Автоматизація маркетингу стає все більш домінуючою силою в маркетинговій індустрії, і в даний час її використовують тією чи іншою мірою більше 51% компаній.

Автоматизація у маркетингу набуває багато форм. Ви можете автоматизувати послідовність дій, внутрішній робочий процес, повідомлення в соціальних мережах, рекламні кампанії або майже все інше, про що ви могли подумати.

Пейзаж автоматизації маркетингу, проте, можливо досить складно орієнтуватися. Здається, немає кінця тому, що ми можемо автоматизувати в наші дні, тому рішення про те, з чого почати і з якого програмного забезпечення починати, може бути страшним.

Програми для відеомаркетингу

 

1. Автоматизація маркетингу HubSpot

HubSpot має повний набір інструментів для зростання, який включає програмне забезпечення для продажу, програмне забезпечення для маркетингу та допоміжне програмне забезпечення, які автоматично інтегруються з безкоштовним CRM від HubSpot. Сукупний ефект від того, що всі ваші дані та активність зростання знаходяться в одному місці, може розкрити масу можливостей для творчої автоматизації, які були б утруднені або неможливі, якби ви використовували окремі інструменти.

 

2. Customer.io  

Customer.io – це маркетингова платформа для надсилання цільових та автоматичних електронних листів, push-повідомлень та SMS-повідомлень для залучення та утримання аудиторії. Використовуючи дані про поведінку в реальному часі та розширену сегментацію по мережевих та мобільних каналах, Customer.io дозволяє маркетологам надсилати контекстно-релевантні повідомлення, що створює відмінні умови для клієнтів, що ведуть до утримання та перетворення.

Що таке PDCA? (і чому це важливо для маркетологів)

3. ТаpMango

 

TapMango – це фірмове рішення для лояльності, що пропонує найпросунутішу програму заохочень для роздрібних продавців та ресторанів. З TapMango ви можете залучати клієнтів за допомогою нашого потужного маркетингу через SMS та електронну пошту, залучати нових клієнтів за допомогою нашої реферальної системи та прискорення онлайн-оглядів, збільшувати доходи завдяки оперативним продажам та мобільним замовленням, легко інтегруватися з вашими POS-терміналами та багато іншого . TapMango працює у парі з командою підтримки клієнтів світового класу та забезпечує тисячі щасливих продавців.

Читайте також:  Розвиток себе. Ти причина, чому в тебе немає роботи

4. Автоматизація маркетингу  CoSchedule  

CoSchedule – це сімейство гнучких маркетингових продуктів, які допоможуть вам зосередитись, виконувати проекти вчасно та радувати вашу команду.

5. Revealbot

 

Revealbot – це просунутий інструмент автоматизації реклами у Facebook. З Revealbot покупці ЗМІ можуть вигідно масштабувати свої кампанії, витрачаючи менше часу на боротьбу із повсякденним управлінням рекламними обліковцями.

6. Jumplead Автоматизація маркетингу

Jumplead – це програмна платформа для автоматизації маркетингу B2B, призначена для об'єднання цільових сторінок, маркетингу електронною поштою та CRM в єдиний простий у використанні та доступний сервіс. Програмне забезпечення для автоматизації маркетингу часто може бути дорогим та складним, але Jumplead пропонує цінові пільги, які залучають компанії будь-якого розміру та пишаються простотою використання.

7. Automizy Автоматизація маркетингу

Automizy – це програмне забезпечення для автоматизації маркетингу електронною поштою, яке розроблене для збільшення ваших відкритих ставок, надаючи вам усі необхідні інструменти, щоб ваші електронні листи виділялися в переповненій поштовій скриньці. За допомогою цієї платформи ви можете створювати засоби автоматизації електронної пошти, автоматично пересилати кампанії непосвяченим, заощаджувати час за допомогою шаблонів електронної пошти та креслень автоматизації. Automizy також надає електронний тестер теми листи, щоб ви могли отримати оцінки на теми перед відправкою.

8. Zalster

Платформа Zalster є екосистемою інструментів оптимізації та автоматизації для реклами в Facebook і незабаром запускає інструмент багатоканального порівняння з перерозподілом бюджету між Google і Facebook. Це дозволяє маркетологам економити час при одночасному підвищенні їхньої продуктивності, дозволяючи алгоритмам машинного навчання приймати рішення, що базуються на даних, а не приймати рішення, що базуються на інтуїції.

9. Prising Автоматизація маркетингу

Prisync – це програмне забезпечення для відстеження цін конкурентів та динамічного ціноутворення, яке допомагає компаніям електронної комерції приймати вигідніші цінові рішення. Платформа відстежує ціни конкурентів і автоматично коригує ваші ціни залежно від того, що вона бачить, надаючи повний контроль над вашим позиціонуванням на ринку.

Читайте також:  Як отримати коментарі в Instagram?

10. Genoo

Genoo – це повнофункціональне програмне забезпечення для автоматизації маркетингу електронною поштою для малого та середнього бізнесу. Вони мають тісну інтеграцію з WordPress, творцем цільових сторінок, найкращу доставку вхідних повідомлень від постачальників послуг електронної пошти та автоматизації маркетингу, а також нагороди за обслуговування наших клієнтів.

11. Dialog tech Автоматизація маркетингу.

 

DialogTech надає провідну інтелектуальну платформу для ведення розмов для маркетологів у компаніях, які цінують вхідні телефонні дзвінки. Коли клієнти дзвонять, DialogTech перетворює ці розмови на практичні ідеї, які компанії використовують для підвищення рентабельності маркетингу, підвищення конверсії продажів та надання більш персоналізованого обслуговування клієнтів як онлайн, так і по телефону.

Ваш помічник у бізнесі рекламно-поліграфічна компанія “AZBOOKA