Розмір обкладинки книги дуже важливий при виданні книги “ЗУСТРІЧАЮТЬ З ОБЛАДЖЕННЯ”.

Формати файлів обкладинки 

Наш кращий формат для обкладинок книг – готовий до друку PDF-файл:

Прочитайте нашу статтю: Формати файлів

  • один файл (див. схеми компонування нижче)
  • зі вбудованими шрифтами та зображеннями (файли зображень повинні бути не менше 300 точок на дюйм і зберігатися як CMYK – див. нижче)

Не надсилайте нам оригінальні файли, створені в Adobe InDesign, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator або QuarkXPress. Їх потрібно експортувати або зберігати як готові до друку PDF-файли.

Зверніть увагу, що наші цифрові машини використовують іншу технологію порівняно з домашніми та офісними кольоровими принтерами та комп'ютерними моніторами. Їх не слід використовувати для перевірки обкладинок, оскільки вони не будуть точно відображати те, що буде надруковано. Якщо на обкладинці є кольори Pantone, Ви повинні надіслати зразок відповідного кольору (навіть якщо ми надрукували його раніше). Однак більшість, але не всі кольори доступні за допомогою CMYK, тому, якщо ми не зможемо порівняти ваш колір, ми повідомимо вас перед друком.

Індекс УДК. Авторський знак.

Розмір обкладинки книги плетіння термобіндер:

Розмір обкладинки книги має бути того ж розміру, що й розмір внутрішньої сторінки (обрізання) плюс 3 мм поля. На екрані Ваш файл повинен виглядати так, як показано нижче, тобто зі зворотним боком, корінцем і лицьовою стороною пліч-о-пліч:

розміри обкладинки книги для м'якої палітурки

розміри обкладинки книги для м'якої палітурки

ШИРИНА ОБЛАЖКИ = 3 мм під обріз + ширина задньої сторінки + ширина корінця + ширина передньої сторінки + 3 мм під обріз.

ШИРИНА КОРІНЬКА. Будь ласка, зв'яжіться з нами, і ми розрахуємо ширину корінця для вас.

Отже, якщо ваша книга формату A5 зі 140 сторінками і, скажімо, із шириною корінця 8 мм (на основі офсетного паперу 80 г/м2), ширина обкладинки буде: 3+148+8+148+3=310 мм.

Висота обкладинки = 3 мм під обріз + висота сторінки + 3 мм за обріз. Отже, якщо ваша книга формату A5, висота обкладинки буде: 3+210+3=216 мм.

ШТРИХ КОД. Якщо ми виробляємо та вставляємо штрих-код від вашого імені, будь ласка, залиште на звороті біле поле шириною приблизно 35 мм та висотою 25 мм, щоб вказати, де його розмістити.

SPOT UV Необхідно налаштувати як окремий PDF-файл від основної обкладинки та поставляти у 100% чорному кольорі. Цей файл повинен містити лише ті області, до яких потрібно застосувати точковий УФ-фільтр. Розмір обкладинки книги

Прочитайте сторінку:  КНИГИ М'ЯКИЙ ПЕРЕПЛЕТ

Розмір суперобкладинки у твердій обкладинці. 

Суперобкладинка має бути того ж розміру, що і розмір внутрішньої сторінки (обрізки), плюс задня та передня заслінки, а також допуски за обріз та картон, які ми вказали у макеті нижче. На екрані ваш файл повинен виглядати так, як показано нижче, тобто особа, оборот, корінцем, переднім та переднім клапаном поруч:

розміри суперобкладинки книги

розміри суперобкладинки книги

ШИРИНА КОРІНЬКА. Зв'яжіться з нами і ми розрахуємо ширину для Вас. Будь ласка, не використовуйте калькулятор ширини корінця іншої друкарні, оскільки їх виробничі допуски можуть відрізнятися.

ШТРИХ КОД. Якщо ми виробляємо та вставляємо штрих-код від вашого імені, будь ласка, залиште на звороті біле поле шириною приблизно 35 мм та висотою 25 мм, щоб вказати, де його слід розмістити.

Розмір обкладинки книги у твердій обкладинці.

Розмір обкладинки книги в твердій обкладинці повинен бути того ж розміру, що й розмір сторінки, плюс у загальній 20 мм, щоб ми могли скласти оболонку навколо палітурного картону. На екрані ваш файл повинен виглядати так, як показано нижче, тобто зі зворотною стороною, корінцем і лицьовою стороною пліч-о-пліч:

розміри обкладинки книги для твердої палітурки

розміри обкладинки книги для твердої палітурки

Отже, якщо Ваша книга формату A5 зі 140 сторінками і, скажімо, із шириною корінця 8 мм (на основі офсетного паперу 80 г/м2), то ширина обкладинки буде:
20+3+148+16+148+3+20=358 мм.

ВИСОТА   = 20 мм для згину + висота сторінки + 20 мм для згину
Таким чином, якщо ваша книга була формату A5, то висота PPC буде: 20+210+20=250 мм.

ШТРИХ КОД. Якщо ми виробляємо та вставляємо штрих-код від вашого імені, будь ласка, залиште на звороті біле поле шириною приблизно 35 мм та висотою 25 мм, щоб вказати, де його розмістити.

Друк книг. Тверда обкладинка

Друкарня Азбука