дому.

Мій злом номер один – відключити push-сповіщення та звуки на комп'ютері та телефоні. Всі ці маленькі звуки та спливаючі вікна можуть здатися не надто відволікаючими, але вони відволікають вашу увагу на секунду, і цього достатньо, щоб втратити фокус. Це може допомогти вимкнути ваш телефон або помістити його в іншу кімнату - якщо вам це не потрібно для роботи, в цьому випадку просто відключіть ваші програми для соціальних мереж.

Якщо ваше робоче середовище шумне, навушники з шумом придушенням можуть забезпечити миттєвий спокій і зосередженість.

Існує безліч додатків, які можуть допомогти уникнути відволікаючих факторів. Якщо ви не довіряєте цим сайтам, використовуйте програму, таку як Freedom або Limit, щоб заблокувати їх.

Брудне робоче місце також може відволікати, тому постарайтеся, щоб ваше оточення було без перешкод. Якщо ви відчуваєте, що брудна посуд у раковині відволікає вас занадто сильно, щоб щось зробити, продовжуйте мити їх. Якщо ви не можете працювати у захаращеній кімнаті, зробіть прибирання. Але будьте обережні, щоб не виявитися втягнутим у непотрібну домашню роботу, яка може легко перетворитися на зволікання.

7. Будьте готові до резервних копій

Ілюстрація людини, що працює на екрані з навушниками

 

Вираз «Ви ніколи не знаєте, може вдарити блискавка», справді вдарив мене по будинку одного разу, близько трьох років тому, коли блискавка буквально вразила мій дім. Мій ноутбук та роутер були повністю смажені. Я втратив усю свою роботу і мав замінити всю мою систему. Робота з дому.

Якщо ви працюєте в Інтернеті, часто створюйте резервні копії своєї роботи і, якщо це можливо, зберігайте файли у хмарі . Перевіряйте все своє обладнання щотижня та дізнайтеся, як виконувати основний ремонт та усунення несправностей самостійно. Таким чином, ви можете вирішити прості проблеми на льоту, щоб допомогти вам протягом дня, якщо є проблема.

Читайте також:  Сколько времени на написание книги ?

Якщо ваш бюджет дозволяє, мати резервне обладнання та послуги, у тому числі:

  • Додатковий ноутбук чи робочий стіл
  • Бездротові та фіксовані інтернет-з'єднання
  • Хмарне сховище та рішення для резервного копіювання (Dropbox, GoogleDrive, Backblaze)
  • Мобільні, VoIP («голос по IP», як Skype) та послуги стаціонарного телефонного зв'язку
  • Резервний акумулятор або ДБЖ (джерело безперебійного живлення)

8. Спілкуйтеся з командою. Робота з дому.

Комунікація є основою віддалених команд, тому не нехтуйте нею.

При спілкуванні письмово обов'язково ретельно формулюйте свої повідомлення. Додайте більше контексту, поясніть речі ретельніше і подумайте, як ваше повідомлення може звучати для іншої людини. Навмисно використовуйте дружній тон у своїх повідомленнях, який може мати велике значення для покращення всього обміну.

Ілюстрація жінки, представляючи інформацію роботу

 

Коли ми не звикли до дистанційного спілкування, легко виникає непорозуміння. Ось чому так важливо чітко спілкуватись. Наприклад, завершіть свої дзвінки або електронні листи з короткою інформацією про те, що ви плануєте робити далі, або про те, які висновки та висновки зустрічі, просто щоб усі були на одній сторінці.

Коли ви стрибаєте на дзвінки або віртуальні зустрічі, використовуйте відео. Це допомагає вам відчувати себе більш пов'язаним один з одним, коли ви можете бачити обличчя інших людей, і вони можуть бачити ваші. Робота з дому.

Крім того, залиште більше місця для запитань та коментарів. У конференц-зв'язку ви повинні дозволити затримку звуку, щоб люди могли увімкнути звук своїх пристроїв. Тож дайте людям більше часу для відповіді. Задаючи комусь питання, ведіть з його ім'ям, щоб вони знали, що ви розмовляєте з ним безпосередньо, і можуть одразу ж уважніше слухати. Розглянемо різницю: "Гей, Пол, питання до тебе: можеш розповісти мені більше про цілі проекту?" vs. «Не могли б ви розповісти мені більше про цілі проекту, Пол?».

І не забудьте також поділитися кумедними речами та особистими анекдотами, щоб підняти настрій та підтримати командний дух.

9. Залишайтеся у соцмережах. Робота з дому.

Ілюстрація людей, які працюють разом

 

Коли ви працюєте з дому, ви щодня зустрічаєтеся та спілкуєтеся з меншою кількістю людей. Це змушує багатьох віддалених працівників почуватися ізольованими, що може спричинити занепокоєння і навіть депресію.

Після того, як ви знайдете свою канавку та встановили режим, яким ви задоволені, не забувайте підтримувати зв'язок зі своїми друзями та колегами. Ви повинні виділити час для особистого спілкування, плануючи телефонні дзвінки чи відеочати. Знайдіть час для розмов, щоб тримати вас у здоровому глузді і відчувати зв'язок. На щастя для нас, ми живемо за часів, коли доступні технології дозволяють легко залишатися на зв'язку з іншими.

Роби те, що працює для тебе. Робота з дому.

Віддалена робота змінила природу робочого середовища, і, як соціолог та бізнес стверджують плюси та мінуси та вплив, який вона надає на суспільство та бізнес-спільноту, все більше людей воліють працювати там, де вони хочуть, коли вони хочуть. Якщо ви один із тих людей, зробіть ваше здоров'я (і розсудливість) пріоритетом, щоб робота вдома працювала для вас.

Ваш помічник у бізнесі рекламно-поліграфічна компанія “AZBOOKA