Поради Тоні Сопрано. За останні кілька тижнів я дивився захоплюючий серіал під назвою "Сопрано" Ви, напевно, чули про це або бачили, але якщо ні, це шоу про мафію. Незважаючи на те, що багато з цих мафіозних історій можуть здатися трохи старими або повторюваними, їх можна багато чому навчитися. Ось що я дізнався від мафії за останні кілька тижнів:

 1. Не дозволяйте нічому стояти на вашому шляху – якщо ви хочете досягти успіху, ви повинні зробити все можливе, щоб досягти своєї мети. Члени мафії зазвичай ведуть до насильства і порушують закон, щоб досягти своєї мети, але ви повинні мати можливість досягати своїх, не звертаючись до злочинної діяльності.
 2. Виявляйте деяку повагу – у кожній галузі завжди є кілька людей, на яких дивляться. Зазвичай для цього є причина, і замість того, щоб ревнувати чи говорити погань, вам потрібно почати виявляти певну повагу. Без цих лідерів галузі ваша галузь, мабуть, не була б такою, як сьогодні.
 3. Терпіння – це чеснота Ви можете хотіти бути великим босом, але вам потрібно пройти шлях до нього. Ви не можете мати все, що хочете, відразу ж, і ви нічого не можете з цим зробити (якщо ви не хочете бити всіх попереду вас).
 4. Найрозумніший маршрут не завжди найпростіший – у більшості випадків буде кілька шляхів для досягнення ваших цілей. Замість того, щоб йти по простому маршруту, вам потрібно йти по розумному маршруту.
 5. Подумайте про це – якщо ви злитесь або впадаєте у відчай, ви, ймовірно, починаєте діяти виходячи зі своїх інстинктів, сподіваючись задовольнити свої почуття. Замість того, щоб діяти прямо зараз, почніть все обмірковувати, тому що тоді ви зможете діяти, спираючись на логіку, а не на почуття. Поради Тоні Сопрано
 6. Друзі та сім'я насамперед – гроші та слава – це чудові речі, але наприкінці дня ви ніщо без своїх друзів чи сім'ї. Не дозволяйте речам впливати на ваше життя і переконайтеся, що ви поважаєте та обіймаєте своїх друзів та сім'ю.
 7. Не вихваляйтесь - Немає нічого поганого в тому, щоб купувати хороші речі час від часу, але не купуйте щось, щоб просто похвалитися. Хоча увага це добре, якщо ви той, кого варто знати, рано чи пізно люди впізнають вас. Люди, які просто вихваляються, привертають занадто багато уваги і в багатьох випадках ненавидяться іншими через ревнощі.
 8. Отримайте кістяк - Якщо ви не постоїте за себе, люди просто обійдуть вас. Якщо ви дозволите людям ходити навколо вас, це не зупинить і не приведе вас туди, де хочете бути в житті.
 9. Якщо ти цього хочеш, то заробляй - Не чекай, що речі будуть вручені тобі у житті. Ім'я або гроші вашої родини можуть зробити вас так далеко у житті. У наші дні початківці мільйонери не отримують від них всього цього, а натомість старанно працюють над цим. Поради Тоні Сопрано
 10. Гроші не завжди купують щастя - вам потрібно робити те, що вам подобається в житті, інакше ви не будете щасливі. Звичайно, гроші роблять життя простіше, але це не означає, що ви будете завжди щасливі завдяки грошам.
 11. Дотримуйтесь неписаних правил у житті - Деякі з найважливіших правил у житті і ті, які не написані. Якщо ви хочете досягти успіху в багатьох випадках, ви повинні дотримуватися цих правил, інакше вас відмовлять від спільноти.
Читайте також:  Соціальний маркетинг Визначення, значення та кампанії