Хештег у Instagram.

Чи знаєте ви, що пост в Instagram мати хоча б один хештег. У середньому приваблює на 12,6% більше, ніж пост без хештегів?

Хештеги потужні. Вони можуть допомогти вашим постам досягти цільової аудиторії, залучити послідовників у вашій ніші, підвищити залученість і виробити більш позитивний і відомий імідж бренду.

Хештеги можуть підняти ваш бізнес на нову висоту, але якщо вони використовуються занадто часто або без чіткої стратегії, вони стають безглуздими і неефективними, наприклад: #happy #superhappy #ecstatic #jumpingforjoy #whatsanothersynonym.

Ми хочемо, щоб пости Instagram вашого бізнесу отримували оптимальну взаємодію, тому в 2018 році ми зібрали вичерпний посібник із використання хештегів Instagram. З цим керівництвом ви не просто залучите передплатників, а й залучите потрібних передплатників.

Автоматизація Instagram. Боти Instagram.

Чому хештег в Instagram важливий?

Хештегі – це, по суті, процес сортування у Instagram. З близько 95 мільйонів фотографій розміщені на Instagram кожен день, це важко для Instagram , щоб ефективно доставити потрібний контент із потрібними людьми. Хештеги допомагають відкрити вашу посаду користувачам, найбільш зацікавленим у його перегляді.

Krystal Gillespie, менеджер спільноти HubSpot у соціальних мережах, пояснює важливість хештегів наступним чином: «Хештеги схожі на вирву. Наприклад, #marketing є неймовірно широким і приваблює всі типи повідомлень. Ми виявили, що #digitalmarketing або #marketingmotivation дають нам більш конкретний, цільовий охоплення. Аудиторія, яка шукає ці хештеги, також намагається звузити свій пошук до того, що ми пропонуємо, пов'язані з маркетингом, тому ми насправді залучаємо більше потрібних людей».

По суті, хештеги є найкращим способом класифікації ваших повідомлень. Вони допомагають вам досягти цільової аудиторії, і, що важливіше, вони допомагають вашій цільовій аудиторії знайти вас. Ці користувачі з більшою ймовірністю взаємодіятимуть з вашим постом, тому що ваш пост – саме те, що він хотів.

Як використати Instagram для розвитку свого бізнесу?

Додавання одного з найпопулярніших хештегів Instagram до вашого повідомлення не обов'язково означає, що ви побачите більше взаємодії. Оскільки наведені вище хештеги дуже популярні, вони використовуються мільйонами людей, тому ваш пост, швидше за все, буде прихований конкурентами. Важливо звузити тему хештега, але ми повернемося до цього далі.

Ось деякі з найкращих хештегів Instagram

Як використовувати кольори в маркетингу та рекламі

1. #love

Користувачі Instagram будують свої фотогалереї на добрих почуттях. З цієї причини хештег #love завжди присутній поряд з фотографіями друзів, сім'ї, відпустки та красивих краєвидів.

2. #instagood. Хештег у Instagram

Поява цього хештега навіяна обліковим записом Instagram @instagood, який шукає в спільноті Instagram відмінні фотографії та відео, які просто занадто #instagood, щоб ними не ділитися. Додайте цей хештег до свого контенту, щоб отримати шанс на повторне розміщення.

3. #style

З цим хештегом пов'язано понад 400 мільйонів повідомлень, що робить його одним із найпопулярніших тегів у 2019 році. Він використовується для чудово відредагованих фотографій одягу, відпустки, предметів розкоші та всього, що виглядає естетично. Позначте #style на одязі або новому продукті, і користувачі Instagram, які бажають додати гламуру в своє життя, знайдуть вас.

4. #dogstagram. Хештег у Instagram

Ми всі знаємо, що інтернет любить милих цуценят, тому не дивно, що в Instagram є хештег для наших улюблених собачок. Завжди корисно включати в пост у Instagram найкращого друга людини – вашим читачам це сподобається, а у ваших коментарях вам гарантовано десятки серцевих смайликів.

 #dogstagram

 

5. #me

Це типовий селфі-хештег, що вказує спільноті Instagram, що фотографія, яку він підписує, є вашою фотографією.

6. #fashion. Хештег у Instagram

Люди часто звертаються до Instagram, щоб дізнатися, які стилі в моді, переглядаючи пости, починаючи від тижня моди і закінчуючи натхненням повсякденного одягу. Це означає, що значна частина контенту в Instagram обертається навколо моди – насправді сьогодні в Instagram є більше 700 мільйонів повідомлень #fashion . Ви знайдете знаменитостей, бренди класу люкс, одяг, макіяж та інші надихаючі зображення з тегами #fashion.

7. #cute. Хештег у Instagram

#Cute поміщає ваш контент у пул фотографій та відео з Instagram, які викликають “захоплення” з усього Instaverse. Якщо ви думаєте, що ваше щеня – наймиліше щеня, яке коли-небудь жило, воно заслуговує на фотографії з цим шановним хештегом.

8. #tbt

#Tbt розшифровується як «Повернення в четвер» і закликає користувачів Instagram публікувати стару фотографію себе чи події, про яку вони згадують. Всім подобається контент із старих добрих часів – ось ваш хештег для насолоди ностальгією.

9. #foodporn. Хештег у Instagram

Я сподіваюся, що ти голодний! Тег #foodporn повний апетитних постів з десертами, піцою, відео з рецептами та багатьом іншим. Цей хештег є найкращим, коли справа доходить до чудових частування в Instagram – знайди найоригінальніші, найсмачніші та найдражливіші фотографії їжі в інтернеті під цим хештегом.

10. #photooftheday. Хештег у Instagram

Управління бізнес-акаунтом? Цей хештег є вірним способом залучити більше послідовників та постійних відвідувачів. Якщо ви плануєте публікувати щоденний контент на загальну тему, додайте хештег #photooftheday, щоб збільшити свою експозицію.

11. #instamood

# Instamood – це все про те, що таке фотографія чи відео. Красиві пейзажі, день на пляжі або вечір з гарними людьми були видні під хештегом #instamood у 2018 році. На думку Jumper Media, пейзажі - це популярна відправна точка при з'ясуванні того, що потрібно публікувати в Instagram, і вони підходять у цей хештег чудово.

12. #follow. Хештег у Instagram

Цей хештег, в даний час помічений на півмільярда постів, – це тактика, яку використовують публічні облікові записи з метою залучити більше передплатників. Це всюдисущий тег, що не відноситься до будь-якого одного типу творців контенту, так що ви побачите #follow в модних акаунтах, блогах про подорожі, навчальні курси з макіяжу, сторінки фанатів знаменитостей і багато іншого. Ідея полягає в тому, що якщо користувач стикається з контентом, який йому подобається, на вашій сторінці дослідження, він може бути зацікавлений у тому, щоб стежити за обліковим записом для отримання більшої кількості цього контенту.

13. #iphonesia

#Iphonesia присвячена зростаючій спільноті Instagrammers в Індонезії.

14. #food. Хештег у Instagram

Картинки їжі – це хліб з маслом (не каламбур) орієнтованого на людей облікового запису Instagram – і 2018 рік не став винятком. Використовуйте хештег #food, щоб підписати таку смачну фотографію в Instagram.

15. #motivation

У Twitter #MondayMotivation заохочує надихаючі цитати та повідомлення, щоб допомогти людям почати тиждень з правильної ноги. У Instagram хештег #motivation тепер містить все, що завгодно: від фотографії користувача після великого тренування в тренажерному залі до екрана комп'ютера безпосередньо перед початком роботи.

Вищезгадані 10 хештегів, можливо, допомогли визначити Instagram за останній рік, але все ще є багато інших, які закінчують тенденцію щороку . Наступні хештеги можуть допомогти надихнути фотографії та відео, які користувачі Instagram завжди знаходять захоплюючими – і обов'язково у 2019 році.

16. #Instagramhub. Хештег у Instagram

Цей хештег не стосується лише одного типу постів – #instagramhub – це місце для активних користувачів Instagram, щоб продемонструвати свою присутність на платформі та охопити велику аудиторію. Включивши цей популярний хештег, впливові особи в Instagram можуть підключатися до якомога більшої кількості користувачів.

1. #life

Цей виходить на всі фото та відео, які охоплюють суть вашого життя.

2. #beautiful. Хештег у Instagram

Instagram – це те місце, куди можна направити вашу найкращу ногу – будь то ваш дивовижний відпочинок, нова зачіска або захоплюючий захід сонця – # красиві фотографії охоплюють все найкраще, що може запропонувати платформа.

 #beautiful

 

3. #travel

Виїхати на вихідні? Покажіть своїм передплатникам, де ви знаходитесь, використовуючи цей хештег, щоб вказати, що ви подорожуєте кудись нове.

4. #fitness

Приєднуйтесь до популярної спільноти воїнів тренування з фотографіями та відео з ваших найкращих тренувань, використовуючи хештег #fitness, щоб поділитися моментом.

5. #happy. Хештег у Instagram

Іноді найкраща частина хорошого самопочуття – ділитися цим сонцем коїться з іншими. Група постів #happy сповнена сяючих людей та легковажного контенту, який приносить нам утіху. Позначте фотографію милого кошеня або самого після отримання підвищення з #happy.

6. #repost

Репостинг – це поширена функція в Instagram, яка дозволяє обмінюватися контентом з іншими користувачами з поверненням до початкового користувача. Використовуйте хештег, #repost, щоб повідомити інших у Instagram, що вас надихнула ця фотографія або відео.

7. #igers. Хештег у Instagram

#Igers – це скорочення від «користувачів Instagram». Якщо у вас є фото або відео, яке охоплює спільноту Instagram, продемонструйте свою солідарність із цим розмовним хештегом.

8. #photography

За своєю сутністю Instagram є засобом обміну фотографіями, тому є сенс, що в #photography є кілька приголомшливих та художніх зображень. Instagram унікальний тим, що користувач може переглядати пости #photography та бачити фотографії National Geographic та професійні фотографії поряд з фотографами-аматорами.

9. #instadaily

Цей хештег схожий на #photooftheday – один із найпопулярніших хештегів 2018 року над цим списком – і ідеально підходить для Instagram, які публікують щодня.

10. #bestoftheday. Хештег у Instagram

Тег #bestoftheday дозволяє глянути на величезну кількість різноманітного контенту, який викладається в Instagram щодня. Тут ви знайдете деякі з найбільш примітних зображень на платформі - зображення красивих місць по всьому світу, відзначені нагородами фотографії, смачні рецепти, чудових тварин та багато іншого.

Читайте також:  Маркетинг для сантехнічних компаній

11. #followforfollow

Чи зацікавлені у створенні швидкого списку передплатників у Instagram? #Followforfollow повідомляє всім, хто переглядає цей хештег, що ви будете слідувати за користувачами, які захочуть підписатися на вас. Цей хештег завжди у тренді.

12. #likeforlike. Хештег у Instagram

#Likeforlike схоже на хештег #followforfollow, описаний вище. Використовуйте цей хештег, якщо ви хочете підвищити активність свого облікового запису в Instagram, повідомляючи користувачам, що вам сподобаються їх фото або відео, якщо вони вам сподобаються.

13. #weegram

Існує безліч мультиплатформенних можливостей обміну інформацією між сайтами соціальних мереж, і в #tweegram ви знайдете зображення, взяті з Twitter, Pinterest та багатьох інших. #Tweegram найбільш відомий цитатами, скріншотами твітів та мемами.

14. #summer. Хештег у Instagram

Літо – найкращий час для веселого відпочинку, фруктових напоїв та відпочинку біля басейну. Цей тег сповнений користувачів Instagram, які насолоджуються довгими літніми годинами на пляжі або демонструють свіжі вбрання, що зберігають їх прохолодними під спекотним # літнім сонцем.

15. #nofilter

Instagram пропонує так багато різних фільтрів, щоб допомогти покращити фотографії, практично передбачається, що будь-яка фотографія в Instagram була відредагована. Але якщо ви публікуєте фотографію, яка сама по собі була красивою, дайте світові знати, що цьому дорогоцінному каменю не потрібний фільтр, щоб виглядати так красиво.

16. #ootd. Хештег у Instagram

#Ootd означає «Екіпірування дня», хештег, призначений для користувачів Instagram, які люблять регулярно демонструвати новий одяг та стилі.

17. #instafood

Цей популярний тег відрізняється від інших харчових хештегів тим, що він супроводжує картинки їжі, які чудові, креативні і, що найважливіше, гідні Instagram. Пости в Instagram відомі своєю привабливістю, і #instafood нічим не відрізняється. Використовуйте цей тег, якщо ви публікуєте фотографію барвистої, унікальної та розкішної страви!

18. #fun. Хештег у Instagram

Якщо це не весело, це не гідно Instagram. Повідомте мільйонам користувачів Instagram про те, що ви отримали задоволення від своєї останньої фотографії або відео з цим популярним хештегом.

1. Тримайте Ваші хештеги організованими.

Щоб створити ефективну систему хештегів, можна використовувати Excel або інструмент аналітики Instagram. Якщо ви оберете аркуш Excel, вам потрібно буде вручну відстежувати, які хештеги ви використовуєте, як часто і які відповідають найпопулярнішим повідомленням. З часом ви побачите стосунки між деякими хештегами та вашими найпопулярнішими повідомленнями, і це може допомогти вам вирішити, які хештеги найкраще підходять для вашого бренду. Хештег у Instagram

Якщо у вас більш просунута команда по роботі з соціальними мережами, вам може знадобитися такий інструмент, як Iconosquare, який автоматично зберігає топ-хеш-теги та надає звіти про те, які хеш-теги досягають більшість людей.

Krystal Gillespie каже, що для невеликих підприємств з обмеженим бюджетом «аркуш Excel – найкращий спосіб розпочати. Як тільки ви станете більш розвиненим, я настійно рекомендую використовувати інструмент для відстеження даних. Ручна система може бути перевантажена, коли ви відправляти три рази на день і використовувати близько 20 хештегів на пост”.

2. Визначте свій чарівний номер.

Більшість провідних брендів, а точніше 91%, використовують сім або менше хештегів на пост, тому легко припустити, що це магічне число для всіх… вірно? Krystal пояснює, що це не завжди так: вона сказала мені, що HubSpot був більш успішним з хештегами, починаючи з низьких 20-х.

Справа в тому, що ви не можете знати, скільки хештегов працює краще для вас, доки не протестуєте це. Для HubSpot команді знадобилося кілька місяців, щоб знайти число, яке працювало найкраще, і протягом нашого пробного періоду ми варіювалися від семи до 30. Уявіть собі таку гнучкість для проб і помилок.

3. Звузьте ваші хештеги в Instagram.

Є дві вагомі причини, через які більш специфічні хештеги меншого обсягу краще підходять для вашого бренду: по-перше, ви можете змагатися в меншому пулі. Наприклад, HubSpot зазвичай не використовує хештег #marketing, тому що він занадто широкий. Якщо ви шукатимете #marketing, ви знайдете фотографії ресторанів, що надихають цитати, зображення до і після зачіски та меми.

Випадковість #marketing призводить мене до другої причини, з якої конкретні хештеги є гарною ідеєю: як користувач, я з більшою ймовірністю знайду те, що мені потрібно, якщо я шукатиму щось конкретне і коли ваша компанія знайде мій конкретний пошуковий запит. Я з більшою імовірністю буду щасливим, що знайшов. Хештег у Instagram

Krystal пояснює: «Підтримка хештегу, близького до інтересів вашого бренду, справді допомагає. Ми намагаємося використовувати хештеги, адаптовані для конкретної теми, а потім звужуємо їх далі – наприклад, ми будемо використовувати #SEOTips, якщо наша маркетингова стаття була в основному про SEO. ”

Читайте також:  Матриця управління часом

Подумайте про це так: #dogs популярніший, але у нього широка демографія. Якщо я шукатиму #goldenretrieverpuppies і знайду ваше повідомлення, я з більшою ймовірністю займуся цим, тому що це саме те, що я хотів.

4. Вивчіть, що роблять інші люди. Хештег у Instagram

Простий спосіб генерувати ідеї хештегу – скласти список ваших передплатників або конкурентів і дослідити, що вони хештегять на своїх власних фотографіях. Також може бути особливо корисно з'ясувати, які хештеги впливають на впливових осіб у вашій галузі – за визначенням, впливові особи – це люди з великою кількістю соціальних мереж, тому вони мають робити щось правильно.

5. Перевірте пов'язані хештеги.

Коли ви вводите хештег у рядок пошуку Instagram, Instagram показує пов'язані з ним хештеги у випадаючому меню. Instagram також постачає пов'язані хештеги на наступній сторінці після натискання на хештег. Це простий спосіб створити більш довгий список хештегів, щоб спробувати.

6. Дотримуйтесь свого власного хештегу. Хештег у Instagram

Ще один спосіб використовувати хештеги Instagram для маркетингових цілей - це слідувати власному хештегу. Krystal пояснює: «У Instagram я насправді дотримуюсь хештегу #hubspot, тому я можу знайти будь-кого, хто говорить про нас і зв'язується з ними. Поки ваш обліковий запис не є приватним, люди зможуть знайти вас через хештег».

Наслідування вашого власного хештегу – це ефективний спосіб спілкуватися з іншими людьми, які розповідають про ваш бренд, і розвивати з ними найкращі відносини.

7. Створіть хештег рекламної кампанії.

Це найскладніший пункт у списку, але у разі успішного виконання може окупитися. Деякі компанії успішно залучають передплатників, створюючи власні хештеги кампанії. Хештегом кампанії має бути смішний, розумний або, принаймні, запам'ятовується, щоб працювати. Хештег у Instagram

Хештегі кампанії особливо корисні для просування нового продукту чи майбутньої події, або навіть просто для людей, що надихають. Наприклад, Red Bull заохочує передплатників розміщувати фотографії Red Bull з хештегом #putacanonit (розумієте, що я маю на увазі під розумним?). LuLuLemon замість того, щоб проводити більш традиційну рекламну кампанію, надав позитивного відтінку своєму бренду, попросивши передплатників опублікувати реальні, активні фотографії з хештегом #sweatlife.

Тепер, коли ми розглянули важливість використання хештегів Instagram для вашого бізнесу, ви можете поставити запитання, як шукати хештеги Instagram в додатку або як використовувати функцію пошуку для пошуку пов'язаних ідей. Якщо ви не впевнені в технічному процесі пошуку хештега, ось як:

1. Відкрийте Instagram і торкніться піктограми пошуку. Хештег у Instagram

Instagram хоче, щоб ви використовували хештеги, і дуже легко знайшов ідеальні для вашого посту. Для початку відкрийте програму Instagram на своєму мобільному пристрої та торкніться збільшувального скла в нижній частині екрана.

Домашній екран Instagram зі значком збільшувального скла та смугою пошуку, виділеною червоним

 

2. Натисніть рядок пошуку у верхній частині екрана.

Екран пошуку в Instagram може спочатку відправити вас на сторінку в стилі стрічки новин з пропонованим контентом, що базується на темах, які ви виявили інтерес у соціальних мережах. Щоб перейти до пошуку по хештегу, торкніться панелі пошуку у верхній частині цієї сторінки, як показано на скріншоті вище.

3. Натисніть "Мітки". Хештег у Instagram

Після того, як ви натиснули на рядок пошуку у верхній частині екрана, Instagram надасть вам чотири опції для фільтрації пошуку. Instagram називає хештеги просто «тегами», як показано на скріншоті нижче. Натисніть цю опцію «Теги», потім натисніть на рядок пошуку над нею та почніть пошук тим, за якими ви хочете знайти трендовий хештег.

Вам не потрібно вказувати знак фунта (#) у своєму пошуку – ваші результати будуть однаковими як з таким, так і без нього, але вам потрібно буде використати цей знак фунта у заголовку фотографії після вибору хештегу ,

Сторінка пошуку, де ви можете шукати хештеги в Instagram

 

4. Перегляньте хештеги на основі кількості повідомлень та поточного змісту. Хештег у Instagram

Вуаль! Ви повинні побачити кілька варіантів хештегів на основі вашого пошуку. Перегляньте кожен пов'язаний хештег, який пропонує вам Instagram – ви можете виявити, що хештег з трохи меншою кількістю постів включає фотографії або відео, які більшою мірою відповідають вмісту, який ви публікуєте.

Щасливого хештегінгу!

Ваш помічник у бізнесі рекламно-поліграфічна компанія “AZBOOKA