ВИРОБНИЦТВО УПАКОВКИ. Упаковка – це набагато більше, ніж захисне покриття для товарів; вона використовується як захист та як ефективне транспортне рішення, а також відіграє роль у збільшенні продажів. Компанії використовують упаковку як просування над ринком і передачі своїх рекламних повідомлень і переваг свого продукту з метою впливу рішення клієнтів . Таким чином, дизайн, розмір та форма упаковки безпосередньо впливають на продаж та дохід.

Чому продукти потребують упаковки продукту? ВИРОБНИЦТВО УПАКОВКИ

Приваблива упаковка створює зв'язок між продуктом, брендом і потенційними покупцями. Упаковка привертає увагу людей та стимулює попит, надає інформацію про товар та змушує споживачів хотіти його купити. Тому упаковка продукту особливо підходить у таких випадках:

  • Ви маєте намір підвищити впізнаваність свого бренду та довіру клієнтів
  • Ви повинні повідомити про переваги товару
  • Ви хочете диференціювати себе від конкурентів
  • Продукт не говорить сам за себе, на упаковці має бути інформація про товар
  • Дизайн продукту не особливо вражаючий чи привабливий
  • Рітейлери очікують, що ваші продукти будуть упаковані
  • Зберігання та доставка мають бути більш ефективними
  • Продукти потребують захисту від вогкості, бруду чи інших впливів довкілля. ВИРОБНИЦТВО УПАКОВКИ

Якщо Вашій компанії важливий єдиний фірмовий стиль, використовуйте фірмовий дизайн і на упаковці. Ваша унікальна колірна гама та логотип компанії дозволять споживачам швидко ідентифікувати Ваш бренд. В даний час покупці часто стикаються на полицях магазинів, наповненими різними продуктами, і їм важко вибирати між ними. Дизайн упаковки, який виділяється та справляє позитивне перше враження, може стати вирішальним фактором у процесі покупки. Креативна та якісна упаковка продукту також підвищує цінність продукту, тому що покупці відповідно вважають, що товар усередині вищої якості. ВИРОБНИЦТВО УПАКОВКИ

Типография “АЗБУКА” – обладает опытом в изготовлении упаковки! Производство упаковки

Ми можемо запропонувати вам на вибір цілий арсенал готових шаблонів, а також можливість створювати свої власні. Наша команда допомагає клієнтам придумати свій власний унікальний дизайн, який може відповідати їхнім смакам та потребам. 
 

Які бувають варіанти упаковки:

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Коробки із замкненими замками

Упаковка з замками, що защіпаються, ідеальні для посиленого захисту будь-якого дрібного і середнього роздрібного продукту. Вони гнучкі і мають гарну міцність, яка набагато краща, ніж клеєні коробки. Додатковий захист, який забезпечують ці коробки, обумовлений їх високоякісним матеріалом та міцним механізмом блокування.

Коробка з замками, що защіпають, і відкидною кришкою

Ідеальний вибір для упаковки та демонстрації різноманітних товарів. Ці коробки забезпечують кращу міцність, а дизайн допомагає створити привабливий ефект для клієнта. Кришка легко відкривається. Ця упаковка корисна для будь-якого виду продуктів, будь то продукти харчування, коштовності або інші тендітні предмети.

Коробка п'ятипанельна з вішалкою

Коробки із п'ятьма панелями ідеально підходять для просування товару на ринку. Ці коробки мають структуру з п'ятьма панелями, які надають цим коробкам додаткову міцність при закритті. Як випливає з їхньої назви, мають функцію підвіски, що робить їх ідеальними для просування продукції на стенді. Для посилення картону, коробку можна заламінувати

Коробки для пляшок із ручкою

Переносити пляшки у великій кількості - непросте завдання, але це упаковка відмінне рішення для їх транспортування та безпекою. Ці власники для пляшок з картону досить ефективні, щоб полегшити клієнтам перевезення різних видів пляшок, судин з довгою або короткою горловиною, пляшки з водою тощо. Вони придатні для повторного використання, оскільки є довговічними.

Коробка архівна

Ці скриньки широко використовуються для зберігання файлів, записів та папок в офісах, а також для зберігання товарів для дому. Ця упаковка може бути зроблена з гофрованого, картонного або крафт-матеріалу. Ви також можете використовувати ці коробки для реклами, друкуючи назву вашого бренду, логотип або контактну інформацію на кришці або з боків. Ці коробки поставляються у розібраному стані.

Коробка з кришкою дисплеєм

Кожен роздрібний продавець хоче витрачати менше часу та отримувати максимум від продажу чи демонстрації продуктів, він шукає унікально розроблене пакувальне рішення, яке може відображати кілька товарів одночасно. Дно і корпус можуть бути легко складені в зручну плоску форму і може автоматично відновлено у вихідний стан. Ця упаковка є вигідною для невеликих підприємств роздрібної торгівлі.

Коробки для книг

Книги – це щось цінне для людини, і люди намагаються використати всі можливі способи, щоб їх захистити. Навіть коли справа стосується продавців книг, їхня упаковка має значення для переконання клієнтів. Книжкові коробки – найкращий вибір для Вас, якщо ви шукаєте привабливе пакувальне рішення для книг, щоб забезпечити їх збереження та привернути більше уваги.

Коробки з автоблокуванням кришки

Показ дорогих продуктів ніколи не був легким. Раніше не демонстрували свої продукти через ризик втрати або поломки, але в сучасну еру бізнесу коробки з автоматичною блокувальною кришкою допомагають їм у демонстрації та захисті продукції. Вони допомагають рітейлерам демонструвати свою продукцію безпечними та привабливими способами, щоб максимізувати продажі та прискорити темпи зростання бізнесу.

Коробка для пекарні

Пекарні часто турбуються про захист і збереження продукту, поки він не дійде до покупця. Для цього вони використовують особливий вид пакувальних контейнерів, які називаються пекарські коробки . Вони бувають різних розмірів та форм залежно від різноманітності хлібобулочних виробів, наприклад, контейнерів для кексів, коробок для тортів, коробок для пирогів, коробок для пончиків тощо.

Коробка-сумка з пелюстками, що замикаються, на дні

Для того, щоб зробити продукти легкими у транспортуванні та безпечними,  корбки у формі сумки з пелюстками, що замикаються, на дні  можуть відіграти значну роль для виробників та клієнтів. Вони допомагають брендам представити свою продукцію елегантно та привабливо.

Підставка для брошури

Якщо ви бажаєте, щоб Вас помітили і для ефективної реклами бренду, Вам потрібні утримувачі для брошур. Це вітрина, які можна побачити в офісах, лікарнях та роздрібних магазинах. Вони мають відсік для продукції разом із задньою опорою, яка допомагає цим дисплеям стояти на полиці.

Коробка куб з ручкою

Ящики у формі куба є ідеальним вибором для перевезення придбаних продуктів, але зберігають упаковані предмети оригінальними і захищеними від зовнішніх впливів. Коробка у формі куба зазвичай виготовляють із щільного картону чи крафт паперу.

Коробка-пенал

Коробки-пенали – відмінний варіант для пакування якихось дрібних косметичних наборів, лікарських препаратів, невеликої електроніки. Конструктив цієї коробки цікавий тим, що, по-перше, внутрішня коробка рухається на всі боки без особливих зусиль, але закріплена.

Портфель із картону

Паперовий портфель - це сучасна, стильна та зручна упаковка. Вони спеціально розроблені, щоб допомогти важливі документи та інші необхідні предмети. Цей вид упаковки також використовується для пакування харчових продуктів.

Картонні перегородки

Для безпеки продукту та тривалого використання   картонні перегородки замінила багато інших звичайних пакувальних рішень для крихких та делікатних предметів. Вони зберігають упаковані предмети окремо.