Участь у конференціях.

Щороку вас запрошують взяти участь у десятках різних галузевих конференцій, багато з яких пропонують найвпливовіших основних доповідачів та глибоке розуміння нашої галузі. Однак, як ви оцінюєте справжню цінність для вашого роботодавця з точки зору окупності інвестицій?

Дізнайся щось нове. Участь у конференціях.

Найочевидніша вигода від відвідування конференції – це знайомство з новими концепціями та бізнес-практиками, які допоможуть вам бути більш ефективними та результативними у своїй роботі. Менеджмент постійно розвивається, і вимоги технологій, потреб клієнтів та демографії вимагають, щоб навіть найдосвідченіші менеджери клубів відточували свої знання та залишалися на вершині своєї гри.

Конференції дають вам можливість послухати лідерів галузі та професіоналів, а також поставити їм питання віч-на-віч, чого ви не можете отримати, прочитавши статтю або послухавши подкаст у своєму офісі.

Мережа

Світ клубу обертається навколо цінності мережі та можливості зустріти інших менеджерів з різних країн, із різних частин світу та з унікальними спеціальними навичками, які дають вам можливість рости на особистому та професійному рівні. Участь у конференціях.

У вашому клубі немає проблем, з якими не стикалися б інші менеджери, і ваша мережа дає можливість вчитися на їх досвіді (або помилках!). Такі спільні інтереси можуть призвести до відвідування клубу або навіть до взаємної домовленості, яка принесе пряму користь членам вашого клубу.

Ваші колеги надають цінний ресурс ідей, передового досвіду, ідей та контактів, які необхідні для розвитку вашого бізнесу та вашої кар'єри. У міру зростання вашої мережі конференції, як правило, є єдиним шансом зустрітися з друзями та наставниками, з якими інакше ми могли б спілкуватися лише через соціальні мережі.

Читайте також:  Граничні витрати. Як розрахувати?

Участь у конференціях.

Розвивайте свою кар'єру. Участь у конференціях.

Відвідування конференції демонструє свідоме прагнення до самоосвіти та прагнення до підвищення своєї продуктивності, що не тільки покращує ваше резюме, а й суттєво забезпечує життєво важливі освітні бали для шляху до СКК. Більше того, ви можете навіть зустріти когось, хто стане вашим наступним роботодавцем!

Постачальники. Участь у конференціях.

Дуже складно виділити в робочий день час для зустрічей із галузевими постачальниками, і конференції часто надають неоціненну можливість зустрітися з директорами з продажу та генеральними директорами, які часто можуть бути одними з найкращих ваших зв'язків.
Оскільки технології змінюються дедалі швидшими темпами, життєво важливо проводити час із галузевими постачальниками, які розуміють клубне середовище та пропонують індивідуальні вирішення повсякденних проблем. Конференції пропонують унікальну можливість зустрітися з провідними постачальниками клубного управління у всіх секторах індустрії.

Посмішка! Участь у конференціях.

Управління клубом може бути ізольованою професією, і легко ув'язнути у повсякденній рутині. Конференція завжди повинна бути веселою, створювати оптимістичну та енергійну атмосферу, яку створюють люди, які люблять свою професію. Це може відновити хвилювання з приводу обраної вами роботи і зрештою зробить вас щасливішими, здоровішими та продуктивнішими. Крім того, присутність іншого співробітника може стати чудовою вправою для побудови команди. Участь у конференціях.

Таким чином, це є деякі з переваг відвідування конференції.

  • Відточуйте свої знання
  • Отримайте та поділіться новими ідеями та найкращими практиками
  • Дізнайтеся про останні інновації та ідеї
  • Зустрічайтеся віч-на-віч із впливовими особами та галузевими експертами
  • Заведіть нові контакти та залишайтеся на зв'язку з друзями та колегами
  • Тімбілдінг
  • Вийди із зони комфорту
  • Підбадьоритися!

Читайте також:  Форма логотипу