Розвиток себе.

 

1. Прочитайте, що ви хочете покращити. Розвитку себе

Ви хочете покращити певну навичку? Прочитайте про це. Будьте медитативнішими? Прочитайте книги, де це докладно пояснюється. Хочете бути продуктивнішим? Спонтанно? Вихідний? Впевнений? Всі ці тематичні області охоплюються книгами за книгами, які ви можете вивчати – і читаючи про це ви завжди будете в курсі.

 
 
 

2. Знайдіть наставника. Розвитку себе

Наставником може бути будь-який, від однолітка, який знає те, чого ви не знаєте, і який ви хочете вчитися, аж до набагато досвідченішої людини, яка готова взяти вас під своє крило (в обмін на вашу роботу до певної міри за або з ними ). Наставництво – безумовно найшвидший спосіб навчання.

3. Розмірковуйте наприкінці кожного дня.

Якщо ви дійсно хочете серйозно ставитися до саморозвитку (а не просто знаєте, говорити про це), вам потрібно постійно знати, як ви можете стати краще. І єдиний спосіб дізнатися, як стати краще, – це подумати та запитати себе, де і як вам ще потрібно попрацювати.

4. Створіть строгий режим занять. Розвитку себе

Результати визначають ваші звички, а чи не навпаки. Ви не можете прожити одне життя і чекати, що одного прекрасного дня буде інший. Ви повинні створити повсякденні звички, які дозволять змінити те, що ви хочете змінити.

5. Знайдіть інших, з якими можна підштовхнути вас та з якими можна тренуватися.

Саморозвиток – це не просто гра сама. Фактично, найкращий саморозвиток відбувається з іншими тією чи іншою мірою. Проводьте час з людьми, які працюють над такими ж речами, як і ви, і ви виявите, що росте разом із ними швидше, ніж якби ви намагалися робити це поодинці.

Читайте також:  Бюджетування знизу вгору - визначення, переваги, недоліки та поради

6. Створіть систему винагороди/покарання. Розвитку себе

Це необхідно людям, яким необхідно позбутися шкідливих звичок. Іноді нагорода (або покарання) визначає різницю між негайними та швидкими змінами та поточними швидкоплинними обіцянками.

7. Будьте чесні із собою.

Жодні розмови про це ніколи не викличуть справжніх змін. Це найскладніша частина людей. Набагато простіше купити книгу про саморозвиток, носити її з собою і сказати: «Я працюю над тим, щоб бути більш уважним», постійно залишаючись на телефоні, щоб написати друзям про те, як ви намагаєтеся бути більш уважним. . Ви повинні бути чесними із самим собою. Ви самі собі суддя.

8. Знайдіть зразки для наслідування, на які ви можете дорівнювати. Розвитку себе

Знову ж таки, саморозвиток непросто, тому корисно мати можливість шукати в інших натхнення, мотивацію або навіть щоденні нагадування про те, як ви можете продовжувати рухатися вперед у своїй подорожі.

9. Вимірюйте свій прогрес.

Один із моїх наставників навчив мене: «Якщо ви не можете виміряти це, не робіть цього». Мені знадобилося багато часу, щоб зрозуміти, що це означає. Незалежно від того, наскільки неземним є те, над чим ви хочете працювати, ви повинні знайти спосіб виміряти свій прогрес. Це єдиний спосіб дізнатися, чи ви рухаєтеся в правильному напрямку - і коли / де потрібно повернутися в міру просування.

10. Послідовність – ключ до успіху. Розвитку себе

Саморозвиток не відбувається відразу. Це відбувається повільно та усвідомлено. Послідовність – це те, що створює справді значні зміни – і те, що робить цей процес таким важким для людей. Справа не в тому, що ви ковтаєте пігулки і все готове. Ви не робите цього один раз, і ви виправлені. Саморозвиток – це щоденна практика та спосіб життя.

Читайте також:  Нестандартне упакування. Як уникнути помилок?

Абетка