Залучення співробітників – найважливіший інструмент у Вашій організації. Інвестування у залучення співробітників означає не просто реалізацію ініціатив, спрямованих на те, щоб ваші працівники були задоволені. Висококваліфіковані співробітники є рушійною силою будь-якої успішної організації. Коли ваші співробітники дійсно вірять у цінності вашої компанії і в те, що робота, яку вони виконують, важлива, вони зроблять все можливе, щоб допомогти вам досягти ваших спільних ділових цілей.

Залучення співробітників важливе у всі часи, але тим більше у важкі часи економічного чи іншого тиску на бізнес. У той же час набагато важче підтримувати зайнятість ваших співробітників у цей час, коли основний акцент ваших керівників може бути на підтримці бізнесу на плаву, і кожен відчуває додаткову напругу та тиск на робочому місці.

Корпоративний контент-маркетинг.

Усі підприємства переживають злети та падіння. Але тільки ті, хто вчиться долати важкі часи, досягнуть успіху. І величезна частина цього полягає в тому, щоб тримати своїх співробітників на борту, вірити у своє бачення та працювати разом як команда, щоб вийти на інший бік.

  • Усі підприємства переживають важкі часи. Ті, хто досягне успіху, подолають проблеми, щоб зрештою побудувати сильніші команди
  • Продемонструйте, що ваші співробітники цінні, особливо за часів економічної кризи.
  • Комунікація та чесність мають вирішальне значення для стимулювання залучення працівників.
  • Зосередьтеся на цінностях вашої компанії та помістіть їх у центр всього, що ви робите.

Тріумф над негараздами

Отже, як ви стимулюєте залучення працівників у ці скрутні часи? Це, безперечно, виклик, але розумні організації використовують негаразди у своїх інтересах. У відносинах часто буває отже важка ситуація або розлучить людей, або зблизить їх. Це стосується як ділових відносин, так і особистих відносин.

Читайте також:  Стратегічний маркетинг - історія, етапи, компоненти та важливість

Ми можемо звернутися до військових за прикладами того, як сильне лідерство та активізація співробітників дозволяють вирішувати завдання зміцнювати команди, а не розбирати їх на частини.

Військовим організаціям, таким як морські піхотинці США, доводиться жити та працювати у неймовірно важких умовах. Морським піхотинцям доводиться долати величезні розумові та фізичні проблеми, і всі вони змушені знати, що на карту поставлено величезну кількість, якщо їхня місія провалиться.

Організація проекту – визначення, типи та діаграма

Офіцери в США Морські піхотинці підвищують залучення співробітників, демонструючи співчуття і ставлячи потреби своєї команди вище своїх власних. Кожен член команди знає, що його підтримують та цінують, а команда вірить у свою мету та захоплена спільним досягненням. Там немає часу для єдиноборства або розбіжностей на робочому місці, коли ви на полі бою.

Залучення співробітників

Можливо, ви думаєте, що все це дуже добре, коли ви буквально в окопах, але як ми можемо винести уроки з військової моделі залучення співробітників і застосувати її в корпоративному світі?

1. Зобов'язати своїх співробітників/ Залучення співробітників

Зіткнувшись із серйозними фінансовими труднощами, багато компаній прагнуть заощадити за рахунок скорочення персоналу. Під час глобальної економічної кризи 2008 року лише у США втратили роботу 2,6 мільйона людей.

Заробітна плата, ймовірно, становитиме основну частину ваших бізнес-витрат, тому звільнення можуть бути способом швидкого повернення грошей для непростого бізнесу. Однак, коли ви робите це, ви не тільки втрачаєте своїх цінних людей, а й кидаєте всю організацію в атмосферу напруженості та страху, оскільки ніхто не знає, хто буде наступним.

10 унікальних культурних прикладів маркетингу 

Звичайно, втрата роботи іноді є неминучою частиною порятунку неспроможного бізнесу, особливо якщо зарплати були надто щедрими або бізнес був насамперед перевантажений. Але показати своїм співробітникам, що вони цінуються, навіть у часи фінансових труднощів – вірний спосіб підвищити залученість працівників.

Читайте також:  Збір даних

Скорочення премій за лідерство, заморожування набору персоналу та підвищення заробітної плати, скорочення використання агентських та контрактних співробітників та більш ефективне використання гнучкої роботи – все це потенційні альтернативи звільненням, які покажуть вашим співробітникам, що ви боретеся за них. Міжнародний конгломерат Honeywell вирішив попросити працівників взяти неоплачувану відпустку замість тимчасової «реструктуризації», щоб залишитися на плаву під час рецесії.

2. Спілкуйтесь відкрито та шукайте відгуки співробітників/ Залучення співробітників

Більшість напруженої атмосфери на робочому місці та занурення співробітників у роботу, з якою стикаються багато організацій у важкі часи, можна пояснити почуттям безпорадності.

Співробітники вважають, що вони повністю залежать від рішень C-Suite і що ніщо з того, що вони роблять, не вплине на їхню можливу долю.

Поверніть своїм співробітникам почуття сили, продемонструвавши, що їхні ідеї та думки цінуються. Навіть наймолодший співробітник може прийти з ідеєю, яка може допомогти врятувати невдачу бізнесу.

Позбавтеся відчуття «ми і вони», забезпечивши відкриті лінії зв'язку між вищим керівництвом та співробітниками, а також відвертість та чесність щодо проблем, з якими стикається компанія, та планів щодо їх подолання.

Залучення працівників. комунікації.

3. Сфокусуйтеся на основних цінностях

У важкі часи легко випустити з уваги організаційну місію та цінності, коли всі зосереджені на виживанні. Але в ці часи вони важливіші, ніж будь-коли. Залучення працівників.

Значення з урахуванням культури одна із основ залученості співробітників. Люди не зроблять усе можливе, щоб працювати на бізнес, який дбає лише про заробляння грошей. Однак вони докладуть додаткових зусиль, якщо вважатимуть, що їхні зусилля сприяють більшому благу.

Місія та цілі вашої компанії не повинні бути амбітними та високими – не кожна організація намагається врятувати світ, і це нормально. Але поверніться до основ та переорієнтуйтесь на основні цінності, що лежать в основі вашої організації.

Читайте також:  Бізнес-каталог список

Що таке Лідерство чемпіонів? LEGO

Визначення цінностей вашої компанії нічого не варте, але воно дає кожному співробітнику можливість керувати своєю роботою та приймати рішення. Наприклад, McKinsey & Company будує свою культуру на трьох основних цінностях:

  • Дотримуватися найвищих професійних стандартів
  • Значно покращити роботу наших клієнтів
  • Створити неперевершене середовище для виняткових людей

Ваші цінності можуть бути абстрактнішими. Наприклад, ви можете визначити свої цінності як щось просте, як «чесність, якість та пристрасть». Або ви можете взяти аркуш із книги Google, яка використовує "не будь злим" як основний принцип кодексу поведінки своїх співробітників.

У будь-якому випадку, ваші цінності повинні бути чітко і регулярно доведені до відома ваших співробітників, і вони повинні бути впроваджені у вашу культуру – вам треба йти пішки, а не просто говорити!

 Друкарня AZBOOKA 

Оцінка навчання – визначення, значення та типи