СУВЕНІРНА ПРОДУКЦІЯ.

Новорічні свята та різдво – це найбільш пам'ятні події у житті кожної сім'ї. Зачату вони приносять людям радість, веселість і залишають безліч приємних спогадів. Практично кожна людина намагається знайти найнезвичайніший подарунок для своїх близьких, а якщо подарунок залишить довгу пам'ять, це буде дуже приємний подарунок будь-якій людині.

Продукція компанії «Абетка»

Досить традиційним подарунок до новорічних свят є сувенір. Зазвичай, лише сувенір може запам'ятатися довгі роки і завдяки його символічним здібностям може зберігатися довгі роки. Сувеніри та печатки на сувенірах, від компанії «Азбука» принесуть позитивні емоції та приємні спогади. Сама продукція компанії створюється виключно за індивідуальними розробками та за бажанням покупця.
Тут можна знайти:

  • Друковану продукцію у вигляді книг;
  • Календарі будь-якого формату;
  • Будь-яку офісну продукцію з логотипом;
  • Брелоки, ручки та будь-які дрібні сувеніри;

Крім цього, для будь-якого типу виробу компанія створює дуже унікальні печатки. Варто зазначити, що в даний час друк на предметах займає вагоме місце в сувенірному напрямку і має великий попит.
В даний час компанія створює абсолютно будь-який тип друку, на пластикових значках, гуртках, цінниках та наклейках. Завдяки цьому, будь-яке свято можна перетворити на дуже цікавий сплеск емоцій та приємних спогадів.

Дизайн продукції. СУВЕНІРНА ПРОДУКЦІЯ

Сама компанія має досить сучасне та якісне обладнання, яке дозволяє створювати дуже цікавий дизайн друку. В даний час компанія впевнено опрацьовує різні шрифти, дизайн для безперебійного друку, розробляє сучасні програми для роботи з печаткою на будь-якій поверхні. Зараз компанія займає лідируюче місце серед аналогів, її продукція має великий попит, а ціни Вас приємно здивують до свят.
В силу свят, компанія «Азбука» реалізує дуже цікаві брелоки у вигляді пивних пляшкових відкривачів. Самі брелоки мають надміцну якість, терма – стійкість та дуже цікавий зовнішній вигляд. Крім цього, брелоки зручно розташовуються в руці, легко відкривають пивні пляшки та можуть мати різний друк на поверхні.

Абетка

Посібник з дизайну упаковки