Збільшення бронювання готелів, один із головних маркетингових ходів для туристичної галузі.

Звісно, є й недоліки OTA для готелів. Крім маржі, яку вони втрачають при бронюванні через ОТА, готелі втрачають контроль над ключовими частинами гостьового досвіду – частинами, в яких вони зазвичай мають можливість виділитися.

На щастя, в готелі є низка інструментів для збільшення прямих бронювань. Ось вісім із них.

1. Забезпечити функціональність онлайн-бронювання. Збільшення бронювання готелів.

Очевидно, готелі дійсно повинні пропонувати функціональність онлайн-бронювання, якщо вони хочуть, щоб велика кількість мандрівників бронювала безпосередньо.

Але на сучасному конкурентному ринку простої пропозиції цієї функціональності недостатньо. Необхідний добрий сайт, який пропонує якісний досвід бронювання.

2. Запропонуйте пряму гарантію бронювання. Збільшення бронювання готелів.

В той час, як OTA можуть бути дуже зручними для мандрівників, кількість варіантів може утруднити для мандрівників гарантію того, що вони отримують найкращі ціни при бронюванні номерів у готелі. Для вирішення цієї проблеми та заохочення прямого бронювання готелі можуть запропонувати пряму гарантію ціни бронювання, згідно з якою вони погоджуються відповідати нижчій ставці, запропонованій третьою стороною, такою як OTA протягом певного часу після того, як гість робить пряме бронювання.

Деякі оператори навіть виходять за рамки простого зіставлення цін. Наприклад, IHG пропонує додаткові п'ятиразові бонусні бали, до 40 000 балів, гостям, які знаходять нижчу ціну протягом 24 годин після прямого бронювання. Збільшення бронювання готелів.

3. Займайтеся пост-виїзним прямим маркетингом

Готелі зазвичай збирають контактну інформацію гостей, таку як адресу електронної пошти, від OTA або самих гостей. Після перевірки ця інформація може бути використана для надсилання наступних повідомлень, які заохочують пряме бронювання. Електронні листи з пропозиціями, такими як знижки та спеціальні пакети, можуть бути особливо ефективними, але щонайменше готелі повинні враховувати переваги прямого бронювання, такі як гарантія ціни.

Читайте також:  Матриця БКГ - аналіз моделі, пояснення

4. Запустіть програму лояльності. Збільшення бронювання готелів.

Один із найбільш ефективних способів прямого бронювання – це програми лояльності, які заохочують гостей за їхнє перебування. Це особливо вірно для готелів, які популярні серед ділових мандрівників, таких як Hilton, якому вдалося збільшити прямі онлайн-бронювання втричі швидше за інші канали.

Звичайно, програми лояльності не завжди є життєздатними. Великі та середні готельні мережі зазвичай мають набагато більшу здатність створювати привабливі програми лояльності, ніж дрібні оператори, але навіть дрібніші оператори повинні вивчити, як вони можуть визнати та винагороджувати постійних клієнтів, навіть якщо вони не створюють повну програму лояльності.

5. Використовуйте можливості маркетингу дома. Збільшення бронювання готелів.

Готелі мають унікальні можливості для маркетингу, тому що їх гості перебувають у полоні протягом тривалого часу. Хоча високоякісний досвід, очевидно, є найкращим видом маркетингу для ведення повторного бізнесу, готелі можуть використовувати час, який вони мають, з особистими гостями для просування майбутніх прямих замовлень.

Це може бути зроблено у різний спосіб. Наприклад, вивіски, листівки та листівки, що рекламують прямі замовлення. Персонал також може бути навчений згадувати гостям, що є переваги, пов'язані із бронюванням безпосередньо.

6. Використовуйте Google My Business

При пошуку місця для проживання багато мандрівників вибирають готелі Google, які їм цікаві, навіть якщо вони виявили ці готелі через OTA. Це дає можливість фіксувати прямі замовлення, які б інакше не відбулися. Збільшення бронювання готелів.

Щоб скористатися цією можливістю, готелі повинні додавати або вимагати розташування в Google My Business для готелів , які надають списки готелів, інтегровані з Пошуком Google і Картами. Таким чином, готелі можуть оптимізувати свої дані про лістинг, упевнившись, що вони точні та представлять свої властивості у кращому світлі.

Читайте також:  Що таке PDCA? (і чому це важливо для маркетологів)

Зокрема, обліковий запис Google My Business для готелів дозволяє готелям завантажувати фотографії у свої списки та вказувати зручності, основні характеристики, рейтинги класів та, що найважливіше, посилання на веб-сайт. Також можна додати посилання для бронювання для готелів, які використовують Google Hotel Ads.

7. Платіть за рекламу, але не забудьте заглянути за межі Google. Збільшення бронювання готелів.

Оскільки багато мандрівників шукають готелі, де вони зацікавлені, перш ніж робити бронювання, пошукова реклама може стати ефективним засобом прямого бронювання. У цьому випадку просування переваг прямого бронювання, таких як цінові гарантії, у рекламному тексті допомагає реєструвати замовлення, які інакше були б зроблені через OTA.

Але готелі також повинні шукати рекламні можливості за межами Google.

Найпопулярніші туристичні платформи пропонують платні рекламні рішення, а деякі навіть запускають рекламні пропозиції самообслуговування, які дозволяють навіть найменшим операторам готелів налаштовувати цільові кампанії.

Соціальні медіа – ще один канал, який не слід ігнорувати і готелям, і їм варто пам'ятати, що оскільки органічне охоплення, як правило, обмежене, їх зусилля на таких платформах, як Facebook, Instagram та Snapchat, можливо, мають підтримуватись за рахунок оплачуваних видатків.

8. Пропонуйте комплексні пакети послуг та пропозиції, що базуються на досвіді. Збільшення бронювання готелів.

Готелі можуть скористатися бажанням споживачів витрачати гроші на враження – так звана економія на досвіді – для заохочення прямих бронювань шляхом створення комплексних пакетів відпочинку та пропозицій на основі досвіду, таких як уроки, заходи та тури.

Наприклад, деякі готелі тепер пропонують кулінарні курси та спеціальні обіди, в той час як інші об'єднуються з місцевими туроператорами, щоб об'єднати домовленості та тури.

Безкоштовна реклама для вашого бізнесу

Читайте також:  Стійкий маркетинг

AZBOOKA

Для бронювання турів ми рекомендуємо

туристична агенція "MARISON TRAVEL"