Кожен із нас чудово знає, що таке дверні ключі. Ними ми відкриваємо будинок, у якому ми живемо, гараж у якому зберігаємо автомобіль чи офіс, у якому працюємо. Але іноді в нашому житті відбуваються неприємні моменти, коли ключі губляться, або ми просто не пам'ятаємо, де їх залишили. Для того, щоб цього не трапилося, ключ як правило, прикріплюють до брелока, виготовленого зі шнурка або іншого відповідного матеріалу. У використанні, ШНУРОК ДЛЯ КЛЮЧІВ дуже зручний. Він вільно одягається на руку, не займає багато місця і разом із ключем без особливих зусиль міститься в кишені.
Як різновид шнурка для ключів також зустрічається шнурок видовженої конструкції. Такі шнурки зазвичай виготовляють у розмірі достатньому для одягання через голову та носіння на шиї. ШНУРОК НА ШИЮ ДЛЯ КЛЮЧІВ виготовляється з тих самих матеріалів, що й короткий шнурок, виготовлений у вигляді брелока.
Особливої популярності шнурки на шию набули у використанні серед продавців, працівників офісів, гостей різних публічних заходів або просто відвідувачів фуршетів. ШНУРОК НА ШИЮ можна використовувати не тільки для носіння ключів, але й для спільного використання з флешкою, авторучкою, пластиковою карткою від електронного замка та іншими аксесуарами побутового призначення.

ШНУРОК ДЛЯ КЛЮЧІВ

ШНУРОК ДЛЯ КЛЮЧІВ

ШНУРОК НА ШИЮ ДЛЯ КЛЮЧІВ

ШНУРОК НА ШИЮ ДЛЯ КЛЮЧІВ

БРЕНДУВАННЯ ШНУРКІВ ДЛЯ БЕЙДЖІВ

Брендування стрічок

Читайте також:  Оптимізація сторінки. Як оптимізувати сторінки вашого продукту?