Ранжування SEO.

У міру розвитку технологій та онлайн-активності вам доводиться постійно переоцінювати свої методи SEO. Ми визначили 10 найважливіших факторів ранжування SEO , щоб показати вам, які кроки необхідно зробити, щоб оптимізувати свій сайт і залучити більше трафіку.

8 найкращих безкоштовних API Shortener короткий URL 

URL-адреса

Ваші URL будуть одними з ранніх і найбільш інформативних сигналів, які люди будуть використовувати, щоб дізнатися про вашу сторінку. Структуруючи ваші URLи певним чином, ви можете фактично показати користувачам, чого очікувати, коли вони натискають на нього. Ваш URL повинен чітко відображати ієрархію інформації на сторінках. Це також дозволяє пошуковим роботам Google точно розуміти, що знаходиться на вашій сторінці, і визначати їхню відповідність запиту.

Оптимізація зображення. Ранжування SEO

Зображення мають вирішальне значення для виконання будь-якої стратегії SEO. І щоб змусити їх працювати на вашу користь, ви не можете зупинитись на додаванні фотографій на свої сторінки. Кожна частина ваших зображень має бути оптимізована для вашого SEO, включаючи відповідний текст.

Alt text або alt tag – це опис, доданий до вашого зображення. Це найбільш корисно, якщо ваш користувач не може завантажити або побачити вашу фотографію. Це може статися, якщо відвідувач вашого сайту має порушення зору або якщо його пристрій не завантажує зображення. Додавання альтернативного тексту забезпечує доступність та ясність для всіх ваших користувачів, тому ви ефективно доносите всю свою інформацію, незважаючи на їхню здатність візуально сприймати все це.

Ви також повинні включити точні заголовки та підписи до своїх зображень, та переконайтеся, що вони знаходяться у правильному контексті на вашій сторінці. Це підвищує корисність та корисність ваших зображень, що призводить до підвищення задоволеності користувачів та збільшення трафіку.

Шрифт для пакування

Комплексний зміст. Ранжування SEO

Не так багато змінилося у сфері контенту у сфері SEO. Зрештою, користувачі не приходять на ваш сайт, щоб переглянути красиву картинку або прочитати вашу сторінку про мене. Їм допомагає корисний, цікавий контент, який дає їм необхідні рішення. Перевершити конкурентів з вашим контентом, і ви будете на крок попереду з самого початку.

Читайте також:  Терміни маркетингу

Це означає написання копій, створення відеороликів, у тому числі красивих зображень та відповіді на запитання, які задає ваша аудиторія. Але це також означає оновлення контенту, який є вже на вашому сайті, а також створення нового повноформатного контенту, щоб він залишався актуальним і точним. Ранжування SEO

Альтернатива Google Analytics

Створення посилань

Створення внутрішніх та зовнішніх посилань – один із найкращих способів показати Google та його користувачам, що ви є законним брендом, уповноваженим надавати реальні рішення. Існує два типи посилань: внутрішні та зовнішні (також звані вхідними або зворотними посиланнями).

  • Внутрішні посилання поєднують внутрішні сторінки одного домену або сайту. Якщо все зроблено природним чином, сканери Google визнають, що сторінка важлива, і матимуть тенденцію оцінювати її вище.
  • Зовнішні посилання, з іншого боку, є посиланнями на одному веб-сайті, які ведуть користувачів на інший.

Думайте про зворотні посилання як маркер репутації. Чим більше за інших брендів визнають, що ви законні і хочете приєднатися до вас, тим більше зворотних посилань ви отримаєте. Хоча створення внутрішніх посилань на вашому власному сайті досить просто, складання посилань з іншими сайтами потребує роботи. Ви повинні створити щось чудове, змусити інші сайти помітити те, що ви створили, і зазвичай вам також потрібно зв'язати ці сайти. Це може здатися великою справою, але зрештою зворотні посилання з авторитетних та шанованих сайтів тільки принесуть більше трафіку на ваші сторінки.

Посібник з AdSense

Макет сторінки. Ранжування SEO

Ви хочете, щоб ваші сторінки були зручні для читання та корисні для ваших користувачів. Це тому, що як тільки вони потрапляють на вашу сторінку, у вас є кілька секунд – якщо так довго – зв'язати їх, і тоді ви дійсно повинні утримувати їхню увагу. І поки ви форматуєте свої сторінки, уникайте неприємної кількості реклами. Це відволікає і дратує, і якщо зробити це погано, розміщення реклами може дійсно позбавити вас контенту, який ви дійсно хочете, щоб люди помітили.

Читайте також:  Дизайн візуалізації даних. 25 порад

Архітектура сайту

Одночасно з макетом сторінки оптимізується архітектура вашого сайту. Ваш сайт має бути зручним для відвідувачів і легко читатися пошуковими роботами Google. Якщо щось із цього блокується структурою вашого сайту, ви можете попрощатися зі своїм високим рейтингом.

Хороше практичне правило – забезпечити доступ до кожної сторінки вашого сайту в три кліки. Також важливо, щоб ви створили мапу сайту. Це дає Google план вашого сайту і показує саме те, що у вас є на ваших сторінках, і дозволяє користувачам швидко знайти те, що вони шукають.

Швидкість сторінки. Ранжування SEO

Швидкість сторінки не тільки зручна для ваших користувачів, але є одним з факторів офіційного рейтингу Google. Як зазначалося раніше, у вас є мілісекунди для захоплення вашої аудиторії, перш ніж вони закриють вкладку вашої сторінки і повернуться до Google, щоб знайти когось ще, хто зможе допомогти їм швидше, ніж ви. Маючи це на увазі, ви повинні забезпечити максимальну швидкість завантаження ваших сторінок та їх контенту. PageSpeed ​​Insights від Google - Відмінний інструмент для оцінки вашої швидкості; Потім він дає пропозиції, щоб зробити ваші сторінки швидше.

Оптимізація для голосового пошуку

Siri, Alexa, Google Home: у нас є голосовий пошук у наших будинках, машинах та руках, куди б ми не йшли. Це означає, що користувачі роблять запити скрізь, що є гарною новиною для вас, якщо ви оптимізує свої сторінки для голосового пошуку. Щоб зробити ваш контент доступнішим для пошуку, коли користувач ввів усний запит, ви повинні використовувати розмовну мову для свого контенту. Пишіть так, щоб люди говорили, націлювалися на ключові фрази довгого хвоста і навіть включали слова-заповнювачі, такі як з'єднання, в цільові ключові слова.

Читайте також:  Лайф-коуч. 10 якостей чудового тренера

Мобільний дружній. Ранжування SEO

У 2020 році ви могли б подумати, що це буде легко, але ми все ще стикаємося з сайтами, які не оптимізовані для мобільних користувачів. Всі статистичні дані в книзі (або, скажімо так, онлайн) показують постійно зростаючу роль мобільних пристроїв у пошуку Google. Якщо ваш сайт не призначений як для користувачів настільних, так і для мобільних пристроїв, ви пропускаєте більшу частину трафіку Google, який може і має бути спрямований прямо на вас!

Користувальницький досвід

Цей момент – найневизначеніший з десяти, але він також є одним із найважливіших. Користувач король у SEO. Кожен ваш вибір повинен переконати Google в тому, що ви, як ніхто інший, збираєтеся надати своїм користувачам винятковий досвід. Весь ваш сайт побудований навколо приємного Google, вся місія якого задовольняє їх користувачів. Тому створіть сайт, створений для задоволення забаганок, потреб та бажань ваших користувачів. Якщо користувач задоволений, Google щасливий, це означає, що ви будете задоволені своїм рейтингом.

Висновок

SEO зараз важливіше, ніж будь-коли, і ця модель буде лише продовжуватися. Якщо ви звернете увагу на ці десять важливих факторів ранжирування і структуруєте свої зусилля SEO навколо них, ви побачите кращий рейтинг і більше трафіку в 2020 році.

Ваш помічник у бізнесі рекламно-поліграфічна компанія “AZBOOKA