Тенденции дизайна упаковки  . Дизайнеры раздвигают границы формы дизайна – от функциональности к эстетике. Захватывающие тенденции в цвете, иллюстрации, форме и других элементах дизайна объединяются, чтобы создать неожиданную упаковку продукта, которая помогает брендам преодолеть беспорядок конкуренции.

Наступний рік готовий здивувати нас унікальними та інноваційними тенденціями в області упаковки, що з'явилися останнім часом, і, якщо бренди та дизайнери хочуть досягти успіху, їм потрібно буде зрозуміти ці тенденції та зрозуміти, як їх втілити в життя. Ось деякі з головних трендів дизайну упаковки!

Те, як ви пакувати свої продукти, може багато в чому сприяти успіху, який ваш бізнес може забезпечити в довгостроковій перспективі. Ось чому рекомендується дотримуватися останніх тенденцій в області упаковки та слідувати їм. Тоді ви зможете підтримувати відповідність своїх продуктів ринковим тенденціям та викликати у покупців інтерес до їх покупки. Поряд із цим, ви також можете створити жорстку конкуренцію всім конкурентам вашого бізнесу.

Природні та м'які кольори. Тенденції дизайну упаковки

Мінімалізм – одна з модних концепцій, які ми можемо знайти у всьому світі. Він проникнув і в пакувальну промисловість. Саме тут більшість підприємств почали використовувати природні та м'які кольори у своїх упаковках. Іншими словами, ви зможете побачити, як інтенсивно використовуються такі кольори, як кремовий, світло-рожевий та блакитний.

Ви зможете дотримуватися такої світлої палітри кольору і оформити свою упаковку. Тоді ви зможете покращити зовнішній вигляд своїх пакетів. Деякі компанії думають, щоб дотримуватися чорно-білої упаковки. Незважаючи на те, що ця ідея упаковки є класичною, ви повинні зазначити, що вона також є повсюдною.

Природні та м'які кольори. Тенденції дизайну упаковки

Хороша ідея – подумати про те, щоб використовувати в упаковці нейтральніші відтінки. Це надасть вам необхідну допомогу, щоб викликати більший інтерес. З іншого боку, використання стриманих кольорів в упаковці може забезпечити необхідну підтримку, щоб продукти виділялися на фотографіях. Це може допомогти вам у просуванні ваших маркетингових кампаній.

Дотримуючись цієї тенденції, ви можете додати в упаковку кілька контрастних елементів дизайну-сюрпризів. Це може допомогти вам досягти несподіваної популярності. Тут ви можете побачити банери та стікери. Вони зроблять вашу упаковку привабливішою для покупців.

Відкрите впакування. Тенденції дизайну упаковки

Відкрита упаковка – ще одна помітна тенденція у сфері упаковки, яку ми можемо знайти у 2021 році. Саме тут ви зможете увімкнути свою упаковку з прозорістю.

Ви можете викликати у клієнтів інтерес до покупки того, що ви пропонуєте, розповівши, що у вас усередині. З іншого боку, це також допоможе вам гарантувати справжність вашого бізнесу. Ми живемо в епоху автентичності, і увага до цього факту може допомогти вам отримати помітні переваги.

Люди в сучасному світі дещо втомилися від надуманої та хибної реклами. Отже, люди двічі думатимуть, перш ніж щось купувати. Ви можете допомогти своїм клієнтам позбутися від цього сумніву, надавши їм відверту упаковку. Тоді ви зможете рухатися вперед і вести справи зі своїми клієнтами, забезпечуючи прозорість, порядність і чесність. Це теж потрібно розглядати як один із пріоритетів вашого бізнесу.

Читайте також:  Цільова аудиторія. Як визначити ?

Відкрита упаковка

Якщо ви помилково спотворюєте свою продукцію за допомогою упаковки, ви втрачаєте довіру покупців. Це також може негативно вплинути на ваш бренд. Однак прозора упаковка може надати вашому бренду сильної ідентичності. Отже, ви можете слідувати цій тенденції упаковки і випробувати всі дивовижні переваги, які вона може запропонувати на вашому шляху.

Наслідуючи тенденції прозорого впакування, ви можете подумати про реалізацію прозорих вікон в упаковці. Ви повинні переконатися, що ви включаєте їх у колір вашого продукту та загальний дизайн продукту. Якщо можливо, вам слід додати фізичні вирізи. Тоді ви можете легко виявити фізичну текстуру ваших продуктів. Тенденції дизайну упаковки

Плоскі ілюстрації

Плоскі ілюстрації в даний час домінують у світі дизайну. З цієї ж причини вони заповзли і в упаковку. Плоскі дизайни стали популярними близько семи років тому. Вони, як і раніше, популярні. Фактично, можна сказати, що плоскі ілюстрації досягли піку популярності зараз. Ось чому ви можете подумати, щоб витягти з цього максимум і додати плоскі ілюстрації в свою упаковку.

Одна з найкращих речей у плоских ілюстраціях – це те, що вони можуть допомогти вам у просуванні вперед із мінімальним дизайном. З іншого боку, плоскі ілюстрації є універсальними. Ви зможете адаптувати плоску ілюстрацію, щоб вона ідеально відповідала вашому бренду. До того ж, він може надати вам таку необхідну допомогу, створивши найпривабливіший дизайн упаковки, про який ви коли-небудь могли подумати. Вам легко надрукувати їх на різних пакувальних матеріалах.

Тенденції дизайну упаковки Плоскі ілюстрації

Якщо ви вирішили дотримуватися цієї тенденції, важливо вибрати відповідний стиль ілюстрації, який доповнював би ваш бренд. Одна з помилок, яку роблять тут бренди, полягає в тому, що вони просто копіюють популярні стилі, які вже є. Ви повинні утримуватися від цієї помилки.

Ви можете подивитися на колірну палітру вашого бренду, а потім вибрати з них найкращі кольори. Потім ви можете використовувати ці кольори та створити плоску ілюстрацію бренду. Вам потрібно буде переконатися, що ви робите плоску ілюстрацію, що ідеально підходить для вашого бренду. Коли людина бачить вашу упаковку, вона повинна пам'ятати, що вона належить вашому бренду. Це дасть вам можливість наблизити бренд до покупців.

Просувайте мінімалізм. Тенденції дизайну упаковки

Вам слід подумати про поступ мінімалізму через упаковку вашого продукту. Це стало однією з найпопулярніших тенденцій у дизайні упаковки у всьому світі. Ми бачимо мінімалізм скрізь. Наприклад, компанії схильні дотримуватись мінімалізму при розробці бізнес-логотипу. З іншого боку, ми схильні дотримуватись мінімалізму та при оформленні наших спалень.

Читайте також:  Компоненти бренду

Мінімалізм - це простота в упаковку вашого продукту. Ви повинні зробити так, щоб це виглядало природно. Дизайн, який у вас є поверх упаковки продукту, має бути лаконічним. Потім ви навіть можете поділитися важливим повідомленням з покупцями про те, що вам нема чого приховувати за завантаженою графікою на упаковці.

Один із найкращих способів підкреслити мінімалізм в упаковці – звернутися за допомогою до висококонтрастних елементів. Ви повинні використовувати ці висококонтрастні елементи поверх простих на вигляд фонів. З іншого боку, слід просто вибрати один аспект історії вашого бренду і дотримуватися його під час розробки упаковки. Це ще один зручний та ефективний спосіб пропаганди мінімалізму.

мінімалізм. Тенденції дизайну упаковки

Наприклад, припустимо, що ваш бренд прагне забезпечення стійкості. Тоді ви можете отримати мінімалістичний дизайн, зберігши його як основу. Деякі з інших областей, на яких ви можете зосередитись, включають якісні інгредієнти, історію вашого бізнесу або навіть старовинне тло, пов'язане з вашим бізнесом.

Створюючи мінімалістичне впакування, ви повинні бути впевнені, що зосереджуєтеся лише на одному візуальному елементі. Якщо цього не дотримуєтеся, ви ніколи не зможете ефективно просувати мінімалізм. Так само ви можете використовувати лише одну сильну друкарню та один яскравий колір. Ви також можете зробити сильний вплив за допомогою запропонованої підтримки. З іншого боку, такий дизайн зможе надати всю потрібну підтримку, щоб ваш логотип виділявся серед інших. Тенденції дизайну упаковки

Екологічний дизайн упаковки

Ще одна популярна ідея дизайну упаковки – це екологічність. Ваша упаковка може зробити великий внесок у продажі, які ви робите. Фактично, ви можете назвати це чудовим мегафоном, доступним для вашого бренду. Проте зрештою упаковка опинилася у сміттєвому баку. Широка громадськість, у тому числі ваші клієнти, обізнані з цим фактом. Вони не хочуть забруднювати планету, купуючи товари з такою упаковкою. Ось чому вам стало важливим використовувати екологічну упаковку. Альтернативи для розгляду немає, і ви завжди маєте її дотримуватися.

Якщо ви використовуєте пластик для своєї упаковки, настав час пошукати альтернативу. Це тому, що ми всі знаємо, що пластик шкідливий для навколишнього середовища. Люди в сучасному світі вжили відповідних заходів, щоб утримуватися від використання продуктів у пластиковій упаковці. Пластик – це матеріал, що не розкладається. Натомість він просто потрапить на звалища. Іншими словами, пластик може засмічувати ландшафт, який у нас є, і зрештою створювати величезні сміттєві плями по всьому світу. Таким чином, ви не зможете збільшити обсяг продажу, використовуючи пластик для пакування.

Екологічний дизайн упаковки

Компанії по всьому світу прагнуть якнайбільше використовувати непластикову упаковку. Вам потрібно провести невелике дослідження та зрозуміти, які стійкі альтернативи вам доступні. Тоді ви зможете використовувати ці екологічно безпечні альтернативи та створювати свою упаковку.

Читайте також:  Ментальна картка. 10 інструментів для створення

Пластик – це не єдиний економічний матеріал, доступний для дизайну упаковки продукту. Якщо ви витратите час на дослідження, ви знайдете багато інших економічних матеріалів. Вам просто потрібно знайти цей матеріал та використати його для дизайну упаковки.

Сміливі візерунки. Тенденції дизайну упаковки

Ми також можемо побачити, як деякі бренди почали додавати жирні візерунки в упаковку. Якщо ви вважаєте, що якщо у вас є більш ніж достатньо мінімалізму, вам надається свобода рухатися вперед з цією тенденцією. Насправді ви зможете створити мінімалізм по-своєму, і за допомогою сміливих візерунків.

Рух вперед з використанням сміливих візерунків – відмінний підхід, який ви можете слідувати, щоб протистояти переважній популярності мінімалізму. Це тому, що ви йдете вперед у протилежному напрямку. Це також допоможе вам привернути увагу споживачів.

Коли ви переходите до сміливих візерунків, ви повинні переконатися, що кожен візерунок вписується в загальну естетику упаковки. Це тому, що вам все ж таки слід подумати про те, щоб зосередитися на цілісному брендингу. З іншого боку, вам потрібно повторювати один і той самий дизайн знову і знову. Це тому, що занадто багато конкуруючих елементів дизайну може негативно вплинути. Ви також повинні дотримуватись правильної колірної схеми, яка зв'яже упаковку разом.

Сміливі візерунки. Тенденції дизайну упаковки

Технологічна інтерактивна упаковка

Ми живемо у технологічно розвиненому світі. З тієї ж причини ви можете подумати, що вам також доведеться використовувати технічну інтерактивну упаковку. Ви зможете бачити всюди плитки соціальних мереж, коди QE та інтерактивні ігри. Пам'ятаючи про це, ви також можете подумати про включення цих елементів у упаковку. Потім ви можете запропонувати своїм клієнтам унікальний та відмінний підхід до взаємодії з продуктом, який ви також пропонуєте на ринку.

Наслідуючи цю тенденцію, ви повинні переконатися, що елементи, представлені в упаковці, відповідають історії, баченню та меті бренду. Це тому, що введення деяких випадкових технічних елементів призведе до вимкнення, а ви ніколи не захочете, щоб це сталося. Ви також повинні переконатися, що технічна упаковка завжди зручна для соціальних мереж. Тенденції дизайну упаковки

Заключні слова

Це найбільш помітні тенденції у сфері упаковки, які ми можемо знайти на 2021 та 2022 роки. Настав час подумати про те, щоб слідувати цим тенденціям, щоб ви могли вивести свій бізнес на новий рівень за допомогою цих ідей упаковки.

Шукаєте індивідуальні пакувальні рішення? Зв'яжіться з нами .

AZBOOKA