Брошури на скобу - ідеальний спосіб створити буклет високої якості.

Друк брошур – це уявлення про Вас, Вашу компанію та Ваші послуги.

Палітурка буклета, також зване зшиванням скобами, дві скріпки поміщають у центр сторінок. Цей тип палітурки використовується для різних буклетів: брошур, каталогів, інформаційних бюлетенів, журналів, прайс-листів, інструкцій, театральних та спортивних програм, оскільки він дозволяє повністю відкривати сторінки.

Розмір Брошури на скобу

Ми можемо створити друковані брошури, що зшиваються на скобу наступних розмірів:

Розмір Колір Чорно-білий
A6 148 x 105 мм 148 x 102 мм
A5 148 x 210 мм 148 x 207 мм
A5 Портрет 210 x 148 мм 210 x 145 мм
A4 Книжкова 297 x 210 мм 297 x 207 мм

Сторінки

Друковані каталоги, що зшиваються на скобу, можуть містити від 4 до 64 внутрішніх сторінок. Вони складаються із складених та пошитих аркушів паперу. Наприклад, буклет формату A5 складається з листів формату A4, які потім складаються навпіл і зшиваються скобами. З кожного складеного листа виходить 4 сторінки, тому вам потрібно буде оформити внутрішню частину буклету в кількості, кратній 4 сторінкам. Брошури на скобу.

Якщо у буклеті, що зшивається на скобу більше 64 сторінок, вам потрібно розглянути інший тип книги, наприклад книгу в м'якій обкладинці або книгу на пружині .

Брошури дизайн на скобу.

Ви можете бути професіоналом у розробці буклетів, що зшиваються на скобу, але іноді кожному потрібна невелика допомога.

Якщо Вам потрібна додаткова допомога з файлами, скористайтесь нашими послугами з дизайну . Ми можемо розробити обкладинку для вашого буклету, або ви можете дозволити одному з наших досвідчених дизайнерів підготувати та відформатувати ваші файли та забезпечити ідеальний друк. Брошури на скобу

 

 

 

КНИГИ ТВЕРДИЙ ПЕРЕПЛЕТ

книги в твердій палітурці

КНИГИ М'ЯКА ОБЛАЖКА

Книги з термоклейовим скріпленням у м'якій обкладинці

КНИГИ КРІПЛЕННЯ ПРУЖИНА

брошури на металеву пружину

 

У сьогоднішньому конкурентному середовищі маркетинг життєво важливий для компаній, які бажають підвищити обізнаність про свої бренди. Але традиційні форми реклами, такі як радіо, телебачення стали дорогими, мають обмежений термін служби і не дозволяють клієнтам фізично взаємодіяти з вашим брендом.

РЕКЛАМНІ ПРОДУКТИ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ ДУЖЕ ДОВГОТЕРКОВУ ДІЗНАВАЛЬНІСТЬ. Брошури на скобу

  1. 86% згадують рекламодавця
  2. 83% з більшою ймовірністю вестиме відносини з брендом
  3. 80% досліджують бренд
  4. 81% зберігають їх більше року
  5. 70% вважають, що рекламна продукція – найкраща форма маркетингу.
  6. 53% використовують їх частіше одного разу на тиждень

Продаж друкованої продукції найвищої якості

Стандарти якості. 
Ми маємо високі стандарти, і наша мета — продавати друковану продукцію найвищої якості, наскільки це можливо. Ми визначаємо якість, оцінюючи найкращий папір, купуючи якісні фарби та витратні матеріали, наймаючи талановитих співробітників та створюючи надійні системи робочого процесу, які дозволяють нам укладатися в обумовлені терміни.

Винятковий сервіс Ми робимо все можливе, щоб задовольнити та порадувати наших клієнтів. Ми щиро намагаємося виправдати чи перевершити Ваші очікування щодо кожної окремої друкованої продукції, яку Ви виготовляєте у нас. Ми знаємо, що в такий спосіб наші клієнти стануть прихильниками нашого бізнесу. Ви роблять більше, ніж просто замовляєте продукцію.

Значна цінність Ми пропонуємо цінність для наших клієнтів, надаючи їм високоякісний друк у строк, в рамках бюджету та за конкурентоспроможною ціною. Ми постійно прагнемо покращити ціннісні пропозиції для наших клієнтів.