ЦІНИ НА КАЛЕНДАР БУДИНОК

Ціни на календарі настільні (будиночок).

Друк/Тираж250500100025005000
4+02904435678101925023870
календар настільний будиночок

Розмір у розгорнутому вигляді 210х300 мм.
Друк 4+0(одностороння кольорова).
Фігурна висічка за шаблоном.
Щільність паперу 300 г/кв.м.

Записуйте зустрічі за допомогою персоналізованих настільних календарів. Багато хто з нас використовують календар будиночок, щоб відслідковувати повсякденну діяльність, але настільні календарі зручніші. Вам не потрібно переглядати кілька сторінок, все, що вам потрібно знати, легко доступне.

Ці настільні календарі служать декільком цілям. Ви можете використовувати їх, щоб прикрасити свій стіл або подарувати їх як подарунки. Календарі – чудовий варіант подарунка. Це може бути нагадуванням Вашим клієнтам та співробітникам про те, що вони є важливою частиною компанії. Це буде нагадувати їм про вашу компанію щоразу, коли вони бачать календар.

Оскільки настільні календарі постійно видно, важливо правильно спроектувати їх, щоб вони виглядали естетично. Ви можете використовувати свою творчість та завантажити свій власний дизайн. Якщо ви не маєте дизайну, наша команда дизайнерів допоможе вам розробити його. Дизайн буде відповідати вашим колірним темам та посібникам бренду. Ці календарі дуже допоможуть вам у просуванні бренду. ЦІНИ НА КАЛЕНДАР БУДИНОК

Замовте їх зараз!

Варіанти перекидних календарів на стіл ЦІНИ - КАЛЕНДАР БУДИНОК

Варіанти перекидних календарів на стіл

КАЛЕНДАРІ

Друкарня Азбука