Їстівна упаковка - це тип упаковки, який можна споживати разом із упакованим продуктом, необхідним для зниження відходів та підтримки екологічної стійкості. Ця концепція стає все більш популярною у зв'язку з усвідомленістю проблеми забруднення навколишнього середовища і необхідністю зменшення використання пластикової упаковки. У міру того як ми дізнаємося більше про стійкість та різні ініціативи, спрямовані на зниження нашої залежності від пластику, дуже важливо вивчити різні варіанти та інновації.

Наприклад, один із найкращих варіантів екологічно безпечної упаковки, який ось-ось зростатиме, — це упаковка для харчових продуктів.

Так, це упаковка, яку можна їсти в буквальному сенсі слова!

За даними Allied Market Research, розмір світового ринку їстівної упаковки оцінювався в 697 мільйонів доларів у 2016 році і, за прогнозами, зросте в середньому на 6,81% з 2017 до 2023 року, досягнувши 1097 мільйонів доларів у 2023 році.

У міру того, як ми рухаємося до підвищення екологічності, урядовці та експерти з пакування починають вкладати більше грошей в їстівну упаковку як життєздатну альтернативу.

І в міру того, як все більше джерел використовується для упаковки харчових продуктів, починає формуватися новий рух в області упаковки.

Їстівний пакувальний матеріал відмінно підходить для великих ринків, таких як Азія, де політика уряду віддає перевагу їстівної упаковці.

Існує безліч ресурсів рослинного походження, які можуть підтримати майбутнє цього виду упаковки.

У цій статті ми розглянемо, що таке їстівна упаковка, різні доступні типи, а також деякі переваги і недоліки їстівної упаковки, щоб допомогти вам вирішити, чи підходить вона вам!

Що таке їстівна упаковка?

Їстівна упаковка - це вид екологічно чистої упаковки, виготовленої з рослинних матеріалів, яку можна їсти, вона є натуральною та біорозкладною.

Оскільки компанії продовжують шукати екологічно чисту упаковку, не дивно, що їстівна упаковка придбала таку велику популярність.

Їстівна упаковка може допомогти знизити нашу залежність від пластику, а також провести менше відходів у порівнянні з іншими варіантами упаковки.

Приклад упаковки водоростей Їстівна упаковка.

 

Зокрема, харчова промисловість, як правило, є головним винуватцем, коли справа доходить до відходів.

Упаковка в харчовій промисловості останнім часом критикується через величезну кількість відходів, що утворюються від пластикових пакетів до сторонніх коробок, обгорток і банок.

Велика частина сучасної упаковки для харчових продуктів проводиться з матеріалів, які не є біологічно руйнуватися або натуральними, що призводить до їх накопичення на звалищах і в океанах, що посилює наші екологічні проблеми.

Ось де стане в нагоді їстівна упаковка.

Оскільки саму упаковку можна використовувати після їжі, це дозволяє скоротити кількість відходів без шкоди для якості продукту.

Крім того, упаковка така ж смачна, як і їжа, що робить її безпрограшним варіантом для підприємств, що прагнуть скоротити вуглецевий слід.

Їстівна упаковка може бути виготовлена ​​з різних біоматеріалів та продуктів рослинного походження. Деякі нещодавно популярні їстівні пакувальні матеріали включають морські водорості та казеїн (молочний білок).

Отже, які типи їстівної упаковки доступні?

Які варіанти їстівної упаковки доступні?

Хоча їстівна упаковка є новим доповненням до екологічно чистої упаковці, швидше за все, ви вже стикалися з нею раніше.

Якщо у вас коли-небудь був ріжок морозива, значить, у вас була їстівна упаковка!

Вафельний ріжок - один із перших прикладів їстівної упаковки, і на горизонті скоро з'являться нові.

Дехто намагався просунути його далі, створивши їстівну кавову чашку з твердого печива і шоколаду в якості альтернативи пінополістиролу або пластиковим стаканчиках.

Такі компанії, як Loliware, також прагнуть майбутнього без пластику, створюючи ароматизовану желатинову упаковку для абсолютно натуральних солодощів.

Інші компанії розробляють десерти, такі як кекси і обгортки від цукерок, з різних матеріалів, таких як картопляне волокно і рисовий папір.

Приклад чашки їстівного печива Їстівна упаковка.

 

Ще один з'являється вид їстівної упаковки виготовляється з казеїну, молочного білка.

Хоча він схожий на пластик, він перевершує його з точки зору збереження свіжості продуктів і захисту від впливу кисню.

Оскільки він не має смаку, його можна використовувати в якості нейтральної форми їстівної упаковки.

Щоб збільшити довговічність, можна додати пектин цитрусових, щоб він міг витримувати високі температури і вологість, що робить його відмінною альтернативою пластиковій упаковці.

Інші компанії, такі як Wikifoods, розробляють фруктові оболонки для харчових продуктів, що містять йогурт або морозиво.

Деякі інші популярні рішення для упаковки харчових продуктів включають:

Соломинки для пиття: їстівні соломинки, наприклад, створені Herald Plastic є ще одним нововведенням, покликаним скоротити залежність від звичайних соломинок для пиття. Вони бувають різних ароматів фруктів, а також можуть мати фірмовий дизайн. Їстівна упаковка.

Харчова плівка: в Нині проводяться дослідження їстівної та на 100% біорозкладної харчової плівки з використанням вуглеводів та білків рослинного походження. Цей тип харчової плівки може використовуватися для харчових продуктів з використанням таких матеріалів, як коньякове борошно, крохмаль, целюлоза та білки.

Еко-пакети: Avani створила їстівний еко-пакет з крохмалю з кореня маніоки і інших натуральних смол в якості екологічно чистої альтернативи пластику.

ложки: Bakeys створили їстівні ложки з рисової муки, пшениці і сорго як спосіб боротьби із забрудненням столових приладів.

Пакети для напоїв: Skipping Rocks Lab створила пакети для їстівних напоїв із морських водоростей та рослинної сировини, щоб боротися з деякими відходами, що виникають під час виробництва напоїв. Доступні пакетики для напоїв, ароматизовані або пофарбовані, а також на 100% біорозкладні.

Як проводиться їстівна упаковка?

Харчові плівки та покриття створюються після емульгування або диспергування плівкоутворювальних полімерів у конкретному розчиннику, такому як вода або етанол. Потім наносять безпосередньо на продукт за допомогою розчинника.

Основна характеристика їстівних плівок і покриттів, що використовуються в якості їстівних пакувальних матеріалів, полягає в тому, що вони повинні бути нейтральними до смаку.

Якщо смак дуже сильний, є ризик, що їжа, упакована всередині, також може прийняти частину цього аромату, тому упаковка повинна бути зроблена з сумісних продуктів, які не будуть погіршувати смак.

Приклад їстівної плівки

 

Поряд з цим упаковка також повинна захищати і зберігати предмет всередині.

Ось чому їстівна упаковка зазвичай складається з декількох різних компонентів, щоб збалансувати ці різні потреби.

Чому вам слід подумати про їстівної упаковці для вашого бізнесу

Тепер, коли ми побачили інновації, що впроваджуються в цей тип упаковки, в чому перевага приєднання до ринку їстівної упаковки?

На щастя, їх багато.

Відповідати очікуванням клієнтів

Перше, як правило, є найбільшою бізнес-проблемою: задоволення очікувань клієнтів щодо стійкості.

Ми спостерігаємо глобальний зсув в бік екологічності, і клієнти все частіше вивчають бренди, щоб гарантувати, що екологічність є основною практикою.

Їстівна упаковка — один із найкращих способів досягти цього.

Оскільки цей тип упаковки не містить відходів, а також є натуральним і біорозкладаним, їстівна упаковка може стати відмінним способом показати, що ви готові берегти навколишнє середовище в довгостроковій перспективі.

Це допоможе створити базу лояльних клієнтів, на яку зможе покластися ваш бізнес.

Різноманітні цілі. Їстівна упаковка.

По-друге, їстівна упаковка універсальна, тому її цінність дуже висока.

Його можна використовувати для упаковки і зберігання харчових продуктів, і з'явилося багато цікавих інновацій, які зроблять його невід'ємною частиною індустрії упаковки для харчових продуктів.

Наприклад, їстівна упаковка може використовуватися для покриттів, безпечних для харчових продуктів, і розчинних упаковок для створення більш ефективних і зручних пакувальних рішень.

Завдяки безлічі розробок в області створення різних типів упаковки, існує безліч варіантів, що дозволяють зробити її по-справжньому індивідуальної і виділитися серед інших.

Недоліки упаковки для харчових продуктів. Їстівна упаковка.

Як і у випадку з будь-якої іншої екологічно чистої упаковкою, у їстівної упаковки є свої недоліки.

При використанні їстівної упаковки неїстівний матеріал все ж може знадобитися в залежності від продуктів, що зводить нанівець деякі переваги для навколишнього середовища.

А оскільки їстівна упаковка може бути більш чутливою до температури та тепла, під час процесу доставки потрібно набагато більше уваги, що може бути дорогим для деяких підприємств.

Хоча численні дослідження і розробки показують, що це безпечно і ефективно, також можуть виникнути труднощі із завоюванням довіри клієнтів з приводу упаковки, яку вони можуть з'їсти.

Люди настільки звикли викидати упаковку або розглядати її як одноразовий предмет, що потрібен час, щоб культура змістилася у бік упаковки, яку вони могли б їсти.

Приклад крихкості їстівної упаковки

 

Змінити ставлення споживачів до того, чи це санітарним чи достатньо захищає від забруднення, може бути складним. Але хороша новина в тому, що це неможливо.

Майбутнє харчової упаковки. Їстівна упаковка.

Стало очевидно, що майбутнє упаковки починає змінюватися.

Ми рухаємося до більш екологічно чистим варіантів, які можуть значно допомогти в скороченні відходів, таких як пластик і інші токсичні матеріали, при створенні нового стандарту ініціатив у сфері сталого розвитку.

Хоча для масштабування їстівної упаковки і забезпечення її придатності для великомасштабного використання потрібно набагато більше досліджень і розробок, поточні розробки показують великий прогрес в цьому відношенні.

У міру того, як все більше змін в політиці і ресурсів витрачається на їстівну упаковку, ми готові побачити набагато більше інновацій в їстівних пакувальних матеріалах не тільки для харчової промисловості.

Хоча є сенс поширити харчову упаковку на пакувальну промисловість для харчових продуктів, існує великий потенціал для розширення в інші галузі з цією тенденцією в області упаковки.

Ми можемо очікувати побачити зміни в різних галузях не тільки по відношенню до упаковки для харчових продуктів, а й щодо екологічно чистої упаковки в цілому.