Шрифт для пакування.

Коли настав час вибирати фірмовий шрифт для дизайну упаковки, ви повинні бути впевнені, що вони додають елементи, які залучають людей до продукту. Дизайн упаковки відіграє важливу роль у прийнятті рішення про те, чи люди куплять ваш продукт або залишать його на полиці.

Якщо ваша упаковка нудна та нудна, покупці можуть взагалі проігнорувати ваш продукт, а це останнє, чого ви хочете.

Хоча кожен елемент дизайну упаковки є важливим, давайте зосередимося на тому, як вибір правильних фірмових шрифтів може мати значення та забезпечити впізнаваність вашого бренду, який передає безцінну інформацію вашим клієнтам.

Створення такого типу впізнаваності бренду не тільки зробить ваш продукт незабутнім, але й спростить емоційний зв'язок між вашим покупцем і вашим продуктом.

Шрифт для пакування

Вибираємо ідеальний фірмовий шрифт для пакування

Процес висікання картону. Друкарня Азбука

Вибираючи шрифти для пакування, ви повинні враховувати ідентичність вашого бренду. Це весело? Це серйозно? Це безтурботно? Шрифти, які ви вибираєте для брендингу, є ключем до створення тривалого враження, хто ви як бренд і що означає ваш продукт.

Декілька питань про шрифти вашого бренду:

  1. Їх легко читати?
  2. Вони є унікальними?
  3. Чи це має сенс для мого бренду?
  4. Чи робить це мій бренд таким, що запам'ятовується?

Люди роблять припущення про ваш продукт за вибраними вами фірмовими шрифтами. Якщо ви є брендом електронної комерції, який продає розкішні сумки, вибір Comic Sans як шрифт для вашого брендингу, ймовірно, не збере потенційних клієнтів. Шрифт для пакування

З іншого боку, якщо індивідуальність вашого бренду іронічна та дотепна, Comic Sans може бути ідеальним вибором (але давайте будемо серйозними, чи це законний варіант?).

Подивіться на шрифти, які використовує Cuphead:

Читайте також:  Сайти онлайн логотипів

Поштова коробка

 

Cuphead – це відеогра, але для їхнього брендингу вони вирушили в минуле. Для своєї коробки вони використовували шрифти, що сягають анімаційного стилю мультфільмів 1930-х років.

Друк змінних даних

Де знайти безкоштовний шрифт для пакування

Якщо ви хочете трохи заощадити, можна використати безкоштовні фірмові шрифти. Буквально тисячі безкоштовних фірмових шрифтів доступні для завантаження в Інтернеті. Але, як і решта, ви отримуєте те, за що платите.

Безкоштовно не завжди означає краще. Ви можете виявити, що безкоштовні шрифти не завжди мають різні стилі або ваги (напівжирний, курсив, скорочений, вузький), які ви шукаєте. Ви часто виявляєте, що багато безкоштовних шрифтів не містять символів іноземних мов, валют, дефісів або навіть апострофів.

Безкоштовні бібліотеки шрифтів

Платні шрифт для упаковки

Якщо ви знайдете підходящий шрифт для свого бренду, майже завжди варто інвестувати гроші у ваш бізнес. Спочатку це може здатися дорогим вкладенням, але в майбутньому це допоможе зміцнити ваш бренд і репутацію продукту.

Як використовувати шрифт для дизайну упаковки.

Вибираючи шрифти для індивідуального дизайну упаковки, пам'ятайте, що товстіші шрифти краще виглядатимуть на вашій коробці.

шрифт для пакування 4

 

KONG – добре відомий бренд, і будь-хто, хто має собаку, обов'язково дізнається його бренд. Вони використовують товстий шрифт на своїй щомісячній підписці, який миттєво пізнаваний і легко читається. І оскільки вони використовували контур своєї іграшки для собак KONG Classic на своїй індивідуальній поштовій скриньці, не дивно, що всередині нього.

Використання тонких шрифтів, таких як засічки, може утруднити читання під час друку на упаковці і може призвести до втрати деяких елементів дизайну. Це особливо актуально під час використання курсивних або скриптових шрифтів.

Читайте також:  Дизайн веб-сайту ресторану

Чорнило трохи розтікається. Тому, якщо ви використовуєте білі шрифти на темному тлі, зробіть шрифт сміливішим, щоб він не зник і не здавався меншим через оптичну ілюзію.

Використовуйте жирні шрифти з яскравими або темними кольорами під час використання шрифтів у дизайні упаковки. Це гарантує, що коли ваша упаковка буде надіслана на принтер, ви отримаєте найкращі можливі результати.

Рекомендовані галузеві стандарти для розміру шрифту – щонайменше 10 пунктів для поштових скриньок, транспортних скриньок та коробок для складання. Для складних коробок мінімальний розмір шрифту – 6 пунктів.

Крім того, переконайтеся, що з кожного боку поля є зміщення не менше 2 мм, щоб текст не обрізався під час збирання поля.

Вибираючи шрифт для пакування свого бренду, який він у вас?

Вибір відповідного фірмового шрифту для дизайну упаковки – всього лише ще один крок до створення унікального досвіду розпакування для ваших клієнтів.

Незалежно від того, чи вирішите ви використовувати для свого брендингу безкоштовний або платний шрифт, у вас є багато варіантів. Хоча може здатися, що знайти простий шрифт, подумайте про інвестиції, які унікальний брендинг може забезпечити як для вашого бізнесу, так і для вашого продукту.

Друк змінних даних

Коли настав час розробити упаковку, скористайтеся наведеними вище порадами, щоб виділити свій шрифт та упаковку.

З правильним шрифтом ваша упаковка та фірмовий стиль зміцнять ваш маркетинг та допоможуть потенційним клієнтам здійснити конверсію. Чим більше конверсій, тим краще Helvetica для вашого бізнесу!

Ваш помічник у бізнесі рекламно-поліграфічна компанія “AZBOOKA

Подарунковий сертифікат. Як створити?

Читайте також:  Бізнес електронної комерції